filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "ماهی کپور - ماهیان معمولی علف خوار پرورشی خرید و فروش"

فروش بچه ماهی در ساری

بچه ماهی آزاد از 300 الی 500 گرم کپور از 200 گرم الی 400 گرم آمور از 500 گرم الی 700 ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، جاده فرح آباد آگهی فروش بچه ماهی در مازندران خریدار برای خرید بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش بهترین بچه‌ماهی در قزوین

فروش بهترین بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک ماهی کوی ماهی قرمز غذای ماهی ارسال سراسر ای ثبت آگهی در قزوین ، قزوین آگهی فروش بهترین بچه‌ماهی در قزوین خریدار برای خرید بهترین بچه‌ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش انواع ماهی گرمابی و سردآبی در آمل

آگهی فروش انواع ماهی گرمابی و سردآبی در مازندران خریدار برای خرید ماهی گرمابی سردآبی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش بچه ماهی و غذای ماهی در ساوه

ارسال بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد ماهی کوی ماهی قرمز غذای م ثبت آگهی در مرکزی ، ساوه آگهی فروش بچه ماهی و غذای ماهی در مركزی خریدار برای خرید بچه ماهی غذای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش بهترین بچه ماهی شمال ارسال تمام ایران در بهمن

فروش مستقیم بهترین بچه ماهی کپور طلایی آمور فیتوفاک بیگهد کوی بچه ماهی قرمز بچه ماهی گلدفیش خاویار غذای م ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، 22 بهمن آگهی فروش بهترین بچه ماهی شمال ارسال تمام ایران در فارس خریدار برای خرید بچه ماهی شمال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش و پخش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد وغذای ماهی در شوش

فروش بچه ماهی گرمابی کپور طلایی آمور فیتوفاک بیگهد کوی غذای ماهی ارسال به تمام ای ثبت آگهی در خوزستان ، شوشتر آگهی فروش و پخش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد وغذای ماهی در خوزستان خریدار برای خرید پخش بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بهترین بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک و ارسال در تبریز

فروش بچه ماهی کپور آمور فیتو فاک بیگهد بچه ماهی کوی غذای ماهی ارسال تمام ای ثبت آگهی در آذربایجان شرقی ، تبریز ، آخماقایا آگهی فروش بهترین بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک و ارسال در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش مستقیم بچه ماهی کپور طلایی آمور فیتوفاک و در تهران

بهترین بچه ماهی و فروش عمدا و مستقیم ارسال به تمام ای ثبت آگهی در تهران ، تهران ، آذری آگهی فروش مستقیم بچه ماهی کپور طلایی آمور فیتوفاک و در تهران خریدار برای خرید مستقیم بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی گرم آبی در آمل

فروش بچه مای گرم آبی فیتفاک 600 . 700 . 800 گرمی کپور 500 . 600 گرمی آمور 500تایک کیلوی از بهترین ن ثبت آگهی در آمل ، دابودشت آگهی فروش بچه ماهی گرم آبی در مازندران خریدار برای خرید بچه ماهی گرم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی ارسال به سراسر ایران در سنندج

فروش مستقیم بچه ماهی و غذای ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد خاویار ماهی قرمز ماهی کوی ارسال به تمام ای ثبت آگهی در کردستان ، سنندج آگهی فروش بچه ماهی ارسال به سراسر ایران در کردستان خریدار برای خرید بچه ماهی ارسال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی ارسال هرروز در مشهد

آگهی فروش بچه ماهی ارسال هرروز در خراسان رضوی خریدار برای خرید بچه ماهی ارسال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بهترین نژاد بچه ماهی گیلان کپور طلایی آمور و ارسال در سنگر

بچه ماهی کپور طلایی گیلان نژاد اصلاح شده با ضریب رشد بالا غذای ماهی ارسال به شهر شما مشاوره رای ثبت آگهی در گیلان ، سنگر آگهی فروش بهترین نژاد بچه ماهی گیلان کپور طلایی آمور و ارسال در گیلان خریدار برای خرید نژاد بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد در همدان

فروش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد خاویار غذای ماهی ارسال و صید همه روزه به سراسر ای ثبت آگهی در همدان آگهی فروش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد در همدان خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد خاویار در کرمانشاه

ارسال بچه ماهی به تمام ایران بهترین نژاد اصلاح ثبت آگهی در کرمانشاه آگهی فروش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد خاویار در کرمانشاه خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بهترین بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک خاویار ماهی قرمز در زنجان

ارسال بهترین نژاد بچه ماهی به سراسر ای ثبت آگهی در زنجان آگهی فروش بهترین بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک خاویار ماهی قرمز در زنجان خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش مستقیم بهترین بچه ماهی و غذای ماهی در تبریز

