yekmive

خرید و فروش انواع پرنده

loading more yekmive

خرید و فروش انواع پرنده

در دنیای پیرامون ما، انواع پرندگان متنوع وجود دارد که تماشای آن ها برای اکثر افراد لذت بخش است. همه پرندگان زیبا هستند برخی از آن ها علاوه بر ظاهر زیبا، صدای محتشمی نیز دارند و انسان از گوش دادن به آن ها لذت می برد. در این مقاله ما سعی داریم درمورد چند نوع از پرنده های زینتی و شکاری صحبت کنیم.

طوطی ها

این پرنده خوش صحبت و زیبا و اجتماعی، انواع گوناگونی دارد که اکنون به چند مورد اشاره می کنیم. طوطی عشق، عروس هلندی، طوطی آرا، طوطی برزیلی و کاسکو. در این قسمت به معرفی طوطی عشق و عروس هلندی خواهیم پرداخت.

طوطی عشق

همان مرغ عشق خودمان است که در منزل افراد زیادی نگهداری می شود. این پرنده کوچک و بسیار فعال است و رنگ پرهای قسمت های مختلف بدنش متفاوت است؛ همین امر باعث رنگارنگ شدن این پرنده شده است.

طوطی عشق صدای بلند و دلنشینی دارد و باعث شاد شدن و دلگرمی محیط خانه می شود. این پرندگان پرحرف هستند و همه کلماتی که به کار می برند قابل فهم نیست.

عروس هلندی

این طوطی ها پرندگان آرامی هستند که در قفس متوسطی جای می گیرند. صدای آواز این پرنده ها ملایم و دل نشین است و حیوان پرسرو صدایی نمی باشند. عروس هلندی در صورتی که به درستی تغذیه شود، بیشتر از ۱۵ سال عمر می کند. اگر شما نیز علاقه مند به مشاهده این پرندگان زیبا و خوش صحبت هستید، کافی است به سایت یک میوه مراجعه کنید.

مرغ مینا

پرنده ای در اندازه کوچک است که توانایی تقلید صدا را دارد. مرغ مینا هم در جاهای سرسبز مانند باغ و جنگل زندگی می کند و هم در جاهای خلوت مانند خانه ها می تواند حضور داشته باشد؛ به عبارتی حیوانی است که به راحتی و سریع خود را با شرایط و محیط های مختلف وفق می دهد.

نژاد ها

انواع نژادهای مرغ مینا عبارت اند از: مینای گوشواره ای، بالی و معمولی. تقریبا همه مینا ها بجز نژاد بالی سیاه است و مینای بالی سفید رنگ می باشد. این پرندگان همه چیزخوارند و بیشتر میوه، دانه و حشرات را می خورند. اگر می خواهید از نحوه و قیمت فروش پرندگان زینتی آگاه باشید، به سایت یک میوه مراجعه کنید.

هما

اجازه بدهید یک پرنده شکاری را به شما معرفی کنیم. هما، پرنده ای با جثه بزرگ است که عمده خوراک آن را مغز استخوان تشکیل می دهد و از بقایای جانواران مرده چون پستانداران، پرندگان و خزندگان می خورد. این پرندگان تمایل چندانی به مهاجرت ندارند و در طول سال در محل زندگی خود ثابت می مانند.

هما برخلاف دیگر لاشه خوارها، در تنهایی جسد حیوانات را می خورد. ابتدا پس از اینکه دیگر لاشه خوارها از اطراف لاشه پراکنده شدند، هما تکه ای از استخوان را برمیدارد و در صخره به قطعات کوچک تر می شکند و تغذیه می کند. متاسفانه در حال حاضر به دلیل افزایش شکار این پرنده توسط انسان، این گونه در حال انقراض است.

قناری

این پرنده زیبا، صدای بسیار فوق العاده ای دارد و به دلیل ظاهر و صدای محشری که دارند، افراد علاقه مند به نگهداری آن ها در قفس هستند. قفس قناری باید بزرگ بوده و فضای موردنیاز برای پرواز را فراهم کند هم چنین دو طرف قفس باید جایی برای نشستن آن فراهم باشد.

اگر فردی هستید که برای اولین بار اقدام به خرید قناری کرده اید، لازم است قناری رسمی تهیه کنید تا رفتار و چگونگی نگهداری آن دستتان بیاید. هم چنین اگر می خواهید قناری تان مداوم و خیلی زیباتر بخواند، بهتر است قناری نر بخرید.

جمع بندی

 همانطور که گفته شد، طوطی عشق پرنده ای با انرژی و خوش صحبت است اما اگر پرنده ای آرام می خواهید بهتر است عروس هلندی بخرید. مرغ مینا پرنده ای باهوش با قدرت تقلید صدا می باشد و قناری ها هم که در آواز خوانی رقیبی ندارند. از طرفی در مورد پرنده هما صحبت شد که حیوانی لاشه خوار است.


خرید پرنده

خریدار پرنده برای خرید و فروش عمده پرنده بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده پرنده برای فروش عمده پرنده خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش پرنده می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده پرنده مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده پرنده مصرف داخل و حتی اقدام به خرید پرنده صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت پرنده معامله بهتری را انجام خواهید داد....