filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده برنج - نیم دانه عنبر بو هاشمی کاظمی هندی پاکستانی"

فروش برنج هاشمی دانه بلد در رشت

برنج هاشمی خوش پخت خوش عطر بدون خوردصد لیلویه تو کیسه های بیست کیلویی کیلویی 30 هزار تومن ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی دانه بلد در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی دانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 ساعت پیش

فروش لاشه ی درشت برنج هاشمی در گیلان

با سلام 590 کیلو لاشه ی درشت برنج هاشمییکدست سورتینگ زده شده و بدون ریزه تمیز و سفید خوش عطر به شرط مرجوع درصورت عدم رضایت انقدر از برنجم مطمئن هستم که هر کی ببره اصلاً امکان نداره ناراضی باشه هاشمی خالص خالص خالص صد در صد تضمینی ثبت آگهی در رشت آگهی فروش لاشه ی درشت برنج هاشمی در گیلان خریدار برای خرید لاشه درشت برنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 ساعت پیش

فروش برنج هاشمی کاملا ارگانیک از دست کشاورز در رشت

برنج هاشمی کاملا اورگانیک _ بدون سم زدایی کشاورزهایی که از کود حیوانات مثل گاو و مرغ و اردک و غاز به جهت نگهداری داخل مزرعه استفاده میکنند نیازی به سم برای رشد محصول ندارند که بدون واسطه در اختیار من قرار میگیرد و شعار همیشگی کشاورز صدات داشته باش همیشه رزق حلال داشته باشی ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی کاملا ارگانیک از دست...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 ساعت پیش

فروش کاه پرسی واسه برنج در شفت

آگهی فروش کاه پرسی واسه برنج در گیلان خریدار برای خرید کاه پرسی واسه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 ساعت پیش

فروش عمده برنج هندی رز گلد در رشت

فروش عمده برنج هندی رز گلد ثبت آگهی در رشت آگهی فروش عمده برنج هندی رز گلد در گیلان خریدار برای خرید عمده برنج هندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 ساعت پیش

فروش برنج پاکستانی در رشت

برنج پاکستانی درجه یک دایانا ده کیلو موجود میباشد ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج پاکستانی در گیلان خریدار برای خرید برنج پاکستانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 ساعت پیش

فروش برنج هاشمی با کیفیت و پخت در رشت

برنج هاشمی با کیفیت و پخت بسیار عالی تضمینی مقدار 500 کیلوگرم بصورت کامل و جزیی بالای بیست کیلو مستقیم از کشاورز به فروش میرسد . قیمت هر کیلو 28هزار تومان می‌باشد . با تشکر ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی با کیفیت و پخت در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی کیفیت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 ساعت پیش

فروش سیم مفتول جوش بزنج در تهران

آگهی فروش سیم مفتول جوش بزنج در تهران خریدار برای خرید سیم مفتول جوش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 ساعت پیش

فروش نایلون تیم جاری خزانه برنج 18 متری در خمین

آگهی فروش نایلون تیم جاری خزانه برنج 18 متری در مركزی خریدار برای خرید نایلون تیم جاری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 ساعت پیش

فروش برنج نیم دانه هاشمی سفید برای ارد در رشت

برنج نیم دانه سفید هاشمی . کیلیویی 14000 تخفیف ندارد . محل بازدید کوچصفهان روستای کنارسر ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج نیم دانه هاشمی سفید برای ارد در گیلان خریدار برای خرید برنج نیم دانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 ساعت پیش

فروش برنج هاشمی گیلان وآرددرجه یک در رشت

برنج هاشمی ممتاز گیلان لاشه درجه یک ونیم دانهتمیز الک شده سورتینگ شده و آرد خالص هاشمی تمام محصولات بشرط پخت داده میشود ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی گیلان وآرددرجه یک در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی گیلان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش برنج ریز دانه در رشت

برنج ریز دانه هاشمی محصول خودمان 30 کیلو ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج ریز دانه در گیلان خریدار برای خرید برنج ریز دانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش برنج صدری زرددم طلای بشرط پخت در رشت

با سلام فروش برنج صدری زرددم طلای بشرط پخت با عطر طعم واقعی فقط 29 تومان الان برنج هاشمی 34تومان در بازار همین برنج تو بازار اگر باشه قیمتش 37تومان میباشد ارسال هم میشود به سراسر جهان و کشور قیمت مقطوع مقطوع مقطوع طبقه اول دم کن بعد همسایه طبقه چهارم از شما از عطر برنج می پرسه بسیار خوش پخت وشیرین برنج ها در کیسه های 20 کیلوی به وزن 29 0کی...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

خریدار ریزه ونیمدانه برنج در رضوانشهر

خریدار ریزه و نیمدانه ب ثبت آگهی در گیلان ، رضوانشهر آگهی خرید ریزه ونیمدانه برنج در اصفهان فروشنده برای فروش ریزه ونیمدانه برنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش تخم جو برنج کاظمی و هاشمی دم سیاه در رشت

