filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده پیاز - قرمز سفید زرد ترشی تازه انباری"

پیاز زرد فلات در ایمانشهر

فروش پیاز زرد دراصفهان انباری خشک خوش رنگ وپوس اناری . بصورت عمده آگهی فروش پیاز زرد فلات در اصفهان خریدار برای خرید پیاز زرد تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: ۳,۰۰۰ تومان 4 روز پیش

فروش بذر پیاز سفید در خمین

آگهی فروش بذر پیاز سفید در مركزی خریدار برای خرید بذر پیاز سفید تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش بذر پیاز زرگان در تویسرکان

درجه یک و صددرصد تضم ثبت آگهی در همدان ، تویسرکان آگهی فروش بذر پیاز زرگان در همدان خریدار برای خرید بذر پیاز زرگان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش بذر پیاز فلات زرداصلاح شده بذرمادر با ضمانت در آشخانه

پیازفلات زرد اصلاح شده بذرمادرباضمانت ، ، معاوضه هم می ثبت آگهی در خراسان شمالی ، آشخانه ، اسلام اباد آگهی فروش بذر پیاز فلات زرداصلاح شده بذرمادر با ضمانت در خراسان شمالی خریدار برای خرید بذر پیاز فلات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش بذر پیاز قرمز در نوده خاندوز

بذر پیاز قرمز 300 کیلو د ثبت آگهی در گلستان ، نوده خاندوز ، روستای مرزبن آگهی فروش بذر پیاز قرمز در گلستان خریدار برای خرید بذر پیاز قرمز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش بذر پیاز قرمز هفت پوست بنابی در کرمانشاه

آگهی فروش بذر پیاز قرمز هفت پوست بنابی در کرمانشاه خریدار برای خرید بذر پیاز قرمز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش بذر پیاز قرمز زرد وسفید در شیراز

بذر پیاز زرد قرمز وسفید روزکوتاه وروز بلند قرمز آذرشهری و زرد زرگان سیمینس و . . . موجود میباشد . عمده وخ ثبت آگهی در فارس ، شیراز ، احمدآباد آگهی فروش بذر پیاز قرمز زرد وسفید در فارس خریدار برای خرید بذر پیاز قرمز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 14 روز پیش

فروش بذر پیاز در رودهن

فروش بذر پیاز با قیمت پایین خودم کشاورزم حاصل دسترنج خودمه ممنون میشم مستقیم خرید کنید آگهی فروش بذر پیاز در تهران خریدار برای خرید بذر پیاز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش بذر پیاز ایتالیا در زنجان

باسلام مقداری بذر پیاز ایتالیا ، بذر امسال موجود میباشد درصورت خرید واطلاع از قیمت آن تماس بگی ثبت آگهی در زنجان ، زنجان آگهی فروش بذر پیاز ایتالیا در زنجان خریدار برای خرید بذر پیاز ایتالیا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر پیاز قرمز اناری صادراتی در خمین

از لحاظ رنگ و قالب پیاز درجه یک و صادراتی می‌باشد که آن را با قرارداد به شما کشاورز گرامی تقدیم می ثبت آگهی در مرکزی ، خمین آگهی فروش بذر پیاز قرمز اناری صادراتی در مركزی خریدار برای خرید بذر پیاز قرمز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر پیاز استاندارد در کوار

بذر پیاز در انواع نژاد و ثبت آگهی در فارس ، کوار آگهی فروش بذر پیاز استاندارد در فارس خریدار برای خرید بذر پیاز استاندارد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر پیاز قرمز هفت پوسته درجه یک مال امسال تضمینی در میاندوآب

بذر پیاز قرمز هفت پوسته درجه یک مال امسال تضم ثبت آگهی در آذربایجان غربی ، میاندوآب ، روستا آگهی فروش بذر پیاز قرمز هفت پوسته درجه یک مال امسال تضمینی در آذربایجان غربی خریدار برای خرید بذر پیاز قرمز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر پیاز قزمز هرسین در کرمانشاه

