filter_list

>>>> خرید فروش عمده کاهو - رسمی پیچ سالادی فرانسوی چینی قرمز <<<<

فروش عمده کاهو رسمی در آمل

فروش عمده کاهو کشت شده در زمین به صورت متری با قیمت توافقی آگهی فروش عمده کاهو رسمی در مازندران خریدار برای خرید کاهو رسمی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش نشاهی کاهو در ساری

نشاهی کاهو برگ روغنی سفید حتی اگه بعداز عید رشد زیاد بکنه اصلا تلخ نمیشه تضمینی قیمت دسته ایی 500 ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، جاده فرح آباد آگهی فروش نشاهی کاهو در مازندران خریدار برای خرید نشاهی کاهو تماس بگیرد.

قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش کاهو سفید باغی در آمل

آگهی فروش کاهو سفید باغی در مازندران خریدار برای خرید کاهو سفید باغی تماس بگیرد.

قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش عمده کاهو رسمی در البرز

فروشی کاهو رسمی عمده بهترین کیفیت آگهی فروش عمده کاهورسمی در البرز خریدار برای خرید کاهو رسمی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش صیفیجات سبزیجات دزفول در خوزستان

با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز تأمین کننده محصولات صیفیجات سبزیجات دزفول با بسته بندی طبق درخواست مشتری بار سوپر لوکس و با قیمت مناسب مجهز به سورتینگ وکیم و شوک برقی با سابقه کاری کاهو ایسبرگ و رمانو کلم برگ سفید و قرمز گل کلم کلم بروکلی کرفس شوید و جعفری هویج لبو تروبچه و..... با مدیریت حویزی tejarat.savari حساب انستگرام...

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

کاهوی صادراتی در تهران

قابل توجه صادر کنندگان محترم کاهوی صادراتی _وکیوم شده_ بسته بندی شده_ آمادی صادرات با کیفیت تضمینی نوع کاهو: فرانسوی و سالادی آگهی فروش کاهوی صادراتی در تهران خریدار برای خرید کاهو بسته بندی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر کاهو پبچ روغنی در مینودشت

آگهی فروش بذر کاهو پبچ روغنی در گلستان خریدار برای خرید بذر کاهو پبچ تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهال کاهو در بستان

آگهی فروش نهال کاهو در خوزستان خریدار برای خرید نهال کاهو تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کاهو نشایی در جویبار

آگهی فروش کاهو نشایی در مازندران خریدار برای خرید کاهو نشایی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کاهو فرانسوی در اصفهان

فروش کاهوفرانسو ی بنفش درجه یک به صورت بسته بندی یا فله ای قیمت کیلوی 35 تا 60 تومان آگهی فروش کاهو فرانسوی در اصفهان خریدار برای خرید کاهو بسته بندی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهال کاهو روغنی در خان ببین

نهال کاهو روغنی متری 5 ثبت آگهی در گلستان ، خان ببین ، لاله باغ آگهی فروش نهال کاهو روغنی در گلستان خریدار برای خرید نهال کاهو روغنی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ویژه انواع نشا کاهو و صیفی جات در تهران

فروش ویژه انواع نشا : 1 ٫ نشاء گل کلم و کلم قرمز و سفید و بروکلی 2٫ نشاء کاهو کاهو رسمی و سالادی و فرانسه 3٫ نشا توت فرنگی رانر توت فرنگی 4٫ نشاء گوجه فرنگی فضای باز و گلخانه ای 5٫ نشا فلفل فلفل قلمی و دلمه ای 6٫ نشا بادمجان بادمجان قلمی و دلمه ای 7٫ نشا خیار 8٫ نشا هندوانه 9٫ نشا بامیه 1 0٫ نشا گیاهان دارویی ثبت آگهی در تهران - ملا...

