yekmive

خرید و فروش انواع تخمه

loading more yekmive

گل آفتابگردان و محصول آن در شهرستان خوی

آفتابگردان از محصولات مهم و اساسی صادراتی کشور ایران است. افراد زیادی در شهرستان خوی از این طریق امورات زندگی خود را می‌گذرانند. کاشت و برداشت آفتابگردان شغل اصلی در شهرستان خوی است. در واقع شهرستان خوی بزرگترین مرکز تولید آفتابگردان است. بازار بورس تخمه و خشکبار هم یکی از پرونق ترین بازارهای اقتصادی کشور است. این بازار پر رونق هم نشان از اهمیت شهرستان خوی دارد. آفتابگردان در شهرستان خوی باعث شده است تا اشتغال زایی در این شهرستان رونق پیدا کند. کشت و برداشت، صنعت و تجارت، حمل و نقل و... از شغل‌های ایجاد شده توسط کشت و برداشت آفتابگردان است. جالب است بدانید که برداشت تخم آفتابگردان از اوایل شهریور تا اواخر مهر ماه ادامه دارد. به هرحال آفتابگردان تبدیل به یک کسب و کار موفق در شهرستان خوی شده است. جوانان میل به درآمد زیاد دارند. در نتیجه بسیار در این کار موفق عمل می‌کنند. در ادامه مقاله می‌خواهیم در مورد نحوه خرید و فروش عمده تخمه آفتابگردان صحبت کنیم.

 

جشنواره آفتابگردان در شهرستان خوی

گل آفتابگردان گیاهی یکساله است که حدود سه متر رشد می‌کند. وسط گل هم یک دایره قهوه‌ای رنگ است که تخم‌های آفتابگردان دور آن را گرفته‌اند. از تخم آفتابگردان هم روغن اشباع نشده گرفته می‌شود که مناسب پخت و پزها است. در بیشتر نقاط دنیا این گل زیبا وجود دارد. خوی معروف به شهر گل‌های آفتابگردان است. شهرستان خوی گاهی برنامه‌ای به عنوان جشنواره آفتابگردان برای مردم ایجاد می‌کند. در این جشنواره صنایع دستی، هنرهای دستی، غذاهای بومی، تخمه آفتابگردان و کدو و ... برای مردم خوی عرضه می‌شود. در واقع جشنواره آفتابگردان یک برنامه شاد و مفرح و در عین حال تشویقی برای مردم خوی است. در واقع در این جشنواره اصالت فرهنگی و نوع کسب و کار مردم خوی نشان داده می‌شود. استقبال مردم هم از این نمایشگاه نشان از اصالت آنها دارد. جالب است بدانید که حجم معاملات این محصولات در شهرستان خوی حدود 500 میلیارد تومان در سال است. این موضوع حاکی از اشتغالزایی بیش از 3000 نفر در این شهرستان را دارد. هر ساله قبل از برداشت تخمه‌های آفتابگردان میزان آنها را تخمین می‌زنند. یکسری اقدامات قبل از برداشت انجام می‌شود. در نهایت هم طی 2 ماه کل محصولات به خوبی برداشت می‌شوند. بخشی از اطلاعات این مقاله برگرفته از سایت ویکی پدیای آفتابگردان است.

 

