filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده برنج - نیم دانه عنبر بو هاشمی کاظمی هندی پاکستانی"

فروش پرس کاه گندم وکاه برنج در سبزوار

پرس گندم خشک عالی وپرس کاه برنج در خدمت دامداران ارسال سراسر خرا ثبت آگهی در خراسان رضوی ، سبزوار آگهی فروش پرس کاه گندم وکاه برنج در خراسان رضوی خریدار برای خرید پرس کاه گندم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش پرس کاه گندم وکاه برنج در فردوس

پرس خشک عالی ارسال به سراسرک ثبت آگهی در خراسان جنوبی ، فردوس آگهی فروش پرس کاه گندم وکاه برنج در خراسان جنوبی خریدار برای خرید پرس کاه گندم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش کاه برنج سرچینا در رودسر

با عرض سلام و درود تعداد 85 عدد کاه برنج خشک در انبار نگه داری میشه . به هر مقدار که نیاز داشته باشید به فروش میرسد . قیمت دسته ای 42000 تو ثبت آگهی در گیلان ، رودسر آگهی فروش کاه برنج سرچینا در گیلان خریدار برای خرید کاه برنج سرچینا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش برنج درجه یک طارم مازندران در کرج

برنج درجه یک طارم مازندران کشت اول به شرط پخت نیم دانه و سالم لطفا تماس بگیرید 09901 ثبت آگهی در البرز ، کرج ، کرج نو آگهی فروش برنج درجه یک طارم مازندران در البرز خریدار برای خرید برنج درجه طارم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش سبوس غذای گوسفند واسب در اصفهان

باسلام سبوس برنج حاوی خرده ریز برنج+ارد+پوسته اردشده مخصوص خوراک گوسفند واسب هرکیلو 3200 تومان موجود است . پودر هسته خرما خشک شده هم کیلویی 3600تومان موج ثبت آگهی در اصفهان ، زرین شهر ، خ امام شمالی آگهی فروش سبوس غذای گوسفند واسب در اصفهان خریدار برای خرید سبوس غذای گوسفند تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش برنج هاشمى در رشت

حدود ٤٠٠ کیلو الک زده برنج اعلاى هاشمى ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمى در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمى تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش برنج هاشمی و خوش خوراک 460 کیلوگرم در رشت

460 کیلوگرم برنج هاشمی درجه یک خریدار واقعی و دست به نقد باشه باهاش راه میام شماره تماس : * ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی و خوش خوراک 460 کیلوگرم در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی خوش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش برنج هاشمی خوش طعم وخوش پخت در رشت

برنج هاشمی پارسال خوش طعم وخوش پختتمیز تمیز زیرقیمت کیلویی 40 هزارتومان ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی خوش طعم وخوش پخت در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی خوش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش برنج هاشمی درشت ودونیم تازه برای امسال در گیلان

برنج درشت ودونیم سالم برای امسال خانگی برای زمین خودمون بدون قرو قاطی کردن ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی درشت ودونیم تازه برای امسال در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی درشت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش کاه کمل کلش شالی برنج ومقدارکمی پرس کلزا در آمل

آگهی فروش کاه کمل کلش شالی برنج ومقدارکمی پرس کلزا در مازندران خریدار برای خرید کاه کمل کلش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش سبوس برنج هاشمی دوکوب در رشت

سبوس دانه دار ، عالی برای دام و طیوربرای قیمت تماس بگیرید فقط مقدار حدودا 25 تا 30 تن مونده بارگیری شده و گونی زده درضمن فروش فقط به صورت کلی میباشد * ثبت آگهی در رشت آگهی فروش سبوس برنج هاشمی دوکوب در گیلان خریدار برای خرید سبوس برنج هاشمی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش پودر سبوس برنج در رشت

تعداد 20 عدد پودر سبوس برنج برند دکتربیز موجودمیباشد هرعدد 6تومن هر 20 تا رو دانه 5 میدم اگه کسی خواست ثبت آگهی در رشت آگهی فروش پودر سبوس برنج در گیلان خریدار برای خرید پودر سبوس برنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش برنج نیم دانه هاشمی در رودسر

برنج نیم دانه خوشپخت هاشمی سورتینگ شده در کیسه های 20 کیلویی ب فروش می ثبت آگهی در گیلان ، رودسر آگهی فروش برنج نیم دانه هاشمی در گیلان خریدار برای خرید برنج نیم دانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش برنج در رشت

300 کیلو برنج‌هاشمی درشت کیلویی52هزار تومان برنج پارساله ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج در گیلان خریدار برای خرید برنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش برنج هاشمی در رودسر

