yekmive

خرید و فروش گل کلم

loading more yekmive

خرید و فروش عمده گل کلم

گل کلم محصولی است که در خانواده ی سبزیجات جای می گیرد . این نوع سبزی نیز از فواید بسیاری برای بدن برخوردار است و سرشار از مواد معدنی و مغذی است . گل کلم در برخی غذاهای ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد و از پرکاربردترین آن ها می توان ترشی گل کلم را نام برد . در ترشی گل کلم , این محصول اساسی ترین سبزی مورد نیاز ترشی است و طعمی فوق العاده دارد و اشتها آور نیز می باشد . ترشی گل کلم طرفداران بسیار زیادی دارد . به همین علت بازار خرید و فروش این محصول در فصل پاییز بسیار داغ است .

ویژگی های گل کلم

این محصول علی رغم اینکه سرشار از ویتامین است کالری بسیار کمی دارد و می تواند در کاهش وزن افراد نیز موثر باشد و افراد چاق می توانند این محصول را در رژیم غذایی خود بگنجانند . فیبر موجود در این سبزی به بهبود گوارش کمک میکند و بیماری های روده را برطرف می سازد . این فیبر موجب احساس سیری در فرد می شود و این گونه به کاهش وزن کمک خواهد کرد . همچنین ضد سرطان است و به علت داشتن انواع آنتی اکسیدان ها موجب تقویت سیستم ایمنی بدن وکاهش ابتلا به بیماری ها می گردد . این محصول دارای فواید بسیاری دیگر است که در این مقال نمی گنجد . در انواع سالاد ها و غذاها و ترشی ها می توان از این محصول مفید و خوشمزه استفاده نمود .

سازگاری با آب و هوا

گل کلم در برابر سرما و دماهای پایین کمی مقاوم است و به فصول گرم سال علاقه ای ندارد . گل کلم به طور معمول در فصل بهار و پاییز به خصوص پاییز کشت می شود و با آب و هوای خنک این دو فصل سازگاری بیشتری دارد . اما اگر با اصول صحیح از این گیاه مراقبت شود در فصل بهار نیز می توان گل کلم را پرورش داد 55 تا 70 روز از زمان کاشت تا برداشت این محصول به طول می انجامد . مراحل کاشت و آبیاری این محصول باید طبق روال انجام شود و پس از بزرگ شدن سر گل کلم می توان آن را برداشت نمود . زمان برداشت این محصول نیز بسیار حائز اهمیت است و اگر دیرتر از موعد برداشت شود طعم و رنگ گل کلم عوض خواهد شد . پس بهتر است به محض رسیدن برداشت صورت گیرد .

این محصول برای رشد به آب و هوایی معتدل نیاز دارد و در مراحل رشد می بایست نور متوسطی دریافت نماید . گل کلم در برابر سرمای زیاد و یخبندان تاب نمی آورد و دچار یخ زدگی و خرابی خواهد شد  .

 

این محصول بهتر است بلافاصله پس از برداشت روانه ی بازارها شود تا به سرعت در دسترس مردم قرار بگیرد و خریداری شود . سبزیجات از جمله گل کلم می بایست پس از خریداری در دمای صفر درجه سانتیگراد نگهداری شود تا بتوان مدت زمان بیشتری از آن استفاده نمود .

رونق در خرید و فروش

این محصول را می توان در بیشتر مناطق ایران کشت نمود . بازارهای میوه و تره بار از اواسط پاییز از این محصول اشباع می شود و در این فصل خرید و فروش عمده ی گل کلم سر و صدای زیادی در بازار می کند. هنگامی که گل کلم به صورت انبوه در بازار یافت شود قیمت آن به همان نسبت پایین می آید. در واقع در فصل پاییز و بهار خرید و فروش این محصول رونق خوبی خواهد داشت و سود آوری بسیار مناسبی برای فروشندگان دارد.

صادرات گل کلم

این محصول به قدری پرطرفدار است که به خارج از کشور نیز صادر می گردد . شهرهای نظیر اصفهان,کرج, دزفول وورامین گل کلم هایی بسیار باکیفیت و مرغوب تولید می کنند و از تولیدات این شهرها برای صادرات این محصول بهره گرفته می شود . گل کلم های یک سایز و با کیفیت از سایر گل کلم ها جداسازی می شود و با بسته بندی مناسب روانه ی کشورهای خارجی همسایه می گردد .

 همچنین گل کلم محصولی است که باید در شرایطی ویژه نگهداری شود تا به سلامت به مقصد برسد و طعم و رنگ آن در زمان مورد نیاز برای رسیدن به مقصد تغییر نکند . صادرات این محصول نیز کسب در آمد قابل توجهی برای فروشندگان دارد .خرید این محصول به صورت عمده از سر زمین کشاورزی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و موجب می شود با قیمتی مناسب , این محصول خریدرای شود ودر دسترس عموم قرار بگیرد .

سخن پایانی

علاوه بر این سایت هایی اینترنتی طراحی شده است که خرید و فروش محصولات کشاورزی مانند گل کلم در آن به راحتی صورت می گیرد.توسط این سایت ها می توان به قیمت واقعی محصولات دست پیدا کرد و خرید و فروش را حتی به صورت عمده انجام داد .این سایت ها موجب شده است تا خرید و فروش عمده ی این محصول راحت تر صورت بگیرد و تنها با زدن چند دکمه محصول مورد نظر خرید و فروش شود .


خرید گل کلم

خریدار گل کلم برای خرید و فروش عمده گل کلم بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده گل کلم برای فروش عمده گل کلم خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش گل کلم می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده گل کلم مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده گل کلم مصرف داخل و حتی اقدام به خرید گل کلم صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت گل کلم معامله بهتری را انجام خواهید داد....