filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "تجهیزات دام و طیور - خرید فروش نو دسته دوم"

فروش دستگاه جوجه کشی چیست؟ در فارس

ماشین های جوجه کشی خانگی Easy Bator و ماشین های جوجه کشی صنعتی Super Miniator نام دارند ، هر یک از دستگاه های جوجه کشی در ابعاد مختلفی تولید شده اند ثبت آگهی در چهارمحال و بختیاری آگهی فروش دستگاه جوجه کشی چیست؟ در فارس خریدار برای خرید دستگاه جوجه کشی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 ساعت پیش

فروش دستگاه های جوجه کشی صنعتی و خانگی - طیور در فارس

ماشین جوجه کشی خانگی 12 ، 48 و 96 عددیدارای گارانتی و خدمات پس از فروش ثبت آگهی در فارس آگهی فروش دستگاه های جوجه کشی صنعتی و خانگی - طیور در فارس خریدار برای خرید دستگاه های جوجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 ساعت پیش

فروشگاه تجهیزات دام و طیور در بهنمیر

ت دامداری از قبیل شیردوش ، پشم چین ، و . . ثبت آگهی در مازندران ، بابل ، جاده بهنمیر آگهی فروش گاه تجهیزات دام و طیور در مازندران خریدار برای خرید گاه تجهیزات دام تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 ساعت پیش

فروش دستگاه جوجه کشی در املش

آگهی فروش دستگاه جوجه کشی در گیلان خریدار برای خرید دستگاه جوجه کشی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 ساعت پیش

فروش شیردوش سالم کم کار دحد در ملایر

آگهی فروش شیردوش سالم کم کار دحد در گلستان خریدار برای خرید شیردوش سالم کار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 ساعت پیش

فروش دستگاه جوجه کشی در قزوین

آگهی فروش دستگاه جوجه کشی در قزوین خریدار برای خرید دستگاه جوجه کشی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 روز پیش

فروش دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 در ملایر

آگهی فروش دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 در همدان خریدار برای خرید دستگاه جوجه کشی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 روز پیش

چغندر و شلغم در یزد

چغندر مخصوص پرواری کردن دام شلغم مخصوص شیر دهی زیاد دام و جلوگیری از سرما خوردگی دام چغندربدون برگ کیلویی 1450 . چغندر با برگش 1350 شلغم بدون برگ کیلویی 1250 . شلغم بابرگش 1150 با آب چاه آبیاری شده آگهی فروش چغندر و شلغم در یزد خریدار برای خرید چغندر و شلغم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 روز پیش

فروش شیردوش خطی 5 واحدی با قیمت مناسب در تهران

شیـــــــردوش های شرکت زینــــــودر مدل های مختلفی تقدیم شما دامداران میشه . ثبت آگهی در تهران آگهی فروش شیردوش خطی 5 واحدی با قیمت مناسب در تهران خریدار برای خرید شیردوش خطی واحدی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش دستگاه جوجه کشی در اندازه های مختلف در آمل

آگهی فروش دستگاه جوجه کشی در اندازه های مختلف در مازندران خریدار برای خرید دستگاه جوجه کشی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش شیردوش گاو و گوسفند و بز و میش در شیراز

آگهی فروش شیردوش گاو و گوسفند و بز و میش در فارس خریدار برای خرید شیردوش گاو گوسفند تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش تجهیزات مرغداری 0 تا 1 0 0 شرکت طیورصنعت نور در تهران

آگهی فروش تجهیزات مرغداری 0 تا 1 0 0 شرکت طیورصنعت نور در تهران خریدار برای خرید تجهیزات مرغداری شرکت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش آبخوری ودانخوری بشقابی پارس 10 درصد تخفیف فقط تا سی دی در کرج

آگهی فروش آبخوری ودانخوری بشقابی پارس 10 درصد تخفیف فقط تا سی دی در البرز خریدار برای خرید آبخوری ودانخوری بشقابی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش لاینر شیر دوشی در تهران

آگهی فروش لاینر شیر دوشی در تهران خریدار برای خرید لاینر شیر دوشی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش مرغ خروس معاوضه با دستگاه جوجه کشی گناوه در بوشهر

معاوضه میکنم با دستگاه جوجه کشی 96 تایی تمیز گناوه ثبت آگهی در بوشهر آگهی فروش مرغ خروس معاوضه با دستگاه جوجه کشی گناوه در بوشهر خریدار برای خرید مرغ خروس معاوضه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش جوجه یک روزه مرغ محلی گلپایگانی و اصلاح نژادشده در تهران

جوجه کشی صنعتی پونک طیور ورامین ثبت آگهی در تهران آگهی فروش جوجه یک روزه مرغ محلی گلپایگانی و اصلاح نژادشده در تهران خریدار برای خرید جوجه روزه مرغ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش انواع تجهیزات صفر تا صد پرورش طیور در بوکان

انواع تجهیزات صفر تا صد پرورش طیور با قیمت کارخانه که شامل اقلام زیر می باشد انواع آبخوری از یک لیتر الی 10 لیتر انواع دانخوری از یک کیلو الی 22 کیلو انواع ثبت آگهی در آذربایجان غربی ، بوکان آگهی فروش انواع تجهیزات صفر تا صد پرورش طیور در آذربایجان غربی خریدار برای خرید تجهیزات صفر پرورش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

