filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "خرید فروش عمده زعفران - قائنات قیمت خراسان بهرامن گرم"

فروش زعفران سرگل قاینات در مشهد

حدود 250 مثقال زعفران سرگل قاینات اصل امسالی دربسته بندیهای یک مثقالی باعطر وطعم ورنگدهی وکیفیت بالا ومعطر 42000تومان خرید پک‌10عددی 400000تومان به صورت تکی وکلی تخفیف ماه مبارک ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زعفران سرگل قاینات در خراسان رضوی خریدار برای خرید زعفران سرگل قاینات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 ساعت پیش

فروش زعفران از کشاورز خراسان در تهران

زعفران با کیفیت عالی عطر و رنگ ممتاز . بدون واسطه ازکشاورز خراسان خرید کنین . گرمی 11 هزارتومن . کلا 200 گرم فله دارم درصورت خرید کلش تخفیف داده میشه ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زعفران از کشاورز خراسان در تهران خریدار برای خرید زعفران کشاورز خراسان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 ساعت پیش

فروش زعفران نگین در مشهد

100 گرم زعفران نگین خوش رنگ و عطر و بو خودم خشک کردم قلم درشت با عیار بالا فروش فوری ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زعفران نگین در خراسان رضوی خریدار برای خرید زعفران نگین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 ساعت پیش

فروش زعفران در مشهد

باسلام اعرض ادب 10 مسقال زعفران فروشی دارم ک ب فروش میرسد با دستگاه خشک کن خشک شده ماله تربت حیدریه هس عطرو بوی خوبی هم دارد برای غذت درستن کردن خوب هست و برای سوغاتی دادن . چتوتماس در خدمتم به مشتری واقعی ی تخفیفی هم میدم . ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زعفران در خراسان رضوی خریدار برای خرید زعفران تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 ساعت پیش

فروش زعفران آقا صادراتی آقا عکد در تهران

زعفران صادراتی به شرط پخت یک مثقال ظرف فلزی 70000 تومن یک مثقال معمولی 65000 تومن سه گرم 45000 تومن با زعفران آقا عکد زینت بخش سفره های خود در ماه مبارک رمضان باشید ورنگ و بوی غذایتان رو صد چندان کنید ارسال در تهران تهران رایگان و پرداخت درب منزل ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زعفران آقا صادراتی آقا عکد در تهران خریدار برای خرید زعفران آقا ...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 ساعت پیش

فروش زعفران در تهران

سلام خدمت تمامی ، زعفران اصل خراسان رضوی است اگه میخواهید به شماره زیر تماس بگیرید‌ . ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زعفران در تهران خریدار برای خرید زعفران تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 ساعت پیش

فروش زرشک پفکی زعفران سرگل قلم دار در مشهد

فروش زعفران سرگل قلم دار درشت قیمت هر یک مثقال فقط 30000 یک گرم خاص فقط 7500 نیم گرم فقط 5000 زرشک پفکی قیمت کیلو 65000 پخش عمده از قاینات ب سراسر کشور ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زرشک پفکی زعفران سرگل قلم دار در خراسان رضوی خریدار برای خرید زرشک پفکی زعفران تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش قوطی زعفران فلزی در مشهد

1 -قوطی زعفران یک گرمی و چهار گرمی 2-قیمت یک گرمی هزار و هفتصد تومان و قیمت چهارگرمی دو هزار و صدتومان است . 3- قیمتهای اعلامی پایین تر از قیمت تولید کننده میباشد . 4- قوطیها فلزی میباشند . 5- از هرکدام هزار عدد موجود میباشد . ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش قوطی زعفران فلزی در خراسان رضوی خریدار برای خرید قوطی زعفران فلزی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش زعفران نگین صادراتی در مشهد

با سلام زعفران کاملا نگین و بدون هیچ گونه اشغالی میباشد و با دستگاه خشک شده و مال تربت حیدریه منطقه زاوه هستش . ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زعفران نگین صادراتی در خراسان رضوی خریدار برای خرید زعفران نگین صادراتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش عصاره زعفران اصلی در مشهد