آگهی فروش تخم جو برنج کاظمی و هاشمی دم سیاه در گیلان خریدار برای خرید تخم برنج کاظمی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش 80 کیلو برنج هاشمی دوبار الک شده در رشت

فروش فوری 80 کیلو برنج هاشمی اصل دوبار الک شده برای زمین کشاورزی خودمان . کیلویی 32000 هزار تومان قیمت کل : 2 . 560 . 000 تومان * ثبت آگهی در رشت آگهی فروش 80 کیلو برنج هاشمی دوبار الک شده در گیلان خریدار برای خرید کیلو برنج هاشمی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش برنج هاشمی ارگانیک استانه اشرفیه در رشت

برنج خودمه فقط دویست کیلو مونده با کود مرغ ارگانیکه هنوز کارخونست قاطی نداره به شرط پخت میدم ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی ارگانیک استانه اشرفیه در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی ارگانیک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش برنج نیم دانه برنج مرغوب در رشت

تقریبا 70 کیلو برنج نیم دانه مرغوب لطفا قیمت شخصی خودتون رو برام بفرستین . برنج فروش نیستم تا قیمت بدونم . کمتر هم میتونی بخری ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج نیم دانه برنج مرغوب در گیلان خریدار برای خرید برنج نیم دانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش ارد برنج هاشمی تازه در رشت

ارد برنج هاشمی اعلا ثبت آگهی در رشت آگهی فروش ارد برنج هاشمی تازه در گیلان خریدار برای خرید ارد برنج هاشمی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش کمل یا کاه برنج در قائم شهر

تعدادی کمل برای فروش دارم با بهترین کی ثبت آگهی در قائم شهر ، ارَطه آگهی فروش کمل یا کاه برنج در مازندران خریدار برای خرید کمل کاه برنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

بهترین روش برای خرید و فروش برنج در کمترین زمان

مصرف برنج در ایران

برنج یکی از اصلی ترین مواد غذایی در همه‌جای دنیا به خصوص در ایران است. برنج جزء جدایی ناپذیر سفره‌های ایرانی است. در واقع برنج غذای اصلی در بین خانواده‌های ایرانی است. تولید این محصول در کشورهای مختلفی اعم از ایران انجام می‌شود. پس بازار خرید و فروش برنج در ایران بسیار گرم است و خیلی از افراد به عنوان یک شغل مهم از آن درآمد کسب می‌کنند. البته ناگفته نماند که برنج خواص زیادی دارد. دلایل استفاده روزانه ایرانیان از برنج به عادت‌های غذایی، خواص برنج، طعم و بوی خوش آن و ... برمی‌گردد. هر کسی یک دلیلی برای مصرف برنج به عنوان وعده اصلی غذایی دارد. اگر بخواهیم نگاهی کلی به تاریخچه برنج داشته باشیم باید بگوییم که آسیا و آفریقا محل‌های پیدایش برنج محسوب می‌شوند. محل پیدایش برنج در آسیا مربوط به جنوب شرقی آسیا و هندوستان و در قاره آفریقا هم غرب این قاره است. البته امروزه تقاضای زیادی برای برنج هندی و پاکستانی وجود دارد. دلیل این انتخاب می‌تواند دانه‌های درشت و کشیده آنها و قیمت مناسب و ... باشد.

 

تفاوت برنج‌های زراعی مختلف

همانطور که می‌دانید برنج هم دارای انواع مختلفی است. برای مثال برنجی که در شمال ایران کشت می‌شود تفاوت‌هایی با برنج‌های جنوب دارد. این تفاوت‌ها می‌تواند به نوع برنج، اندازه و طعم و بوی آنها با یکدیگر باشد. در آخر زائقه‌ها است که مشخص می‌کند کدام طعم و بو دلپذیرتر است. در حال حاضر برنج هاشمی که در استان گیلان کشت می‌شود، یکی از مرغوب‌ترین و بهترین برنج‌های ایران شناخته شده است. انتخاب مردم است که باعث پسند یک نوع برنج می‌شود. استقبال زیاد مردم از برنج هاشمی باعث شده تا کشت این محصول هم افزایش یابد. حالا با توجه به مصرف بالای خانواده‌های ایرانی از برنج، توزیع کننده‌ها باید بتوانند برنجی مرغوب و باکیفیت و در عین حال با قیمت مناسب تهیه کنند و به دست مردم برسانند.