قفس مرغ تخمگذار در آبگرم

قفس مرغ سه طبقه تعداد 20 هزارتا فروش به صورت عمده و خرده 1 20 و1ونیم دارای آبخوری نیپل و دانخوری طرح منبری جهت خرید یا سفارش تماس بگیرید فقط تماس پاسخگو هستیم باتشکر آگهی فروش قفس مرغ تخمگذار در قزوین خریدار برای خرید قفس مرغ تخمگذار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش پرکن مرغ و بلدرچین ، دستگاه پرکن پرنده در تهران

پرکن مرغ و بلدرچین 09190768462 جنس بدنه داخلی : پلی اتیلن جنس بدنه خارجی : گالوانیزه جنس شاسی داخلی : فولادی جنس شاسی خارجی : آلومینیومی ثبت آگهی در تهران آگهی فروش پرکن مرغ و بلدرچین دستگاه پرکن پرنده در تهران خریدار برای خرید پرکن مرغ بلدرچین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش قفس بلدرچین در تاکستان

آگهی فروش قفس بلدرچین در قزوین خریدار برای خرید قفس بلدرچین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

تجهیزات دام و طیور

در دامداری و پرورش طیور به شکل سنتی تجهیزات خاصی وجود نداشت و افرادی که در این حوزه مشغول به کار بودند با مشکلات بسیاری رو به رو می شدند، اما در حال حاضر خریداری تجهیزات دام و طیور برای راحتی کار و اعمال استانداردهای لازم جزو الزامات هر کسب و کاری در این حوزه است. ما در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص مهم ترین تجهیزات دام و طیور لازمی که باید تهیه نمایید و خرید و فروش آن ها توضیحات جامعی را ارائه دهیم.

انواع تجهیزات دام و طیور

باسکول دامکش

باسکول دامکش همانطور که از اسمش مشخص است برای توزین دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. توزین منظم دام و طیور سبب می شود همواره از سلامت آن ها اطمینان کسب کنید. در حال حاضر باسکول دامکش در انواع و اقسام مختلفی برای فروش وجود دارد که بسته به نیاز می توانید اقدام به خرید نمایید.

قفس مرغداری

صرف نظر از این موضوع که یک فضای بزرگی برای پرورش طیور دارید و یا یک فضای کوچک، لازم است بدانید قفس مرغداری جزو تجهیزاتی است که برای نگهداری طیور به آن نیاز دارید. بسته به این که طیور از چه نوعی هستند نوع قفس مورد استفاده نیز متفاوت خواهد بود.

آبخوری

برای اینکه طیور و دام همواره و در هر ساعتی از شبانه روز آب در اختیار داشته باشند، تهیه ی یک آبخوری مناسب بسیار حائز اهمیت است. نکته ی قابل توجه آنکه آبخوری طیور و دام کاملا با یکدیگر متفاوت می باشند. آبخوری هایی که در دامداری ها مورد استفاده قرار می گیرند به طور معمول از پلاستیک فشرده ساخته شده اند و از مقاومت بسیار بالایی در مقابل ضربات و شکستگی ها برخوردار هستند. سیستم آبخوری برای آن دسته از کسانی که به پرورش طیور مشغول هستند در دو مدل دستی و اتوماتیک وجود دارد که انتخاب هریک وابسته به شرایط بودجه و نیاز فرد صورت می گیرد.

 

دانخوری

دانخوری در واقع یکی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزاتی است که در حوزه ی پرورش طیور مورد استفاده قرار می گیرد. دانخوری به شکل دستی و یا اتوماتیک در سایزها و انواع مختلفی وجود دارد که شما قادرید بسته به شرایط و میزان بودجه ای که برای خرید این تجهیز در نظر گرفته اید اقدام به خرید نمایید.

علف خور

علف کاه یونجه و به طور کلی غذاهای دام در علف خور قرار می گیرد. علف خور ممکن است به دو شکل ثابت و یا متحرک وجود داشته باشد.

دستگاه رطوبت ساز

در پرورش حیوانات دمای محیط یکی از مواردیست که بسیار حائز اهمیت است. یکی از عوامل موثر بر دمای محیط مقدار رطوبت موجود در هوای محیط است. دستگاه رطوبت ساز که اغلب به اسم مه پاش هم شناخته می شود جهت تامین نمودن رطوبت لازم برای سالن های پرورش طیور مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته قابل توجه آنکه استفاده از این دستگاه در سالن پرورش طیور سبب می شود بهره وری از آن ها به طرز چشمگیری افزایش یابد و شاهد افزایش تولید گوشت و تخم باشید. علاوه بر آن تلفات و میزان مرگ و میر آن ها نیز کاهش پیدا می نماید. با توجه به مزایای ذکر شده تهیه ی یک دستگاه رطوبت ساز بسیار حائز اهمیت است.

جمع بندی

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه ها، تجهیزات گسترده و نوینی در صنعت پرورش دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از بعضی از دستگاه ها بسیار حائز اهمیت است زیرا در سلامت دام و طیور و افزایش بهره وری از آنان بسیار تاثیرگذار است.

 شما بسته به گستردگی کسب و کار نیاز و میزان بودجه می توانید هرکدام از این تجهیزات را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. همچنین خرید و فروش این تجهیزات به صورت اینترنتی از سایت هایی نظیر یک میوه به راحتی قابل انجام است.


خرید تجهیزات دام

خریدار تجهیزات دام برای خرید و فروش عمده تجهیزات دام بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده تجهیزات دام برای فروش عمده تجهیزات دام خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش تجهیزات دام می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده تجهیزات دام مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده تجهیزات دام مصرف داخل و حتی اقدام به خرید تجهیزات دام صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت تجهیزات دام معامله بهتری را انجام خواهید داد....