هوالرزاق با سلام پخش عمده عصاره مایع زعفران ممتاز قائنات ، زرین گل ، سوینچ ، آترینا ، زرد طلایی ✔مستقیم و مطمعن بدون هیچ واسطه ای خرید کنید ❌❌❌ما اولین تولید کننده عصارهای زعفران در مشهد الرضا ع در مهد زعفران ایران و جهان ✅ ❎❎❎با هر یک لیتر از این عصاره 60 کیلو جوجه را زعفرانی کنید ✅ مناسب جهت پخت انواع غذاها . خورشت ها . کباب...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش عمده زعفران وزرشک زیرکوه قاینات بدون واسطه در تهران

دسته سرکل زعفران نرمه مخصوص قنادی ها هتل ها تالارهای پذیرایی زرشک زرشک بی دانه درجه یک ثبت آگهی در تهران آگهی فروش عمده زعفران وزرشک زیرکوه قاینات بدون واسطه در تهران خریدار برای خرید عمده زعفران وزرشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش زعفران قائنات طلای سرخ خراسان در مشهد

عرضه مستقیم زعفران ممتاز قائنات به صورت کلی و جزئی انواع زعفران بسته بندی و فله از یک مثقال تا چند کیلو زعفران از مثقالی 20000 تومان تا 85000تومان خرید با یک تماس ارسال به سراسر کشور از مشهد خرید آسان ، تضمین کیفیت و رضایت از محصول را با ما تجربه کنید . خرید محصول مرغوب به صرفه تر از خرید ارزان است . تلفن تماس : * * * ثبت آگهی در مشهد آگهی فر...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش ریشه زعفران 610 در مشهد

با سلام حدود 20 کیلو ریشه زعفران امسالی با دستگاه خشک شده با عطرو بو عالی یکجا بفروش میرسد یا حداقل 1کیلو ارسال به تمام نقاط کشور انجام میگردد حضوری هم ثبت آگهی در مشهد ، طوس آگهی فروش ریشه زعفران 610 در خراسان رضوی خریدار برای خرید ریشه زعفران 610 تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش عمده کود گوگرد - هیومیک اسید - کود مایع مخصوص زعفران در رشت

فروش عمده کود گوگرد - هیومیک اسید - کود مایع مخصوص زعفران با ضمانت آنالیز و ضمانت برگشت کالا تلفن دفتر خراسان= 38652312 -051 تلفن دفتر تهران= 910123 ثبت آگهی در رشت ، آب و برق آگهی فروش عمده کود گوگرد - هیومیک اسید - کود مایع مخصوص زعفران در گیلان خریدار برای خرید عمده کود گوگرد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش زعفران در تهران

زعفران درجه یک با تضمین کیفیت در بسته های یک و نیم مثقالی یک مثقال 40 و نیم مثقال20تومان تحویل رایگان ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زعفران در تهران خریدار برای خرید زعفران تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش جزئی و عمده ی انواع زعفرانِ مرغوبِ ایرانی در تهران

زعفران ها همگی امسالی هستند از پایتخت زعفران جهان تربت حیدریه . زعفران نگین صادراتی گرمی 18 هزار تومان مثقالی 4 . 608 گرم 82هزار تومان زعفران شکسته گرمی 12هزار تومان مثقالی 4 . 608 گرم 55هزار تومان بسته بندی شده در ظروف فلزی وزن ظروف روی وزن زعفران حساب نمیشود ثبت آگهی در تهران آگهی فروش جزئی و عمده ی انواع زعفرانِ مرغوبِ ایرانی در تهران...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

زعفران را با اطمینان خریداری کنید در تهران

فروش زعفران در بسته بندی و وزن های مختلف از نیم گرم ، یک گرم ، نیم مثقال ، یک مثقال عرضه بصورت فله و بسته بندی شده سرگل ممتاز 34000 نگین 42000 سوپر نگین 50000 نرمه 27000 ریشه 8000 زرشک پفکی 60000 در تجارت ، فریب یکبار میفروشد اما صداقت هزاران بار اعتماد از شما ، صداقت و جلب رضایت از ما ارسال رایگان با پست و باربری ثبت آگهی در تهران آگهی خرید زعفران...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش زعفران و زرشک در بیرجند

زعفران و زرشک اصل بخرید نه بوری و ریشه و ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زعفران و زرشک در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زعفران و زرشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش زعفران اصل قائنات در تهران

