yekmive

خرید و فروش نخود

loading more yekmive

خرید و فروش عمده نخود فرنگی

برخی از افراد هستند که هنوز خود را از خوردن نخود فرنگی پر از فایده محروم میکنند و این محصول را دانه دانه از غذای خود جدا می کنند . این افراد اگر کمی با خواص این محصول آشنایی داشتند هیچ گاه از خوردن آن بی نصیب نمی ماندند . همانظور که اشاره کردیم این محصول سرشار از خاصیت است و در ادامه ما برخی از خواص این محصول را عنوان خواهیم کرد شاید توانستیم افرادی که از خوردن این میوه خودداری می کنند را با نخود فرنگی آشتی دهیم .

فواید نخود فرنگی

نخود فرنگی منبع غنی از پروتئین است و از مقدار کمی کالری و چربی برخوردار می باشد . این محصول سرشار از فیبر است و برای افرادی که به فکر کاهش وزن می باشند غذایی مفید به حساب می آید . خوردن نخود فرنگی باعث می شود احساس سیری بیشتری داشته باشید و کمتر غذا بخورید که این امر موجب کاهش وزن شما نیز خواهد شد . همچنین این محصول قادر است از یبوست جلوگیری نماید و میزان کلسترول خون را کاهش دهد , زیرا دارای پکتین و انواع فیبرهای غذایی می باشد .

از دیگر فواید این محصول می توان به جلوگیری از تخریب بافت‌های استخوانی، تصلب شرایین و پیشگیری از بیماری‌های قلبی و حتی سرطان اشاره نمود . همچنین نخود فرنگی موجب بالا بردن میزان انرژی خواهد شد و شما می توانید در مواقع خستگی و بی حالی از این محصول استفاده نمایید تا انرژی و شادابی را به بدن خود بازگردانید .

تولید نخود فرنگی

انواع و اقسام نخود فرنگی در کشور ما به تولید می رسد و هر کدام از طعمی بی نظیر برخوردار می باشند . این محصول در واقع به صورت گیاهی است که نخود و محصول آن به صورت دانه هایی در یک غلاف رشد می کند . نخود فرنگی هم به صورت خام و هم به صورت پخته مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع تعداد کمی از تولیدات نخود فرنگی به صورت خام فروخته می شود و بیشتر این محصول کنسرو می شود و به صورت یخ زده در می آید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد .

 

نخود فرنگی تازه

نخود فرنگی دارای رنگ سبزی است که تازگی آن در ظاهرش نمایان می باشد و از روی ظاهر آن تازه بودن آن را به راحتی می توانید تشخیص دهید . درون کیسه و غلاف سبز مانند دانه هایی کروی شکل موجود می باشند که آن ها هم از رنگ سبز بهره می برند و افراد برای استفاده از این محصول دانه ها را از این کیسه جدا می کنند و استفاده می نمایند . برای خرید و فروش سریع این محصول می توانید به سایر سایت های اینترنتی سر بزنید و میزان مورد نیاز نخود سبز را با قیمتی مناسب از این سایت ها تهیه نمایید . اگر به صورت عمده از این سایت ها خرید نمایید می توانید در هزینه های خود صرفه جویی بیشتری کنید .

کشت نخود فرنگی

همانطور که گفته شد این محصول به صورت عمده در کشورمان کشت می شود وبه طور معمول در فصل اردیبهشت برداشت خواهد شد . این محصول در طارم , زنجان و ... با کیفیت بسیار بالایی کشت می شود. از نخود فرنگی های با کیفیت نیز برای صادرات استفاده می شود . نخود فرنگی های خوش رنگ و تازه پس از برداشت از نخود فرنگی هایی که از سطح کیفی پایین تری برخوردار می باشند جدا سازی می شوند و در بسته بندی های مناسب به کشورهایی همچون عراق, افغانستان, مالزی و پاکستان صادر می شوند. صادارت این محصول نیز رونق خوبی دارد و موجب کسب در آمد خوبی خواهد شد .

قیمت محصول

قیمت این محصول توسط باغداران و کشاورزان که از هزینه های مربوطه اطلاع می باشند تعیین می شود و اگر این محصول به صورت عمده از سر زمین کشاورزی خریداری شود از قیمتی بسیار مناسب تر برخوردار خواهد بود و به صرفه تر است . نخود فرنگی سبز بلافاصله پس از برداشت روانه ی بازارهای میوه و تره بار می شود و در دسترس مشتریان قرار می گیرد .

طرفداران بسیار

 فروش این محصول در بازارهای داخلی نیز از رونق بسیار خوبی برخوردار است و افراد زیادی خواهان این محصول هستند و در غذاهای خود از نخود فرنگی سبز تازه بهره می گیرند . همانطور که اشاره شد این محصول به علت اینکه در زمان کمی در بازار دیده می شود و ماندگاری زیادی ندارد یا کنسرو می شود و یا به صورت یخ زده از آن نگهداری می شود . افراد نیز می توانند این محصول را در مقدار بیشتری تهیه نمایند و در فریزر خود آن را نگهداری نمایند تا هر وقت که دوست داشتند از نخود فرنگی در غذاهای خود استفاده نمایند .   


خرید نخود

خریدار نخود برای خرید و فروش عمده نخود بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده نخود برای فروش عمده نخود خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش نخود می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده نخود مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده نخود مصرف داخل و حتی اقدام به خرید نخود صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت نخود معامله بهتری را انجام خواهید داد....