نحوه خرید و فروش عمده تخمه آفتابگردان در ایران

همانطور که در بالا اشاره کردیم در شهرستان خوی و چندین شهرستان دیگر تخمه آفتابگردان و کدو و ... کشت و برداشت می‌شود. کشاورزان برای کشت و برداشت این محصولات زحمات زیادی می‌کشند. در واقع کل درآمد آنها از همین راه تامین می‌شود. پس آنها در نهایت در انتظار برداشت و کسب درآمد هستند. تخمه آفتابگردان از آن دسته محصولاتی است که در همه جای کشور و دنیا خواهان زیادی دارد. اما کمی قبل تر نحوه برقراری ارتباط مستقیم کشاورزان با ملیت‌های دیگر کمی سخت بوده است. امروزه با راه اندازی استارت‌آپ های جدید کشاورزان هم راه به دنیای تکنولوژی برای فروش محصولات خود پیدا کرده‌اند. سایت یک میوه یکی ازهمین استارت‌آپ های جدید و حرفه‌ای است. کشاورزان از طریق سایت یک میوه می‌توانند محصولات خود نظیر تخمه آفتابگردان را به صورت آگهی به فروش برسانند. در این سایت محصولات به صورت عمده با قیمت توافقی به فروش می‌رسد. فروشنده باید نوع محصول، کیفیت محصول، نوع برداشت و یکسری اطلاعات دیگر را در آگهی فروش خود ثبت کند. خبر خوب این است که فروشنده هیچ هزینه ای برای ثبت آگهی پرداخت نخواهد کرد. خریداران هم با جستجو در سایت یک میوه تمامی آگهی‌های فروش مرتبط با تخمه آفتابگردان را مشاهده خواهند کرد. در نتیجه در کمترین زمان و با سرعت هرچه بیشتر محصولات کشاورزی نظیر تخمه آفتابگردان به فروش می‌رسد. فروشنده و خریدار با افزایش عرضه و تقاضا انتخاب‌های بیشتری خواهند داشت. در نتیجه یک معامله پرسود و آسان بین خریدار و فروشنده صورت می‌گیرد. خریدار می‌تواند اطلاعات تمامی فروشندگان و محصولات آنها را با یکدیگر مقایسه و بررسی کند و بهترین فروشنده با بهترین شرایط فروش را انتخاب کند. به این ترتیب خرید و فروش عمده تخمه آفتابگردان خیلی راحت و بی دغدغه انجام می‌شود. کشاورزان هم وقت و انرژی زیادی برای پیدا کردن خریدار مناسب نمی‌گذارند. جالب است بدانید که حتی گل آفتابگردان هم در یک میوه به صورت عمده خرید و فروش می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش مرتبط با خرید و فروش آفتابگردان در سایت یک میوه مراجعه کنید.

 

آیا در سایت یک میوه تنها محصولات خوراکی برای انسان و دام‌ها خرید و فروش می‌شود؟

خیر، در سایت و یا اپلیکیشن یک میوه هر آن چیزی که مرتبط با کشاورزی باشد، قابل خرید و فروش است. حتی انواع بسته بندی‌های مختلف هم در یک میوه معامله می‌شود. شما می‌توانید انواع کارتن‌های بسته بندی برای خرما، میوه و ... را در یک میوه خریداری کنید. قیمت آنها هم کاملا توافقی است.

 

چگونه در سایت یک میوه می‌توان خریدار را جذب کرد؟

در واقع سایت یک میوه یک بستری با امکانات خوب را برای خریدار و فروشنده درست کرده است. حالا این هنر فروشنده است که با ثبت آگهی دقیق و کامل، خریدار را جذب محصول خود کند. هر چقدر اطلاعات آگهی فروش کامل‌تر باشد، خریدار میل بیشتری برای خرید پیدا خواهد کرد. پس کشاورزان و فروشندگان باید به بهترین شکل ممکن محصول خود را معرفی کنند.

 

آیا شرکت‌هایی وابسته به سایت یک میوه هم در حال فروش محصولات هستند؟

خیر سایت یک میوه طبق قوانین خودش، کاملا بی طرف بین دو طرف معامله است. پس هیچ شرکت و یا شخصی وابسته به سایت نخواهد بود. توجه به این نکات به شما کمک می‌کند که آگاهانه تر و بهتر تصمیم بگیرید. قبل از هرگونه معامله‌ای قوانین سایت یک میوه را به خوبی مطالعه کنید تا مشکلی برای شما بوجود نیاید.  


خرید تخمه

خریدار تخمه برای خرید و فروش عمده تخمه بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده تخمه برای فروش عمده تخمه خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش تخمه می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده تخمه مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده تخمه مصرف داخل و حتی اقدام به خرید تخمه صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت تخمه معامله بهتری را انجام خواهید داد....