filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده کاهو - رسمی پیچ سالادی فرانسوی چینی قرمز"

فروش حراج نشا کاهو سفید در آمل

آگهی فروش حراج نشا کاهو سفید در مازندران خریدار برای خرید حراج نشا کاهو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش خوراک حیوان در ساری

آگهی فروش خوراک حیوان در مازندران خریدار برای خرید خوراک حیوان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش سبد کاهو صادراتی در دزفول

فروش عمده سبد کاو با کیفیت ع ثبت آگهی در خوزستان ، دزفول ، دزفول آگهی فروش سبد کاهو صادراتی در خوزستان خریدار برای خرید سبد کاهو صادراتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش تامین کننده وصادر کننده انواع صیفیجات و مرکبات در دزفول

آگهی فروش تامین کننده و صادر کننده انواع صیفیجات و مرکبات در خوزستان خریدار برای خرید از تامین کننده تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش نهال کاهو سفید کرجی روغنی در نوکنده

نهال کاهو سفید پیچ کرجی روغنی آماده ن ثبت آگهی در گلستان ، نوکنده آگهی فروش نهال کاهو سفید کرجی روغنی در گلستان خریدار برای خرید نهال کاهو سفید تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش نهال کاهو درجه یک در نکا

سلام نهال کاهو دارم به اندازه 6000 ثبت آگهی در مازندران ، نکا آگهی فروش نهال کاهو درجه یک در مازندران خریدار برای خرید نهال کاهو درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش نشا کاهو اورست 1 در پیشوا

نشا کاهو اورست 1 آماده انتقال به زمین ، هرگونه سفارشات پذیرفته می ثبت آگهی در تهران ، ورامین ، ورامین و پیشوا آگهی فروش نشا کاهو اورست 1 در تهران خریدار برای خرید نشا کاهو اورست تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش نشا کاهو سفید آمل درجه یک در مازندران

نشا کاهو . به قیمت ع ثبت آگهی در مازندران ، آمل ، دابودشت آگهی فروش نشا کاهو سفید آمل درجه یک در مازندران خریدار برای خرید نشا کاهو سفید تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش نهال کاهو روغنی در دلند

نهال کاهو روغنی فروشی مناسب برای نشا به مشتری واقعی تخفیف میدم سار ثبت آگهی در گلستان ، دلند آگهی فروش نهال کاهو روغنی در گلستان خریدار برای خرید نهال کاهو روغنی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش نشا کاهو و کلم در اندیشه

انواع نشا  کاهو رسمی و سالادی کاهو فرانسوی کلم پیچ سفید و قرمز گل کلم زودرس و دیررس کلم بروکلی کرفس پاکوتاه و پابلند تحویل به صورت دونه شمار سینی 100 % تکم ثبت آگهی در تهران ، اندیشه آگهی فروش نشا کاهو و کلم در تهران خریدار برای خرید نشا کاهو کلم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش نهال کاهو در دلند

نهال کاهو سفید روغنی عالی اماده کاشت قیمت هر متر 30 هزار تو ثبت آگهی در گلستان ، دلند ، گلند آگهی فروش نهال کاهو در گلستان خریدار برای خرید نهال کاهو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

خرید و فروش تمامی محصولات کشاورزی در همدان

باسلام خرید و فروش تمامی محصولات کشاورزی اعم از تره بار سیر سیب زمینی پیاز کاهو گل کلم پرتقال نارنگی و . . . وخشکبار کشمش مویز انجیر و . . . شورجات و ترشیجات ثبت آگهی در همدان ، همدان آگهی فروش تمامی محصولات کشاورزی در همدان خریدار برای خرید تمامی محصولات کشاورزی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهال کاهو درجه یک در نکا

مقداری نهال کاهو فروخته میشود . ‌حوود ده سا ثبت آگهی در نکا ، نکا . . روستای کُلِت آگهی فروش نهال کاهو درجه یک در مازندران خریدار برای خرید نهال کاهو درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نشا کاهو سفید پیچی روغنی درجه یک در دلند

