filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "مهندس کشاورزی - استخدام مشاوره جویای کار"

فروش کودکامل سه بیست پودری در تهران

آگهی فروش کودکامل سه بیست پودری در تهران خریدار برای خرید کودکامل بیست پودری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش عصاره مرغی با هیومیک در بندرعباس

آگهی فروش عصاره مرغی با هیومیک در هرمزگان خریدار برای خرید عصاره مرغی هیومیک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش هیومیک اسیدگرانوله در تهران

آگهی فروش هیومیک اسیدگرانوله در تهران خریدار برای خرید هیومیک اسیدگرانوله تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

استخدام فوری لیسانس کشاورزی

استخدام فوری ترجیحاً لیسانس کشاورزی 5 سال تجربه در زمینه فروش و بازاریابی محصولات کشاورزی توانایی مأموریت خارج از تهران و شرکت در نمایشگاه های کشاورزی بازرسی زمین های زیر کشت ارتباط با فروشندگان محصولات کشاورزی و کشاورزان نمونه و صادر کننده برجسته ارسال رزومه it@atfav . com # استخدام # استخدام_فوری # استخدام_فروش

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

همه چیز در مورد شغل مهندسی کشاورزی

قبل از اینکه وارد رشته و تخصصی شوید، بهتر است در مورد آن حسابی تحقیق کنید. علایق و مهارت ها و توانایی های خود را بشناسید. آینده شما در گرو انتخاب های شما است.  اگر شما هم به طبیعت و گیاه شناسی و خاک و پرورش محصولات زراعی و کارهای تحقیقاتی علاقه دارید، شغل و حرفه مهندسی کشاورزی برای شما مناسب است. می توانید تحصیلات دانشگاهی این رشته را پشت سر بگذارید و وارد بازارهای کاری آن شوید. کشاورزی و باغداری دنیای بزرگی است. تامین مواد غذایی یکی از مهم ترین دغدغه های جامعه امروزی است که توسط کشاورزی بدست می آید. بهره وری در کشاورزی و رشد و اقتصاد کشاورزی تاثیر بسیار زیادی در دنیای اقتصاد دارد. به همین دلیل امروزه توجه زیادی به رشته مهندسی کشاورزی می شود تا با افزایش نیروی کار و تحصیل کرده تحول عظیمی در صنعت کشاورزی بوجود بیاید. در ادامه می خواهیم شما را با حرفه مهندسی کشاورزی بیشتر آشنا کنیم.

 

وظایف مهندس کشاورزی چیست؟

مهندس کشاورزی با دانش و آگاهی که بدست آورده است باید کسب تجارب کند. به مرور زمان تجربه های زیادی بدست می آورند که می توانند کمک زیادی به کشاورزان و باغداران کنند. آنها با استفاده از روش های نوین و فناوری های جدید و استفاده از تکنولوژی، به رفع مشکلات کشاورزی، افزایش بهره وری در کشاورزی، تلاش برای تقویت بذر، خاک، گیاه، ابتکار راهکارهایی برای از بین بردن آفات و ... می پردازند.

مهندس کشاورزی شغلی با فعالیت های زیاد و پیاپی است. مهندس کشاورز باید پیوسته راهکارهایی برای بهبود و عملکرد بهتر در صنعت کشاورزی داشته باشد و آنها را عملی کند. مهندس کشاورزی با استفاده از برسی داده ها و نرم افزارها و برنامه های جدید، به بررسی تجهیزات و روش های نوین برای صرفه جویی و بهره وری بیشتر و جلوگیری از ضایعات و کاهش تلفات می پردازد.

یک مهندس کشاورز خوب و باتجربه باید بتواند در هر نوع شرایطی به کار خود ادامه دهد. آنها معمولا دارای بازار کار در مزارع، آزمایشگاه‌ها، شرکت های کشاورزی و ... هستند.

1)     مهندس کشاورزی باید نظارت کامل و دقیق بر مراحل کشت و تولید اعم از زهکشی، اصلاح خاک، آبیاری و ... داشته باشد.

2)     استفاده از علم و تکنولوژی نظیر استفاده از نرم افزارها برای طراحی تجهیزات مورد نیاز است، برای مثال استفاده از لوله های پلی اتیلن برای صرفه جویی در آب یکی از راهکارهایی است که با استفاده از تجهیزات نوین صورت گرفته است.

