filter_list

لیست آگهی های "انواع پرنده - زینتی عروس هما مینا طوطی مرغ عشق"

میلورم زنده و خشک فروش عمده و خرده در تهران

فروش میلورم زنده با قیمت عمده فروش میلورم خشک ممتاز درجه یک سایز شده مخصوص پرنده و ماهی و خزندگان با قیمت عمده با کیفیت عالی جهت سفارش تماس بگی ثبت آگهی در تهران ، تهران ، پیروزی آگهی فروش میلورم زنده و خشک عمده و خرده در تهران خریدار برای خرید میلورم زنده خشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش کندم و جو برایه پرنده در پاکدشت

50 کیلو گرم جو و 50 کیلو گرم گندم امسالی کیلویی 7 تو ثبت آگهی در تهران ، پاکدشت آگهی فروش کندم و جو برایه پرنده در تهران خریدار برای خرید کندم و جو برایه پرنده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

قرقاول گیلان گوشتی ارگانیک در لاهیجان

قرقاول پرورش یافته با سبزیجات و بهترین خوراک ارگانیک موجود میباشد آگهی فروش قرقاول گیلان گوشتی ارگانیک در گیلان خریدار برای خرید قرقاول گیلان گوشتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش سرلاک پرنده زیر قیمت بازار ، سر لاک ویژه جوجه عروس هلندی در اصفهان

آگهی فروش سرلاک پرنده زیر قیمت بازار سر لاک ویژه جوجه عروس هلندی در اصفهان خریدار برای خرید سرلاک پرنده زیر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 17 روز پیش

فروش الم دانه پرنده در شیراز

یک تن الم درجه به فروش می‌ ثبت آگهی در فارس ، شیراز ، ارم آگهی فروش الم دانه پرنده در فارس خریدار برای خرید الم دانه پرنده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 17 روز پیش

فروش گندم چمران 2 در دزفول

8 کیسه گندم برای کشت یا پر ثبت آگهی در خوزستان ، دزفول ، خوزستان دزفول آگهی فروش گندم چمران 2 در خوزستان خریدار برای خرید گندم چمران 2 تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش طوطی عروس در زرگر محله

دوتا طوطی عروس طوسی 6 ماهه فروشی معاوضه باطوطی برزیلی ومرغ عشق تعداد وتعدادفنچ هم میشه آگهی فروش طوطی عروس در مازندران خریدار برای خرید طوطی عروس تماس بگیرد.

قیمت: ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان 1 ماه پیش

فروش گندم شکسته درجه یک در الیگودرز

آگهی فروش گندم شکسته درجه یک در لرستان خریدار برای خرید گندم شکسته درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش ملکه مرغ ها برسه لابرس در تهران

معرفی نژاد برسه لابرس مرغ برسه بومی کشور فرانسه است و پرنده ملی فرانسه . ثبت آگهی در آگهی فروش ملکه مرغ ها برسه لابرس در تهران خریدار برای خرید ملکه مرغ برسه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

قفس هشت خوان پژاوند در اراک

با سلام . 10 دست قفس هشت خوان پژاوند با توری کف به فروش می‌رسد آگهی فروش قفس هشت خوان پژاوند در مركزی خریدار برای خرید قفس هشت خوان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش گندم دیمی عالی در ساوه

گندم دست چین عالی برای کشت و پرنده وکبوترتقریبا ا تن دارم قیمت 7000 تو ثبت آگهی در بوئین و میاندشت ، روستای هندوکش آگهی فروش گندم دیمی عالی در مركزی خریدار برای خرید گندم دیمی عالی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش گندم دیمی رقم سرداری در ساوه

گندم دیمی بوجاری نشده . مورد استفاده برای دام و پرنده و میتونید بوجاری کنید و برای کاشت استفاده ک ثبت آگهی در ساوه ، نوبران آگهی فروش گندم دیمی رقم سرداری در مركزی خریدار برای خرید گندم دیمی رقم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش عمده و تک تاپ پرنده در خور