نشا کاهو سفید پیچی . روغنی درجه یک شماره تماس 09157 ثبت آگهی در گلستان ، دلند آگهی فروش نشا کاهو سفید پیچی روغنی درجه یک در گلستان خریدار برای خرید نشا کاهو سفید تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نشا کاهو در آمل

نشا کاهو سفید روغنی درجه یک ع ثبت آگهی در آمل ، امل لیتکوه آگهی فروش نشا کاهو در مازندران خریدار برای خرید نشا کاهو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

کاهو پیچ درجه یک مناسب صادرات در ورامین

باسلامnفروش کاهو پیچ سرزمین کیفیت مناسبnخریدار برای خرید بااین شماره تماس بگیریدn 09393791040 آگهی فروش کاهو پیچ درجه یک مناسب صادرات در تهران خریدار برای خرید کاهو پیچ درجه تماس بگیرد.

قیمت: ۱۵ تومان بیش از یک ماه

کاهو مناسب برای صادرات در ورامین

کاهو پیچ درجه یک صادراتی آگهی فروش کاهو مناسب برای صادرات در تهران خریدار برای خرید کاهو مناسب برای صادرات تماس بگیرد.

قیمت: ۱۷,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش نشا کاهو رسمی و سالادی در دزفول

نشا کاهو سالادی اورست 1 و کاهو رسمی اگروتیپ اماده انتقال سینی 1 28 حفره ای تحویل دونه شمار بد سبزی محاسبه میشه تحویل دزفول قیمت فوق العاده شرایط و ثبت آگهی در خوزستان ، دزفول آگهی فروش نشا کاهو رسمی و سالادی در خوزستان خریدار برای خرید نشا کاهو رسمی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نشا کاهو در آمل

نشآ کاهو سفید پیچ رو ثبت آگهی در آمل ، دشت سر روستای هارونکلا آگهی فروش نشا کاهو در مازندران خریدار برای خرید نشا کاهو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش انواع کاهو آیسبرگ و رومانو در البرز

با سلام تامین نامحدود انواع کاهو آیسبرگ و رومانو و گل کلم و کلم برگ و کرفس و شوک خورده.وکیوم شده مناسب برای صادرات به کشور روسیه و کشورهای حاشیه خلیج آگهی فروش انواع کاهو آیسبرگ و رومانو در البرز خریدار برای خرید کاهو آیسبرگ رومانو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش عمده کاهو- رسمی پیچ

از اصلی ترین مواد اولیه لازم برای تهیه سالادهای ایرانی کاهو می باشد . کاهوها انواع متفاوتی دارند اما کاهو رسمی و کاهو پیچ از قدیم الایام درایران وجود داشته است و مورد استفاده قرار میگرفت و در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است . کاهو در خانواده ی سبزیجات جای گرفته است و یکی ازپرمصرف ترین آن ها محسوب می شود . این سبزی دارای خواص بی شماری است که موجب سلامتی هر چه بیشتر بدن خواهد شد. کاهو از مواد غذایی به شمار می رود که ذره ای کلسترول و چربی در آن وجود ندارد وغذایی کاملا رژیمی می باشد . این محصول سرشار از آنتی اکسیدان است و ویتامین هایی نظیر A,K,C در آن یافت می شود . کاهو از رنگ روشن تا تیره وجود دارد که رنگ آن هر چه تیره تر باشد دارای مواد مغذی غنی تری می باشد .

فواید و خواص کاهو

همچنین از فواید و خواص بی شمار کاهو می توان به کمک به کاهش وزن , کمک به کاهش قند خون, بهبود سلامت مغز, بهبود سلامت قلب, کاهش ابتلا به سرطان, کمک به سلامت چشم, بهبود هضم و دستگاه گوارشی, بهبود سلامت استخوان, بهبود سیستم ایمنی بدن, بهبود قدرت عضلانی, بهبود سلامت پوست و مو, بهبود کم خونی و... اشاره نمود.