سلام دوستان برنج مال مزرعه خودم هست برنج هاشمی درجه یک 47 تومان یک کلام مشتری واقعی بگیرد * ثبت آگهی در رودسر آگهی فروش برنج هاشمی در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 روز پیش

فروش برنج هاشمی و طارم در لاهیجان

برنج هاشمی و طارم خوشپخت و درجه یک موجود است . سورتینگ زده فروش به صورت نقدی ثبت آگهی در لاهیجان آگهی فروش برنج هاشمی و طارم در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی طارم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش برنج هاشمی محصول خودم 1400 در لاهیجان

* ثبت آگهی در لاهیجان آگهی فروش برنج هاشمی محصول خودم 1400 در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی محصول تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش برنج هاشمی گیلان در رشت

محصول برنج برای شالیزار خودمونه 250 کیلو برای فروش داریم . قیمت : کیلویی 45 ثبت آگهی در رشت آگهی فروش برنج هاشمی گیلان در گیلان خریدار برای خرید برنج هاشمی گیلان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش سراچین ، کاه برنج در رشت

سراچین کاملا خشک و بدون تیرگی ثبت آگهی در رشت آگهی فروش سراچین کاه برنج در گیلان خریدار برای خرید سراچین کاه برنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 14 روز پیش

فروش برنج دانه درشت ونیم دانه در آستانه اشرفیه

فروش برنج صدری دانه درشت ونیم دانه درجه یک هاشمی با تضمینارسال به سراسر کشور ثبت آگهی در آستانه اشرفیه آگهی فروش برنج دانه درشت ونیم دانه در گیلان خریدار برای خرید برنج دانه درشت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 14 روز پیش

بهترین روش برای خرید و فروش برنج در کمترین زمان

مصرف برنج در ایران

برنج یکی از اصلی ترین مواد غذایی در همه‌جای دنیا به خصوص در ایران است. برنج جزء جدایی ناپذیر سفره‌های ایرانی است. در واقع برنج غذای اصلی در بین خانواده‌های ایرانی است. تولید این محصول در کشورهای مختلفی اعم از ایران انجام می‌شود. پس بازار خرید و فروش برنج در ایران بسیار گرم است و خیلی از افراد به عنوان یک شغل مهم از آن درآمد کسب می‌کنند. البته ناگفته نماند که برنج خواص زیادی دارد. دلایل استفاده روزانه ایرانیان از برنج به عادت‌های غذایی، خواص برنج، طعم و بوی خوش آن و ... برمی‌گردد. هر کسی یک دلیلی برای مصرف برنج به عنوان وعده اصلی غذایی دارد. اگر بخواهیم نگاهی کلی به تاریخچه برنج داشته باشیم باید بگوییم که آسیا و آفریقا محل‌های پیدایش برنج محسوب می‌شوند. محل پیدایش برنج در آسیا مربوط به جنوب شرقی آسیا و هندوستان و در قاره آفریقا هم غرب این قاره است. البته امروزه تقاضای زیادی برای برنج هندی و پاکستانی وجود دارد. دلیل این انتخاب می‌تواند دانه‌های درشت و کشیده آنها و قیمت مناسب و ... باشد.

 

تفاوت برنج‌های زراعی مختلف

همانطور که می‌دانید برنج هم دارای انواع مختلفی است. برای مثال برنجی که در شمال ایران کشت می‌شود تفاوت‌هایی با برنج‌های جنوب دارد. این تفاوت‌ها می‌تواند به نوع برنج، اندازه و طعم و بوی آنها با یکدیگر باشد. در آخر زائقه‌ها است که مشخص می‌کند کدام طعم و بو دلپذیرتر است. در حال حاضر برنج هاشمی که در استان گیلان کشت می‌شود، یکی از مرغوب‌ترین و بهترین برنج‌های ایران شناخته شده است. انتخاب مردم است که باعث پسند یک نوع برنج می‌شود. استقبال زیاد مردم از برنج هاشمی باعث شده تا کشت این محصول هم افزایش یابد. حالا با توجه به مصرف بالای خانواده‌های ایرانی از برنج، توزیع کننده‌ها باید بتوانند برنجی مرغوب و باکیفیت و در عین حال با قیمت مناسب تهیه کنند و به دست مردم برسانند.

