filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده هندوانه - صادراتی گرد بیضی زرد قرمز"

فروش هندوانه درجه یک صادراتی در هشتبندی

کشاوز هستم و هندوانه درجه یک صادراتی B 32 امسال کاشتم کیفیت عالی است بخصوص برای صادرات آگهی فروش هندوانه درجه یک صادراتی در هرمزگان خریدار برای خرید هندوانه درجه صادراتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش بزرهندوانه دسته دو در تهران

آگهی فروش بزرهندوانه دسته دو در تهران خریدار برای خرید بزرهندوانه دسته دو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش هندوانه درجه یک صادراتی در هرمز

فروش هندوانه صادراتی بیضی B 32 مستقیم از مزرعه هندوانه واقع در هشتبندی مینابو خرید مستقیم از کشاورز باتجربه کاشت 20 ساله هندوانه ثبت آگهی در هرمزگان آگهی فروش هندوانه درجه یک صادراتی در هرمزگان خریدار برای خرید هندوانه درجه صادراتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

دانه هندوانه شما را به بالاترین قیمت خریداریم در فیروزه

دانه هندوانه شما را خریداریم درجه یک اعلاء متوسط حنایی از کیلویی 5000 تا 5000 0هزار تومان به ب ثبت آگهی در خراسان رضوی ، فیروزه آگهی خرید دانه هندوانه شما در خراسان رضوی فروشنده برای فروش دانه هندوانه شما تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش هندوانه توکیتا تعداد محدود در بوکان

آگهی فروش هندوانه توکیتا تعداد محدود در گلستان خریدار برای خرید هندوانه توکیتا تعداد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

خریدار هندوانه بیضی در رامهرمز

سلام هندوانه بیضی شکل جهت صادرات به روسیه میخوام لطفا شمارتون بزارین آگهی خرید هندوانه بیضی در خوزستان فروشنده برای فروش هندوانه بیضی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش انواع گل های اپارتمانی در نیر

انواع گل و گیاه آپارتمانی عکس 1 》 فیکوس جنگلی 65 تومان . عکس 2 》 اگلونما هندوانه ای 88 تومان . عکس 3 》 فیکوس الاستیکا برگ پهن 85 تومان . عکس 4 》 اگلونما برف ثبت آگهی در قم ، نیروگاه آگهی فروش انواع گل های اپارتمانی در اردبیل خریدار برای خرید انواع گل های اپارتمانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش نایلون کشاورزی در اصفهان

آگهی فروش نایلون کشاورزی در اصفهان خریدار برای خرید نایلون کشاورزی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش جوبکش مخصوص هندوانه در بوشهر

آگهی فروش جوبکش مخصوص هندوانه در بوشهر خریدار برای خرید جوبکش مخصوص هندوانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش هندوانه صادراتی تناژ بالا در چاه بهار

با سلام فروش انواع هندوانه های خطی گرد و بیضی صادراتی به تمام نقاط ایران به تمام مرزها با قیمت روز مناسب جهت سفارش با شماره تماس 09036899434 وووو09903436108 تماس حاصل فرمائید آگهی فروش هندوانه صادراتی تناژ بالا در سیستان وبلوچستان خریدار برای خرید هندوانه صادراتی تناژ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۳,۰۰۰ تومان 1 ماه پیش

فروش دانه هندوانه آجیلی در تربت جام

2 تن دانه هندوانه آجیلی موجود است ثبت آگهی در خراسان رضوي ، تربت جام آگهی فروش دانه هندوانه آجیلی در خراسان رضوی خریدار برای خرید دانه هندوانه آجیلی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پخش موتور الات صنعتی کشاورزی اکو در ایلام

آگهی فروش پخش موتور الات صنعتی کشاورزی اکو در ایلام خریدار برای خرید پخش موتور الات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نایلون کشاورزی در تبریز

آگهی فروش نایلون کشاورزی در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید نایلون کشاورزی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش دانه قرمز هندوانه دیم در اسفراین