فروش مستقیم و بدون واسطه بچه ماهی کپور طلایی آمور فیتوفاک بیگهد کوی خاویار ارسال به تمام ای ثبت آگهی در تبریز ، ائل گلی آگهی فروش مستقیم بهترین بچه ماهی و غذای ماهی در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید مستقیم بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک خاویار و در تهران

ارسال هرروز بچه ماهی به شهر شما فروش عمده بچه ماهی و غذای م ثبت آگهی در بابل ، جاده قائمشهر آگهی فروش بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک خاویار و در تهران خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بهترین بچه ماهی و غذای ماهی ارسال به تمام ایران در رشت

فروش و پخش بهترین بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگهد کوی خاویار ماهی قرمز ارسال هرروز صید همه روره مشاوره رای ثبت آگهی در رشت ، بلوار گیلان آگهی فروش بهترین بچه ماهی و غذای ماهی ارسال به تمام ایران در گیلان خریدار برای خرید بچه ماهی غذای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش و پخش مستقیم بهترین بچه ماهی ارسال در ساری

بچه ماهی و غذای ماهی بچه ماهی کپور آمور خاویار کوی فیتوفاک بیگهد ارسال به تمام ای ثبت آگهی در ساری ، پل گردن آگهی فروش و پخش مستقیم بهترین بچه ماهی ارسال در مازندران خریدار برای خرید پخش مستقیم بچه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی خاویار کپور طلایی آمور فیتوفاک و در قزوین

بچه ماهی کپور طلایی آمور فیتوفاک بیگهد کوی خاویار ماهی قرمز ارسال به تمام شه ثبت آگهی در بابل ، جاده قائمشهر آگهی فروش بچه ماهی خاویار کپور طلایی آمور فیتوفاک و در قزوین خریدار برای خرید بچه ماهی خاویار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

ماهی کپور و ویژگی‌های آن

ماهی کپور جزو آن دسته از ماهی ‌هایی است که فلس‌ های درشتی دارد. ماهی کپور در دریای خزر به وفور یافت می‌شود. ویژگی‌های ماهی کپور به این صورت است که تقریبا بدن درازی دارد. ماهی کپور سر تقریبا بزرگی دارد. باله خروجی این ماهی تقریبا کوتاه است. جالب است بدانید که ماهی کپور هر چیزی که در کف استخر پرورش ماهی باشد را می‌خورد. لاشه حیوانات، تخم دیگر ماهی‌ها و حتی نوزاد خود را می‌خورد. تفاله گوجه فرنگی و سبوس و ... از غذا های ماهی کپور به حساب می‌آید. ماهی کپور معمولا آب‌ های شیرین و پرگیاه را برای زندگی دوست دارد. پرورش ماهی کپور از کشور چین شروع شده است. استان‌های جنوبی در کشور ایران مانند خوزستان از پرورش دهندگان اصلی ماهی کپور هستند. در ادامه شما را با نحوه خرید و فروش عمده ماهی کپور آشنا کنیم.

 

پرورش ماهی کپور

ماهی کپور از آن دسته از ماهی ‌هایی است که پرورش آسانی دارد. در واقع با کمترین امکانات می‌توان بهترین نتیجه را از پرورش ماهی کپور گرفت. کافی است که آنها را به صورت متراکم پرورش دهید. معمولا پرورش ماهی کپور در مناطق گرمسیر بهره بری بهتری دارد. در کل در مناطق سردسیر پرورش ماهی کپور انجام نمی‌شود. اگر منطقه زندگی شما جزو مناطق گرمسیر است می‌توانید پرورش ماهی کپور را در استخرهای پرورش ماهی شروع کنید. هنوز هم کشور چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اصلی در زمینه پرورش ماهی کپور است.

 

 

انواع مختلف ماهی کپور بر اساس فلس‌ها

ماهی کپور بر اساس فلس ‌های خود به 4 دسته تقسیم می‌شود. این 4 نوع با یکدیگر متفاوت هستند.

1)     ماهی کپور فلس‌دار: این نوع ماهی کپور دارای بدنی کاملا پوشیده از فلس است. تعداد فلس‌ها در این نوع ماهی بسیار زیاد است.

2)     ماهی کپور چرمی: این نوع ماهی کپور معمولا برهنه از فلس است. شاید هم تعداد خیلی کمی فلس داشته باشد. پس تشخیص آن با ماهی کپور فلس‌دار آسان است.

3)     ماهی کپور فلس یک ردیفی: فلس‌ها در امتداد یک خط و اندازه هم هستند.

4)     ماهی کپور آئینه‌ای: فلس‌های این نوع کپور بسیار نامرتب است. فلس‌ها حالت آئینه‌ای و نامنظم دارند.

