filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "خرید فروش عمده نارنج - میوه شمال جنوب خرید و فروش عمده"

خرید عمده شکوفه بهارنارنج در ساری

حا خرید از باغدار باشه تا برام بصرفه . کیلویی 1500 ثبت آگهی در ساری ، مهدی آباد آگهی خرید عمده شکوفه بهارنارنج در مازندران فروشنده برای فروش عمده شکوفه بهارنارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 ساعت پیش

فروش نارنج مخصوص گلخانه داران در ساری

فروش نارنج سالم و بسیار با کیفیت به گلخانه داران آماده ی کاشت در گل ثبت آگهی در ساری ، استقلال آگهی فروش نارنج مخصوص گلخانه داران در مازندران خریدار برای خرید نارنج مخصوص گلخانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 روز پیش

خریدار میوه نارنج با بهترین قیمت روز در اوزان بالا در تهران

خریدار میوه نارنج در اوزان بالا با بهترین قیمت هم چیده شده و هم سردر ثبت آگهی در بابل ، بندپی غربی آگهی خرید میوه نارنج قیمت در تهران فروشنده برای فروش میوه نارنج قیمت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش سبزه نارنج برای سفره عید در تهران

سبزه نارنج زیبا ، جذاب و با دوام است . و آخر اردیبهشت این سبزه زیبا را می توانید توی گلدانهای جدا ویا خاک بکارید . 09114580507 فروش عمده و ثبت آگهی در تهران ، شهرک محلاتی آگهی فروش سبزه نارنج برای سفره عید در تهران خریدار برای خرید سبزه نارنج سفره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

خریدار سبزه نارنج در بابل

ار سبزه نارنج در هر سایزی شماره تم ثبت آگهی در مازندران ، بابل آگهی خرید سبزه نارنج در مازندران فروشنده برای فروش سبزه نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش سبزه نارنج در آمل

آگهی فروش سبزه نارنج در مازندران خریدار برای خرید سبزه نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش سبزه بهار نارنج در بابل

سبزه بهار نارنج زیبا وپر پشت 2000 ثبت آگهی در مازندران ، بابل آگهی فروش سبزه بهار نارنج در مازندران خریدار برای خرید سبزه بهار نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

خریدار سبزه نارنج در بابل

خریدار سبزه نارنج در تعداد بالا هستم لطفا درصورت موجودی به بنده اطلاع د ثبت آگهی در مازندران ، بابل آگهی خرید سبزه نارنج در مازندران فروشنده برای فروش سبزه نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

خریدار سبزه نارنج قیمت مناسب در آمل

سبزه نارنج با کیفیت ب ثبت آگهی در مازندران ، آمل آگهی خرید سبزه نارنج قیمت در مازندران فروشنده برای فروش سبزه نارنج قیمت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش سبزه عید نارنج در قائم شهر

سبزه عید سبزه نارنج تمیز قیمت خوب زیاد دارم سالم شاخ های بزرگ برای عید خوبه 09022 ثبت آگهی در مازندران ، قائم شهر آگهی فروش سبزه عید نارنج در مازندران خریدار برای خرید سبزه عید نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش سبزه نارنج در بوئین زهرا

بهترین سبزه نارنج قیمت فقط ثبت آگهی در بوئین زهرا ، روستای حسین اباد آگهی فروش سبزه نارنج در قزوین خریدار برای خرید سبزه نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش سبزه نارنج قطر 17 کاملا پر در آمل

کاملا پر و زیبا تو عکس معلومه قیمت عمده 15000 تو ثبت آگهی در بابل ، موزیرج آگهی فروش سبزه نارنج قطر 17 کاملا پر در مازندران خریدار برای خرید سبزه نارنج قطر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش سبزه نارنج در آمل

قیمت توافقی سبزه نارنج برای ثبت آگهی در مازندران ، آمل آگهی فروش سبزه نارنج در مازندران خریدار برای خرید سبزه نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش نارنج روی درخت در نوشهر

6 -7تا درخت تمیز و یکدست شریعت آباد پشت فرودگاه آگهی فروش نارنج روی درخت در مازندران خریدار برای خرید نارنج روی درخت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش سبزه نارنج در ماهان

آگهی فروش سبزه نارنج در کرمان خریدار برای خرید سبزه نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش سبزه نارنج عید به صورت عمده با کیفیت بالا و قیمت مناسب در ساری

آگهی فروش سبزه نارنج عید به صورت عمده با کیفیت بالا و قیمت مناسب در مازندران خریدار برای خرید سبزه نارنج عید تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سبزه نارنج در بابل

فروش عمده سبزه باکیفیت و ظرف پر نارنج تعداد باقیمانده 1500 عدد حتی ارسال به سراسر کشور قیمت مقطوع لطفا فقط خریدار واقعی پیگیری کند بات ثبت آگهی در مازندران ، بابل آگهی فروش سبزه نارنج در مازندران خریدار برای خرید سبزه نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سبز نارنج در محمودآباد

سایز گلدان 12 ژله ای قیمت توا ثبت آگهی در محمودآباد ، آگهی فروش سبز نارنج در آذربایجان غربی خریدار برای خرید سبز نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سبزه نارنج در محمودآباد