آگهی فروش بذر پیاز قزمز هرسین در کرمانشاه خریدار برای خرید بذر پیاز قزمز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر پیاز قرمز بنابی در صحنه

آگهی فروش بذر پیاز قرمز بنابی در کرمانشاه خریدار برای خرید بذر پیاز قرمز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تخم پیاز درجه یک در بناب

آگهی فروش تخم پیاز درجه یک در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید تخم پیاز درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

تخم پیاز برای فروش داریم در رنگ های قرمز و سفید در نکا

آگهی فروش تخم پیاز برای داریم در رنگ های قرمز و سفید در مازندران خریدار برای خرید تخم پیاز داریم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش 40 تن پیاز تمیز در اشنویه

فروش 40 تن پیاز تمیز و بدون جوانه زدن فروش به صورت عمده و خرده فروش به صورت نقد و چک مع ثبت آگهی در آذربایجان غربی ، اشنویه آگهی فروش 40 تن پیاز تمیز در آذربایجان غربی خریدار برای خرید 40 تن پیاز تمیز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پیاز محلی خشک وعالی وتند در بهنمیر

آگهی فروش پیاز محلی خشک وعالی وتند در مازندران خریدار برای خرید پیاز محلی خشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پیاز سنبل ایرانی در بابل

آگهی فروش پیاز سنبل ایرانی در مازندران خریدار برای خرید پیاز سنبل ایرانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر پیاز قرمز حدود 1400 کیلو در کامیاران

بذر پیاز قرمز کشت وبرداشت امسال خودم بدون هیچ بذر پوچی کیفیت ع ثبت آگهی در کردستان ، کامیاران آگهی فروش بذر پیاز قرمز حدود 1400 کیلو در کردستان خریدار برای خرید بذر پیاز قرمز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش عمده پیاز-قرمز,سفید

یکی از پرمصرف ترین و کاربردی ترین ماده غذایی که در صورت نبودش کار آشپزی لنگ می ماند پیاز است. پیاز از اساسی ترین مواد اولیه ی اکثر غذاهای ایرانی می باشد. بوی بد گوشت و مرغ با پیاز به طور کلی از بین می رود و پیاز می تواند طعم غذا را دلنشین تر و در بعضی غذاها شیرین تر نماید.

خواص دارویی پیاز

پیاز ضد سرطان است و خواص دارویی زیادی دارد. این دارو به سلامتی افراد کمک می کند و به خصوص برای سرماخوردگی و آنفولانزا بسیار موثر واقع می شود . درواقع پیاز عملکردی میکروب کش دارد. و قادر است میکروب ها و ویروس ها را از بین ببرد.

سوزاندن چشم توسط پیاز ممکن است که کمی ناخوشایند به نظر بیاید اما وقتی گاز پیاز وارد مجاری تنفسی می شود عمل پاکسازی را انجام می دهد. حتی چشم ها را شست و شو می دهد و براق می کند.

خواص پیاز بسیار زیاد است و در مقال نمی گنجد. هر چه از خواص آن بگوییم کم است. پس این ماده ی غذایی بسیار مورد نیاز مردم است و تولید انبوه آن یکی از سود آورترین تولیدات محسوب می شود.

کشت پیاز

کشور ایران هم یکی از کشورهایی است که این ماده ی غذایی پرمصرف را به صورت انبوه تولید می کند. تقاضای زیاد این محصول موجب شده تا افراد زیادی به کشت آن مشغول شوند و از این راه در آمدزایی کنند. پیاز در نواحی مساعد کشور به صورت کشت فضای آزاد انجام می شود. در کشورهای همسایه هم محصولی پرطرفدار شناخته شده است و صادر کردن به این کشورها بسیار سود آور می باشد.