3)     داشتن تخصص در تعمیر ماشین آلات کشاورزی

4)     نظارت کامل بر تولید و نگهداری محصولات زراعی از همان دوران کاشت بذر تا برداشت محصول

5)     بررسی مشکلات کشاورزی و ارائه راهکارهای مناسب برای افزایش تولیدات

6)      مشاوره با باغداران و کشاورزان در زمینه های مختلف برای بهره وری بیشتر

 

توانایی های لازمه برای شغل مهندس کشاورزی

مهندس کشاورزی باید دارای یکسری مهارت ها و توانایی های خاصی برای حرفه خود باشد. مهندس کشاورز برای حل مشکلات کشاورزی باید ذهنی خلاق و با استعداد داشته باشد. ارتباط خوب و مناسب اهمیت بالایی دارد. آنها باید بتوانند ارتباط درستی با کارگران، کشاورزان و دیگر همکاران داشته باشند. به روز بودن و داشتن اطلاعات به روز هم مهم ترین رکن در حرفه این افراد است. مهندس کشاورزی باید از  اطلاعات و دانش و اخبار‌های به روز آگاهی کامل داشته باشد. دو درس ریاضی و فیزیک در حرفه مهندسی کشا.رزی اهمیت بالایی دارد. این دو علم ارتباط نزدیکی با این حرفه دارند. برای مثال برای آگاهی از مقاومت قطعات ماشین های کشاورزی باید قدرت تجزیه و تحلیل و محاسبه قوی داشته باشند.

 

درآمد شغل مهندسی کشاورزی به چه صورتی است؟

مهندسی کشاورزی هم مانند هر شغل دیگری نیاز به تجربه و علم بالا دارد. کسانی که دانش و آگاهی کافی همراه با تجربه خوبی داشته باشند قطعا درآمد خوبی هم خواهند داشت. مهندسی کشاورزی از آن دسته از شغل هایی است که به راحتی می توان کارآفرینی در آن انجام داد. جوانانی که به کارآفرینی می پردازند با گذشت زمان تجربه های خوبی به همراه درآمد بالا به دست می آورند. این حرفه هم نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد. صبر در کنار تلاش فراوان همیشه نتیجه خوبی دارد. حرفه مهندسی کشاورزی هم مانند دیگر مشاغل دارای سختی‌هایی است.

 

نحوه برقراری ارتباط با مهندسان کشاورزی در سایت یک میوه

سایت یک میوه یک استارت آپ جدید و به روز در حوزه کشاورزی است. پیشرفت در صنعت کشاورزی باعث پیشرفت در اقتصاد و افزایش اشتغال می شود. امروزه کشاورزان مانند گذشته با مشکلات زیادی مواجه نیستند. البته هنوز هم مشکلاتی در این صنعت وجود دارد. اما بسیاری از این مشکلات هم نسبت به گذشته حل شده است. زیرا علم کشاورزی در حال توسعه است. جوانان زیادی در این راستا تلاش می کنند و آنها با تحصیلات و علم بر این کار به کمک کشاورزان آمده اند. کشاورزان هرگونه مشکلاتی اعم از وجود آفات، توقف رشد گیاه و ... را با مهندسان کشاورزی مشورت می کنند و برای آن راه حلی پیدا می کنند. در نتیجه این مشاوره ها محصولاتشان سریع تر و بدون هیچ مشکلی رشد می کنند. در نتیجه تولیدات بیشتری خواهند داشت. سایت یک میوه سایتی جامع است که خرید و فروش تمامی محصولات زراعی در آن انجام می شود. بخش هایی هم برای استخدام و مشاوره در سایت یک میوه وجود دارد. کشاورزان برای دستیابی به مهندسان کشاورزی می توانند آگهی را به این منظور در سایت یک میوه ثبت کنند. جوانان با استعداد و تحصیل کرده در حوزه کشاورزی از این طریق با کشاورزان ارتباط برقرار می کنند.  

 

کشاورزی شامل چه بخش هایی است؟

صنعت کشاورزی دارای بخش های متعددی است. امروزه کشاورزی محدود به کشت با ریسک بالا نیست. تمامی مراحل کشت و تولید یک محصول زیر نظر افراد باتجربه و کارشناسان صورت می گیرد. با این روش از ضایعات و افزایش هزینه ها جلوگیری می شود. مهندسی کشاورزی هم خود دارای بخش های مختلفی برای تحصیل است.  بهره وری در کشاورزی، رشد اقتصادی در کشاورزی، نوآوری در کشاورزی، کارآفرینی در کشاورزی  و ... مباحث اساسی و مهمی در علم کشاورزی هستند. مهندسی آب، مهندسی علوم خاک، مهندسی باغبانی، مهندسی گیاه پزشکی، مهندسی صنایع غذایی و ... از جمله رشته های مهندسی کشاورزی در جامعه است.


خرید مهندس کشاورزی

خریدار مهندس کشاورزی برای خرید و فروش عمده مهندس کشاورزی بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده مهندس کشاورزی برای فروش عمده مهندس کشاورزی خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش مهندس کشاورزی می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده مهندس کشاورزی مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده مهندس کشاورزی مصرف داخل و حتی اقدام به خرید مهندس کشاورزی صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت مهندس کشاورزی معامله بهتری را انجام خواهید داد....