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پیرزا کاهو سفید کاهو پیچ در ساری

فروش کاهو آماده نشا فروش بصورت متری 50 تومن از بهترین نژاد کاهو جهت خرید تماس درخدمتیم ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، کوی اصحاب آگهی فروش پیرزا کاهو سفید کاهو پیچ در مازندران خریدار برای خرید کاهو پیچ تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پیرزا کاهو فرانسوی در ساری

فروش پیرزا از بهترین نژاد با وزنگیری بالا بار سالم میخوای تماس بگیرید بصورت متری فروخته میشه ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، ششصد دستگاه آگهی فروش پیرزا کاهو نژاد فرانسوی اصل در مازندران خریدار برای خرید کاهو فرانسوی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر کاهو در مینودشت

آگهی فروش بذر کاهو در گلستان خریدار برای خرید بذر کاهو تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کاه درجه یک دیمه در درگز

200 کاه جو‌دیمه در جه یک به فروش میرسدقیمت 30 . 000 ثبت آگهی در خراسان رضوی ، نوخندان ، درگز روستایی کاهو آگهی فروش کاه درجه یک دیمه در خراسان رضوی خریدار برای خرید کاه درجه دیمه تماس بگیرد.

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش درب جعبه چوبی کاهو در کرج

با سلام تولید و پخش درب جعبه چوبی کاهو و پالت چوبی با قیمت مناسب و کیفیت عالی جهت هماهنگ با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید 09390 ثبت آگهی در تهران ، تهران ، جاده مخصوص کرج آگهی فروش درب جعبه چوبی کاهو در البرز خریدار برای خرید درب جعبه چوبی تماس بگیرد.

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش درب جعبه چوبی کاهو در اصفهان

تولید و پخش درب جعبه کاهو و پالت چوبی با کیفیت عالی و قیمت مناسب جهت هماهنگی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید 09390 ثبت آگهی در مازندران ، امامزاده عبدالله آگهی فروش درب جعبه چوبی کاهو در مازندران خریدار برای خرید درب جعبه چوبی تماس بگیرد.

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش درب جعبه چوبی کاهو در اصفهان

تولید و پخش درب جعبه کاهو و پالت چوبی با کیفیت عالی و با قیمت من ثبت آگهی در اصفهان ، نجف آباد آگهی فروش درب جعبه چوبی کاهو در اصفهان خریدار برای خرید درب جعبه چوبی تماس بگیرد.

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش آذوقه ، خوراک و غذای دام و طیور ارزان و مقوی در اصفهان

فروش ضایعات سبزی سبزی ته باری سبزی خشک شوده هویج ضایعاتی کاهو ضایعاتی سیب زمینی ضایعاتی هندوانه ضایعاتی خربزه ضایعاتی گل کلم ضایعاتی فلفل دلمه ای ضایعاتی ف ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، آبشار آگهی فروش آذوقه خوراک و غذای دام و طیور ارزان و مقوی در اصفهان خریدار برای خرید آذوقه خوراک غذای تماس بگیرد.

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش عمده کاهو- رسمی پیچ

از اصلی ترین مواد اولیه لازم برای تهیه سالادهای ایرانی کاهو می باشد . کاهوها انواع متفاوتی دارند اما کاهو رسمی و کاهو پیچ از قدیم الایام درایران وجود داشته است و مورد استفاده قرار میگرفت و در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است . کاهو در خانواده ی سبزیجات جای گرفته است و یکی ازپرمصرف ترین آن ها محسوب می شود . این سبزی دارای خواص بی شماری است که موجب سلامتی هر چه بیشتر بدن خواهد شد. کاهو از مواد غذایی به شمار می رود که ذره ای کلسترول و چربی در آن وجود ندارد وغذایی کاملا رژیمی می باشد . این محصول سرشار از آنتی اکسیدان است و ویتامین هایی نظیر A,K,C در آن یافت می شود . کاهو از رنگ روشن تا تیره وجود دارد که رنگ آن هر چه تیره تر باشد دارای مواد مغذی غنی تری می باشد .

فواید و خواص کاهو

همچنین از فواید و خواص بی شمار کاهو می توان به کمک به کاهش وزن , کمک به کاهش قند خون, بهبود سلامت مغز, بهبود سلامت قلب, کاهش ابتلا به سرطان, کمک به سلامت چشم, بهبود هضم و دستگاه گوارشی, بهبود سلامت استخوان, بهبود سیستم ایمنی بدن, بهبود قدرت عضلانی, بهبود سلامت پوست و مو, بهبود کم خونی و... اشاره نمود.

