filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده خربزه - مشهدی درختی ایوانکی شاهپسند"

بذر شاهپسند در بهبهان

‎بذر شاهپسند ( دلگشا ) موجود می باشد ‎شماره تماس 09179269535 آگهی فروش بذر شاه پسند در خوزستان خریدار برای خرید خربزه شاهپسند تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: ۱,۵۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش خربزه گوسفندی تحویل درب تویله در مشهد

باسلام به دامداران فروش خربزه گوسفندی تحویل درب تویله . خوراک کاملا قیمت مناسب . در خدمتیم ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش خربزه گوسفندی تحویل درب تویله در خراسان رضوی خریدار برای خرید خربزه گوسفندی تحویل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید خربزه‌ ایوانکی‌ تناژ‌ بالا در شهریار

‌خرید‌ خربزه‌ ایوانکی‌ تناژ‌ بالا‌ میخام‌ لطفا‌ هرکس‌ داره‌‌ پیام‌ یا‌ زنگ بزنه آگهی خرید خربزه ایوانکی‌ در تهران فروشنده برای فروش خربزه‌ تناژ‌ بالا تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خربزه مشهد در میانه

خربزه شیرین وابدار درجه یک زمان چیدن تا یک هفته دیگر آگهی فروش خربزه مشهد در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید خربزه مشهد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۸,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش خربزه هندوانه پیاز خرما در چناران

به دلخواه مشتری هرچه محصول صیفی جات میوجات درخدمت هستم آگهی فروش خربزه هندوانه پیاز خرما در خراسان رضوی خریدار برای خرید خربزه هندوانه پیاز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۶,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

خربزه جیم اباد در خراسان رضوی

خربزه جیم اباد مشهد درجه یک و ابدار آگهی فروش خربزه جیم اباد در خراسان رضوی خریدار برای خرید خربزه جیم اباد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۵,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

خربزه جیم اباد در خراسان رضوی

خربزه جیم اباد مشهد درجه یک و ابدار آگهی فروش خربزه جیم اباد در خراسان رضوی خریدار برای خرید خربزه جیم اباد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۵,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

ملون سفید شیرین در گرماب

ملون سفید با دوام بسیار زیاد و شیرین و ابدار آگهی فروش ملون سفید شیرین در زنجان خریدار برای خرید ملون سفید شیرین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش خربزه مشهدی درجه یک در شیراز

خرید وفروش خربزه مشهدی درجه یک صادراتی و بصورت حق العملی در میدون تره بار شیراز . شماره واتساب 09149715305 Buy and sell all kinds of Mashhadi melons for export on condition . Super bar . It is enough to call the former or call . آگهی فروش خربزه مشهدی درجه در فارس خریدار برای خرید خربزه مشهدی درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش فوم خربزه در تهران

فوم خربزه در ابعاد و رنگ های مختلف برای اکثر میوه ها و سبزیجات نیز استفاده می ثبت آگهی در تهران ، آذربایجان آگهی فروش فوم خربزه در تهران خریدار برای خرید فوم خربزه تماس بگیرد. آگهی فروش فوم خربزه در تهران در تهران خریدار برای خرید فوم خربزه تهران تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش دانه پاپایا ، خربزه درختی تانزانیا در تهران

کاشت در باغچه خانه برای سرگرمی بعد از 9 ماه محصول میدهد . قیمت مربوط به دانه است و حداقل سفارش 10 عدد دانه است ثبت آگهی در تهران ، تهرانپارس شرقی آگهی فروش دانه پاپایا خربزه درختی تانزانیا در تهران خریدار برای خرید دانه پاپایا خربزه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بوته گیاه فیسالس وپاپایا در بابل

با سلام چند عدد بوته گیاه فیسالس و پاپایا خربزه درختی موجود میب ثبت آگهی در مازندران ، بابل آگهی فروش بوته گیاه فیسالس وپاپایا در مازندران خریدار برای خرید بوته گیاه فیسالس تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تخم تخمی خربزه در تایباد