سالن پرورش کلبه عشق فروش تاپ پرندگان هم عمده و تک شماره تلفن 09908642670 کل ثبت آگهی در تفرش ، طرخوران آگهی فروش عمده و تک تاپ پرنده در اصفهان خریدار برای خرید عمده تاپ پرنده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش غذای پرنده میلورم‌زنده و خشک در تهران

فروش میلورم زنده با بهترین کیفیت تازه و جوان ارسال فوری ارسال به مناطق مختلف تهران ارسال به شهرستان زنده و خشک فروش عمده و خرده میلورم خشک به صورت عمد ثبت آگهی در تهران ، پرستار آگهی فروش غذای پرنده میلورم‌زنده و خشک در تهران خریدار برای خرید غذای پرنده میلورم‌زنده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

تولیدو فروش عمده لانه پرنده در تهران

انواع لانه پرنده به صورت عمده با قیمت مناسب 09904 ثبت آگهی در تهران ، رباط کریم آگهی فروش تولیدو عمده لانه پرنده در تهران خریدار برای خرید عمده لانه پرنده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش گندم شکسته پرنده مرغ در نقده

گندم زیر دستگاه بوجاری حدودا 500 ک ثبت آگهی در آذربایجان غربی ، نقده آگهی فروش گندم شکسته پرنده مرغ در آذربایجان غربی خریدار برای خرید گندم شکسته پرنده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش گندم تمیز دیم در رزن

5 تن گندم تمیز جهت دان پرنده . موقعیت شهرستان رزن . لطف فقط تماس بگی ثبت آگهی در همدان ، رزن آگهی فروش گندم تمیز دیم در همدان خریدار برای خرید گندم تمیز دیم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تور های ماهیگیری در دورود

تورهای ماهیگیری فروش عمده . و تک انواع تور پرتابی و دامی پلاستیک و ابریشم . . . . . متراژ بنا به سفارش شما عزیزان . . . . . ارسال به سراسر کشور با تیباکس و باربری و ثبت آگهی در لرستان ، دورود آگهی فروش تور های ماهیگیری در لرستان خریدار برای خرید تور های ماهیگیری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش دون امانی در اسفراین

انواع مواد غذایی پرنده ارزان و ب روز آدرس خیابان انقلاب 6 امانی 0938 6 ثبت آگهی در اسفراین ، انقلا آگهی فروش دون امانی در خراسان شمالی خریدار برای خرید دون امانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش از کوچکترین پرنده ها تا بزرگترین و نادرترین پرنده ها موجوده در شوط

هر پرنده ای ک قصد خریدش رو دارید از ما ارزان‌تر و مناسب‌تر بخ ثبت آگهی در آذربایجان غربی ، شوط آگهی فروش از کوچکترین پرنده ها تا بزرگترین و نادرترین پرنده ها موجوده در آذربایجان غربی خریدار برای خرید کوچکترین پرنده بزرگترین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش انواع پرنده

در دنیای پیرامون ما، انواع پرندگان متنوع وجود دارد که تماشای آن ها برای اکثر افراد لذت بخش است. همه پرندگان زیبا هستند برخی از آن ها علاوه بر ظاهر زیبا، صدای محتشمی نیز دارند و انسان از گوش دادن به آن ها لذت می برد. در این مقاله ما سعی داریم درمورد چند نوع از پرنده های زینتی و شکاری صحبت کنیم.

طوطی ها

این پرنده خوش صحبت و زیبا و اجتماعی، انواع گوناگونی دارد که اکنون به چند مورد اشاره می کنیم. طوطی عشق، عروس هلندی، طوطی آرا، طوطی برزیلی و کاسکو. در این قسمت به معرفی طوطی عشق و عروس هلندی خواهیم پرداخت.

طوطی عشق

همان مرغ عشق خودمان است که در منزل افراد زیادی نگهداری می شود. این پرنده کوچک و بسیار فعال است و رنگ پرهای قسمت های مختلف بدنش متفاوت است؛ همین امر باعث رنگارنگ شدن این پرنده شده است.

