yekmive

حسابدار و میرزا محصول کشاورزی

حسابدار و حسابرس میرزا در صنعت کشاورزی

هر شغلی دارای زحمت ها و سعی و تلاش های زیادی است. هر کسی در شغل خود نیاز به بررسی داده ها و حسابداری و حسابرسی های مداوم دارد. صاحبان کسب و کار که شغلشان گسترده است باید آمار حساب و کتاب های خود را داشته باشند. هیچ شغلی بدون برنامه ریزی های دقیق موفق نمی شود. حساب های مالی نتیجه سعی و تلاش های عده ای از کارکنان در طی یک ماه است. اگر این حساب و کتاب ها و ورود و خروج پول ها به موقع بررسی نشود، مشکلات زیادی بوجود می آید. به این ترتیب افرادی باتجربه و تحصیل کرده در رشته حسابداری و بازارهای مالی وجود دارند که می توانند کارهای مالی را در شرکت ها و دیگر بازار ها انجام دهند. امروزه هر صنعتی نیاز به حسابدار و حسابرس های متبحر دارد. صنعت کشاورزی هم این روزها بسیار پیشرفت کرده است. میدان های تره بار دارای حسابدارهای باتجربه و متخصص است. در این مقاله می خواهیم در مورد استخدام حسابدار و حسابرس از طریق سایت یک میوه صحبت کنیم.

 

تاریخچه نام حسابداری و حسابرسی

فرالوکا بارتولومئودی پاچیولی (ایتالیایی) یک ریاضی دان معروف و محبوب بود که حسابداری دو طرفه را کشف کرده است. به همین دلیل نام پدر حسابداری جهان را به او دادند. در ایران هم حسابداری از سال های قدیم برای کسب و کارها وجود داشته است. در زمان قدیم به حسابداران نام میرزا تلقی میشده است. این افراد سواد و تحصیلات بالایی داشتند. بعد از مدتی این شغل به نام دفتردار شناخته شد و امروزه هم حسابدار نام دیگری برای این شغل است. رشته تحصیلی دانشگاهی این شغل هم به نام حسابداری در حال تدریس است. توجه داشته باشید که حسابدار باید گزارشات مالی را به صورت دقیق برای مدیر مالی مجموعه توضیح دهد. بروز هر گونه مشکل و سوالی در این زمینه برعهده حسابداران است. احتمالا بعضی از مردم این شغل را از همان زمان قدیم شغلی پر استرس و اضطراب می دانسته اند. زیرا فشار کاری در این زمینه بسیار بالا است و مسئولیت مهمی بر عهده آنها است. در قدیم به دلیل نبود امکانات حسابرس میرزا ،حساب و کتاب ها را به صورت دستی بر روی کاغذ مینوشت. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی حسابدارها و حسابرس ها تمامی عملیات کار را با رایانه ها ثبت می کنند و انجام می دهند.

 

 

 

تفاوت اصلی حسابداری و حسابرسی

شاید خیلی ها تصور کنند که حسابداری و حسابرسی یک شغل است. اما این باور کاملا غلط است. حسابداری و حسابرسی کاملا باهم متفاوت هستند. دو تا شغل متفاوت هستند که هر کدام به نحوی مهم و اساسی در یک کسب و کار به حساب می آیند. حسابداری به معنی حفظ حساب های مالی در یک کسب و کار بزرگ است. حسابرسی به معنی دقیق بودن حساب ها و بررسی آنها است. حسابداری باید به صورت روزانه و مداوم در یک شغل انجام شود. مخارج معاملات باید به صورت روزانه توسط حسابدار محاسبه شود. اما حسابرسی باید هر سه ماه و یا هر سال به منظور محاسبه حساب های گذشته توسط فردی متبحر انجام شود.

امور مالی یک بخش بسیار اساسی در هر تجارتی است. هر گونه مشکلی در این بخش بوجود بیاید تمام حساب های آن تجارت اشتباه می شود. حسابدار سعی می کند از بروز هر گونه تخلف و اشتباهی در حساب و کتاب ها جلوگیری کند. حال حسابدار و حسابرس افرادی باتجربه و دقیق هستند که حساب و کتاب ها را بررسی می کنند. اما باید تفاوت اصلی کار این دو را بدانید. زمانی که کارهای حسابداری پایان می باید، حسابرسی کارها شروع می شود. خلاصه تفاوت اصلی حسابداری و حسابرسی این است که حسابداری بر فعالیت های مالی کنونی نظارت دارد. در حالی که حسابرسی بر فعالیت های گذشته فعالیت دارد.

حسابداری انواع مختلفی دارد. حسابداری بازرگانی، حسابداری صنعتی و حسابداری پیمانکاری از انواع آن است.

 

 

استخدام حسابدار و حسابرس و نحوه استخدام در سایت یک میوه

همانطور که گفتیم هر حرفه ای برای عملکرد بهتر کارهای خود نیاز به حسابدار و حسابرس دارد. امروزه شغل کشاورزی هم از این قاعده پیروی می کند. فروشندگان در بازار های تره بار برای بررسی حساب های خود از حسابدار و حسابرس کمک می گیرند. آنها افرادی را انتخاب می کنند که علاوه بر تجربه، تحصیلات و تخصص کافی در این زمینه ها داشته باشند. به همین منوال رشته تحصیلی حسابداری در دانشگاه ها متقاضیان زیادی دارد. زیرا حسابداری یکی از شغل هایی است که بازار کار برای آن خوب و به نسبت زیاد است. تره بارها این روزها حسابدارها و حسابرس های خبره را برای انجام امور مالیاتی کارها استخدام می کنند. یکی از روش های انتخاب حسابرس میرزا و حسابدارها ارتباط از طریق استارت آپ ها است. سایت یک میوه یک استارت آپ جدید در حوزه صنعت کشاورزی است. هر چیزی که با کشاورزی در ارتباط باشد، در سایت یک میوه قابل خرید و فروش است. کشاورزان برای پیدا کردن حسابدار و حسابرس هم می توانند وارد سایت یک میوه شوند. در بخش ثبت آگهی می توانند درخواست خود را برای استخدام حسابدار و حسابرس ثبت کنند. حسابدار و حسابرس های متبحر می توانند در بخش حسابدار و حسابرس میرزا در سایت یک میوه آگهی ها را مشاهده کنند و با صاحبان کسب و کار ارتباط بگیرند. در واقع حسابداری زبان تجارت کارها است و باید به آن توجه ویژه ای داشت تا کارها با برنامه و صحیح و بدون هیچ مشکلی پیش برود.

 

هدف از استخدام حسابدار و حسابرس در بازار تره بار و دیگر تجارت ها چیست؟

هدف از استخدام حسابدار و حسابرس، بررسی حساب های مالی، میزان سودآوردی آن تجارت، نحوه عملکرد آن کسب و کار است. در سایت یک می توان با این افراد ارتباط برقرار کرد. قسمت چت در آگهی ها وجود دارد که برای تعامل و صحبت های ابتدایی می توان ارتباط برقرار کرد. سوابق کاری و تحصیلی حسابدارها و حسابرس ها را می توانید بررسی کنید. به این روش استخدام حسابدار و حسابرس از طریق سایت یک میوه خیلی آسان انجام می گیرد.


خرید حسابدار

خریدار حسابدار برای خرید و فروش عمده حسابدار بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده حسابدار برای فروش عمده حسابدار خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش حسابدار می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده حسابدار مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده حسابدار مصرف داخل و حتی اقدام به خرید حسابدار صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت حسابدار معامله بهتری را انجام خواهید داد....