yekmive

محصولات ترشی

loading more yekmive

          محصولات ترشی - گل کلم مخلوط لیته هفت بیجار 

ترشی ها خوردنی های بسیار لذیذی هستند که گذاشتن آن ها در کنار سفره علاوه بر اینکه طرح زیبایی به سفره می بخشند، خوردن آن همراه غذا دلچسب می باشد. تهیه ترشی یکی از روش های حفظ و نگهداری تره بار در مدت زمان زیاد و خارج از فصل برداشت محصول تلقی می شود. در کشورهای چین و ژاپن ترشی ها به عنوان چاشنی غذا شناخته می شوند در کشور ما نیز ترشی به دیرباز برمی گردد و قدمتی چندین ساله از زمان ماد ها دارد.

به طور معمول ترشی ها با سرکه درست می شوند و از سبزیجاتی مانند ترخون، گشنیز،جعفری، فلفل و سیر جهت معطر بودن و ماندگاری بالا استفاده می شود. زیرا سبزیجات در مدت زمان طولانی تخمیر شده و عطر و بوی مطلوبی از آن حاصل می شود. تقریبا از اکثر میوه ها می توان ترشی های خوشمزه درست کرد؛ در ادامه مطلب به معرفی پرمصرف ترین ترشی ها خواهیم پرداخت.

ترشی ها یا به صورت خانگی و توسط کدبانوها و یا به صورت صنعتی تهیه می شوند. در هر دو نوع ترشی، سرکه بخش اصلی و اعظم به حساب می آید. آیا می دانید دلیل استفاده از سرکه جهت تهیه ترشی چیست؟ اصلا سرکه چگونه تولید می شود؟

سرکه ها از تخمیر قند موجود در میوه ها توسط باکتری تولید می شوند. در این فرایند سرکه خاصیت اسیدی پیدا می کند و به دلیل اسید استیک موجود در آن، محیط را برای فعالیت میکروارگانیسم های مضر نامناسب می کند؛ بدین ترتیب از رشد آن ها جلوگیری به عمل می آید و مواد غذایی که در فاصله زمانی کوتاه فاسد می شدند به لطف سرکه در امان می مانند.

انواع ترشی های خانگی

ترشی کلم، لیته، انبه، ترشی مخلوط، چغندر، آلبالو، ترشی سیر، فلفل، لوبیا سبز و ...

انواع ترشی های صنعتی

ترشی مخلوط، ترشی انبه پرورده، ترشی زیتون پرورده، ترشی سیر، فلفل

سایت یک میوه نمایندگی فروش ترشی های دست ساز خانگی و صنعتی را به سراسر کشور در اختیار دارد و ترشی های مورد خرید شما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. معمولا ترشی هایی که در بیرون فروخته می شود مزه چندان خوبی ندارند اگر می خواهید از این فرصت عالی به نحو احسن بهره ببرید، کافی است به سایت یک میوه مراجعه کنید و بدون واسطه بهترین نوع ترشی دلخواه خود را خریداری کنید.

ترشی کلم قرمز

وقتی شما وارد فروشگاه های ترشی فروشی می شوید بدون شک ترشی های کلم قرمز را می بینید که رنگ بسیار گیرایی دارند. ترشی کلم بنفش در زمره ترشی های پرطرفدار و محبوب می باشد که مزه بسیار دل چسبی را دارا می باشد.

ترشی کلم با مزه های متفاوت مانند ترشی کلم ملس، شور، ترشی کلم شمالی و مجلسی یافت می شود که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند و از خوردن آن لذت می برند. ایرانی ها علاقه فراوانی به مصرف ترشی به عنوان چاشنی سر سفره خود دارند و آن را به صورت عمده یا جزئی در بازار خریداری می نمایند.

ترشی لیته

ترشی لیته یکی دیگر از ترشی های بسیار خوشمزه و سنتی تلقی می شود که در فصل پاییز و زمستان خوردن آن واجب است. در این ترشی از موادی چون هویج، خیار، فلفل، بادمجان و سبزی های معطر مانند مرزه، ترخون، گشنیز، ریحان و ادویه ترشی بهره می برند.

ترشی هفت بیجار

این ترشی مزه و عطر به خصوصی دارد که دلیل آن هم به ادویه محشر آن بر میگردد. در این ترشی از ۷ میوه، ۷ سبزی و ۷ ادویه استفاده می شود به همین دلیل ترشی ۷ بیجار نام گرفته است. در تمام بخش های کشور خرید و فروش ترشی کلم، لیته وهفت بیجار و بقیه ترشی ها دو صورت انجام می گیرد: نمایندگی های ترشی فروشی و سایت های معتبر چون سایت یک میوه

ترشی ها در بسته بندی های مختلف و باب میل مشتری در وزن های مورد نظرشان تحویل داده می شود و عواملی چون نوع ترشی که ممکن است صنعتی یا خانگی باشد، عمده یا جزئی بودن، هزینه خرج شده برای تهیه مواد اولیه و شیوه خریداری که فرد انتخاب می کند حضوری باشد یا اینترنتی تعیین می شود.

نتیجه گیری

ترشی ها از دیرباز مورد استقبال مردم قرار گرفته اند و اکنون نیز مهمان خانه های مردمان در سراسر جهان می باشند. ترشی های خانگی و صنعتی هر کدام انواع و مزه مختلف دارند و از سایت های متفاوتی چون یک میوه می توانند خریداری شوند.


خرید ترشی

خریدار ترشی برای خرید و فروش عمده ترشی بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده ترشی برای فروش عمده ترشی خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش ترشی می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده ترشی مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده ترشی مصرف داخل و حتی اقدام به خرید ترشی صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت ترشی معامله بهتری را انجام خواهید داد....