filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده گیاهان زینتی - گرمسیری آپارتمانی باغچه آب"

فروش مجموعه کامل لوازم باغبانی در اسلامشهر

آگهی فروش مجموعه کامل لوازم باغبانی در تهران خریدار برای خرید مجموعه کامل لوازم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش گل بنفشه در تهران

400 کیلو گل بنفشه موجود است با پیشنهاد قیمت عالی در صورت نیاز با شماره 09154479207 تماس بگیرید با تشکر ثبت آگهی در خراسان آگهی فروش گل بنفشه در تهران خریدار برای خرید گل بنفشه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش گل کاکتوس و سم اسبی در کیاکلا

رنگ وطرح های متنوع قیمت مناسب تعداد بالا تحویل درب منزل رایگان تعداد بالا قیمت من ثبت آگهی در مازندران ، بابل ، جاده کیاکلا آگهی فروش گل کاکتوس و سم اسبی در مازندران خریدار برای خرید گل کاکتوس و سم اسبی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش گل اگاو ابلق همه سایز موجوده در ساری

قیمت عالی مناسب ویلا خونه ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، راهبند آگهی فروش گل اگاو ابلق همه سایز موجوده در مازندران خریدار برای خرید اگاو ابلق همه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش گل پامچال برای روز مادر در زنجان

گل و گلدون مُعید حراج گل های آپارتمانی گل و گلدون مُعید خوش آم ثبت آگهی در زنجان ، زنجان آگهی فروش گل پامچال برای روز مادر در زنجان خریدار برای خرید پامچال روز مادر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش آجر سه گل در اقلید

از تولید به مصرفاجر یزد بدون وا ثبت آگهی در فارس ، اقلید آگهی فروش آجر سه گل در فارس خریدار برای خرید آجر سه گل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش انواع گل گیاه عمده وتکی در چابکسر

فروش انواع گل گیاه چابکسر قاسم آباد س ثبت آگهی در گیلان ، چابکسر آگهی فروش انواع گل گیاه عمده وتکی در گیلان خریدار برای خرید گیاه عمده وتکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش انواع گل های سانسوریا در سایز های مختلف در بهمن

گل های سانسوریا در سایز و مدل های مختلف خرید به صورت حضوری و انلاین ارسال به سراسر ایران فقط تماس یا از طریق وات ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، 22 بهمن آگهی فروش انواع گل های سانسوریا در سایز های مختلف در فارس خریدار برای خرید های سانسوریا سایز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش گل های گلخانه ای در تنکابن

فروش انواع گلهای گلخانه ای پتوس مرمری پتوس نئون پتوس ابلق پتوس سبز سینگینیوم صورتی, سینگینیوم سبز و . . . زامو فیلیا با کیفیت ترین گلها و قیمت من ثبت آگهی در مازندران ، تنکابن ، نعمت آباد آگهی فروش گل های گلخانه ای در مازندران خریدار برای خرید گل های گلخانه ای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش خاک برگ و خاک کاکتوس در برزک

تولید و عرضه خاک برگ و خاک کاکتوس با سلام و عرض ادب خاک برگ و خاک کاکتوس با بهترین کیفیت در بسته بندی دو لیتری و چهارلیتری و در صورت سفارش فله مناسب گیاهان آپارتمانی ، کاکتوس ، ساکولنت و همچنین استفاده گلخانه داران محترم با بستری کاملا متفاوت و عاری از هرگونه بذر علف هرز و آفات تولید و عرضه میگردد . کافی است یکبار امتحان نیست . ثبت...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش کاکتوس اپونتیا سیلندریکا در تهران

سه عدد گلدان سایز 12 و 14 و 16 پرشاخه و پر بچه در حال رشد ثبت آگهی در تهران آگهی فروش کاکتوس اپونتیا سیلندریکا در تهران خریدار برای خرید کاکتوس اپونتیا سیلندریکا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش کاکتوس بلند در تهران

دو عدد کاکتوس بلند به دلیل کمبود جا فروخته می شود بزرگ یک میلیون سایز کوچکتر ششصد تومن ثبت آگهی در تهران آگهی فروش کاکتوس بلند در تهران خریدار برای خرید کاکتوس بلند تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش کاکتوس دیسکو هورستی در اصفهان

نود و پنج 95 عدد دیسکو هورستی ابلق پایه ها همگی بذری و گلدان 8 قوی مادر اکثر دیسکو ها دورنگ بوده و بعضا دفرمه زا بسیار عالی جهت سرمایه گذاری و سود عالی هدیه معکوس ابلمانیا ابلق عکس اخر ثبت آگهی در اصفهان آگهی فروش کاکتوس دیسکو هورستی در اصفهان خریدار برای خرید کاکتوس دیسکو هورستی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش گلدان کوچک کاکتوس در تهران

گلدان کوچک مخصوص کاکتوس در رنگ های قرمز ، سفید و آبی ثبت آگهی در تهران آگهی فروش گلدان کوچک کاکتوس در تهران خریدار برای خرید گلدان کوچک کاکتوس تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش کاکتوس اپونتیا در تهران