تخم تخمی خربزه درجه یک قیمت توافقی شماره تماس : 09156 ثبت آگهی در تایباد ، خیرآباد آگهی فروش تخم تخمی خربزه در خراسان رضوی خریدار برای خرید تخم تخمی خربزه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خربزه در تهران

فروش 8 تن خربزه گرین سبز صادراتی با بسته بندی لوکس ثبت آگهی در تهران ، آزاد شهر آگهی فروش خربزه در تهران خریدار برای خرید خربزه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش فوم توری انواع میوه ها -فوم ورقه ای- فوم انار در ارومیه

آگهی فروش فوم توری انواع میوه ها -فوم ورقه ای- فوم انار در آذربایجان غربی خریدار برای خرید فوم توری میوه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جعبه سیب و خربزه در بوکان

صدو شصت هفتادتا جعبه سالم دونه ای میفروشم . ثبت آگهی در بوکان ، امیراباد آگهی فروش جعبه سیب و خربزه در آذربایجان غربی خریدار برای خرید جعبه سیب خربزه تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خربزه مالی در کلات

خربزه گاوی گوسفندی دارم قیمت توافقی سر زمین کشاورزی ثبت آگهی در میامی ، کلاته اسد آگهی فروش خربزه مالی در خراسان رضوی خریدار برای خرید خربزه مالی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه برای پیدا کردن ما >>یک میوه<< را در گوگل جستجو کنید

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خربزه دیم درجه یک در گناباد

خربزه دیم حدود یک تن کیلویی2000 مکان قاین ثبت آگهی در خراسان رضوی ، گناباد آگهی فروش خربزه دیم درجه یک در خراسان رضوی خریدار برای خرید خربزه دیم درجه یک تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خربزه شیرین و آبدار در سبزوار

فروش به صورت عمده محل شما یا سر زمین ثبت آگهی در خراسان رضوی ، سبزوار آگهی فروش خربزه شیرین و آبدار در خراسان رضوی خریدار برای خرید خربزه شیرین و آبدار تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خربزه محولاتی اصل در مشهد

خربزه محولاتی اصل مشکان خیلی شیرین ماندگاری بالا ثبت آگهی در مشهد ، طبرسی شمالی آگهی فروش خربزه محولاتی خوشمزه در خراسان رضوی خریدار برای خرید خربزه مشکان تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش خربزه-مشهدی

خرید و فروش خربزه مشهدی ؛ خربزه مشهدی میوه شیرین و پرفایده ای است که طرفداران بسیاری دارد . طعم این میوه به حدی لذیذ است که نمی توان از آن گذشت. خربزه دارای خواصی است که بهتر است در همین ابتدا مواردی از خواص آن را ذکر نماییم و شما را با فواید این میوه ی خوشمزه  و بی نظیرآشنا نماییم .

خواص بی نظیر خربزه مشهدی

خربزه دارای ویتامین هایی از قبیل  B6 , B2 , B1 , A و ویتامین C است . پوست خربزه موجب دفع سنگ کلیه و مثانه می شود. این محصول  خون ساز می باشد و ادرار آور و لینت دهنده است. برای کسانی که رماتیسم و بواسیر دارند توصیه می شود که حتما از این میوه استفاده نمایند . افرادی که از لاغری اندام خود رنج می برند حتما خربزه میل کنند زیرا این میوه درمان کننده ی لاغری نیز می باشد. از دیگر فواید این میوه می توان به افزایش نیروی جنسی و جوان و شاداب کننده ی پوست اشاره نمود .

خواص درمانی

درمان کننده ی نقرس است. کاهنده ی سستی و بیحالیست. روده ها را تصفیه میکند. دفع کننده ی حرارت جگر است. تخم خربزه کرم کش است. نشاط آور است و برای آرامش اعصاب مفید میباشد . این میوه خوشمزه بهتر است میان دو وعده خورده شود و خوردن آن ناشتا اصلا توصیه نمی شود.

این میوه در فصل تابستان رویش بیشتری را دارد و با خواص بی‌نظیری که ذکر شد که هر یک برای سلامت بدن بسیار مفید و با اهمیت هستند، روانه‌ ی بازار می شود.

