filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده ازگیل و تمشک و زرشک - ژاپنی فروش مستقیم"

فروش زرشک تازه با شاخه و دانه ب کلی در مشهد

فروش کلی و جزعی زرشک تازه ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زرشک تازه با شاخه و دانه ب کلی در خراسان رضوی خریدار برای خرید زرشک تازه شاخه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش زرشک و آب زرشک در تهران

آب زرشک کاملا ارگانیک بدون مواد نگه دارنده برای لاغری ، تنظیم فشار خون ، کاهش چربی خون و . . ضمنا زرشک درجه یک صادراتی هم موجود می باشد ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زرشک و آب زرشک در تهران خریدار برای خرید زرشک و آب زرشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش زرشک پفکی در بیرجند

زرشک پفکی سربیشه باد کشیده کیلو 50 هزار پانصد کیلو موجود هستش جهت سفارش تماس بگیرین ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک پفکی در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک پفکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش زرشک تازه نوبر در تهران

فروش عمده زرشک تازه همراه شاخه با هر مقدار که بخواهید از یک تن تا 100 تن . زرشک اصل خراسان جنوبی . قطب تولید زرشک دنیا ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زرشک تازه نوبر در تهران خریدار برای خرید زرشک تازه نوبر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش زرشک پفکی در تهران

حدود 350 کیلو زرشک پفکی خوشرنگ و تمیز کیفیت عالی فروش به صورت کلی قیمت : کیلویی 53000 ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زرشک پفکی در تهران خریدار برای خرید زرشک پفکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش زرشک در مشهد

زرشک با شاخه زرشک دون شده آب زرشک خالص عمده و جزئی زرشک بیرجند ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زرشک در خراسان رضوی خریدار برای خرید زرشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 16 روز پیش

فروش زرشک خشک تمیز در بیرجند

با سلام مطابق عکس پارسالی تمیز و با کیفیت حدود 40 کیلویی مانده قیمت مناسب میدم یکجا کیلو 45 ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک خشک تمیز در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک خشک تمیز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 17 روز پیش

فروش زرشک در بیرجند

باسلام زرشک پفکی قیمت مناسب کیلویی 35 ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 17 روز پیش

فروش زرشک خشک پفکی رو تالاری در بیرجند

مقدار حدودا 100 کیلو زرشک خشک پفکی رو تالاری به رنگ روشن ویک دست به طور تمیز وبادکشیده به فروش وتحویل میگردد . ولی عکسی که گذاشتم هنوز بادکشیده نیست و با برگ برا نمونه گذاشتم . درضمن قابل ارسال هم میباشد . ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک خشک پفکی رو تالاری در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک خشک پفکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 18 روز پیش

فروش زرشک تازه در بیرجند

زرشک پرآب با خوشه پر درجه یک کیلویی 12 تومان ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک تازه در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک تازه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 18 روز پیش

فروش زرشک خراسان جنوبی در بیرجند

با سلام . زرشک محسن عرضه کننده زرشک درجه یک پفکی با کیفیت بسیار بالا ، دون اناری و زیر تالاری با مناسبترین قیمت در خدمت شماست . اب زرشک 100 درصد خالص با کیفیت فوق العاده موجود است . ارسال به سراسر کشور با پست و تیپاکس و باربری . خواص آب زرشک پاکسازی کبد باعث سلامت قلب و عروق و از بین رفتن گرفتگی‌های قلبی و عروقی می‌شود و از سکته قلبی جلو...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

خرید و فروش زرشک تازه خراسان کیلویی و عمده در تهران

با عرض سلام و درود به شما مشتری عزیز ثبت آگهی در تهران آگهی فروش زرشک تازه خراسان در تهران خریدار برای خرید زرشک تازه خراسان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 روز پیش

فروش زرشک در بیرجند

زرشک شیرن و ترش زرشک دانه شده 35 هزار زرشک با شاخه 15 هزار به فروش میرود ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش زرشک تازه در قزوین

عرضه زرشک دان تازه شده بدون ساز و برگ در بسته بندی های نیم کیلوییبهداشتی ، تمیز و یکدست بصورت عمده و خرد ارسال رایگان سفارشات عمده ثبت آگهی در کرمان آگهی فروش زرشک تازه در قزوین خریدار برای خرید زرشک تازه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 23 روز پیش

فروش برگ زرشک در بیرجند

برگ زرشک فروشی هرکی خواست بیاد به این آدرس شهید فهمیده 14 پلاک 3 ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش قابل برگ زرشک در خراسان جنوبی خریدار برای خرید برگ زرشک تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش زرشک پفکی در بیرجند

زرشک پفکی کیلو 35 هزار تومان دویست کیلو دارم ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک پفکی در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک پفکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش زرشک تازه قائنات تمیز شده با دستگاه در مشهد

زرشک دون شده تمیز با دستگاه بدون دخالت دست با بسته بندی تمیز 800 گرمی به قیمت 30 هزار تومان ارسال بالای 5 بسته رایگان است❤️ . ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زرشک تازه قائنات تمیز شده با دستگاه در خراسان رضوی خریدار برای خرید زرشک تازه قائنات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش زرشک در بیرجند

زرشک تمیز دست چین بدون روغن حدودا 2 . 5کیلویی40 ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش زرشک پوفکی پارسالی در بیرجند

تمیز شده با دستگاه بدون خار وبرگ ثبت آگهی در بیرجند آگهی فروش زرشک پوفکی پارسالی در خراسان جنوبی خریدار برای خرید زرشک پوفکی پارسالی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش زرشک تازه قاینات در مشهد

زرشک تازه و پرآب . شاخه ها پر زرشک هست داخل عکس کاملا گویاست . شاخه کیلو 18 تومن خوشه کیلو 22 تومن . موقعیت قاین ارسال بالای 100 کیلو . هزینه ارسال رایگان ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش زرشک تازه قاینات در خراسان رضوی خریدار برای خرید زرشک تازه قاینات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید زرشک

خریدار زرشک برای خرید و فروش عمده زرشک بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده زرشک برای فروش عمده زرشک خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش زرشک می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده زرشک مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده زرشک مصرف داخل و حتی اقدام به خرید زرشک صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت زرشک معامله بهتری را انجام خواهید داد....