filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش عمده هندوانه - صادراتی گرد بیضی زرد قرمز"

بذر هندوانه در مرودشت

بذر هندوانه ب 32 اورجین پرو موجود آگهی فروش بذر هندوانه در فارس خریدار برای خرید بذر هندوانه تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: ۲,۶۳۰ تومان 23 ساعت پیش

فروش پالت میوه در تهران

25 متر پالت پلکانی همراه پالت هندوانه ومیز تر ثبت آگهی در تهران ، تهران ، شهر قدس آگهی فروش پالت میوه در تهران خریدار برای خرید پالت میوه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 23 ساعت پیش

فروش سیم 180 یا 2متری برای هندوانه در رودبار

2000 یا 1500 سیم برای خر ثبت آگهی در رودبار ، پلیس راه استانداری آگهی فروش سیم 180 یا 2متری برای هندوانه در کرمان خریدار برای خرید سیم متری هندوانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

تامین و تهیه انواع هندوانه در زرآباد

تامین انواع هندوانه از زرآباد بلوچستان به صورت کمیسیونی کار میکنم آگهی فروش تامین و تهیه انواع هندوانه در سیستان وبلوچستان خریدار برای خرید تامین تهیه هندوانه تماس بگیرد.

قیمت: ۳,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش صادرات انواع میوه به ارمنستان عراق و دیگر کشورها در تهران

صادرات انواع میوه و مرکبات به کشورهای ارمنستان و عراق از بارفروشی مستقیم در میدان تره بار مرکزی تهران بزرگ مرکباتی از جمله : شلیل توت گیلاس هندوانه هویج آلبالو سیب کلم فلفل دلمه و . . . . . ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش صادرات انواع میوه به ارمنستان عراق و دیگر کشورها در تهران خریدار برای خرید صادرات میوه ارمنستان تماس...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش عمده پیاز سیب زمینی گوجه و غیره در تهران

فروش پیاز و انواع میوه و تره بار هندوانه ، پیاز ، سیر ، سیب زمینی ، گوجه ، خرید و فروش عمده انواع پیاز صادراتی و دیگر میوه و تره بار ها اعم از : هندوانه ، پیاز جیرفت ، ملون ، سیب زمینی ، گوجه ، پیاز زرد ، پیاز سفید پیاز قرمز و غیره باربارکنی و بارفروشی فروش عمده سیب زمینی ، گوجه ، پیاز و غیره 09181113586 ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش ...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش انواع هندوانه و خربزه راک تلای در شوش

انواع هندوان گرد و بیضی خربزه راک و تلای با مدیریت علی کعبی ثبت آگهی در خوزستان ، شوش آگهی فروش انواع هندوانه و خربزه راک تلای در خوزستان خریدار برای خرید هندوانه خربزه راک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پوکه معدنی قروه در کردستان

آگهی فروش پوکه معدنی قروه در کردستان خریدار برای خرید پوکه معدنی قروه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تک وعمده شمع شب یلدا در بابل

فروشانواع شمع انار . کدو‌ . هندوانه به صورت تک وعمده نصف قیمت‌‌ . اماده همکاری با مغازه ولوازم قن ثبت آگهی در مازندران ، بابل آگهی فروش تک وعمده شمع شب یلدا در مازندران خریدار برای خرید وعمده شمع یلدا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خوارک دام گاو گوسفند بز ‌‌ در کلاله

پوکه هندوانه پوسته هنداونه بسیار مغزی وپر انرژی برایه دام میباشد ک اکسرن برایه پرواری استفاده میشود . قیمت 3000 ت میب ثبت آگهی در گلستان ، کلاله آگهی فروش خوارک دام گاو گوسفند بز ‌‌ در گلستان خریدار برای خرید خوارک دام گاو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش انواع کاکتوس در تهران

عکس اول کاکتوس زبان مادرشوهر 60 و 70 و 80 هزار تومان عکس دوم و سوم و چهارم کاکتوس بند انگشتی و هندوانه ای از 30 تا 200 هزار تومان عکس پنجم کاکتوس برجی از 40 و 60 و 80 هزار تومان عکس ششم و هفتم هاورتیا از 10 تا 100 هزار تومان در صورت پسند و یا آگاهی از قیمت و سایز با شماره مورد نظر تماس حاصل فرمایید . ثبت آگهی در تهران آگهی فروش انواع کاکتوس در تهر...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تولید دیگ های استیل پخت انواع شیره در کرمانشاه