فروش زعفران واقعا اصل قائنات ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زعفران اصل قائنات در تهران خریدار برای خرید زعفران اصل قائنات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش برند تجاری زعفران بنام عدنان در مشهد

برند تجاری ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش برند تجاری زعفران بنام عدنان در خراسان رضوی خریدار برای خرید برند تجاری زعفران تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

زعفران طلای سرخ:

از زعفران به عنوان یک گیاه خوش عطر و خوش رنگ و مفید در سرتاسر جهان استفاده می‌شود. قطعا خواص این گیاه فوق‌العاده هم در استقبال مردم از آن نقش زیادی دارد. سفره ایرانی یکی از مواردی است که بانوان ایرانی توجه زیادی به آن می‌کنند. زعفران طعم و زیبایی خاصی به برنج‌های خوشمزه می‌دهد. گل زعفران هم بسیار زیبا و خاص است. شش گلبرگ بنفش که از سه کلاله قرمز رنگ محافظت می‌کند. در اصل این کلاله‌های قرمز همان زعفران‌های ناب و خوش طعم هستند. اما چه چیزی باعث شده است که زعفران را متمایز از گیاهان دیگر کند؟ کروسین، پیکروسین، سافرانال ترکیبات زعفران هستند که به ترتیب عامل رنگ زیبا و سرخ، عامل طعم دلنشین و عطر و بوی خاص آن است. به همین دلایل است که از زعفران به عنوان طلای سرخ یاد می‌شود. البته ناگفته نماند که قیمت بالای زعفران هم در این نام بی‌تاثیر نیست.

 

انواع متفاوت زعفران: 

این گیاه ارزشمند دارای کیفیت‌های مختلف است. این تفاوت‌ها بستگی به نوع برداشت، نوع جداسازی گل، آب‌و هوای آن منطقه و ... بستگی دارد. زعفران سوپر نگین بهترین و باکیفیت‌ترین زعفران است. زیرا درصد سافرانال و کروسین بالایی دارد. در نتیجه رنگدهی و عطر بسیار بالایی هم دارد. زعفران شبه نگین جزء دومین دسته از زعفران‌های باکیفیت است. زعفران سرگل یکی از پرمصرف‌ترین زعفران‌های موجود در بازار است. زعفران پوشال، زعفران دسته، ریشه زعفران و ... از انواع دیگر زعفران هستند. هر کدام از آنها به نوعی برداشت می‌شوند. امروزه خرید و فروش زعفران در همه‌ی نقاط ایران بازار خوبی دارد. استقبال بی‌نظیر مردم از زعفران نشان از اهمیت این گیاه خاص دارد.

 

 

فواید معجزه آسای زعفران:

اما یکسری هم به خواص این گیاه بی‌نظیر بزنیم. دلیل استفاده افراد از این گیاه چیست؟ قطعا یکی از عمده ترین دلایل استفاده مردم از زعفران خواص فوق‌العاده آن است. جلوگیری از ریزش مو، کاهش درد، بهبود سلامت قلب، تقویت سیستم گوارشی، افزایش سطح هوش، ضد افسردگی و ... از جمله خواص این گیاه درجه یک است. سوال اینجاست که زعفران چگونه در جلوگیری از افسردگی عمل می‌کند؟ دو هورمون دوپامین و سرتونین در کنترل عصبی نقش دارند. زعفران خواصی دارد که به خوبی می‌تواند این دو هورمون را کنترل کند. زعفران دارای منگنز، روی، آهن، سلنیوم، مس و ... است که باعث افزایش هوش می‌شود. اما توجه داشته باشید که در مصرف آن زیاده‌روی نکنید. دوماده‌ی پتاسیم و کروسین از جمله مواد مهمی هستند که در این گیاه منحصر به فرد وجود دارد. این دو ماده جلوی گرفتگی رگ‌ها را می‌گیرد. کروسین به راحتی میزان کلسترول خون را تنظیم می‌کند. به این ترتیب جلوی سکته‌های قلبی با مصرف زعفران گرفته می‌شود. همه‌ی این موارد به نوعی در افزایش خرید و فروش زعفران تاثیر گذار است. اگر بخواهیم یکی یکی در مورد خواص زعفران صحبت کنیم اندازه یک کتاب حرف برای گفتن وجود دارد. البته مصرف آن برای زنان باردار به خصوص در ماه‌های اول بارداری توصیه نمی‌شود.

