filter_list

>>>> خرید فروش عمده کاهو - رسمی پیچ سالادی فرانسوی چینی قرمز <<<<

فروش کاه درجه یک دیمه در درگز

200 کاه جو‌دیمه در جه یک به فروش میرسدقیمت 30 . 000 ثبت آگهی در خراسان رضوی ، نوخندان ، درگز روستایی کاهو آگهی فروش کاه درجه یک دیمه در خراسان رضوی خریدار برای خرید کاه درجه دیمه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش درب جعبه چوبی کاهو در کرج

با سلام تولید و پخش درب جعبه چوبی کاهو و پالت چوبی با قیمت مناسب و کیفیت عالی جهت هماهنگ با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید 09390 ثبت آگهی در تهران ، تهران ، جاده مخصوص کرج آگهی فروش درب جعبه چوبی کاهو در البرز خریدار برای خرید درب جعبه چوبی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش درب جعبه چوبی کاهو در اصفهان

تولید و پخش درب جعبه کاهو و پالت چوبی با کیفیت عالی و قیمت مناسب جهت هماهنگی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید 09390 ثبت آگهی در مازندران ، امامزاده عبدالله آگهی فروش درب جعبه چوبی کاهو در مازندران خریدار برای خرید درب جعبه چوبی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش درب جعبه چوبی کاهو در اصفهان

تولید و پخش درب جعبه کاهو و پالت چوبی با کیفیت عالی و با قیمت من ثبت آگهی در اصفهان ، نجف آباد آگهی فروش درب جعبه چوبی کاهو در اصفهان خریدار برای خرید درب جعبه چوبی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش آذوقه ، خوراک و غذای دام و طیور ارزان و مقوی در اصفهان

فروش ضایعات سبزی سبزی ته باری سبزی خشک شوده هویج ضایعاتی کاهو ضایعاتی سیب زمینی ضایعاتی هندوانه ضایعاتی خربزه ضایعاتی گل کلم ضایعاتی فلفل دلمه ای ضایعاتی ف ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، آبشار آگهی فروش آذوقه خوراک و غذای دام و طیور ارزان و مقوی در اصفهان خریدار برای خرید آذوقه خوراک غذای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش انواع کود سم علف کش بذر کاهو و در نظرآباد

به صورت تکی و عمده و زیر قیمت فا ثبت آگهی در البرز ، نظرآباد ، هشتگرد آگهی فروش انواع کود سم علف کش بذر کاهو و در البرز خریدار برای خرید کود علف بذر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش ضایعات سبزی ، سبزی ته باری ، میوه آذوقه وخوراک دام و طیور در اصفهان

فروش روزانه سبزی ته باری سبزی هندونه هویچ کاهو تفاله جو تفاله خرما خورده بادام زمینی همگی با هماهنگی ق ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، آبشار آگهی فروش ضایعات سبزی سبزی ته باری میوه آذوقه وخوراک دام و طیور در اصفهان خریدار برای خرید ضایعات سبزی سبزی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش کاهو فرانسوی و بی بی اسفناج در کرج

کاهو فرانسه بیبی اسفناج کاهو فرانسوی و بی بی اسفناج فروش عمده عرضه مستقیم ثبت آگهی در البرز و کرج ، کرج آگهی فروش کاهو فرانسوی و بی بی اسفناج در البرز خریدار برای خرید کاهو فرانسوی اسفناج تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

کاهو صادراتی در البرز در نظرآباد

کاهو صادراتی رسمی سالادی آیسبرگ کلم با بهترین روش کاشت در البرز درجه 1 آگهی فروش کاهو صادراتی در البرز در البرز خریدار برای خرید کاهو صادراتی البرز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۱۵,۰۰۰

فروش کاهو محلی درجه یک در آمل

قیمت مناسب کیلویی سر باغ چهار هزار تومان بدون برگ سوخته هزار ثبت آگهی در مازندران ، آمل ، دابودشت آگهی فروش کاهو محلی درجه یک در مازندران خریدار برای خرید کاهو محلی درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش 2 5 جریب کاهو پیچ در اصفهان