آگهی فروش تولید دیگ های استیل پخت انواع شیره در کرمانشاه خریدار برای خرید دیگ های استیل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نایلون کشاورزی در اصفهان

آگهی فروش نایلون کشاورزی در اصفهان خریدار برای خرید نایلون کشاورزی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش دیگ های پخت و برداشت شیره در کمترین زمان در آمل

آگهی فروش دیگ های پخت و برداشت شیره در کمترین زمان در مازندران خریدار برای خرید دیگ های پخت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پوکه معدنی قروه مستقیم بی واسطه ارسال سریع به کارگاه شما در کردستان

آگهی فروش پوکه معدنی قروه مستقیم بی واسطه ارسال سریع به کارگاه شما در کردستان خریدار برای خرید پوکه معدنی قروه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خریدار باقیمانده زمین هندوانه در اصفهان

باقیمانده زمین هندوانه خرید ثبت آگهی در گلستان ، گنبدکاووس آگهی خرید باقیمانده زمین هندوانه در گلستان فروشنده برای فروش باقیمانده زمین هندوانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش هندوانه گاو و گوسفندی در اصفهان

هندوانه گاو و گوسفندی موجود است تحویل درب دامداری یا گاو داری ثبت آگهی در کرمان آگهی فروش هندوانه گاو و گوسفندی در اصفهان خریدار برای خرید هندوانه گاو گوسفندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش هندوانه گوسفندی در رشت

با سلام . مقداری هندوانه گاو گوسفندی خوردنی هم زیاد داره توش حدودا 700 کیلویی هستند کیلو 700 تومان خودم هم ماشین دارم راه نزدیک باشه میارم ادرس هم بلوار هوانیروز بعد از غدیر سه پیام جواب نمیدم فقط تماس ثبت آگهی در کرمان آگهی فروش هندوانه گوسفندی در گیلان خریدار برای خرید هندوانه گوسفندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش‌بذر هندوانه شوگر بی بی فلات در اصفهان

تیپ گردپوست سبز پررنگ و یکدست بدون خطوط تیره و روشنوزن میوه 8 تا10 کیلوگرمدارای پوست مناسب جهت صادراتدارای بوته قوی همراه با پوشش برگی ثبت آگهی در کرمان آگهی فروش ‌بذر هندوانه شوگر بی بی فلات در اصفهان خریدار برای خرید ‌بذر هندوانه شوگر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش هندوانه گاو و گوسفندی در همدان

با سلام حدود 400 کیلو هندوانه دارم برای گاو و گوسفند سالم هستنشکسته و شلیده نیستن کیلو 900 میدم ثبت آگهی در کرمان آگهی فروش هندوانه گاو و گوسفندی در همدان خریدار برای خرید هندوانه گاو گوسفندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش عمده هندوانه

هندوانه پر از خاصیت است که در زیر به برخی از این خواص اشاره خواهیم کرد. هندوانه سرشار از پتاسیم است و دارای ویتامین هایی از قبیل  A,B,Cمی باشد.این میوه ی ضد سرطان برای محافظت از قلب بسیار موثر است و سبب کاهش فشار خون و سکته مغزی می گردد. همچنین دردهای عضلانی را تسکین می دهد و موجب کاهش سوزش معده خواهد شد.

مناسب فصل گرما

هندوانه یکی از میوه هایی است که در فصل تابستان بسیار طرفدار دارد  و در این فصل به وفور یافت می شود و در بازار میوه و تره بار وجود دارد . هندوانه میوه ای است که بیشترین حجم آن را آب تشکیل می دهد و پر آب است. به همین دلیل در داخل و خارج کشوردر فصول گرم سال برای رفع کم آبی بدن و خنک شدن آن بسیار مفید واقع می شود و جزو میوه های پرطرفدار به شمار می رود.

تاثیرات آب و هوایی

استان سیستان و بلوچستان به دلیل آب و هوای گرم و خشکی که دارند هندوانه های گرد خط دار به صورت انبوه کشت می شود .در واقع هندوانه در مناطقی که آب و هوای گرم و خشکی دارند بهتر رشد می کند. اما تمامی انواع هندوانه ها برای کشت به آبیاری زیادی احتیاج دارند واگر مقدار آب کافی به آن ها نرسد رشد طبیعی نخواهند داشت.

