filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده پرتقال - پرتقال رسمی تامسون خونی جنوب"

مایکوریزا زیست پایا در بابل

تاثیر عملکرد مایکوریزا بر مرکبات در *استان مازندران* ?موجب تثبیت عنصر فسفر و رفع پیشبود فسفر در خاک میشود ?کمک به جذب و انحلال سازی عناصر و مواد غذایی در خاک ?جذب مطلوب رطوبت در بستر ریشه به نحوی که دفع کامل عوامل بیماری­زا خاکزیست و بهمراه دارد ?رفع کامل ویروس نماتد ? حفظ و نگهداری رطوبت پس از اردیبهشت تا مهر ? افزایش مقاومت به س...

شروع چت chat
قیمت: ۷۰,۰۰۰ تومان 10 روز پیش

فروش ضایعات درجه یک پرتقال در بهشهر

آگهی فروش ضایعات درجه یک پرتقال در مازندران خریدار برای خرید ضایعات درجه پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 17 روز پیش

فروش پرتقال 8211 نارنگی عالی و تازه در کرمانشاه

پرتقال 8211 نارنگی عالی و تازه ثبت آگهی در مازندرانبابل آگهی فروش پرتقال 8211 نارنگی عالی و تازه در مازندران خریدار برای خرید پرتقال نارنگی تازه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پرتقال و نارنگی در کهک

قیمت توافقی و منصفانه فروش پرتقال و نارنگی 09365806450 ثبت آگهی در کهکیلویه و بویراحمد ، یاسوج آگهی فروش پرتقال و نارنگی در قم خریدار برای خرید پرتقال و نارنگی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه چوبی پرتغال در ساری

جعبه چوبی برای انبار کردن پرتقال دونه ای 2500 یکجا حدود 500 ثبت آگهی در ساری ، جاده فرح آباد آگهی فروش جعبه چوبی پرتغال در مازندران خریدار برای خرید جعبه چوبی پرتغال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش اسانس لیمو و پرتقال در اصفهان

فروش اسانس لیمو و پرتقال طبیعی با گرید دار ثبت آگهی در اصفهان ، کاشان آگهی فروش اسانس لیمو و پرتقال در اصفهان خریدار برای خرید اسانس لیمو پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش پرتقال در ساری

خرید و فروش پرتقال شمال مازندران و همکاری با میدان تره باری ها در صورت هماهنگی اول پیام بفرستین با ت ثبت آگهی در ساری ، کوی اصحاب آگهی فروش پرتقال در مازندران خریدار برای خرید پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کامکوات پرتقال زینتی در رامسر

باسلام . فروش عمده و خرد کامکوات درجه یک و درشت . ارسال به سراسر کشور . این میوه دارای ویتامین‌های آنتی اکسیدانی چون ویتامین A ، C و E است . وجود تمامی این ترکی ثبت آگهی در رامسر ، کتالم آگهی فروش کامکوات پرتقال زینتی در مازندران خریدار برای خرید کامکوات پرتقال زینتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه چوبی پرتقال در نکا

2200 عدد جعبه چوبی در حد نو قیمت توا ثبت آگهی در مازندران ، نکا آگهی فروش جعبه چوبی پرتقال در مازندران خریدار برای خرید جعبه چوبی پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پرتقال تامسون عمده در ساری

آگهی فروش پرتقال تامسون عمده در مازندران خریدار برای خرید پرتقال تامسون عمده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش مرکبات در بابلسر

2 . 5 هکتار میوه پرتقال درجه یک به مزایده گذاشته می ثبت آگهی در بابلسر ، بهنمیر آگهی فروش مرکبات در مازندران خریدار برای خرید مرکبات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه چوبی برای انبار کردن در ساری

جعبه ی چوبی برای انبار کردن پرت ثبت آگهی در ساری ، جاده فرح آباد آگهی فروش جعبه چوبی برای انبار کردن در مازندران خریدار برای خرید جعبه چوبی انبار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه چوبی پرتقال در قائم شهر

حدود 300 عدد جعبه ثبت آگهی در قائم شهر ، جاده نظامی آگهی فروش جعبه چوبی پرتقال در مازندران خریدار برای خرید جعبه چوبی پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه پرتقال در بابل

جعبه چوبی قیمت 10 تو ثبت آگهی در مازندران ، بابل آگهی فروش جعبه پرتقال در مازندران خریدار برای خرید جعبه پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش درخت صنوبر در نوشهر

60 عدد درخت صنوبر قطر 15 نهایت 20همشون بالای 6 متری بدرد نردبان پرتقال چینی میخوره دونه ای 200 هزار تومان کلا یا زده میلیون تو ثبت آگهی در نوشهر ، کجور آگهی فروش درخت صنوبر در مازندران خریدار برای خرید درخت صنوبر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه چوبی پرتقال در قائم شهر

آگهی فروش جعبه چوبی پرتقال در مازندران خریدار برای خرید جعبه چوبی پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه پرتقال در هریس

با سلام تعداد 1000 عدد جعبه چوبی برای فروش د ثبت آگهی در رامسر ، دو راهی هریس آگهی فروش جعبه پرتقال در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید جعبه پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه چوبی پرتقال در نوکنده

تعداد بیشتر از 500 عدد کم کار و م ثبت آگهی در قائم شهر ، نوکنده کا آگهی فروش جعبه چوبی پرتقال در گلستان خریدار برای خرید جعبه چوبی پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پرتقال در قروه