 

خرید برنج به صورت عمده

همانطور که گفتیم به دلیل مصرف زیاد خانواده‌ها از برنج نیاز کشور نسبت به این محصول افزایش یافته است. تنها کشور ایران به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی این نیاز باشد. به همین دلیل بخش دیگری از نیاز کشور به برنج از طریق واردات برنج صورت می‌گیرد. برنج خارجی شامل برنج هندی و پاکستانی و ... از طریق دولت وارد کشور می‌شود. سپس یکسری افراد که کارشان توزیع برنج خارجی است، این محصولات را به صورت عمده خریداری می‌کنند. سپس مشغول پخش آنها به سراسر کشور می‌شوند. شاید خانواده‌های ایرانی خیلی درگیر خرید عمده برنج نباشند و تنها برای چندین ماه برنج خود را تهیه کنند. اما قطعا بسیاری از آشپزخانه‌های پخش غذا، رستوران‌ها و هیئت‌های مذهبی و ... به دنبال خرید عمده برنج باشند. آنها ترجیح می‌دهند برنج را از این طریق با قیمت مناسب‌تری هم تهیه کنند. خب در این مواقع سایت یک میوه که یک بازار فروش عمده برنج هم دارد، بهترین گزینه است. زیرا در آن فروشنده و خریدار به راحتی همدیگر را پیدا می‌کنند. فروشنده عمده برنج خیلی راحت و آسان و رایگان می‌تواند آگهی فروش برنج خود را در بازار یک میوه ثبت کند. از این طریق خریدار هم به راحتی می‌تواند با فروشندگان زیادی ارتباط برقرار کند. در این بازار شما هر نوع برنجی چه ایرانی چه خارجی و از هر اقلیمی را می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت‌ها تهیه کنید. بهتر است همیشه به دنبال روش‌های جدید و آسان برای خرید و فروش‌های خود باشید. قطعا به مرور زمان متوجه راحتی کار در زمینه خرید و فروش برنج خواهید شد.

 

دلیل انتخاب خرید عمده و بدون واسطه برنج

قطعا شما هم می‌دانید که برنج هم از همان ابتدا که کشت می‌شود تا زمانی که به دست مصرف کننده برسد، پروسه‌ای طولانی و پر زحمت است. قطعا برنج هم مانند لباس وقتی به دست شما برسد چندین بار دست به دست می‌شود. این باعث می‌شود قیمت آن افزایش یابد. بهترین راه حل این است که شما به عنوان خریدار بدون هیچ واسطه‌ای فروشنده را پیدا کنید. در این صورت با قیمت خیلی مناسب‌تری می‌توانید نیاز خود را به برنج عمده تامین کنید. سایت یک میوه این امکان را به شما می‌دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید فروشنده‌های عمده برنج را پیدا کنید. البته که فروشنده هم می‌تواند تقاضاهای بیشتری برای برنج خود داشته باشد. همانطور که می‌بینید به این ترتیب این نوع معامله کاملا دو سر سود است و هر دو طرف خریدار و فروشنده بهره می‌برند.

 

بهترین منفعت استفاده از سایت یک میوه برای خرید و فروش برنج چیست؟

باید بدانید که یکی از بهترین سودهایی که از بازار یک میوه برای خرید و فروش برنج می‌برید این است که حتی اگر معامله‌ای هم انجام ندهید، از قیمت برنج‌های ایرانی در سرتاسر کشور آگاهی پیدا می‌کنید. با فروشندگان و خریداران بیشتری ارتباط می‌گیرید. قطعا این بازار یک بازار پرسود برای خریداران و فروشندگان است و کسی دست خالی از آن بیرون نخواهد آمد.

 

چگونه در یک میوه ارتباط بین خریدار و فروشنده صورت می‌گیرد؟

فروشندگان محصولات مختلف آگهی‌های فروش خود را در سایت یک میوه ثبت می‌کنند. برای مثال فروشندگان برنج آگهی‌های خود و اطلاعاتی اعم از نوع برنج، کیفیت و ... را در یک میوه ثبت می‌کنند. خریداران هم از طریق صفحه چت با فروشندگان ارتباط برقرار می‌کنند و در صورت تمایل با استفاده از شماره تماس با یکدیگر بیشتر صحبت می‌کنند. به این ترتیب خرید و فروش برنج با بهترین شرایط صورت می‌گیرد.

 

چگونه می‌توان فروشندگان منصف و بهتری را در یک میوه بشناسیم؟

شما می‌توانید با صحبت کردن با فروشندگان و پرسیدن سوال‌های خود، به راحتی فروشندگان را باهم مقایسه کنید. هم‌چنین می‌توانید از سابقه کاری آنها در این زمینه سوال کنید. به این ترتیب به راحتی بهترین فروشندگان را در کوتاه ترین زمان پیدا خواهید کرد.


خرید برنج

خریدار برنج برای خرید و فروش عمده برنج بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده برنج برای فروش عمده برنج خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش برنج می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده برنج مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده برنج مصرف داخل و حتی اقدام به خرید برنج صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت برنج معامله بهتری را انجام خواهید داد....