yekmive

خرید و فروش نارنج

loading more yekmive

همه چیز درباره‌ی نارنج

نارنج، با عطر و بو و طعم لذیذش، مادر بیشتر مرکبات پیوندی به شمار می‌آید. درخت نارنج بیشتر در جنوب شرق آسیا می‌روید و عموماً در محل‌های گرم و مرطوب به چشم می‌خورد. تقریباً درخت مرتفعی است و ارتفاعش ممکن است به 9 متر هم برسد. دارای برگ‌هایی بیضی به رنگ سبز است.

در بهار، شکوفه‌های سفید و زیبای آن می‌رویند. این شکوفه‌ها همان بهار نارنج هستند و عطری بینظیر دارند. پوست نارنج در اوایل رشد و قبل از رسیدن به رنگ سبز تیره می‌باشد و کم کم با تغییر رنگ به نارنجی، آماده‌ی برداشت و استفاده می‌شود.

گرچه روش‌های مختلفی برای کاشت و پرورش انواع میوه‌ها و مرکبات وجود دارد، اما نارنج به روش کاشت بذر تکثیر می‌یابد. پس از کاشت بذر، 2 الی 3 هفته طول می‌کشد تا جوانه‌ها سر از خاک بیرون آورند.

همان‌طور که به آن اشاره کردیم، نارنج در مکانی بهترین رشد را دارد که گرم باشد و نور مستقیم آفتاب بر آن بتابد. در غیراینصورت سرعت رشد درخت کند شده و بر کیفیت میوه‌ی آن تأثیر می‌گذارد. این درخت در میان دیگر درختان مرکبات، تحمل سرمای بیشتری دارد و در زمستان دمای تا 1 درجه سانتی‌گراد را تحمل می‌کند.

 

خواص نارنج

خواص و فواید بی‌نظیر نارنج بر هیچ‌کس پوشیده نیست. نارنج از محبوب‌ترین مرکبات میان افراد با سلایق مختلف است. برخی از آب نارنج استفاده می‌کنند، بسیاری از آن مربا تهیه می‌کنند، عده‌ای دیگر از پوست آن بهره می‌برند و افراد زیادی هم بهار نارنج را استفاده می‌کنند.

از فواید عرق بهار نارنج می‌توان به آرام‌بخش و ضدهیجان بودن آن اشاره کرد. به طوری که بویی دلنشین دارد و بوییدن آن در از بین بردن غم و افسردگی و نیز درمان بی‌خوابی بسیار مؤثر است. از روغن بهار نارنج نیز برای طعم‌دهی و همچنین در کالاهای دارویی استفاده می‌کنند.

نارنج دارای خواص آنتی‌اکسیدانی است که از آسیب‌های ناشی از کلیه جلوگیری می‌کند.

همچنین دارای خاصیت سفت‌کنندگی می‌باشد؛ از این رو برای پوست مفید بوده و با جذب چربی اضافی آن، به متعادل شدن میزان چربی پوست کمک می‌کند و آن را شاداب و باطراوت می‌سازد.

مصرف دمنوش نارنج در درمان اختلالات دستگاه گوارش بسیار مؤثر است. همچنین اختلالات خواب را درمان کرده و خوابی آرام و راحت برایتان رقم خواهد زد. استفاده از این دمنوش، بر روان فرد اثر گذاشته و آرامش خاصی می‌بخشد. به طوری که اضطراب و استرس را کاهش داده و سیستم عصبی را آرام می‌سازد.

دمنوش فوق سرشار از آنتی‌اکسیدان بوده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. مصرف مرتب دمنوش نارنج، از فرد در برابر سرماخوردگی و دیگر بیماری‌های مزمن حفاظت می‌کند.

 

خرید عمده نارنج

تولیدکنندگان و کشاورزان داخلی، در سرتاسر کشور به کاشت، برداشت و توزیع نارنج با کیفیت بسیار عالی می‌پردازند. قیمت نارنج بسته به نوع و محل پرورش آن متفاوت است. برای مثال قیمت نارنج سبز با دیگر انواع متفاوت است. به طوری که ممکن است در انتخاب آن دچار تردید شوید. اما یک‌میوه این مشکل را رفع کرده و با در دسترس قرار دادن انواع گزینه‌ها برای خرید نارنج، انتخاب را برایتان آسان‌تر کرده و تجربه‌‌ای لذت‌بخش از خرید اینترنتی برایتان رقم خواهد زد. همچنین کشاورزان و کارفرمایان می‌توانند فروش نارنج خود را به بهترین نحو و خیال آسوده برآورده نمایند.


خرید نارنج

خریدار نارنج برای خرید و فروش عمده نارنج بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده نارنج برای فروش عمده نارنج خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش نارنج می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده نارنج مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده نارنج مصرف داخل و حتی اقدام به خرید نارنج صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت نارنج معامله بهتری را انجام خواهید داد....