yekmive

خرید و فروش انواع عرقیجات

loading more yekmive

انواع عرقیجات - گیاهی تصفیه فروش

یکی از پرمصرف ترین شکل استفاده از گیاهان، تهیه عرقیجات از آن ها می باشد؛ در کشور ما بیش از ۴۰ نوع گیاه به منظور بهره گیری از خاصیت طبی شان عرقگیری می شوند؛ عرقیجات در حقیقت رایحه، اسانس و عطر گیاهانی می باشد که به آب افزوده می شوند و در درمان امراض مختلف روحی و جسمی به کار می روند. از جمله عرقیجات معروف عبارتند از: گلاب، عرق نعنا، عرق بیدمشک و عرق بهار نارنج. در این مقاله در مورد انواع عرقیجات و خواص و خرید آن ها به طور مفصل شرح خواهیم داد.

چگونگی تهیه عرقیات

از تمامی گیاهانی نظیر نعنا، زیره، آویشن، گل محمدی و ... که دارای رایحه و اسانس هستند، می توان عرقیجات گیاهی به دست آورد؛ ضمن تهیه عرقیجات ابتدا آب و گیاه رایحه دار را می جوشانند و پس از تبخیر، به سرد کردن بخار حاصله و تقطیر اقدام می نمایند. مایعی که بدین صورت بدست می آید، در حقیقت همان عرق گیاهی شناخته شده می باشد. نکته ای لازم به ذکر است این است که ایرانی ها به مایع حاصل از تقطیر گلبرگ های گل محمدی گلاب می گویند و به دیگر آب های معطر مقطر عرق گیاهی یا طبی می گویند.

عرق نعنا از ترکیب رایحه نعنا با آب بدست می آید و مصرف آن پس از غذا سبب هضم بهتر غذا و جلوگیری از نفخ و دل درد خواهد شد؛ از هزاران سال پیش نعنا به عنوان آرامش بخش عضلات شناخته شده و عرق نعنا به تسکین معده کمک به سزایی خواهد کرد. اسید رزماریک موجود در عرق نعنا، به کاهش علائم آسم کمک می کند زیرا یک آنتی اکسیدان بسیار قوی تلقی می شود.

عرق آویشن

عرق حاصل از گیاه آویشن در درمان بیماری ها، سلامت مو و زیبایی پوست به کار می رود. عرق آویشن برای کاهش درد نیش گزیدگی حشرات، دردهای مفصلی و روماتیسمی بسیار موثر می باشد؛ عرق معطر حاصل از آویشن بهترین درمانگر عفونت در تمامی بخش های بدن از جمله عفونت ریوی به حساب می آید. این عرق در درمان سر درد و تشنج نیز بسیار اهمیت دارد.

عرق بیدمشک

  یکی از خواص دارویی بی نظیر عرق بیدمشک، پایین آوردن سطح قند خون بدن می باشد؛ بنابراین افرادی که به قند خون بالا مبتلا می باشند می توانند این عرق را بدون افزودن مواد شیرین کننده مصرف نمایند. وقتی خسته از سر کار یا جاهای دیگر بر می گردید بهترین کار این است که نصف استکان عرق بیدمشک را با یک لیوان آب سرد و به همراه مقداری عسل میل کنید تا خستگی از تن تان به در رود.

گلاب

گلاب ها انواع گوناگونی دارند که به آن ها اشاره می کنیم. گلاب سنگین که درجه یک است، گلاب سبک یا درجه دو، گلاب دو آتیشه، گلاب سه آتیشه و گلاب پس آب. شما می توانید برای خرید گلاب های درجه یک از انواع دلخواهتان و دیگر عرقیجات گیاهی به سایت یک میوه مراجعه کنید و از خواص بی نظیر آن ها بهره مند شوید؛ این سایت از بهترین سایت های مربوط به ارائه عرقیجات گیاهی مرغوب محسوب می شود.

عرق بهار نارنج

اگر از سردرد های ناشی از میگرن به ستوه آمده اید پیشنهاد ما به شما مصرف مقداری بهار نارنج می باشد؛ عرق بهار نارنج به کاهش اضطراب و تپش نامنظم قلب بسیار کمک می کند و تسکین دهنده اعصاب به حساب می آید.

عرق رازیانه

طبع گرم این عرق برای خانم های یائسه جهت کاهش علائم مربوط به این دوران کمک به سزایی می کند؛ این عرق دارای مقادیر زیادی هورمون های زنانه می باشد و در عملکرد منظم هورمون ها و کاهش اختلالات هورمونی بسیار موثر می باشد. دوستان عزیز لازم به ذکر است جهت خریداری رضایتبخش می توانید به سایت یک میوه سری بزنید و عرقیجات موردنیاز خود را برگزینید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی عرقیجات گیاهی و خواص آنها پرداخته شد و دانستیم که عرقیجات چگونه تهیه می شوند. گیاهان معطر در آب جوشانده شده و بخار حاصل توسط روش سنتی با صنعتی تقطیر شده و به صورت عرقیات گیاهی مورد استفاده قرار می گیرند. در این بین عرق رازیانه جهت تنظیم هورمون های زنانه، عرق بهار نارنج جهت کاهش استرس و آرامش بخشی، و عرق بیدمشک جهت کاهش قند خون به کار می روند. امیدواریم که برای خرید عرقیجات مورد نیاز خود اطلاعات کافی را کسب کرده باشید.


خرید عرقیجات

خریدار عرقیجات برای خرید و فروش عمده عرقیجات بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده عرقیجات برای فروش عمده عرقیجات خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش عرقیجات می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده عرقیجات مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده عرقیجات مصرف داخل و حتی اقدام به خرید عرقیجات صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت عرقیجات معامله بهتری را انجام خواهید داد....