2500 متر کاهو پیچ سر زمین 70 میلیون فروخته میشود تسویه سر ز ثبت آگهی در اصفهان ، گلدشت آگهی فروش 2 5 جریب کاهو پیچ در اصفهان خریدار برای خرید جریب کاهو پیچ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش جعبه میوه وسبزی وکاهو در تهران

جعبه برای میوه وتره ثبت آگهی در تهران ، شهریار ، مصطفی خمینی آگهی فروش جعبه میوه وسبزی وکاهو در تهران خریدار برای خرید جعبه میوه وسبزی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش تولید انواع نشا در تهران

آگهی فروش تولید انواع نشا در تهران خریدار برای خرید تولید انواع نشا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش انواع نشا سیفی در چهارباغ

کاهو گل گل کلم خیار گوجه کرفس خربزه طالبی غ ثبت آگهی در البرز ، چهارباغ ، چهار باغ آگهی فروش انواع نشا سیفی در البرز خریدار برای خرید انواع نشا سیفی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

کاهو رسمی در ورامین در تهران

2 هکتار کاهو برای فروش قیمت توافقی به شماره 091 2 679 2 481 تماس بگیرید آگهی فروش کاهو رسمی در تهران خریدار برای خرید کاهو رسمی تماس بگیرد.091 2 679 2 481 آگهی فروش کاهو رسمی در ورامین در تهران خریدار برای خرید کاهو رسمی ورامین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

کاهو روغنی تازه کلی وجزیی بفروش میرسد در گرگان

کاهو تازه و ابدار شیرین . حدود نیم هکتار بفروش میرسد . سرب ثبت آگهی در گلستان ، گرگان آگهی فروش کاهو روغنی تازه کلی وجزیی ب میرسد در گلستان خریدار برای خرید کاهو روغنی تازه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

کاهو فرانسه در چهارباغ

کاهو فرانسه درجه یک سبز و قرمز موجود است آگهی فروش کاهو فرانسه در البرز خریدار برای خرید کاهو فرانسه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۱۵,۰۰۰

فروش کاهو ارگانیک محلی در بابل

کاهو کاملا ارگانیک ، محلی ، کاهو سالادی و کاهو پیچ آگهی فروش کاهو ارگانیک محلی در مازندران خریدار برای خرید کاهو ارگانیک محلی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش سبزیجات مدیترانه ای در تهران

آگهی فروش سبزیجات مدیترانه ای در تهران خریدار برای خرید سبزیجات مدیترانه ای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش کاهو اعلا در آمل

7 میلیون تومان کاهو سرزمین به متراز1500 ثبت آگهی در مازندران ، آمل ، دشت سر آگهی فروش کاهو اعلا در مازندران خریدار برای خرید کاهو اعلا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

خرید و فروش عمده کاهو- رسمی پیچ

از اصلی ترین مواد اولیه لازم برای تهیه سالادهای ایرانی کاهو می باشد . کاهوها انواع متفاوتی دارند اما کاهو رسمی و کاهو پیچ از قدیم الایام درایران وجود داشته است و مورد استفاده قرار میگرفت و در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است . کاهو در خانواده ی سبزیجات جای گرفته است و یکی ازپرمصرف ترین آن ها محسوب می شود . این سبزی دارای خواص بی شماری است که موجب سلامتی هر چه بیشتر بدن خواهد شد. کاهو از مواد غذایی به شمار می رود که ذره ای کلسترول و چربی در آن وجود ندارد وغذایی کاملا رژیمی می باشد . این محصول سرشار از آنتی اکسیدان است و ویتامین هایی نظیر A,K,C در آن یافت می شود . کاهو از رنگ روشن تا تیره وجود دارد که رنگ آن هر چه تیره تر باشد دارای مواد مغذی غنی تری می باشد .

فواید و خواص کاهو

همچنین از فواید و خواص بی شمار کاهو می توان به کمک به کاهش وزن , کمک به کاهش قند خون, بهبود سلامت مغز, بهبود سلامت قلب, کاهش ابتلا به سرطان, کمک به سلامت چشم, بهبود هضم و دستگاه گوارشی, بهبود سلامت استخوان, بهبود سیستم ایمنی بدن, بهبود قدرت عضلانی, بهبود سلامت پوست و مو, بهبود کم خونی و... اشاره نمود.