تکثیر ماهی کپور در زمان‌های مناسب

ماهی کپور معمولا در زمان‌های تخم ریزی هر بار حدود سیصد هزار تخم در آب آزاد می‌کند. تکثیر ماهی کپور هم دارای شرایطی است. معمولا در اوایل بهار و بالا بودن دمای آب تخم‌ریزی ماهی کپور هم شروع می‌شود. معمولا در مزارع و استخرهای پرورش بیشتر ماهی از محرک‌های تخم گذاری استفاده می‌شود. هورمون‌ های گنادوتروپین یکی از همین محرک‌ها است. ممکن است ماهی کپور در فصل‌های مختلف حدود میلیون‌ها تخم را در آب رها کند. اما باید بدانید که همه تخم‌ها به ثمر نمی‌رسند و تبدیل به نوزاد نمی‌شوند. به هر حال باکتری‌ها و قارچ‌ها و دیگر آلودگی‌های موجود در آب باعث از بین رفتن تخم‌ها می‌شوند. بعضی از تخم‌های دیگر هم که از شر آلودگی در امان می‌مانند، توسط دیگر ماهی‌ها خورده می‌شوند. بخشی از اطلاعات این مقاله که در اختیار شما قرار داده‌ایم مرتبط با سایت ویکی پدیا است.

 

نحوه خرید و فروش عمده ماهی کپور در سایت یک میوه

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث پیشرفت در هر عرصه‌ای شده است. قطعا پیشرفت علم باعث پیشرفت و ترقی و رونق کسب و کارها شده است. کشاورزی هم در این قضیه بسیار بهره برده است. امروزه استارت‌آپ های جدیدی در زمینه خرید و فروش محصولات کشاورزی بوجود آمده است. یک میوه یکی از همین استار‌آپ های جدید و کامل و به روز است. این اپلیکیشن یا سایت یک فضای مناسب و جامع برای خرید و فروش محصولات کشاورزی است. از این پس همه کشاورزان می‌توانند محصولات خود را در کمترین زمان ممکن به فروش برسانند. فروشندگان انواع ماهی مانند ماهی کپور و یا هر نوع محصولی که به کشاورزی مرتبط باشد، باید آگهی فروش محصول خود را در سایت یک میوه ثبت کنند. این آگهی‌ها در یک میوه هیچ هزینه‌ای برای فروشنده ندارد. کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید. فقط کافی است که اطلاعات جامع و صحیحی از محصول خود را ثبت کنید. خریداران با بررسی آگهی‌های موجود در سایت یک میوه، با فروشندگان از طریق صفحه چت ارتباط برقرار می‌کنند. به این ترتیب عرضه و تقاضا زیاد می‌شود. این موضوع به نفع هر دو طرف یعنی فروشندگان و خریداران است. حق انتخاب هم بیشتر می‌شود. فروشندگان مجبور نستند که محصول خود را با نارضایتی به دلیل نبود مشتری به فروش برسانند. زیرا در سایت یک میوه خریداران متعددی وجود دارند. ارتباط بیشتر از طریق شماره تماس در سایت یک میوه امکان پذیر است. خریدار می‌تواند با بررسی سوابق کاری فروشنده اقدام به خرید کند. مسئولیت تمامی خرید و فروش‌ها بر عهده خود افراد است. سایت یک میوه هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد. قبل از انجام هر گونه معامله‌ای تمامی قوانین و شرایط یک میوه را مطالعه کنید تا مشکلی بوجود نیاید. با این وجود بهترین خرید و فروش عمده ماهی کپور و دیگر محصولات کشاورزی به بهترین نحو ممکن برقرار می‌شود.

آیا تنها ماهی‌های خوراکی بزرگ در سایت یک میوه خرید و فروش می‌شود؟

خیر هر نوع ماهی در سایت یک میوه قابل خرید و فروش است. انواع بچه ماهی‌ها هم از مناطق مختلف ایران خرید و فروش می‌شوند. برای خرید ماهی کپور کافی است در قسمت جستجو وارد بخش ماهی و شیلات و سپس وارد بخش ماهی کپور شوید. انواع آگهی‌های مرتبط را آنجا مشاهده خواهید کرد.

 

آیا خرید و فروش غذاها و تغذیه ماهیان و مکمل‌های آنها هم در سایت یک میوه انجام می‌شود؟

بله، هر آن چیزی که مرتبط با ماهی و محصولات کشاورزی دیگر باشد در یک میوه قابل خرید و فروش است. حتی برای پرورش ماهی هم آگهی‌های فروش و یا اجاره استخرهای پرورش ماهی وجود دارد. فقط کافی است وارد سایت یک میوه شوید و در بخش‌های مرتبط با محصول خود جستجو کنید و آگهی‌های مرتبط را مشاهده کنید. قیمت‌های نوشته شده در آگهی‌ها به صورت توافقی است. بعد از صحبت‌های اولیه قیمت را خریدار و فروشنده بین خود توافق می‌کنند.


خرید کپور

خریدار کپور برای خرید و فروش عمده کپور بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کپور برای فروش عمده کپور خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کپور می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کپور مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کپور مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کپور صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کپور معامله بهتری را انجام خواهید داد....