 

 

دلیل خرید عمده زعفران از طریق سایت یک میوه:

قطعا موادی که قیمت نسبتا بالایی دارند، بهتر است به صورت عمده خریداری شوند. در این صورت قیمت آنها مناسب‌تر خواهد بود. کسانی هم که مصرف بالایی دارند باید به دنبال خرید عمده باشند. اما پیدا کردن فروشندگان و خریداران عمده زعفران کار راحتی نیست. این روزها با راه‌اندازی سایت یک میوه، خرید و فروش محصولات کشاورزی از جمله زعفران بسیار راحت شده است. فروشندگان زعفران به راحتی می‌توانند آگهی خود را به صورت رایگان برای فروش زعفران به صورت عمده ثبت کنند. قرار دادن اطلاعاتی از جمله شهر، نوع زعفران و کیفیت آن، قیمت و ... می‌تواند باعث جلب توجه خریدار شود. ناگفته نماند که خریدار هم به راحتی می‌تواند با فروشندگان مختلف در مناطق مختلف ارتباط برقرار کند. استعلام قیمت از آنها بگیرد. در نهایت بهترین فروشنده را شناسایی کند و خرید خود را انجام دهد. جالب است بدانید که بهترین نوع زعفران در کشور خودمان تولید می‌شود. پس چه بهتر که فروشنده‌های خوب را در کشور خود بشناسیم. نوع ارتباط با فروشندگان در سایت یک میوه این امکان را می‌دهد که خریداران به راحتی بتوانند سوابق فروشندگان مختلف را بررسی کنند. البته فروشنده هم تقاضاهای زیادی برای فروش زعفران خود پیدا خواهد کرد. به این ترتیب یک معامله بدون حضور هیچ واسطه‌گری صورت می‌گیرد. نبود واسطه باعث می‌شود خریدار و فروشنده سود بهتری از خرید و فروش زعفران خود داشته باشند. این همان چیزی است که خریداران و فروشندگان به دنبال آن هستند. در این سایت خیلی راحت می‌توانید خریداران و فروشندگان در منطقه خود را شناسایی کنید تا با یکدیگر معامله‌های بیشتری را تجربه کنید.

 

دلیل انتخاب سایت یک میوه برای خرید و فروش عمده زعفران چیست؟

یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب سایت یک میوه ارتباط سریع و راحت در کوتاه‌ترین زمان ممکن با خریدار است. فروشنده بدون اتلاف وقت می‌تواند محصول خود را به فروش برساند. قطعا خریدار هم خیلی سریع زعفران مورد نیاز خود را با همان کیفیتی که می‌خواهد پیدا می‌کند. همیشه زمان ارزشمندترین چیزی است که باید به آن توجه کنیم. سایت یک میوه باعث شده است که زمان برای شما حفظ شود.

آیا در سایت یک میوه تنها برای خرید و فروش عمده محصولات است؟

باید بگوییم بله. در این سایت همه‌ی افراد به دنبال خرید و فروش عمده محصولات خود هستند. با مذاکره در قسمت چت و در نهایت ارتباط از طریق تلفن، سعی می‌کنند که به توافق برسند و در نهایت معامله حضورا انجام شود. قطعا خرید و فروش عمده برای هر دو نفر اعم از خریدار و فروشنده به صرفه است. زعفران هم از این قضیه مستثنی نیست و به صورت عمده در سایت یک میوه خرید و فروش می‌شود.

قطعا رضایت خریدار و فروشنده از طریق سایت یک میوه، باعث شده است که خریداران و فروشندگان رضایت بیشتری از خرید و فروش خود داشته باشند. و هر روز یک میوه شناخته‌تر از دیروز شود. یک میوه توانسته است لبخند رضایت خریدار و فرشنده را به خوبی جلب کند.


خرید زعفران

خریدار زعفران برای خرید و فروش عمده زعفران بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده زعفران برای فروش عمده زعفران خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش زعفران می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده زعفران مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده زعفران مصرف داخل و حتی اقدام به خرید زعفران صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت زعفران معامله بهتری را انجام خواهید داد....