yekmive

خرید و فروش انواع بسته بندی کارتن

loading more yekmive

 خرید فروش انواع بسته بندی کاغذی

برای بسته بندی محصولات معمولا از کاغذها، کارتن و ... استفاده می شود. میوه ها و محصولات کشاورزی هم برای این که سالم و تازه بمانند نیاز به بسته بندی کاغذی دارند. یکی از رایج ترین بسته بندی های کاغذی که معمولا برای حمل و نقل محصولات استفاده می شود، همین کارتن ها هستند. این بسته بندی های مقوایی تنها برای جابه‌جایی میوه ها مورد استفاده قرار نمی گیرند. معمولا برای جابه‌جایی کتاب ها، جابه‌جایی ظروف و ... برای حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه ها و تولیدی های زیادی در سطح کشور در حال تولید مواد اولیه این بسته بندی ها هستند. در این مقاله می خواهیم در مورد بسته بندی های مقوایی مانند کارتن ها برای جابه‌‌جایی و حمل میوه ها و محصولات کشاورزی و نحوه خرید و فروش عمده انواع بسته بندی کاغذیصحبت کنیم.

 

نحوه طبقه بندی های کاغذی

همانطور که گفتیم بسته بندی های کاغذی برای موارد مختلفی به کار می روند. نحوه طبقه بندی این بسته های کاغذی و مقوایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ضخامت، شکل لایه ها، جنس ماده اولیه، نوع مواد افزودنی، شرایط و نحوه ساخت آنها و ... از جمله این عوامل هستند. همه این موارد بر کیفیت این بسته های کاغذی و مقوایی تاثیر گذار هستند. باغداران و کشاورزان از این بسته ها برای کارهای مختلف به ویژه حمل میوه ها استفاده می کنند. قطعا کیفیت آنها برای حمل میوه و سایر محصولات کشاورزی حائز اهمیت است. کاغذ ها و مقواهای استفاده شده در تولید این بسته بندی ها و مواد اولیه آنها بسیار اهمیت دارد. در ادامه در مورد طبقه بندی بسته بندی های کاغذی صحبت می کنیم.

 

بسته بندی های مقوایی بدون فلوت

این نوع بسته بندی ها از لایه هایی با ضخامت بالا مانند مقوا تشکیل شده اند. برای افزایش کارایی آنها را با مواد شیمیایی پلاستیکی پوشش می دهند. گاهی این مقواها به صورت لایه لایه تهیه می شوند. این نوع بسته بندی های بدون فلوت هم باز بر اساس شکل ظاهرشان به چند دسته مغزی ها، قوطی و چلیک، جعبه ها و سینی ها تهیه می شوند.

تیوب ها و یا مغزی ها: این بسته بندی ها ضخامت و جنس های مختلفی دارند. هر لایه دارای جنس های مختلفی است. به حالت لوله های مقوایی شکل هستند.

قوطی و چلیک: ابعاد و شکل قوطی و چلیک ها بسیارمتنوع است.

جعبه ها: جعبه ها به حالت فلوت دار و بدون فلوت وجود دارند. ابعاد جعبه های بدون فلوت بسیار کوچکتر از انواع فلوت دار است.

سینی ها: سینی ها هم استفاده زیادی در این صنعت دارند. شانه های تخم مرغ، سینی هایی برای حمل میوه ها برای صادرات میوه از جمله این موارد هستند.

بسته بندی های فلوت دار

بسته بندی های فلوت دار معمولا بر اساس تعداد لایه های استفاده شده در بسته بندی ها تقسیم بندی می شوند.

1)     بسته های دولایه

2)     بسته ها و یا همان کارتن هایی که سه لایه دارند.

3)     کارتن هایی که دارای پنج لایه هستند.

4)     کارتن های که دارای هفت لایه هستند. این بسته بندی ها در کشور ایران تولید نمی شوند.

هرکدام از بسته بندی های موجود در بازار بر اساس بلندی، کوتاهی و شکل و ... هم قیمت گذاری و تقسیم بندی می شوند. قیمت بسته بندی های کاغذی هم به همه این عوامل بستگی دارد.

 

نحوه خرید و فروش بسته های کاغذی

بسته بندی های کاغذی توسط تولیدی ها و کارخانه های معتبر ساخته می شوند. این بسته بندی ها برای صاحبان کسب و کار بسیار مفید است. کشاورزان و باغداران هم از این بسته های کاغذی خیلی زیاد برای محصولات خود استفاده می کنند. حمل و نقل آسان میوه ها و نظم آنها داخل بسته های کارتنی یکی از دلایل استفاده کشاورزان از این کارتن ها است. اگر ضخامت کارتن ها زیاد باشد به راحتی خراب نمی شوند و چندین بار می توان از آنها استفاده کرد. سایت یک میوه یک استارت آپ جدید برای خرید و فروش محصولات کشاورزی است. البته هر آنچه که به کشاورزی و محصولات آن مرتبط باشد هم در یک میوه معامله می شود. بسته بندی های کاغذی و کارتن های حمل هم از این موارد هستند. فروشندگان این کارتن ها و بسته بندی ها می توانند وارد سایت یک میوه شوند. با ثبت آگهی فروش، خریداران می توانند با فروشندگان در ارتباط باشند. نحوه و نوع خرید و فروش کاملا توافقی بین دو طرف معامله انجام می شود. پشتیبانی یک میوه در انجام معامله و نحوه فروش و .. دخالتی ندارد. البته برای آگاهی بیشتر و اطلاعات دقیق تر می توانید شرایط و قوانین سایت یک میوه را قبل از انجام معامله بررسی کنید. برای مثال در قسمت خرید فروش بسته بندی های کاغذی، آگهی های فروش کارتن های موز و دیگر میوه ها را مشاهده خواهید کرد. این کارتن ها می توانند به صورت نو و یا دسته دوم در سایت یک میوه فروخته شوند. سایت یک میوه یک تحول عظیم در رونق کسب و کارها ایجاد کرده است. کشاورزان به راحتی و با سرعت بالا می توانند محصولات خود را به فروش برسانند. فقط کافی است توسط سایت یک میوه، فروشندگان خوب و معتبر را شناسایی کنید تا خریدهای بعدی شما بسیار آسان تر شود.

 

سایت یک میوه توسط چه کسانی راه اندازی شده است؟

سایت یک میوه سایتی جامع است که توسط دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و شهید بهشتی راه اندازی شده است. هدف از ایجاد سایت یک میوه، ایجاد فضایی برای خرید و فروش راحت و پر سود است. در سایت یک میوه افراد زیادی برای مشاوره دادن به کشاورزان و باغداران هم وجود دارند. با ایجاد این سایت دیگر کشاورزان نگران و اضطرابی برای فروش محصولات خود ندارند. هدف اصلی این سایت تهیه و توزیع محصولات کشاورزی است. با این روش مشتری های زیادی در هر نقطه از ایران برای خرید محصولات کشاورزی پیدا می شوند. در واقع همه باید بتوانند بهترین استفاده را از تکنولوژی و دنیای اینترنت کنند. شما هم برای خرید و فروش عمده انواع بسته بندی کاغذی می توانید آگهی خود را ثبت و یا دیگر آگهی ها را مشاهده کنید.


خرید کارتن

خریدار کارتن برای خرید و فروش عمده کارتن بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کارتن برای فروش عمده کارتن خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کارتن می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کارتن مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کارتن مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کارتن صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کارتن معامله بهتری را انجام خواهید داد....