 به همین دلیل این میوه در کشورهایی که با بحران آب مواجه می باشند، کشت و برداشت نمی شود . این کشورها بیشترترجیح می دهند که از هندوانه های وارداتی استفاده نمایند.

صادر به سایر کشورها

از طرفداران و مشتریان ثابت هندوانه های گرد می توان به کشورهایی مانند عراق، قطر، ترکیه واشاره نمود . هندوانه محصول است طعم شیرین و بی نظیری دارد واگر از کیفیت بالایی برخوردار باشد در بازارهای جهانی از فروش و رونق زیادی خواهد داشت.

صادرات هندوانه

برای صادرات هندوانه باید محصولاتی که دارای ظاهر یکدست و یک اندازه باشند انتخاب شوند و سپس دربسته بندی های مناسب قرار داده شوند تا سالم  به مقصد انتقال یابند و برسند.هندوانه نسبت به سایر محصولات صادراتی قیمت بیشتری دارد .از طریق ارتباط با کشاورزان خرید هندوانه صورت می گیرد و بلافاصله به بازار تره بار وارد می شود و با قیمتی مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرد.

همانطور که اشاره شد هندوانه از محصولاتی است که در فصل تابستان بیشتر رشد می کند و هر ساله زمین های زیادی برای کشت این نوع میوه انتخاب می شوند و با تولید انبوه این محصول هم بازارهای داخلی و هم بازارهای خارجی را رونق می بخشد.

هندوانه ساده و خطی

 هندوانه در دو نوع ساده و خط دار کشت می شود که هر کدام هم شکل ظاهری متفاوت و هم طعمی متفاوت را دارند اما رنگ داخل هر کدام قرمز رنگ می باشد. تنوع و کیفیت و طعم بی نظیر هندوانه های ایرانی موجب شده  تا به غیر از بازارهای داخلی در بازارهای خارجی و صادرات نیز خرید و فروشی پر رونق داشته باشد. اگر هندوانه صادراتی به صورت عمده به فروش برود قیمت مناسب تری دارد که باعث می شود مشتری بتواند قدرت خرید خود را بالا ببرد ودر هزینه های پرداختی خود صرفه جویی نماید..

شرایط کاشت و برداشت هندوانه

شرایط کاشت و برداشت هندوانه هایی که برای صادرات در نظر گرفته می شوند کمی متفاوت است. آن ها می بایست در مزارعی کاشته شوند که از نظر خاک، دسترسی به آب و شرایط آب و هوایی در بهترین مکان قرار داشته باشند.

این هندوانه ها  نیاز دارند که هر ۸تا ۱۲ روز یکبار آبیاری شوند تا به درستی رشد کرده و شیرین و آبدار باشند و شکل ظاهری و وزن آن ها ایده آل باشد. دفعات و میزان آبیاری این محصول در رشد آن بسیار موثر می باشد و برای برداشت هندوانه ای متناسب  صادراتی باید دقت و حساسیت زیادی به خرج داد.

اگر از نوع صادراتی هندوانه تهیه کرده باشید می توانید این اطمینان را داشته باشید که بسیار مرغوب است پس با خیالی آسوده آن را مصرف نمایید. خرید و فروش هندوانه گرد صادراتی توسط تاجران و سردخانه داران این میوه در فصل تابستان انجام می شود.

 

بهترین هندوانه های ایران

از بهترین هندوانه های ایرانی  می توان به هندوانه صادراتی چابهار اشاره نمود که از کیفیت و طعم بی نطیری برخوردار می باشد.هندوانه های صادراتی چابهار بهترین هندوانه صادراتی را به بازار های خارجی عرضه کرده اند و به همین دلیل موفق به کسب اعتبار و شهرت زیادی شده اند. 

سخن پایانی

این محصول در تابستان به علت کشت زیاد به پایین ترین قیمت خود می رسد و اما با سرد شدن هوا و کم یافت شدنش قیمت آن کم کم افزایش می یابد و در شب یلدا به بیشترین قیمت خواهد رسید.


خرید هندوانه

خریدار هندوانه برای خرید و فروش عمده هندوانه بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده هندوانه برای فروش عمده هندوانه خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش هندوانه می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده هندوانه مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده هندوانه مصرف داخل و حتی اقدام به خرید هندوانه صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت هندوانه معامله بهتری را انجام خواهید داد....