صادرات پیاز

پیاز به کشورهای اطراف ایران نیزبه خصوص امارات صادر می شود و بازار بسیار خوبی در کشوهای غربی و جنوبی پیدا نموده است. بازارهای خرید همواره منتظر ورود پیازها بلافاصله پس از برداشت می باشند و خرید و فروش این محصول در بازارهای داخلی هم بسیار پررونق می باشد.

همچنین این محصول پر طرفدار در فصل تابستان توسط کشت فضای آزاد تامین می شود و در فصل زمستان از ذخیره آن استفاده خواهد شد. صادرات پیاز به کشورهای روسیه، قطر، امارات، و عمان همیشه انجام شده وصادرات به این کشورها همواره رونق بسیار زیادی داشته است.

فروش عمده

فروش عمده پیاز از کشاورزان در پایان هر دوره برداشت توسط کشاورزان این محصول خرید آن از کشاورزان صورت می گیرد. کشت فضای آزاد در فصل بهار و تابستان در نیمه شمالی کشور و در فصل پاییز و زمستان در نیمه جنوبی کشور صورت می گیرد. همانطور که اشاره شد پیاز بسیار پر مصرف است و در صنایع غذایی کاربرد زیادی دارد. و علاوه بر خرید و فروش های داخلی به خارج از کشور هم صادر می شود. برای صادرات این نوع ماده ی غذایی باید حساسیت و دقت بیشتری به خرج داد تا مورد توجه مشتریان خارجی قرار بگیرد و آن ها را به مشتری دائمی تبدیل کند.

 به طور مثال باید ابتدا خاک های پیاز گرفته شود و بر اساس اندازه بسته بندی شود تا بسیار تمیز و شیک به نظر بیاید. هر کدام از پیاز ها که در یک بسته بندی قرار می گیرند اصطلاحا یک کله می گویند.

اندازه پیاز

اندازه ی پیاز برای صادر خیلی مهم است که همه در یک اندازه ی متوسط و نرمال انتخاب شوند . معمولا اندازه های خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ و غیر نرمال برای مصارف صنعتی جداسازی می شوند و به شرکت ها و بازارهای مورد نظر عرضه می شوند.

از بازارهای اصلی خرید و فروش عمده پیاز می توان به استان های خوزستان، فارس، همدان، ایلام، اصفهان، البرز و تهران اشاره کرد. و این محصول پس از کاشت و برداشت روانه ی این بازارها خواهد شد. در واقع پس از برداشت و جداسازی محصولاتی که برای صادرات مناسب هستند را برای سورت و بسته بندی راهی کارگاه ها و نوع معمولی را برای مصارف داخلی وارد میدان تره بار می کنند.

صادرات این محصول به علت اینکه محصولی خشک است و از ماندگاری بالایی برخوردار است می تواند به سهولت انجام بگیرد. زود بازده بودن پیاز هم یکی دیگر از مزیت هایش می باشد که همین مزیت ها موجب رونق گرفتن بازار خرید و فروش و همچنین صادرات این محصول شده است.

 

سخن پایانی

کشور ما 4 فصل است و تولید این محصول نیز در همه ماه های سال بی وقفه انجام می گیرد و طبیعتا صادرات پیاز هم در تمام ماه های سال انجام خواهد گرفت. کشورهایی که مشتری این محصول می باشند به نکاتی از قبیل میزان خشک بودن بار، استفاده از سموم و نوع بسته بندی آن بسیار توجه می کنند و سپس خرید خود را انجام می دهند.

قیمت عمده فروش پیاز نیز بستگی به اندازه , قالب بندی و میزان پوست این محصول دارد. بهترین بسته بندی برای پیاز توری پلاستیکی است.


خرید پیاز

خریدار پیاز برای خرید و فروش عمده پیاز بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده پیاز برای فروش عمده پیاز خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش پیاز می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده پیاز مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده پیاز مصرف داخل و حتی اقدام به خرید پیاز صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت پیاز معامله بهتری را انجام خواهید داد....