طوطی عشق صدای بلند و دلنشینی دارد و باعث شاد شدن و دلگرمی محیط خانه می شود. این پرندگان پرحرف هستند و همه کلماتی که به کار می برند قابل فهم نیست.

عروس هلندی

این طوطی ها پرندگان آرامی هستند که در قفس متوسطی جای می گیرند. صدای آواز این پرنده ها ملایم و دل نشین است و حیوان پرسرو صدایی نمی باشند. عروس هلندی در صورتی که به درستی تغذیه شود، بیشتر از ۱۵ سال عمر می کند. اگر شما نیز علاقه مند به مشاهده این پرندگان زیبا و خوش صحبت هستید، کافی است به سایت یک میوه مراجعه کنید.

مرغ مینا

پرنده ای در اندازه کوچک است که توانایی تقلید صدا را دارد. مرغ مینا هم در جاهای سرسبز مانند باغ و جنگل زندگی می کند و هم در جاهای خلوت مانند خانه ها می تواند حضور داشته باشد؛ به عبارتی حیوانی است که به راحتی و سریع خود را با شرایط و محیط های مختلف وفق می دهد.

نژاد ها

انواع نژادهای مرغ مینا عبارت اند از: مینای گوشواره ای، بالی و معمولی. تقریبا همه مینا ها بجز نژاد بالی سیاه است و مینای بالی سفید رنگ می باشد. این پرندگان همه چیزخوارند و بیشتر میوه، دانه و حشرات را می خورند. اگر می خواهید از نحوه و قیمت فروش پرندگان زینتی آگاه باشید، به سایت یک میوه مراجعه کنید.

هما

اجازه بدهید یک پرنده شکاری را به شما معرفی کنیم. هما، پرنده ای با جثه بزرگ است که عمده خوراک آن را مغز استخوان تشکیل می دهد و از بقایای جانواران مرده چون پستانداران، پرندگان و خزندگان می خورد. این پرندگان تمایل چندانی به مهاجرت ندارند و در طول سال در محل زندگی خود ثابت می مانند.

هما برخلاف دیگر لاشه خوارها، در تنهایی جسد حیوانات را می خورد. ابتدا پس از اینکه دیگر لاشه خوارها از اطراف لاشه پراکنده شدند، هما تکه ای از استخوان را برمیدارد و در صخره به قطعات کوچک تر می شکند و تغذیه می کند. متاسفانه در حال حاضر به دلیل افزایش شکار این پرنده توسط انسان، این گونه در حال انقراض است.

قناری

این پرنده زیبا، صدای بسیار فوق العاده ای دارد و به دلیل ظاهر و صدای محشری که دارند، افراد علاقه مند به نگهداری آن ها در قفس هستند. قفس قناری باید بزرگ بوده و فضای موردنیاز برای پرواز را فراهم کند هم چنین دو طرف قفس باید جایی برای نشستن آن فراهم باشد.

اگر فردی هستید که برای اولین بار اقدام به خرید قناری کرده اید، لازم است قناری رسمی تهیه کنید تا رفتار و چگونگی نگهداری آن دستتان بیاید. هم چنین اگر می خواهید قناری تان مداوم و خیلی زیباتر بخواند، بهتر است قناری نر بخرید.

جمع بندی

 همانطور که گفته شد، طوطی عشق پرنده ای با انرژی و خوش صحبت است اما اگر پرنده ای آرام می خواهید بهتر است عروس هلندی بخرید. مرغ مینا پرنده ای باهوش با قدرت تقلید صدا می باشد و قناری ها هم که در آواز خوانی رقیبی ندارند. از طرفی در مورد پرنده هما صحبت شد که حیوانی لاشه خوار است.


خرید پرنده

خریدار پرنده برای خرید و فروش عمده پرنده بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده پرنده برای فروش عمده پرنده خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش پرنده می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده پرنده مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده پرنده مصرف داخل و حتی اقدام به خرید پرنده صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت پرنده معامله بهتری را انجام خواهید داد....