6 تن پرتقال معمولی درجه یک ثبت آگهی در كرمان ، جيرفت آگهی فروش پرتقال در کردستان خریدار برای خرید پرتقال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پرتقال تابستانه در نوشهر

فروش پرتقال تابستانه والنسیا شمال ثبت آگهی در مازندران ، نوشهر آگهی فروش پرتقال تابستانه در مازندران خریدار برای خرید پرتقال تابستانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

هر آنچه باید دربارۀ پرتقال بدانید

پرتقال از خانوادۀ مرکبات و به رنگ نارنجی می‌باشد. درخت پرتقال می‌تواند تا ارتفاع 10 متر رشد کند و معمولاً درختی پربرگ است. این میوۀ پرطرفدار و پرخاصیت احتمالاً از پیوند نارنگی با دارابی به وجود آمده است و ریشۀ آن از نواحی جنوب غربی آسیا، هند و چین است.

کشورها و مناطق مختلفی امروزه به کشت و پرورش پرتقال می‌پردازند و برخی آن را به بیشتر نقاط دنیا صادر می‌کنند. برای مثال، بیروت یکی از بزرگترین پرورش‌دهندگان این میوه در جهان است و پرتقال بیروت شهرت خاص خود را دارد.

نوع اولیۀ این میوه پُردانه و تلخ بوده و در اندازه‌ای کوچکتر رشد می‌کرده است. طی اعمال تغییرات ژنتیکی و پرورش گونه‌های بزرگ و شیرین‌تر، امروزه این میوه با پوسته‌ای نه چندان صاف و با مزه‌ی شیرین به مصرف می‌رسد. پرتقال‌ها بسته به نوعشان در انواع مختلف ترش و شیرین و به رنگ‌های نارنجی و قرمز موجودند. پرتقال خونی و ماندارین از انواع محبوب این خانواده هستند.

در ایران برداشت این میوۀ خوش‌طعم از نیمۀ دوم آذرماه شروع می‌شود و بسته به شرایط آب و هوای منطقه و نیز نوع برداشت، تا نیمۀ دوم دی‌ماه ادامه می‌یابد.

 

خواص پرتقال

پرتقال از محبوب‌ترین میوه‌ها به شمار می‌رود و طرفداران بسیاری دارد. این میوه حاوی املاح معدنی و ویتامین‌های موردنیاز برای حفظ سلامتی بدن می‌باشد. مانند ویتامین‌های A، B،  C، E و املاحی چون فسفر، منیزیم، مس، روی، کلسیم، آهن، پتاسیم و منگنز.

حتماً شنیده‌اید که می‌گویند پرتقال برای سرماخوردگی بسیار مفید است. اما این به چه دلیل است؟ پرتقال به دلیل غنی بودن از ویتامین C باعث کاهش شدید علائم سرماخوردگی شده و طول مدت آن را کمتر می‌کند.

همچنین این میوه به دلیل دارا بودن هسپریتین (Hesperitin)، از رشد سلول‌های سرطانی در بدن جلوگیری کرده و از این بیماری بدن را در امان نگه می‌دارد.

همچنین برای جلوگیری از چین و چروک شدن پوست، مصرف این میوه توصیه می‌شود. ویتامین C موجود در آن، سبب شادابی، سلامت و جوانی پوست می‌شود.

 

انواع پرتقال

خانوادۀ پرتقال‌ها تقریباً پرجمعیت است و با توجه به منطقۀ کشت و نوع آن در انواع مختلفی موجودند. مانند پرتقال تامسون، پرتقال خونی، پرتقال والنسیا و پرتقال رسمی محلی.

پرتقال خونی: پرتقال خونی یا همان پرتقال توسرخ از انواع پرطرفدار پرتقال می‌باشد که رنگ قسمت گوشتی آن سرخ بوده و معمولاً اندازه‌ای کوچکتر از پرتقال‌های معمولی دارد. رنگ قرمز آن به دلیل وجود ماده‌ای به نام آنتوسیانین است. این ماده در درمان بیماری‌های قلبی تأثیر زیادی دارد. آب این میوه برای درمان چاقی و درد روده بسیار مفید است.

مراحل کشت این میوۀ توسرخ، کمی دشوار است؛ چرا که باید طوری کشت شوند تا قبل از برداشت، در دمای سرد قرار گیرند و آنتوسیانین در آن ایجاد شود و قسمت گوشتی میوه به رنگ سرخ در آید.

 

خرید و فروش پرتقال

افراد بسیاری با سلایق متفاوت، استفاده‌های متعددی از انواع پرتقالها می‌کنند. در یک‌میوه، کشاورزان و تولیدکنندگان این میوه، به فروش پرتقال پرداخته و از این طریق محصول خود را مستقیماً و بدون واسطه به دست خریداران و مصرف‌کنندگان می‌رسانند.

اما رعایت برخی نکات در خرید پرتقال خالی از لطف نیست. مانند دقت در شکل ظاهری، اندازه و میزان سفتی آن. همچنین با توجه به نوع مصرف، آبگیری یا خوراکی بودن آن حائز اهمیت است.


خرید پرتقال

خریدار پرتقال برای خرید و فروش عمده پرتقال بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده پرتقال برای فروش عمده پرتقال خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش پرتقال می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده پرتقال مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده پرتقال مصرف داخل و حتی اقدام به خرید پرتقال صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت پرتقال معامله بهتری را انجام خواهید داد....