شرایط کشت کاهو

کاهو از سبزیجاتی است که درهمه ی مناطق کشور ایران به راحتی کشت  می شود. اما در دمای پایین رشدی بهتر دارد و به آب و هوای خنک بیشتر علاقه مند است. پس این محصول برای رشد بهتر  به آب و هوای خنک و سرد نیاز دارد. اگر کاهو در شرایط آب و هوایی گرم قرار بگیرد طعمی تلخ پیدا خواهد نمود. پس بهتر است  در مناطقی که دارای آب و هوای  معتدل  وسرد ومرطوبی هستند کشت شود. اما به طور کلی می توان گفت کاهو را می توان در هر منطقه ای کشت نمود به شرط آنکه رشد آن با گرمای شدیدی همراه نباشد.

محصولی برای تمام فصول

بذر این محصول در مناطق شمالی معتدل و سرد دراوایل پاییز کاشته می شود تا در زمستان بتوانند این محصول را برداشت نمایند . اما اگر می خواهند محصول را در بهار برداشت نمایند باید بذر را در اواخر پاییز در زمین کاشته شود. بذرهایی هم وجود دارند که دیررس هستند و نسبت به گرما مقاوم تر می باشند. بذر این گونه کاهوها تا اواخر فروردین کاشته می شود و تا اواخر بهار می توان آن را برداشت نمود و آن را به بازار میوه و تره بار روانه نمود. پس می توان گفت که در تمامی فصول سال در ایران این محصول یافت خواهد شد.

مصرف کاهو

کاهو ها مخصوصا از نوع رسمی آن باید بعد از اینکه خریداری شد تا چند روز استفاده شود. کاهوها هر چه تازه تر باشند شکیل تر و تردترمی باشند و از مواد مغذی بیشتری برخوردار هستند. اگر کاهو مدت زمانی بیش از چند روز بماند و استفاده نشوند هم رنگ برگ‌ها تغییر می کند و هم طعم آن تلخ خواهد شد. بهتر است کاهویی را که خریداری می کنید پس از شست و شو وگرفتن آب آن در کیسه فریزر بگذارید و سر آن را گره بزنید و سپس در یخچال نگهداری کنید. در این صورت مدت زمان بیشتری می توانید از آن بدون تغییر طعم و رنگ استفاده نمایید. همچنین سعی کنید سبزیجات و بالاخص کاهو را در قسمت‌های پایین یخچال نگهداری نمایید.

صادر به بازارهای خارجی

کاهوها در ایران در تمام فصول به صورت انبوه کشت می شوند و به علت و فور این محصول غیر از بازارهای داخلی به بازارهای خارجی نیز صادر می شوند. برای صادرات , کاهوها ی دارای وزن و اندازه و شکل ظاهری مناسب را جداسازی می نمایند و در کارتن هایی بسته بندی می کنند. اما وزن آن ها نباید از 8 کیلو بیشتر شود. کاهو محصولی ظریف است و نباید تحت فشار قرار بگیرد باید طوری بسته بندی شود که بتواند سالم به مقصد برسد.

کاهوها پس از برداشت از مزرعه و بسته بندی مناسب بلافاصله به کشورهایی نظیرعراق ,عمان , امارات و قطر صادر می شود و فروش این محصول در بازارهای خارجی رونق بسیار خوبی پیدا نموده است. اغلب برداشت این محصول در زمستان ها افزایش پیدا می کند و کاهوهایی که در فصل زمستان برداشت می شوند از کیفیت بالایی برخوردار می باشند به همین دلیل برای صادرات بسیار مناسب می باشند.

سخن پایانی

برای کشت کاهویی سالم باید تمامی نکات را در نظر بگیریم . این محصول باید در شرایط آب و هوایی و خاک مناسب کاشته شود و در طی مراحل رشد از آن مراقبت لازم به عمل بیاید. در سال های اخیر صادرات این محصول افزایش پیدا نموده است تا جایی که در 4 سال گذشته با رشدی 13.5 درصدی روبه رو شده است که به نسبت  سال های قبل ، رشد قابل توجهی داشته است.


خرید کاهو

خریدار کاهو برای خرید و فروش عمده کاهو بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کاهو برای فروش عمده کاهو خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کاهو می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کاهو مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کاهو مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کاهو صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کاهو معامله بهتری را انجام خواهید داد....
announcement