filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "سرمایه گذار در تولید محصولات کشاورزی و دامداری"

پیش فروش سبزه نارنج گلدان 12 ژله ای با کیفیت عالی در بابل

پیش فروش سبزه نارنج با کیفیت گلدان 12 ژله ای nارسال از بابل به تمام نقاط کشورnnبرای اطلاعات بیشتر پیام دهید یا تماس بگیرید آگهی فروش پیش سبزه نارنج گلدان 12 ژله ای با کیفیت عالی در مازندران خریدار برای خرید پیش سبزه نارنج تماس بگیرد.

قیمت: ۱۱,۵۰۰ تومان 2 روز پیش

فروش ستون و فنس تضمین مقاومت در پیرانشهر

« لطفا به دقت خونده شود و سپس تصمیم بگیرید » قیمت ستون ها در طول و ابعاد مختلف گوناگون میباشد . ‌‌ . . . « هرچند طول ستون کمتر قیمت نیز پایین تر میباشید» ثبت آگهی در آذربایجان غربی ، پیرانشهر ، سروکانی آگهی فروش ستون و فنس تضمین مقاومت در آذربایجان غربی خریدار برای خرید ستون فنس تضمین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش باکمترین قیمت صاحب خودپرداز و کارتخوان دستگاه شوید در کرمانشاه

به اطلاع می رساند تعداد محدودی دستگاه خودپرداز با شرایط با سوئیچ بانک های معتبر از هر تراکنش واگذار میگردد . دستگاه های با کیفیت عالی و بدنه ای از جنس بت ثبت آگهی در کرمانشاه ، کرمانشاه آگهی فروش باکمترین قیمت صاحب خودپرداز و کارتخوان دستگاه شوید در کرمانشاه خریدار برای خرید باکمترین قیمت صاحب تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 روز پیش

فروش پرورش زالو شغل خانگی و پردرآمد در اصفهان

شرکت سینازالو‌ با مسئولیت محدود بشماره ثبت 62904 با تیم آموزشی مجرب در نظر دارد سومین دوره کارگاه آموزشی علمی و عملی خود را برگزار نماید . علاقمندان جهت کسب اط ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، بیدآباد آگهی فروش پرورش زالو شغل خانگی و پردرآمد در اصفهان خریدار برای خرید پرورش زالو شغل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش بار نقره لگور در تبریز

بار نقره لگور با کیفیت عالی مخصوص ریخته گری سنگ روی موم نقره و همچنین ریخته گری بدون سنگ ایجاد رنگ سفید عالی و براق و جلا دار ایجاد خواص آنتی تارنیشی که م ثبت آگهی در آذربایجان شرقی ، تبریز ، بازار آگهی فروش بار نقره لگور در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید بار نقره لگور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پخش عمده انواع مکمل و اکتان بنزین زادو در تهران

آگهی فروش پخش عمده انواع مکمل و اکتان بنزین زادو در تهران خریدار برای خرید پخش عمده مکمل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش چرم کیلویی در قم

آگهی فروش چرم کیلویی در قم خریدار برای خرید چرم کیلویی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سرمایه گذاری درپخش عمده محصولات در اصفهان

️خرید و فروش محصولات جهت بازار داخل وصادرات ️پرداخت سود ماهیانه درسررسید قرارداد ️حمایت ازتولیدکننده ایرانی ️فروش مستقیم محصولات ️سرمایه گذاری شرعی وقانونی ️ام ثبت آگهی در اصفهان ، دولت آباد آگهی فروش سرمایه گذاری درپخش عمده محصولات در اصفهان خریدار برای خرید سرمایه گذاری درپخش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کارگاه تولیدی با تمام وسایل اماده به کار در اصفهان

آگهی فروش کارگاه تولیدی با تمام وسایل اماده به کار در اصفهان خریدار برای خرید کارگاه تمام وسایل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش زمین در حومه شهر رو به توسعه گلبهار مشهد در خراسان رضوی

فرصتی تکرار نشدنی جهت سرمایه گذاری فروش زمین در حومه شهر رو به توسعه گلبهار مشهد دارای سند تک برگ رسمی دارای 4 استعلام دولتی اعم از منابع طبیعی️ جهاد کشاو ثبت آگهی در مشهد ، اقبال آگهی فروش زمین در حومه شهر رو به توسعه گلبهار مشهد در خراسان رضوی خریدار برای خرید زمین حومه شهر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش و تهاتر زمین های هکتاری بدون واسطه در صومعه سرا

