filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "سایر محصولات دام و طیور"

کرم میلورم خشک در کاشان

کرم میلورم خشک بهترین تغذیه برای مرغ و پرندگان تخم ده و گوشتی آبزیان ماکیان حیوانات خانگی و خزندگان آگهی فروش کرم میلورم خشک در اصفهان خریدار برای خرید کرم میلورم خشک تماس بگیرد.

قیمت: ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

کود دامی رسیده گاوی در لاهیجان

کود دامی رسیده گاوی یا چرم پوسیده ارسال در استان اگیلان خاوری نیسانی ده ت 8 ن آگهی فروش کود دامی رسیده گاوی در گیلان خریدار برای خرید کود دامی رسیده تماس بگیرد.

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش اسید فسفریک در تهران

آگهی فروش اسید فسفریک در تهران خریدار برای خرید اسید فسفریک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

کود حیوانی گاو و گوسفندی در حسن آباد

فروش کود گاو و گوسفندی به وزن سی تن درتهران حسن اباد بلوار امام خمینی خیابان امام خمینی آگهی فروش کود حیوانی گاو و گوسفندی در تهران خریدار برای خرید کود حیوانی گاو تماس بگیرد.

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سلیه سالیک ماشک تو ماهیگیری در دورود

آگهی فروش سلیه سالیک ماشک تو ماهیگیری در لرستان خریدار برای خرید سلیه سالیک ماشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

پرورش کرم ابریشم در تهران

مدت زمان : دو روز بعلاوه پشتیبانی رایگان بعد دوره ظرفیت محدود بدلیل اینکه فرصت پاسخگویی به سوالات شما را داشته باشیم حضوری و غیر حضوری با نفرات محدود برگزار می‌شود اطلاعات بصورت کاملا کاربردی داده خواهد شد و پس از دوره با کمترین هزینه سرمایه گذاری میتوانید کسب و کار خود را شروع کنید برخی از سرفصل مطالب نحوه سرمایه گذاری...

شروع چت chat
قیمت: ۵۰۰,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

دوره آموزشی پرورش بلدرچین در تهران

نفرات محدود برخی از رئوس مطالب بررسی توجیه اقتصادی طرح در منطقه محاسبات اقتصادی ساختمان و تاسیسات واحد بلدرچین لوازم و تجهیزات مورد نیاز تشخیص نوع سالن پرورش و تجهیزات مربوطه مدیریت پرورش مدیریت جوجه کشی پرورش و نگهداری جوجه 1 روزه تا زمان کشتار یا تخمگذاری انتخاب مولدین انواع خوراک و غذا دهی در سنین مختلف تا زمان کشتار...

شروع چت chat
قیمت: ۵۵۰,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش یونجه در آذربایجان غربی

فروش یونجه درجه یک 90 تن در شهر پلدشت قیمت توافقی آگهی فروش یونجه در آذربایجان غربی خریدار برای خرید یونجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

میلورم خشک طلایی در نجف آباد

با سلام خودمت تمام دوستان میلورم خشک درجه یک ، با رنگ طلایی اماده ارسال به سراسر کشور . در بسته بندی های نیم ، یک و یکونیم کیلویی ارسال برای سفارش بالای 10 کیلو به صورت رایگان انجام می شود . با تشکر از عوامل یک میوه آگهی فروش میلورم خشک طلایی در اصفهان خریدار برای خرید میلورم خشک طلایی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش کود گاوی و مرغی در رفسنجان

خرید و فروش کود گاوی و مرغی سالنی و قفسی گوشتی و تخمگذار کاملا خالص آگهی فروش کود گاوی مرغی در کرمان خریدار برای خرید کود گاوی مرغی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

ضدعفونی کننده مرغداری و دامداری در سلماس

داموسیب محلول ضدعفونی کننده سطح بالای موثر و قابل اطمینان علیه طیف وسیعی از عوامل میکروبی ، ویروسی آلوده کننده شایع در صنایع دام و طیور و غیره است . این ماده هیچ باقیمانده خطرناکی از خود بجای نمیگذارد و سازگار با محیط زیست است . مواد تشکیل دهنده پراستیک اسید ، هیدروژن پراکساید ، استیک اسید گلاسیال ، به همراه پایدار کننده های ...

شروع چت chat
قیمت: ۱۰۰,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش لوازم ماهیگیری در بابل

انواع لوازم ماهیگیری سالیک ، لنسر ، دام ، تور ، نخ ، ق ثبت آگهی در مازندران ، بابل آگهی فروش لوازم ماهیگیری در مازندران خریدار برای خرید لوازم ماهیگیری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک در گمیش تپه

فروش دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک 1000 تایی همه چیز کامل فقط یکباراستفاده شده برای تست که عالی بود . سبد شانه پایه همه چیزش کامل . دستگاه نو هسش . اطلاعات بیشتر به شماره 09118728845 تماس بگیرید . ممنون . آگهی فروش دستگاه جوجه کشی اتوماتیک در گلستان خریدار برای خرید دستگاه جوجه کشی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش نیترات پتاسیم در ممقان

آگهی فروش نیترات پتاسیم در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید نیترات پتاسیم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

بز گلابی اصل در بجنورد

بز گلابی اصل ماده سه سالشه تکه خورده و از همه نظر عالی از نظر شیر عالی عالی همچی تموم آگهی فروش بز گلابی اصل در خراسان شمالی خریدار برای خرید بز گلابی اصل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش ویژه جو-گندم -ذرت وسویا در تهران

آگهی فروش ویژه جو-گندم -ذرت وسویا در تهران خریدار برای خرید ویژه جو گندم ذرت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کود مرغی در زنجان

فروش کود مرغی 700 تن بدون پوشال و مواد اضافی غنی شده با کود گوسفندی آماده برای استفاده در مزارع و باغات فروش بصورت پارت به پارت و یکجا فروش بصورت یکجا دارای تخفیف است . آگهی فروش کود مرغی در زنجان خریدار برای خرید کود مرغی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نمایشگاه ایزوگام و قیر ارومیه در آذربایجان غربی

آگهی فروش نمایشگاه ایزوگام و قیر ارومیه در آذربایجان غربی خریدار برای خرید نمایشگاه ایزوگام قیر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

کود گاوی 2 ساله در شیروان

کود گاوی 2 ساله مناسب برای انواع زمین های کشاورزی و باغ آگهی فروش کود گاوی 2 ساله در خراسان شمالی خریدار برای خرید کود گاوی ساله تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شبدر چین اول محصول امسال در کامیاران

آگهی فروش شبدر چین اول محصول امسال در کردستان خریدار برای خرید شبدر چین اول تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید انواع دام

خریدار انواع دام برای خرید و فروش عمده انواع دام بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده انواع دام برای فروش عمده انواع دام خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش انواع دام می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده انواع دام مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده انواع دام مصرف داخل و حتی اقدام به خرید انواع دام صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت انواع دام معامله بهتری را انجام خواهید داد....