 

خرید برنج به صورت عمده

همانطور که گفتیم به دلیل مصرف زیاد خانواده‌ها از برنج نیاز کشور نسبت به این محصول افزایش یافته است. تنها کشور ایران به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی این نیاز باشد. به همین دلیل بخش دیگری از نیاز کشور به برنج از طریق واردات برنج صورت می‌گیرد. برنج خارجی شامل برنج هندی و پاکستانی و ... از طریق دولت وارد کشور می‌شود. سپس یکسری افراد که کارشان توزیع برنج خارجی است، این محصولات را به صورت عمده خریداری می‌کنند. سپس مشغول پخش آنها به سراسر کشور می‌شوند. شاید خانواده‌های ایرانی خیلی درگیر خرید عمده برنج نباشند و تنها برای چندین ماه برنج خود را تهیه کنند. اما قطعا بسیاری از آشپزخانه‌های پخش غذا، رستوران‌ها و هیئت‌های مذهبی و ... به دنبال خرید عمده برنج باشند. آنها ترجیح می‌دهند برنج را از این طریق با قیمت مناسب‌تری هم تهیه کنند. خب در این مواقع سایت یک میوه که یک بازار فروش عمده برنج هم دارد، بهترین گزینه است. زیرا در آن فروشنده و خریدار به راحتی همدیگر را پیدا می‌کنند. فروشنده عمده برنج خیلی راحت و آسان و رایگان می‌تواند آگهی فروش برنج خود را در بازار یک میوه ثبت کند. از این طریق خریدار هم به راحتی می‌تواند با فروشندگان زیادی ارتباط برقرار کند. در این بازار شما هر نوع برنجی چه ایرانی چه خارجی و از هر اقلیمی را می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت‌ها تهیه کنید. بهتر است همیشه به دنبال روش‌های جدید و آسان برای خرید و فروش‌های خود باشید. قطعا به مرور زمان متوجه راحتی کار در زمینه خرید و فروش برنج خواهید شد.

 

دلیل انتخاب خرید عمده و بدون واسطه برنج

قطعا شما هم می‌دانید که برنج هم از همان ابتدا که کشت می‌شود تا زمانی که به دست مصرف کننده برسد، پروسه‌ای طولانی و پر زحمت است. قطعا برنج هم مانند لباس وقتی به دست شما برسد چندین بار دست به دست می‌شود. این باعث می‌شود قیمت آن افزایش یابد. بهترین راه حل این است که شما به عنوان خریدار بدون هیچ واسطه‌ای فروشنده را پیدا کنید. در این صورت با قیمت خیلی مناسب‌تری می‌توانید نیاز خود را به برنج عمده تامین کنید. سایت یک میوه این امکان را به شما می‌دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید فروشنده‌های عمده برنج را پیدا کنید. البته که فروشنده هم می‌تواند تقاضاهای بیشتری برای برنج خود داشته باشد. همانطور که می‌بینید به این ترتیب این نوع معامله کاملا دو سر سود است و هر دو طرف خریدار و فروشنده بهره می‌برند.

 

بهترین منفعت استفاده از سایت یک میوه برای خرید و فروش برنج چیست؟

باید بدانید که یکی از بهترین سودهایی که از بازار یک میوه برای خرید و فروش برنج می‌برید این است که حتی اگر معامله‌ای هم انجام ندهید، از قیمت برنج‌های ایرانی در سرتاسر کشور آگاهی پیدا می‌کنید. با فروشندگان و خریداران بیشتری ارتباط می‌گیرید. قطعا این بازار یک بازار پرسود برای خریداران و فروشندگان است و کسی دست خالی از آن بیرون نخواهد آمد.

 

چگونه در یک میوه ارتباط بین خریدار و فروشنده صورت می‌گیرد؟

فروشندگان محصولات مختلف آگهی‌های فروش خود را در سایت یک میوه ثبت می‌کنند. برای مثال فروشندگان برنج آگهی‌های خود و اطلاعاتی اعم از نوع برنج، کیفیت و ... را در یک میوه ثبت می‌کنند. خریداران هم از طریق صفحه چت با فروشندگان ارتباط برقرار می‌کنند و در صورت تمایل با استفاده از شماره تماس با یکدیگر بیشتر صحبت می‌کنند. به این ترتیب خرید و فروش برنج با بهترین شرایط صورت می‌گیرد.

 

چگونه می‌توان فروشندگان منصف و بهتری را در یک میوه بشناسیم؟

شما می‌توانید با صحبت کردن با فروشندگان و پرسیدن سوال‌های خود، به راحتی فروشندگان را باهم مقایسه کنید. هم‌چنین می‌توانید از سابقه کاری آنها در این زمینه سوال کنید. به این ترتیب به راحتی بهترین فروشندگان را در کوتاه ترین زمان پیدا خواهید کرد.


خرید برنج

خریدار برنج برای خرید و فروش عمده برنج بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده برنج برای فروش عمده برنج خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش برنج می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده برنج مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده برنج مصرف داخل و حتی اقدام به خرید برنج صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت برنج معامله بهتری را انجام خواهید داد....