filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "تره بار - نیرو همکار شهرداری تهران مرکزی"

فروش حمل بار با سایپا به تمام نقاط در سنندج

حمل بار به تمام نقاط کشور با سابقه کار تره بار کشی . پایه یک ثبت آگهی در کردستان ، سنندج آگهی فروش حمل بار با سایپا به تمام نقاط در کردستان خریدار برای خرید حمل بار سایپا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش میوه و تره بار میوه ها در تهران

فروش لیمو سنگی درجه یک قیمت عالی ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش میوه و تره بار میوه ها در تهران خریدار برای خرید میوه تره بار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش حمل بار با نیسان شبانه تا ساعت صبح در اصفهان

جویای کار حمل میوه از میدان میوه و تره باراصفهان فقط از سحر تا 8 صبح . ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان آگهی فروش حمل بار با نیسان شبانه تا ساعت صبح در اصفهان خریدار برای خرید حمل بار نیسان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش اجاره غرفه میدان تره بار اراک در مركزی

رهن کامل یا سه دانگ و قابل تبدیل به اجاره ثبت آگهی در مرکزی ، اراک آگهی فروش اجاره غرفه میدان تره بار اراک در مركزی خریدار برای خرید اجاره غرفه میدان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش انواع برچسب وپوشال سیب در مهاباد

فروش برچسب وگراف بصورت عمده وخرده ارسال ازمهاباد به اشنویه وپیرانشهر ونقده در کمترین ز ثبت آگهی در مهاباد ، تره بارمهاباد آگهی فروش انواع برچسب وپوشال سیب در اصفهان خریدار برای خرید برچسب وپوشال سیب تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش سبدهای کارکرده در حد نو تره باری در اندیشه

سبدهای پلاستیکی با رنگ های متفاوت دارم کیفیت عالی لطفا فقط تماس بگیرید م ثبت آگهی در تهران ، اندیشه آگهی فروش سبدهای کارکرده در حد نو تره باری در تهران خریدار برای خرید سبدهای کارکرده تره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تهران

آگهی فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در تهران خریدار برای خرید اسپیس فریم نمایشگاهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش استند میوه تره بار متحرک در تهران

آگهی فروش استند میوه تره بار متحرک در تهران خریدار برای خرید استند میوه تره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش گیاهان کوهی در بروجن

همه گیاهان کوهی ا زجمله موسیر تره اویشن و . . . جهت اطلاع از قیمت در واتساپ پیام ب 09140240331 یا تماس با09217 ثبت آگهی در چهارمحال و بختیاری ، بروجن آگهی فروش گیاهان کوهی در چهارمحال وبختیاری خریدار برای خرید گیاهان کوهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش توپ فوتبال در یک نوع و یک اندازه و یک رنگ در تبریز

آگهی فروش توپ فوتبال در یک نوع و یک اندازه و یک رنگ در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید توپ فوتبال نوع تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش موسیر برگ تره کوهی کال کنگر در فریدونشهر

خرید و فروش برگ تازه موسیر تره کوهی کال کنگر و . . . تماس بگی ثبت آگهی در فریدونشهر ، پیشکوه آگهی فروش موسیر برگ تره کوهی کال کنگر در اصفهان خریدار برای خرید موسیر برگ تره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پارچه های زیر سفره ای در یزد

پارچه برای زیر سفره ای استفاده میشه رو تختی استفاده میشه ی کم از رو فرشی نازک تره ولی دوام رنگ و جنسش خیلی خیلی خوبه پرز هم نمیشه ثبت آگهی در یزد آگهی فروش پارچه های زیر سفره ای در یزد خریدار برای خرید پارچه های زیر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تحم تره اعلاازتولیدبه مصرف در گلپایگان

آگهی فروش تحم تره اعلاازتولیدبه مصرف در اصفهان خریدار برای خرید تحم تره اعلاازبه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش حمل بار میوه و از چالوس و نوشهر به تهران در ساری

حمل کلیه لوازم خان گی ، -میوه و تره بار از چالوس و نوشهر و شهسوار به کرج-تهران و بالعکس ثبت آگهی در مازندران ، ساری آگهی فروش حمل بار میوه و از چالوس و نوشهر به تهران در مازندران خریدار برای خرید حمل بار میوه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سبدسالم یک پیکان بار در نگین شهر

سبدبرااسیاب یابرامصرف تره باریک پیکان بارهزکی بالاترین قیمت بگیردرخدمتم ثبت آگهی در گلستان ، نگین شهر آگهی فروش سبدسالم یک پیکان بار در گلستان خریدار برای خرید سبدسالم پیکان بار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پخش میوه تره بار برای میوه و تالار در صالح آباد

با سلام پخش میوه تره بار برای تمام تهران تحویل درب محل سرویس رایگان آماده همکاری با هتل رستوران بیمارستان باشگاه میوه فروشی و تمام مرکز مرتبط در این امر کیفیت خوب و قیمت میدان مرکزی ثبت آگهی در صالح آباد ، خانی اباد آگهی فروش پخش میوه تره بار برای میوه و تالار در ایلام خریدار برای خرید پخش میوه تره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

حمل بار پیکان وانت در تهران

حمل بار از میدان مرکزی تره بار به تمام نقاط تهران با پیکان وانت قیمت منصفانه خودم صاحب ماشینم کل بارتون رو با جون و دل میبرم ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی حمل بار پیکان وانت در تهران خواهان حمل بار پیکان تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش قفسه ایزی راک صنعتی در تهران