شرایط کشت کاهو

کاهو از سبزیجاتی است که درهمه ی مناطق کشور ایران به راحتی کشت  می شود. اما در دمای پایین رشدی بهتر دارد و به آب و هوای خنک بیشتر علاقه مند است. پس این محصول برای رشد بهتر  به آب و هوای خنک و سرد نیاز دارد. اگر کاهو در شرایط آب و هوایی گرم قرار بگیرد طعمی تلخ پیدا خواهد نمود. پس بهتر است  در مناطقی که دارای آب و هوای  معتدل  وسرد ومرطوبی هستند کشت شود. اما به طور کلی می توان گفت کاهو را می توان در هر منطقه ای کشت نمود به شرط آنکه رشد آن با گرمای شدیدی همراه نباشد.

محصولی برای تمام فصول

بذر این محصول در مناطق شمالی معتدل و سرد دراوایل پاییز کاشته می شود تا در زمستان بتوانند این محصول را برداشت نمایند . اما اگر می خواهند محصول را در بهار برداشت نمایند باید بذر را در اواخر پاییز در زمین کاشته شود. بذرهایی هم وجود دارند که دیررس هستند و نسبت به گرما مقاوم تر می باشند. بذر این گونه کاهوها تا اواخر فروردین کاشته می شود و تا اواخر بهار می توان آن را برداشت نمود و آن را به بازار میوه و تره بار روانه نمود. پس می توان گفت که در تمامی فصول سال در ایران این محصول یافت خواهد شد.

مصرف کاهو

کاهو ها مخصوصا از نوع رسمی آن باید بعد از اینکه خریداری شد تا چند روز استفاده شود. کاهوها هر چه تازه تر باشند شکیل تر و تردترمی باشند و از مواد مغذی بیشتری برخوردار هستند. اگر کاهو مدت زمانی بیش از چند روز بماند و استفاده نشوند هم رنگ برگ‌ها تغییر می کند و هم طعم آن تلخ خواهد شد. بهتر است کاهویی را که خریداری می کنید پس از شست و شو وگرفتن آب آن در کیسه فریزر بگذارید و سر آن را گره بزنید و سپس در یخچال نگهداری کنید. در این صورت مدت زمان بیشتری می توانید از آن بدون تغییر طعم و رنگ استفاده نمایید. همچنین سعی کنید سبزیجات و بالاخص کاهو را در قسمت‌های پایین یخچال نگهداری نمایید.

صادر به بازارهای خارجی

کاهوها در ایران در تمام فصول به صورت انبوه کشت می شوند و به علت و فور این محصول غیر از بازارهای داخلی به بازارهای خارجی نیز صادر می شوند. برای صادرات , کاهوها ی دارای وزن و اندازه و شکل ظاهری مناسب را جداسازی می نمایند و در کارتن هایی بسته بندی می کنند. اما وزن آن ها نباید از 8 کیلو بیشتر شود. کاهو محصولی ظریف است و نباید تحت فشار قرار بگیرد باید طوری بسته بندی شود که بتواند سالم به مقصد برسد.

کاهوها پس از برداشت از مزرعه و بسته بندی مناسب بلافاصله به کشورهایی نظیرعراق ,عمان , امارات و قطر صادر می شود و فروش این محصول در بازارهای خارجی رونق بسیار خوبی پیدا نموده است. اغلب برداشت این محصول در زمستان ها افزایش پیدا می کند و کاهوهایی که در فصل زمستان برداشت می شوند از کیفیت بالایی برخوردار می باشند به همین دلیل برای صادرات بسیار مناسب می باشند.

سخن پایانی

برای کشت کاهویی سالم باید تمامی نکات را در نظر بگیریم . این محصول باید در شرایط آب و هوایی و خاک مناسب کاشته شود و در طی مراحل رشد از آن مراقبت لازم به عمل بیاید. در سال های اخیر صادرات این محصول افزایش پیدا نموده است تا جایی که در 4 سال گذشته با رشدی 13.5 درصدی روبه رو شده است که به نسبت  سال های قبل ، رشد قابل توجهی داشته است.


خرید کاهو

خریدار کاهو برای خرید و فروش عمده کاهو بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کاهو برای فروش عمده کاهو خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کاهو می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کاهو مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کاهو مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کاهو صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کاهو معامله بهتری را انجام خواهید داد....
announcement