سالم سالم با گلدان بزرگ و نو اون رو گذاشتم پیشش که اندازه تقریبیش دستتون بیاد مکمل ریختم و ضد قارچ مرتب خورده ثبت آگهی در تهران آگهی فروش کاکتوس اپونتیا در تهران خریدار برای خرید کاکتوس اپونتیا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش تعدادی کاکتوس در شیراز

تعداد 16 عدد کاکتوس انواع مختلف که سن بعضیهاشونچهار وپنج ساله هستن به علت کمبود جا بفروش میرسن همه باهم دونه ای 25تومن ثبت آگهی در کرمان آگهی فروش تعدادی کاکتوس در فارس خریدار برای خرید تعدادی کاکتوس تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش کاکتوس آلوئه ورا در تهران

دو گلدان کاکتوس آلوئه ورا پر پاجوش تعدادی گلدان شمعدانی و سینگینیوم و پتوس نیز موجود است ثبت آگهی در تهران آگهی فروش کاکتوس آلوئه ورا در تهران خریدار برای خرید کاکتوس آلوئه ورا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش گل گندم دسته ای در ساری

سنبل گندم 250000 تو ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، سلمان فارسی آگهی فروش گل گندم دسته ای در مازندران خریدار برای خرید گل گندم دسته ای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش گل و گیاه آلوورا یا آلوئه ورا آپارتمانی در اصفهان

گلدان گیاه آلو ورا جوان و شاداب و در حال رشد 8 برگ بزرگ و 2 برگ کوچک درحال رشد مناسب برای مصارف خوراکی و بهداشتی نگهداری کاملاً آسان و بی درد سر ثبت آگهی در اصفهان آگهی فروش گل و گیاه آلوورا یا آلوئه ورا آپارتمانی در اصفهان خریدار برای خرید گیاه آلوورا آلوئه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش کاکتوس اپونتیا خیاری پر از جوانه در اصفهان

با درود یک عدد کاکتوس اپونتیا قد بلند که اصطلاحا کاکتوس خیاری هم میگن پر از بچه و جوانه شاداب تنها 35 تومان ثبت آگهی در اصفهان آگهی فروش کاکتوس اپونتیا خیاری پر از جوانه در اصفهان خریدار برای خرید کاکتوس اپونتیا خیاری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

همه چیز در مورد خرید و فروش گیاهان زینتی و آپارتمانی

 

گیاهان زینتی و آپارتمانی

گیاهان زینتی و آپارتمانی از گذشته تا به امروز طرفداران زیادی داشته است. این گیاهان زیبایی و جذابیت خانه شما را دوچندان خواهند کرد. رسیدگی به آنها و تماشای رشد آنها یکی از بی‌نظیرترین حس‌های دنیا است. انرژی مثبت نهفته در گیاهان زینتی در جای جای خانه و وجود شما پخش خواهد شد. تنوع این گیاهان آپارتمانی به قدری بالا است که همه نوع سلیقه را پوشش می‌دهد. بهتر است شما هم حتما یک یا چندین نوع از این گیاهان را در خانه خود بگذارید و از وجود آنها لذت ببرید. بعضی اوقات می‌توانید رنگ سبز آنها را با فضایی از خانه خود ست کنید. قطعا در دکوراسیون منزل شما هم تغییری چشمگیر و جذاب بوجود می‌آید. جالب است بدانید که گیاهان آپارتمانی احتیاج به نور زیادی ندارند. همان نور خانه برای آنها کافی است. در ادامه شما را با چندین نوع گیاه پرطرفدار آپارتمانی آشنا می‌کنیم.

 

گیاه سانسوریا:

سانسوریا از آن دسته از گیاهانی است که انتخاب بیشتر خانواده‌های ایرانی است. برگ‌های نیزه‌ای شکل سانسوریا بسیار دلربا و جذاب است. برگ‌های موازی شکل آن به مرور زمان بزرگ می‌شوند. جالب است بدانید که این گیاه به کم آبی بسیار مقاوم است. شاید نگهداری گیاه سانسوریا خیلی هم سخت نباشد. زیرا به نور  و آب زیاد احتیاجی ندارد. بیشتر مردم از نگهداری گیاهان زینتی و آپارتمانی ترس دارند. بعضی‌ها هم معتقد هستند که نگهداری گیاهان کار هر کسی نیست. اما واقعیت این است که این باورها کاملا غلط است. تنها با یک انتخاب درست بسته به نحوه نگهداری خود می‌توانید از وجود این گیاهان در خانه خود لذت ببرید. طبق نظریه‌های مختلف گیاهان با آهنگ‌های آرام و ملایم رشد بیشتری خواهند داشت. قطعا این آرامش به خود شما هم برمی‌گردد. پس حتما از این گیاهان بهره بررید و خانه خود را با وجود آنها باشکوه‌تر از همیشه کنید.

