yekmive

تره بار

loading more yekmive

میادین تره بار

فرآورده های کشاورزی تحت عنوان سازمان میادین و میوه تره بار در بهمن ماه سال 1358 تحت پوشش شهرداری تهران شکل گرفت. در سال 1370 اساسنامه ای به تصویب رسید. این اساسنامه مبنی بر این بود که سازمان میوه و تره بار و محصولات کشاورزی سازمانی وابسته به شهرداری است. البته تاکید شده است که میادین تره بار استقلال مالی دارند و این سازمان بر اساس اصول بازرگانی تحت کنترل است. امروزه هم میادین تره بار در مناطق مختلف هر شهری وجود دارند. میادین تره بار امکان دسترسی راحت و آسان به محصولات کشاورزی و میوه ها و ... را فراهم کرده است. در واقع توزیع و تهیه میوه به این روش بسیار آسان شده است. با این راه از تولید کنندگان وکشاورزان هم به خوبی حمایت می شود. فرآورده های کشاورزی با اصولی صحیح و با سرعت بیشتری در اختیار عموم قرار می گیرند و افراد در مجموعه ای بزرگ می توانند نیازهای تغذیه ای خود را برطرف کنند.

 

وظایف سازمان شهرداری در قبال میادین میوه و تره بار

1)     احداث میدان مرکزی برای توزیع فرآورده های کشاورزی و ایجاد معامله میوه و سبزیجات

2)     تشکیل سردخانه و انبارهای مورد نیاز در اطراف میدان برای نگهداری فرآورده های کشاورزی

3)     ایجاد تاسیسات و کارخانه های تولید جعبه و انواع بسته در اطراف میادین تره بار

4)     چگونگی میزان قیمت گذاری بر محصولات از طریق کمیته قیمت گذاری و نحوه عرضه محصولات

5)     تعیین آمارهایی برای خروج و ورود فرآورده های کشاورزی و میزان فروش آنها

 

توجه به نیاز های مردم در سازمان میادین تره بار

مدیریت سازمان میادین میوه و تره بار طی بیانه ای اعلام کرده است که میادین میوه و تره بار باید به گونه ای باشند که نیازهای مردم کامل در نظر گرفته شود. باید برسی هایی جهت نیاز های مردم انجام شود. مردم از چه نوع میوه و محصولاتی بیشتر احتیاج دارند؟ این که چه نوع فرآورده هایی بیشتر مورد نیاز است؟ میادین تره بار باید محصولات و فرآورده های کشاورزی را به طور کامل دارا باشند. به این ترتیب افراد برای خرید نیاز های خود احتیاجی به رفتن به مغازه های مختلف نخواهند داشت و در میادین تره بار انواع میوه و سبزیجات را به راحتی پیدا خواهند کرد. میادین تره بار باید علاوه بر میوه های پر مصرف مانند پرتقال و سیب و خیار و ... میوه هایی دیگری هم چون توت فرنگی، آناناس و ... را هم داشته باشند. قیمت ها در میادین تره بار باید کاملا به صرفه و مناسب باشند تا از سمت مردم استقبال خوبی شود.

 

سایت یک میوه

افرادی که در میادین تره بار شروع به کار می کنند می توانند احتیاجات کسب و کار خود را از طریق سایت یک میوه برطرف کنند. برای مثال برای شروع یک غرفه فروش میوه احتیاج به انواع سبد، استند میوه و .. است. این نوع محصولات را می توان در سایت یک میوه به راحتی پیدا کرد. کافی است وارد سایت یک میوه شوید و در قسمت استخدام وارد بخش تره بار شوید. هم چنینی در این بخش می توانید جویای کار در میادین تره بار مناطق مختلف شوید. یک میوه یک سایت جامع و بسیار خوب برای خرید و فروش انواع محصولات کشاورزی است. در هر منطقه ای که باشید می توانید با افراد زیادی در رابطه با محصولات کشاورزی مختلف و انجام معامله ارتباط برقرار کنید.


خرید تره بار

خریدار تره بار برای خرید و فروش عمده تره بار بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده تره بار برای فروش عمده تره بار خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش تره بار می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده تره بار مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده تره بار مصرف داخل و حتی اقدام به خرید تره بار صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت تره بار معامله بهتری را انجام خواهید داد....