شرایط کشت کاهو

کاهو از سبزیجاتی است که درهمه ی مناطق کشور ایران به راحتی کشت  می شود. اما در دمای پایین رشدی بهتر دارد و به آب و هوای خنک بیشتر علاقه مند است. پس این محصول برای رشد بهتر  به آب و هوای خنک و سرد نیاز دارد. اگر کاهو در شرایط آب و هوایی گرم قرار بگیرد طعمی تلخ پیدا خواهد نمود. پس بهتر است  در مناطقی که دارای آب و هوای  معتدل  وسرد ومرطوبی هستند کشت شود. اما به طور کلی می توان گفت کاهو را می توان در هر منطقه ای کشت نمود به شرط آنکه رشد آن با گرمای شدیدی همراه نباشد.

محصولی برای تمام فصول

بذر این محصول در مناطق شمالی معتدل و سرد دراوایل پاییز کاشته می شود تا در زمستان بتوانند این محصول را برداشت نمایند . اما اگر می خواهند محصول را در بهار برداشت نمایند باید بذر را در اواخر پاییز در زمین کاشته شود. بذرهایی هم وجود دارند که دیررس هستند و نسبت به گرما مقاوم تر می باشند. بذر این گونه کاهوها تا اواخر فروردین کاشته می شود و تا اواخر بهار می توان آن را برداشت نمود و آن را به بازار میوه و تره بار روانه نمود. پس می توان گفت که در تمامی فصول سال در ایران این محصول یافت خواهد شد.

مصرف کاهو

کاهو ها مخصوصا از نوع رسمی آن باید بعد از اینکه خریداری شد تا چند روز استفاده شود. کاهوها هر چه تازه تر باشند شکیل تر و تردترمی باشند و از مواد مغذی بیشتری برخوردار هستند. اگر کاهو مدت زمانی بیش از چند روز بماند و استفاده نشوند هم رنگ برگ‌ها تغییر می کند و هم طعم آن تلخ خواهد شد. بهتر است کاهویی را که خریداری می کنید پس از شست و شو وگرفتن آب آن در کیسه فریزر بگذارید و سر آن را گره بزنید و سپس در یخچال نگهداری کنید. در این صورت مدت زمان بیشتری می توانید از آن بدون تغییر طعم و رنگ استفاده نمایید. همچنین سعی کنید سبزیجات و بالاخص کاهو را در قسمت‌های پایین یخچال نگهداری نمایید.

صادر به بازارهای خارجی

کاهوها در ایران در تمام فصول به صورت انبوه کشت می شوند و به علت و فور این محصول غیر از بازارهای داخلی به بازارهای خارجی نیز صادر می شوند. برای صادرات , کاهوها ی دارای وزن و اندازه و شکل ظاهری مناسب را جداسازی می نمایند و در کارتن هایی بسته بندی می کنند. اما وزن آن ها نباید از 8 کیلو بیشتر شود. کاهو محصولی ظریف است و نباید تحت فشار قرار بگیرد باید طوری بسته بندی شود که بتواند سالم به مقصد برسد.

کاهوها پس از برداشت از مزرعه و بسته بندی مناسب بلافاصله به کشورهایی نظیرعراق ,عمان , امارات و قطر صادر می شود و فروش این محصول در بازارهای خارجی رونق بسیار خوبی پیدا نموده است. اغلب برداشت این محصول در زمستان ها افزایش پیدا می کند و کاهوهایی که در فصل زمستان برداشت می شوند از کیفیت بالایی برخوردار می باشند به همین دلیل برای صادرات بسیار مناسب می باشند.

سخن پایانی

برای کشت کاهویی سالم باید تمامی نکات را در نظر بگیریم . این محصول باید در شرایط آب و هوایی و خاک مناسب کاشته شود و در طی مراحل رشد از آن مراقبت لازم به عمل بیاید. در سال های اخیر صادرات این محصول افزایش پیدا نموده است تا جایی که در 4 سال گذشته با رشدی 13.5 درصدی روبه رو شده است که به نسبت  سال های قبل ، رشد قابل توجهی داشته است.


خرید کاهو

خریدار کاهو برای خرید و فروش عمده کاهو بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کاهو برای فروش عمده کاهو خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کاهو می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کاهو مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کاهو مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کاهو صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کاهو معامله بهتری را انجام خواهید داد....