filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "خرید فروش عمده کیوی - صادراتی مازندران تنکابن تالش"

فروش عمده کیوی در تنکابن

کیوی درجه یک فروش عمده ثبت آگهی در تنکابن آگهی فروش عمده کیوی در مازندران خریدار برای خرید عمده کیوی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 14 ساعت پیش

فروش کیوی سورت شده در قم

توجه توجه قابل توجه سوپر ها میوه فروشی ها مصرف کننده کیوی سورت شده در بسته بندی های مختلف . . ثبت آگهی در تالش آگهی فروش کیوی سورت شده در قم خریدار برای خرید کیوی سورت شده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 14 ساعت پیش

فروش کیوی هایوارد طلایی در قزوین

تقریبا 4 تن کیوی هایوارد طلایی موجود هست که بصورت نقدی و زیر برگ فروخته میشود . چون درختان جوان هستند کیوی سایز درشتی داره . باغ در پره سر هستش ثبت آگهی در تالش آگهی فروش کیوی هایوارد طلایی در قزوین خریدار برای خرید کیوی هایوارد طلایی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش شیتیل کیوی در آستارا

شیتیل کیوی قیمت 100 تومن ثبت آگهی در آستارا آگهی فروش شیتیل کیوی در گیلان خریدار برای خرید شیتیل کیوی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 روز پیش

فروش شیتیل کیوی در آستارا

شیتیل کیوی قیمت 150 هزارتومان ثبت آگهی در آستارا آگهی فروش شیتیل کیوی در گیلان خریدار برای خرید شیتیل کیوی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش پایه کیوی گالوانیزه و آهنی نمره 4 و 6 در رودسر

با سلام تعداد 76 عدد پایه کیوی گالوانیزه و آهنی نمره 4 و 6 به فروش میرسد . 20 عدد آهنی نمره 6 و مابقی نمره 4 می باشد . با تشکر ثبت آگهی در رودسر آگهی فروش پایه کیوی گالوانیزه و آهنی نمره 4 و 6 در گیلان خریدار برای خرید پایه کیوی گالوانیزه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش ویژه مستر داوینچی در گلستان

-سمی که جهت تقویت درختان کیوی از آن استفاده میشود-دارای پلمپ دولایه است ثبت آگهی در گلستان آگهی فروش ویژه مستر داوینچی در گلستان خریدار برای خرید ویژه مستر داوینچی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش کیوی صادراتی و داخلی در تنکابن

فروش کیوی در تناژ بالا و پایین برای بازار داخل و صادرات ثبت آگهی در تنکابن آگهی فروش کیوی صادراتی و داخلی در مازندران خریدار برای خرید کیوی صادراتی داخلی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش کیوی سفت در تنکابن

فروش کیوی سفت صادراتی و داخلی با قیمت مناسب به صورت فله ، در صورت درخواست بسته بندی هم انجام میدهیم تناژ بالا موجود است ثبت آگهی در تنکابن آگهی فروش کیوی سفت در مازندران خریدار برای خرید کیوی سفت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش کیوی هایوارد مناسب صادرات در تنکابن

با سلام کیوی هایوارد رنگ زیتونیدرجه یک 34 تن زیر برگ ثبت آگهی در تنکابن آگهی فروش کیوی هایوارد مناسب صادرات در مازندران خریدار برای خرید کیوی هایوارد صادرات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 16 روز پیش

کیوی ریز و دوقلو خریداریم در تهران

کیوی ریز و دوقلو خریداریم ثبت آگهی در تالش آگهی خرید کیوی ریز دوقلو در تهران فروشنده برای فروش کیوی ریز دوقلو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش کیوی ریز و دوقلو در آستارا

با سلام فروش کیوی ریز و دوقلو به وزن تقریبی 13 در سردخانه بصورت فله ای و 30 تن تک دوقلو هم موجود میباشد آدرس آستارا پلاسی از 13 تن هم یک تن درشت میباشد که به قیمت همون ریز و دوقلو محاسبه میشود ثبت آگهی در آستارا آگهی فروش کیوی ریز و دوقلو در گیلان خریدار برای خرید کیوی ریز دوقلو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش مستر داوینچی در اصفهان

-تقویت کننده درختان کیوی-دارای پلمپ دولایه ثبت آگهی در گیلان آگهی فروش مستر داوینچی در گیلان خریدار برای خرید مستر داوینچی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش مستر داوینچی در بوشهر

ساخت کشور ترکیه استتقویت کننده درختان کیوی است ثبت آگهی در گلستان آگهی فروش مستر داوینچی در گلستان خریدار برای خرید مستر داوینچی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 روز پیش

فروش کیوی هایوارد در تنکابن

260 کیلو کیوی یک جا به فروش می‌رسد ثبت آگهی در تنکابن آگهی فروش کیوی هایوارد در مازندران خریدار برای خرید کیوی هایوارد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش مستر داوینچی در سمنان

-تقویت کننده درختان کیوی-محصول کشور ترکیه ثبت آگهی در گیلان آگهی فروش مستر داوینچی در گیلان خریدار برای خرید مستر داوینچی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش کیوی سفت صادراتی موجود است در آستارا

کیوی سفت صادراتی در انواع بسته بندی موجود است ثبت آگهی در آستارا آگهی فروش کیوی سفت صادراتی موجود است در گیلان خریدار برای خرید کیوی سفت صادراتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 22 روز پیش

فروش عمده کیوی در تنکابن

کیوی صادراتی درجه یک مصرف داخل تحویل در محل شما با سرتینگ و بسته بندی مناسب ثبت آگهی در تنکابن آگهی فروش عمده کیوی در مازندران خریدار برای خرید عمده کیوی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش 2 تن کیوی سردخانه در تنکابن

درشت داخل سردخانه ثبت آگهی در تنکابن آگهی فروش 2 تن کیوی سردخانه در مازندران خریدار برای خرید 2 تن کیوی سردخانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش کیوی 40 تن مرغوب در آستارا

سلام لطفا میوه کیوی از باغ خودم در سردخانه دارم با کیفیت عالی و مرغوب برای اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید . ثبت آگهی در آستارا آگهی فروش کیوی 40 تن مرغوب در گیلان خریدار برای خرید کیوی 40 تن مرغوب تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید کیوی

خریدار کیوی برای خرید و فروش عمده کیوی بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کیوی برای فروش عمده کیوی خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کیوی می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کیوی مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کیوی مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کیوی صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کیوی معامله بهتری را انجام خواهید داد....