 

گیاه برگ انجیری:

این گیاه هم یکی از جذاب ترین و خاص ترین گیاهان پرطرفدار است. برگ‌های پهن با بریدگی‌های عمیقی دارد. جالب است بدانید که در ابتدا برگ‌های آن قلبی شکل هستند. به مرور زمان این بریدگی‌ها ایجاد می‌شوند. وجود این تنوع در ظاهر گیاه باعث تمایز ان نسبت به گیاهان دیگر شده است. شکل برگ‌ها در همه‌ی گیاهان متفاوت است. پس هر کسی به راحتی می‌تواند طبق سلیقه و شرایط نگهداری خودش بهترین انتخاب را داشته باشد. قطعا شما هم عاشق این برگ انجیری فوق‌العاده زیبا خواهید شد.

 

نحوه خرید گیاهان آپارتمانی:

همانطور که گفتیم سعی کنید قبل از خرید گیاه برای خانه خود، کمی در مورد آن گیاهان تحقیق کنید. کمی وقت بگذارید و از نحوه رسیدگی به آنها اطلاعات بدست آورید. این باعث می‌شود انتخاب‌های بهتر و بیشتری داشته باشید. قطعا خود شما هم از رسیدگی و آب دادن به آنها نهایت لذت را می‌برید. کسب اطلاعات در مورد آنها باعث می‌شود به رشد و نگهداری آنها آگاهی پیدا کنید. سوال اینجاست که این گیاهان را به نحوی خریدار کنیم؟ قطعا بازارهای گل برای خرید انواع گیاهان مناسب هستند. اما مسئله اینجاست که باید چندین ساعت  وقت بگذارید و بگردید تا بتوانید گیاه مورد علاقه خود را پیدا کنید. خبر خوش این است که امروزه با بوجود آمدن استارت‌آپ های مختلف خیلی راحت می‌توانید به صورت آنلاین گیاهان زینتی خود را سفارش دهید.

 

نحوه خرید گیاهان زینتی از سایت یک میوه:

بهترین روش برای خرید و فروش گیاهان زینتی و آپارتمانی به صورت عمده استفاده از روش‌های نو و امروزی است. استارت‌آپ هایی مانند سایت یک میوه یکی از بهترین امکاناتی است که در دسترس مردم قرار گرفته است. فروشنده می‌تواند آگهی فروش گیاهان خود را به صورت رایگان در سایت یک میوه ثبت کند. اطلاعاتی اعم از نوع گیاه مدت، زمان ماندگاری گیاه، قیمت و ... از جمله مواردی است که فروشنده در آگهی خود ثبت می‌کند. خریدار خیلی راحت می‌تواند یا یک جستجوی ساده در سایت یک میوه این فروشندگان گل و گیاه را پیدا کند و با آنها ارتباط برقرار کند. خریدار هم با استفاده از امکانات سایت یک میوه مانند صفحه چت، با فروشنده ارتباط برقرار می‌کند. قطعا خرید و فروش عمده برای هر دو طرف به صرفه است. مهم ترین مسئله این است که با استفاده از این استارت‌آپ ها خیلی راحت در کمترین زمان ممکن خریدار و فروشنده همدیگر را پیدا می‌کنند. در واقع با این روش فروشنده با افزایش تقاضا روبه‌رو خواهد شد. می‌تواند گیاهان خود را با سرعت بیشتری به فروش برساند. قطعا خریدار هم می‌تواند از قیمت‌های مختلف در مناطق مختلف کشور آگهی پیدا کند. در نتیجه با توجه به معیارها و نیازهای خود با یک یا چندین فروشنده وارد معامله شود. این همان چیزی است که باعث حفظ ارزش زمان و راحتی افراد شده است. شما هم از سایت یک میوه خرید و فروش خود را انجام دهید. تجربه این نوع خرید و فروش در این روزها حس خوبی خواهد داشت.

 

آیا امکان استفاده از شماره همراه برای ارتباط بهتر در سایت یک میوه وجود دارد؟

بله. در ابتدا بهتر است از طریق صفحه چت با فروشنده صحبت کنید. سوال‌های خود را همان‌جا از فروشنده بپرسید. اگر به نظر خودتان معقول بنظر رسید، می‌توانید از طریق شماره موبایلی که فروشنده در اختیار قرار داده است ارتباط بیشتر و بهتری با او بگیرید.

 

آیا امکان خرید به صورت غیر عمده هم در سایت یک میوه وجود دارد؟

اغلب کسانی که در این سایت به دنبال خرید و فروش هستند، به صورت عمده معامله می‌کنند. این کار باعث می‌شود از نظر قیمت و زمان و ... صرفه جویی شود. سعی کنید بهترین فروشندگان و خریداران را در سایت یک میوه پیدا کنید.


خرید گیاهان زینتی

خریدار گیاهان زینتی برای خرید و فروش عمده گیاهان زینتی بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده گیاهان زینتی برای فروش عمده گیاهان زینتی خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش گیاهان زینتی می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده گیاهان زینتی مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده گیاهان زینتی مصرف داخل و حتی اقدام به خرید گیاهان زینتی صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت گیاهان زینتی معامله بهتری را انجام خواهید داد....