57 متر قفسه سنگین صنعتی دارم برای میوه و تره بار خریده بودم به دردم نخورد دارم میفروشم اصلا کار نکرده کامل سالم و نو فقط از مشمبا باز شده خورده فروشی هم داریم ثبت آگهی در تهران ، عبدل آباد آگهی فروش قفسه ایزی راک صنعتی در تهران خریدار برای خرید قفسه ایزی راک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ازتولید به مصرف در کمال شهر

انواع اینه تکی کنسول دار قدی وپایه دار . سفارش هم قبول میکنم قیمت عمدش پایین تره ثبت آگهی در کمال شهر ، خرمدشت آگهی فروش ازتولید به مصرف در البرز خریدار برای خرید ازتولید به مصرف تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سنگ نمک ونمک صنعتی در صاحب

آگهی فروش سنگ نمک ونمک صنعتی در کردستان خریدار برای خرید سنگ نمک ونمک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

میادین تره بار

فرآورده های کشاورزی تحت عنوان سازمان میادین و میوه تره بار در بهمن ماه سال 1358 تحت پوشش شهرداری تهران شکل گرفت. در سال 1370 اساسنامه ای به تصویب رسید. این اساسنامه مبنی بر این بود که سازمان میوه و تره بار و محصولات کشاورزی سازمانی وابسته به شهرداری است. البته تاکید شده است که میادین تره بار استقلال مالی دارند و این سازمان بر اساس اصول بازرگانی تحت کنترل است. امروزه هم میادین تره بار در مناطق مختلف هر شهری وجود دارند. میادین تره بار امکان دسترسی راحت و آسان به محصولات کشاورزی و میوه ها و ... را فراهم کرده است. در واقع توزیع و تهیه میوه به این روش بسیار آسان شده است. با این راه از تولید کنندگان وکشاورزان هم به خوبی حمایت می شود. فرآورده های کشاورزی با اصولی صحیح و با سرعت بیشتری در اختیار عموم قرار می گیرند و افراد در مجموعه ای بزرگ می توانند نیازهای تغذیه ای خود را برطرف کنند.

 

وظایف سازمان شهرداری در قبال میادین میوه و تره بار

1)     احداث میدان مرکزی برای توزیع فرآورده های کشاورزی و ایجاد معامله میوه و سبزیجات

2)     تشکیل سردخانه و انبارهای مورد نیاز در اطراف میدان برای نگهداری فرآورده های کشاورزی

3)     ایجاد تاسیسات و کارخانه های تولید جعبه و انواع بسته در اطراف میادین تره بار

4)     چگونگی میزان قیمت گذاری بر محصولات از طریق کمیته قیمت گذاری و نحوه عرضه محصولات

5)     تعیین آمارهایی برای خروج و ورود فرآورده های کشاورزی و میزان فروش آنها

 

توجه به نیاز های مردم در سازمان میادین تره بار

مدیریت سازمان میادین میوه و تره بار طی بیانه ای اعلام کرده است که میادین میوه و تره بار باید به گونه ای باشند که نیازهای مردم کامل در نظر گرفته شود. باید برسی هایی جهت نیاز های مردم انجام شود. مردم از چه نوع میوه و محصولاتی بیشتر احتیاج دارند؟ این که چه نوع فرآورده هایی بیشتر مورد نیاز است؟ میادین تره بار باید محصولات و فرآورده های کشاورزی را به طور کامل دارا باشند. به این ترتیب افراد برای خرید نیاز های خود احتیاجی به رفتن به مغازه های مختلف نخواهند داشت و در میادین تره بار انواع میوه و سبزیجات را به راحتی پیدا خواهند کرد. میادین تره بار باید علاوه بر میوه های پر مصرف مانند پرتقال و سیب و خیار و ... میوه هایی دیگری هم چون توت فرنگی، آناناس و ... را هم داشته باشند. قیمت ها در میادین تره بار باید کاملا به صرفه و مناسب باشند تا از سمت مردم استقبال خوبی شود.

 

سایت یک میوه

افرادی که در میادین تره بار شروع به کار می کنند می توانند احتیاجات کسب و کار خود را از طریق سایت یک میوه برطرف کنند. برای مثال برای شروع یک غرفه فروش میوه احتیاج به انواع سبد، استند میوه و .. است. این نوع محصولات را می توان در سایت یک میوه به راحتی پیدا کرد. کافی است وارد سایت یک میوه شوید و در قسمت استخدام وارد بخش تره بار شوید. هم چنینی در این بخش می توانید جویای کار در میادین تره بار مناطق مختلف شوید. یک میوه یک سایت جامع و بسیار خوب برای خرید و فروش انواع محصولات کشاورزی است. در هر منطقه ای که باشید می توانید با افراد زیادی در رابطه با محصولات کشاورزی مختلف و انجام معامله ارتباط برقرار کنید.


خرید تره بار

خریدار تره بار برای خرید و فروش عمده تره بار بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده تره بار برای فروش عمده تره بار خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش تره بار می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده تره بار مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده تره بار مصرف داخل و حتی اقدام به خرید تره بار صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت تره بار معامله بهتری را انجام خواهید داد....