آگهی فروش دانه قرمز هندوانه دیم در خراسان شمالی خریدار برای خرید دانه قرمز هندوانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پلاستیک هندوانه اهوازی در عباس آباد

آگهی فروش پلاستیک هندوانه اهوازی در مازندران خریدار برای خرید پلاستیک هندوانه اهوازی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پوکه معدنی قروه مستقیم و بدونه واسطه در کردستان

آگهی فروش پوکه معدنی قروه مستقیم و بدونه واسطه در کردستان خریدار برای خرید پوکه معدنی قروه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش هندوانه صادراتی و داخلی در بوشهر

فروش هندوانه صادراتی و داخلی 09120452175 ثبت آگهی در بوشهر ، بوشهر آگهی فروش هندوانه صادراتی و داخلی در بوشهر خریدار برای خرید هندوانه صادراتی داخلی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش 2 ان قوطی وپاکت در اصفهان

2 ان قوطی وپاکت هندوانه کانیون یونیژن ثبت آگهی در بهار ، مهاجران آگهی فروش 2 ان قوطی وپاکت در اصفهان خریدار برای خرید 2 ان قوطی وپاکت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش هندوانه درجه یک در بندرعباس

هندوانه در جه یک استان هرمزگان جاسک لیردف 09120452175 ثبت آگهی در هرمزگان ، بندرعباس آگهی فروش هندوانه درجه یک در هرمزگان خریدار برای خرید هندوانه درجه یک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کود طبیعی حیوان گاو در لنگرود

کود حیوانی متعلق به حیوان گاو . سه ساله کاملا پودر شده و بیسار عالی برای انواع گیاهان از جمله گیاهان باغچه ای و . . . گیلاهانی مانند گل ، هندوانه ، خیار ، گوجه فرنگی و . . . . بیار عالی است و تقویت بالایی دارد . !!! ثبت آگهی در گیلان ، لنگرود آگهی فروش کود طبیعی حیوان گاو در گیلان خریدار برای خرید کود طبیعی حیوان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش عمده هندوانه

هندوانه پر از خاصیت است که در زیر به برخی از این خواص اشاره خواهیم کرد. هندوانه سرشار از پتاسیم است و دارای ویتامین هایی از قبیل  A,B,Cمی باشد.این میوه ی ضد سرطان برای محافظت از قلب بسیار موثر است و سبب کاهش فشار خون و سکته مغزی می گردد. همچنین دردهای عضلانی را تسکین می دهد و موجب کاهش سوزش معده خواهد شد.

مناسب فصل گرما

هندوانه یکی از میوه هایی است که در فصل تابستان بسیار طرفدار دارد  و در این فصل به وفور یافت می شود و در بازار میوه و تره بار وجود دارد . هندوانه میوه ای است که بیشترین حجم آن را آب تشکیل می دهد و پر آب است. به همین دلیل در داخل و خارج کشوردر فصول گرم سال برای رفع کم آبی بدن و خنک شدن آن بسیار مفید واقع می شود و جزو میوه های پرطرفدار به شمار می رود.

تاثیرات آب و هوایی

استان سیستان و بلوچستان به دلیل آب و هوای گرم و خشکی که دارند هندوانه های گرد خط دار به صورت انبوه کشت می شود .در واقع هندوانه در مناطقی که آب و هوای گرم و خشکی دارند بهتر رشد می کند. اما تمامی انواع هندوانه ها برای کشت به آبیاری زیادی احتیاج دارند واگر مقدار آب کافی به آن ها نرسد رشد طبیعی نخواهند داشت.

 به همین دلیل این میوه در کشورهایی که با بحران آب مواجه می باشند، کشت و برداشت نمی شود . این کشورها بیشترترجیح می دهند که از هندوانه های وارداتی استفاده نمایند.