هزینه بسته بندی به عهده خریدار میب ثبت آگهی در مازندران ، محمودآباد آگهی فروش سبزه نارنج در آذربایجان غربی خریدار برای خرید سبزه نارنج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سبزه نارنج عید نوروز در آمل

فروش عمده سبزه نارنج عید نوروز ، حداقل فروش 50 عدد با کیفیت و قیمت من ثبت آگهی در مازندران ، آمل آگهی فروش سبزه نارنج عید نوروز در مازندران خریدار برای خرید سبزه نارنج عید تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

همه چیز درباره‌ی نارنج

نارنج، با عطر و بو و طعم لذیذش، مادر بیشتر مرکبات پیوندی به شمار می‌آید. درخت نارنج بیشتر در جنوب شرق آسیا می‌روید و عموماً در محل‌های گرم و مرطوب به چشم می‌خورد. تقریباً درخت مرتفعی است و ارتفاعش ممکن است به 9 متر هم برسد. دارای برگ‌هایی بیضی به رنگ سبز است.

در بهار، شکوفه‌های سفید و زیبای آن می‌رویند. این شکوفه‌ها همان بهار نارنج هستند و عطری بینظیر دارند. پوست نارنج در اوایل رشد و قبل از رسیدن به رنگ سبز تیره می‌باشد و کم کم با تغییر رنگ به نارنجی، آماده‌ی برداشت و استفاده می‌شود.

گرچه روش‌های مختلفی برای کاشت و پرورش انواع میوه‌ها و مرکبات وجود دارد، اما نارنج به روش کاشت بذر تکثیر می‌یابد. پس از کاشت بذر، 2 الی 3 هفته طول می‌کشد تا جوانه‌ها سر از خاک بیرون آورند.

همان‌طور که به آن اشاره کردیم، نارنج در مکانی بهترین رشد را دارد که گرم باشد و نور مستقیم آفتاب بر آن بتابد. در غیراینصورت سرعت رشد درخت کند شده و بر کیفیت میوه‌ی آن تأثیر می‌گذارد. این درخت در میان دیگر درختان مرکبات، تحمل سرمای بیشتری دارد و در زمستان دمای تا 1 درجه سانتی‌گراد را تحمل می‌کند.

 

خواص نارنج

خواص و فواید بی‌نظیر نارنج بر هیچ‌کس پوشیده نیست. نارنج از محبوب‌ترین مرکبات میان افراد با سلایق مختلف است. برخی از آب نارنج استفاده می‌کنند، بسیاری از آن مربا تهیه می‌کنند، عده‌ای دیگر از پوست آن بهره می‌برند و افراد زیادی هم بهار نارنج را استفاده می‌کنند.

از فواید عرق بهار نارنج می‌توان به آرام‌بخش و ضدهیجان بودن آن اشاره کرد. به طوری که بویی دلنشین دارد و بوییدن آن در از بین بردن غم و افسردگی و نیز درمان بی‌خوابی بسیار مؤثر است. از روغن بهار نارنج نیز برای طعم‌دهی و همچنین در کالاهای دارویی استفاده می‌کنند.

نارنج دارای خواص آنتی‌اکسیدانی است که از آسیب‌های ناشی از کلیه جلوگیری می‌کند.

همچنین دارای خاصیت سفت‌کنندگی می‌باشد؛ از این رو برای پوست مفید بوده و با جذب چربی اضافی آن، به متعادل شدن میزان چربی پوست کمک می‌کند و آن را شاداب و باطراوت می‌سازد.

مصرف دمنوش نارنج در درمان اختلالات دستگاه گوارش بسیار مؤثر است. همچنین اختلالات خواب را درمان کرده و خوابی آرام و راحت برایتان رقم خواهد زد. استفاده از این دمنوش، بر روان فرد اثر گذاشته و آرامش خاصی می‌بخشد. به طوری که اضطراب و استرس را کاهش داده و سیستم عصبی را آرام می‌سازد.

دمنوش فوق سرشار از آنتی‌اکسیدان بوده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. مصرف مرتب دمنوش نارنج، از فرد در برابر سرماخوردگی و دیگر بیماری‌های مزمن حفاظت می‌کند.

 

خرید عمده نارنج

تولیدکنندگان و کشاورزان داخلی، در سرتاسر کشور به کاشت، برداشت و توزیع نارنج با کیفیت بسیار عالی می‌پردازند. قیمت نارنج بسته به نوع و محل پرورش آن متفاوت است. برای مثال قیمت نارنج سبز با دیگر انواع متفاوت است. به طوری که ممکن است در انتخاب آن دچار تردید شوید. اما یک‌میوه این مشکل را رفع کرده و با در دسترس قرار دادن انواع گزینه‌ها برای خرید نارنج، انتخاب را برایتان آسان‌تر کرده و تجربه‌‌ای لذت‌بخش از خرید اینترنتی برایتان رقم خواهد زد. همچنین کشاورزان و کارفرمایان می‌توانند فروش نارنج خود را به بهترین نحو و خیال آسوده برآورده نمایند.


خرید نارنج

خریدار نارنج برای خرید و فروش عمده نارنج بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده نارنج برای فروش عمده نارنج خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش نارنج می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده نارنج مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده نارنج مصرف داخل و حتی اقدام به خرید نارنج صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت نارنج معامله بهتری را انجام خواهید داد....