مناسب برای فصل گرم تابستان

برای فصل های گرم و روزهای داغ و طاقت فرسا خوردن این میوه موجب کاهش تشنگی و عطش خواهد شد . به طوری که بسیاری از متخصصان و کارشناسان تغذیه و سلامتی مصرف در حد اعتدال خربزه را به مردم توصیه کرده اند .این محصول به صورت عمده در کشور ایران تولید می شود و به علت کیفیت بالا به کشورهای خارجی هم صادر می شود. در واقع طبق آمار 10000 تن از این محصول به کشورهایی مانند روسیه، آذربایجان، آلمان، امارت متحده عربی، افغانستان، اتریش، سوئد، عراق و کویت صادر می شود.

استان های تولید کننده

از استان های مهم تولید کننده خربزه می توان به خراسان ، سمنان و خوزستان اشاره نمود. استان خراسان 52 درصد از تولید کشور را در اختیار دارد. خربزه مشهدی هم از تولیدات این استان است که بسیار شیرین و خوشمزه است و طرفدارارن خاص خود را دارد . این میوه از خراسان به تمامی مناطق کشور ارسال میشود و در جای جای ایران طرفدار دارد. به علاوه 40  درصد از مزارع خربزه استان به شهرستان تربت جام اختصاص دارد و تاکنون این محصول به کشورهای آلمان و قطر صادر شده است.

امروزه شهرستان تربت جام سالانه با 15 هزار هکتار سطح زیر کشت خربزه و تولید سالانه 220 هزار تن از این محصول بعنوان قطب تولید خربزه کشور به شمار می رود.

مراحل کاشت خربزه

مراحل کشت خربزه شامل کاشت، داشت و برداشت در ایران به صورت سنتی انجام می شود. بعضی مواقع اقداماتی را انجام می دهند تا خربزه زودتر برسد و زودتر بتوان آن را برداشت کرد تا با قیمت خوبی به دلیل نوبر بودن به فروش برسانند که سود آوری قابل توجهی برای آن ها داشته باشد. برای زودرس شدن خربزه از پلاستیک استفاده می کنند . بدین ترتیب خربزه را در زیر پلاستیک می کارند و با این کار تاریخ کشت را یک ماه تا یک ماه و نیم جلو می اندازند و با این روش محصول را زودرس می نمایند.

انواع خربزه

از انواع خربزه می توان به خربزه کد خدا حسینی که دارای پوست سبز و گوشت سفید می باشد/ خربزه ده نو اصفهان/ خربزه گرگاب اصفهان که متاسفانه در اثر عدم رعایت اصول بذرگیری تقریبا از بین رفته است/خربزه اباتر گیلان/ خربزه شاه مراد گیلان/خربزه شخته خراسان/خربزه تیل خراسان/ خربزه زرد ایوان کی/ خربزه لنگرود/ خربزه شهری که کمی شبیه شخته خراسان است اشاره نمود . خربزه مشهدی از تمامی خربزه ها معروف تر است و همانطور که از نام آن پیداست تولیدات انبوه این محصول در استان خراسان انجام می شود.

برای صادرات خربزه مشهدی خربزه هایی با اندازه و شکل ایده آل و مناسب را جدا سازی می کنند و هر کدام را در بسته بندی قرار می دهند تا سالم به مقصد برسد.

 

سخن پایانی

برای یک فروشنده چه برای فروش داخلی و چه برای فروش خارجی سلامت و ماندگاری محصول بسیار حائز اهمیت می باشد. خربزه هم محصولی است که به نسبت ماندگاری خوبی دارد و اگر به محض برداشت روانه ی بازار شود تا مدتی قابل استفاده است و خراب نخواهد شد.


خرید خربزه

خریدار خربزه برای خرید و فروش عمده خربزه بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده خربزه برای فروش عمده خربزه خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش خربزه می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده خربزه مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده خربزه مصرف داخل و حتی اقدام به خرید خربزه صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت خربزه معامله بهتری را انجام خواهید داد....