زمین های هکتاری داخل و خارج استان و زمین های مناسب برای سرمایه گذاری در شهرهای بزرگ ایران قابل معاوضه با واحد مسکونی ثبت آگهی در گیلان ، صومعه سرا آگهی خرید زمین در گیلان فروشنده برای فروش و تهاتر زمین تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سپتیک تانک بتنی آبزه در لار

ارسال سپتیک تانک بتنی به تمامی نقاط ایران گروه صنعتی آبزه تولید کننده سپتیک تانک های بتنی بی هوازی در سایزهای گوناگون ساخت بصورت یکپارچه ، بتن مسلح می با ثبت آگهی در مازندران ، کلارآباد آگهی فروش سپتیک تانک بتنی آبزه در فارس خریدار برای خرید سپتیک تانک بتنی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

200 هکتارزمین جهت اجاره در اهواز

200 هکتارزمین باآب مکفی جهت کشت انواع محصولات اجاره داده می شود آگهی فروش 200 هکتارزمین جهت اجاره در خوزستان خریدار برای خرید هکتارزمین جهت اجاره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش محصولات سرمایه گذاری فوق‌العاده با سودی بینظیر در آمل

سرمایه‌گذاری فوق‌العاده با سودی 10 درصدی تضمینی و فرصت های عالی خرید و فروش محصولات کاملا ایرانی و با کیفیت بالا و درجه یک همراه با سیب سل ثبت آگهی در آمل ، خیابان هراز آگهی فروش محصولات سرمایه گذاری در مازندران خریدار برای خرید محصولات سرمایه گذاری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خودپرداز در بجنورد

آگهی فروش خودپرداز در خراسان شمالی خریدار برای خرید خودپرداز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش دستگاه های فنس بافی توری بافی دستگاه توربافی در شیروان

ساخت و راه اندازی دستگاه فنس بافی دستی با کمترین هزینه با پشتیبانی نامحدود آموزش کاملا رایگان تولید و توزیع مواد اولیه با بهترین کیفیت و با ضمانت ساخت ان ثبت آگهی در دیزین ، آگهی فروش دستگاه های فنس بافی توری بافی دستگاه توربافی در خراسان شمالی خریدار برای خرید دستگاه های فنس تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خودپرداز با سرمایه کم در شیروان

خرید خودپرداز یا ATM با شرایط واگذاری و نصب به صورت نقد و اقساط به همراه بیمه . با خرید دستگاه خودپرداز یا عابربانک می توانید یک درآمد زایی و سرمایه گذاری ب ثبت آگهی در خراسان شمالی ، شیروان آگهی فروش خودپرداز با سرمایه کم در خراسان شمالی خریدار برای خرید خودپرداز با سرمایه کم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تولید و ساخت انواع دستگاه توری حصاری و فنس بافی در تهران

ساخت و راه اندازی دستگاه فنس بافی دستی با کمترین هزینه . تولید انواع فنس حصاری گالوانیزه و فنس روکش دار pvc . تولید فنس جهت فنس کشی باغات ، زمین های ورزشی فنس ور ثبت آگهی در تهران ، بازار آهن افسریه آگهی فروش تولید و ساخت انواع دستگاه توری حصاری و فنس بافی در تهران خریدار برای خرید ساخت دستگاه توری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پروانه بهره برداری صنعت و برند تجاری در قزوین

شرکت با مسولیت محدود دارای پروانه و برند تک سیلابی زعال اماده واگذاری به سرمایه گذار و تولید کن ثبت آگهی در قزوین آگهی فروش پروانه بهره برداری صنعت و برند تجاری در قزوین خریدار برای خرید پروانه بهره برداری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش آهن میلگرد با بهترین قیمت زمین برای مشارکت در ساخت در مشهد

اهن میلگرد با قیمت عالی با کیفیت عالی زمین برای مشارکت در ساخت در مشهد قاسم اباد امامت و هر جا دیگر فقط با سرمایه گذار کار میکنیم املاکی ها زنگ نزنند چون ثبت آگهی در مشهد ، احمدآباد آگهی فروش آهن میلگرد با بهترین قیمت زمین برای مشارکت در ساخت در خراسان رضوی خریدار برای خرید آهن میلگرد قیمت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید سرمایه

خریدار سرمایه برای خرید و فروش عمده سرمایه بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده سرمایه برای فروش عمده سرمایه خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش سرمایه می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده سرمایه مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده سرمایه مصرف داخل و حتی اقدام به خرید سرمایه صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت سرمایه معامله بهتری را انجام خواهید داد....