صادر به سایر کشورها

از طرفداران و مشتریان ثابت هندوانه های گرد می توان به کشورهایی مانند عراق، قطر، ترکیه واشاره نمود . هندوانه محصول است طعم شیرین و بی نظیری دارد واگر از کیفیت بالایی برخوردار باشد در بازارهای جهانی از فروش و رونق زیادی خواهد داشت.

صادرات هندوانه

برای صادرات هندوانه باید محصولاتی که دارای ظاهر یکدست و یک اندازه باشند انتخاب شوند و سپس دربسته بندی های مناسب قرار داده شوند تا سالم  به مقصد انتقال یابند و برسند.هندوانه نسبت به سایر محصولات صادراتی قیمت بیشتری دارد .از طریق ارتباط با کشاورزان خرید هندوانه صورت می گیرد و بلافاصله به بازار تره بار وارد می شود و با قیمتی مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرد.

همانطور که اشاره شد هندوانه از محصولاتی است که در فصل تابستان بیشتر رشد می کند و هر ساله زمین های زیادی برای کشت این نوع میوه انتخاب می شوند و با تولید انبوه این محصول هم بازارهای داخلی و هم بازارهای خارجی را رونق می بخشد.

هندوانه ساده و خطی

 هندوانه در دو نوع ساده و خط دار کشت می شود که هر کدام هم شکل ظاهری متفاوت و هم طعمی متفاوت را دارند اما رنگ داخل هر کدام قرمز رنگ می باشد. تنوع و کیفیت و طعم بی نظیر هندوانه های ایرانی موجب شده  تا به غیر از بازارهای داخلی در بازارهای خارجی و صادرات نیز خرید و فروشی پر رونق داشته باشد. اگر هندوانه صادراتی به صورت عمده به فروش برود قیمت مناسب تری دارد که باعث می شود مشتری بتواند قدرت خرید خود را بالا ببرد ودر هزینه های پرداختی خود صرفه جویی نماید..

شرایط کاشت و برداشت هندوانه

شرایط کاشت و برداشت هندوانه هایی که برای صادرات در نظر گرفته می شوند کمی متفاوت است. آن ها می بایست در مزارعی کاشته شوند که از نظر خاک، دسترسی به آب و شرایط آب و هوایی در بهترین مکان قرار داشته باشند.

این هندوانه ها  نیاز دارند که هر ۸تا ۱۲ روز یکبار آبیاری شوند تا به درستی رشد کرده و شیرین و آبدار باشند و شکل ظاهری و وزن آن ها ایده آل باشد. دفعات و میزان آبیاری این محصول در رشد آن بسیار موثر می باشد و برای برداشت هندوانه ای متناسب  صادراتی باید دقت و حساسیت زیادی به خرج داد.

اگر از نوع صادراتی هندوانه تهیه کرده باشید می توانید این اطمینان را داشته باشید که بسیار مرغوب است پس با خیالی آسوده آن را مصرف نمایید. خرید و فروش هندوانه گرد صادراتی توسط تاجران و سردخانه داران این میوه در فصل تابستان انجام می شود.

 

بهترین هندوانه های ایران

از بهترین هندوانه های ایرانی  می توان به هندوانه صادراتی چابهار اشاره نمود که از کیفیت و طعم بی نطیری برخوردار می باشد.هندوانه های صادراتی چابهار بهترین هندوانه صادراتی را به بازار های خارجی عرضه کرده اند و به همین دلیل موفق به کسب اعتبار و شهرت زیادی شده اند. 

سخن پایانی

این محصول در تابستان به علت کشت زیاد به پایین ترین قیمت خود می رسد و اما با سرد شدن هوا و کم یافت شدنش قیمت آن کم کم افزایش می یابد و در شب یلدا به بیشترین قیمت خواهد رسید.


خرید هندوانه

خریدار هندوانه برای خرید و فروش عمده هندوانه بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده هندوانه برای فروش عمده هندوانه خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش هندوانه می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده هندوانه مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده هندوانه مصرف داخل و حتی اقدام به خرید هندوانه صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت هندوانه معامله بهتری را انجام خواهید داد....