filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "ماهی کپور - ماهیان معمولی علف خوار پرورشی خرید و فروش"

فروش بچه ماهی گرمابی و غذای ماهی با قیمت مناسب در ابهر

کپور پر طلایی . آمور . فیتوفاک . بیگهد با نژاد اصلاح شده و ضریب رشد بالا فروش غذای ماهی *قیمت مناسب* زیر نظر مهندسین شیلات ارسال به سراسر ک ثبت آگهی در زنجان ، ابهر آگهی فروش بچه ماهی گرمابی و غذای ماهی با قیمت مناسب در زنجان خریدار برای خرید بچه ماهی گرمابی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی با سود بالا در قوچان

آگهی فروش بچه ماهی با سود بالا در خراسان رضوی خریدار برای خرید بچه ماهی سود تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

پرورش وفروش بچه ماهی گرمابی در فریمان

آمور کپور فیتوفاک بیگهد فروش غذای ماهی به مناسب و نژاد اصلاح شده وضریب رشد بالا زیر نظر مهندسین شیلات ارسال به سراسر ک ثبت آگهی در خراسان رضوی ، فریمان آگهی فروش پرورش و بچه ماهی گرمابی در خراسان رضوی خریدار برای خرید پرورش بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش انواع بچه ماهی گرمابی کپور آمور در اصفهان

ارسال همه روزه بچه ماهی به تمام ایران فروش فقط بصورت ع ثبت آگهی در اصفهان ، آبشار آگهی فروش انواع بچه ماهی گرمابی کپور آمور در اصفهان خریدار برای خرید بچه ماهی گرمابی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش انواع بچه ماهی کپور آمور در شیراز

بهترین نژاد انواع بچه ماهی ارسال به تمام ای ثبت آگهی در شیراز ، حافظیه آگهی فروش انواع بچه ماهی کپور آمور در فارس خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی ارسال همه روزه به تمام ایران در لاهیجان

انواع بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگ هد ارسال به تمام ایران همه ر ثبت آگهی در گیلان ، لاهیجان آگهی فروش بچه ماهی ارسال همه روزه به تمام ایران در گیلان خریدار برای خرید بچه ماهی ارسال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش عمده و مستقیم بچه ماهی به تمام ایران در بابلسر

ارسال و صید همه روزه بچه ماهی به تمام ایران انواع بچه ماهی بهترین نژاد کپور طلایی آمور فیتوفاک بیگ هد سایز مختلف قیمت من ثبت آگهی در مازندران ، بابلسر آگهی فروش عمده و مستقیم بچه ماهی به تمام ایران در مازندران خریدار برای خرید عمده مستقیم بچه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش انواع بچه ماهی گرمابی کپور طلایی آمور در اراک

فروش انواع کپور آمور فیتوفاک بیگ هد ارسال همه روزه به شهر شما تلفات به پای م ثبت آگهی در مرکزی ، اراک آگهی فروش انواع بچه ماهی گرمابی کپور طلایی آمور در مركزی خریدار برای خرید بچه ماهی گرمابی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بهترین نژاد بچه ماهی در تهران

فروش عمده بچه ماهی کپور آمور فیتوفاک بیگ هد ارسال به همه جای ای ثبت آگهی در تهران ، ورامین آگهی فروش بهترین نژاد بچه ماهی در تهران خریدار برای خرید نژاد بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سایز مختلف بچه ماهی در قائم شهر

انواع کپور آمور فیتوفاک بیگ هد ارسال به تمام ایران بهترین نژاد تضم ثبت آگهی در مازندران ، قائم شهر آگهی فروش سایز مختلف بچه ماهی در مازندران خریدار برای خرید سایز مختلف بچه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش غذای ماهیان گیاهخوار اکواریومی در زنجان

آگهی فروش غذای ماهیان گیاهخوار اکواریومی در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید غذای ماهیان گیاهخوار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پرورش ونگهداری بچه ماهی گرمابی در زنجان

آمور . . کپور . . . فیتوفاک . . . بیگهد زیر نظر مهندسین شیلات فروش بصورت حضوری وارسال به شهر شما پرداخت هزینه در شهر شما فقط بیعانه پرداخت میکنید ضریب رشد ب ثبت آگهی در زنجان ، سجاس آگهی فروش پرورش ونگهداری بچه ماهی گرمابی در زنجان خریدار برای خرید پرورش ونگهداری بچه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نژاد عالی بچه ماهی کپور آمور در نظرآباد

بهترین نژاد اصلاح شده انواع بچه ماهی سایزهاس مختلف غذای م ثبت آگهی در البرز ، نظرآباد آگهی فروش نژاد عالی بچه ماهی کپور آمور در البرز خریدار برای خرید نژاد بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی کپور آمور در بهشهر

انواع بچه ماهی گرمابی بهترین نژاد اصلاح شده فروش بصورت ع ثبت آگهی در مازندران ، بهشهر آگهی فروش بچه ماهی کپور آمور در مازندران خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی گرمابی بقیمت توافقی در تهران

کپور تا 20 گرم و فیتفاک ت40گرم . ازهرکدوم یمقدار حدودا 3000 عدد ازنظر جنس و نژاد تضمینیه کپور هم نژاد ا ثبت آگهی در بابل ، روستا آگهی فروش بچه ماهی گرمابی بقیمت توافقی در تهران خریدار برای خرید بچه ماهی گرمابی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی کپور چینی در سورک

بچه ماهی کپور 25 گرمی آماده فروش لطفاً خریدار واقعی تماس بگیرد ، قیمت کیلویی 40 . 000هزارتو ثبت آگهی در مازندران ، سورک آگهی فروش بچه ماهی کپور چینی در مازندران خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کپور و امور فیتو در رشت

فروش ماهیان گرمابی کپور امور فیتوفاک بیگ هد به صورت تناژ زنده بار و لاشه در خدمتیم هر سایز و اندازه که مد نظر شما باشه دوستان توجه بکنند فقط تناژ کپور با ثبت آگهی در رشت ، یخسازی آگهی فروش کپور و امور فیتو در گیلان خریدار برای خرید کپور امور فیتو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی ارزان گرمابی همین‌ جاست در اندیمشک

کپور فیتوفاک آمور کوی ماهی قرمز شب عید ارسال به سراسر کشور وپخش نمایندگی فروش غذا ی ماهی سفارش بصورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود باتضمین وتحویل م ثبت آگهی در خوزستان ، اندیمشک آگهی فروش بچه ماهی ارزان گرمابی همین‌ جاست در خوزستان خریدار برای خرید بچه ماهی ارزان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تحویل بچه ماهی در شهر شما با کمترین هزینه در قائم شهر

آگهی فروش تحویل بچه ماهی در شهر شما با کمترین هزینه در مازندران خریدار برای خرید تحویل بچه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بچه ماهی کپور در آمل

آگهی فروش بچه ماهی کپور در مازندران خریدار برای خرید بچه ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

ماهی کپور و ویژگی‌های آن

ماهی کپور جزو آن دسته از ماهی ‌هایی است که فلس‌ های درشتی دارد. ماهی کپور در دریای خزر به وفور یافت می‌شود. ویژگی‌های ماهی کپور به این صورت است که تقریبا بدن درازی دارد. ماهی کپور سر تقریبا بزرگی دارد. باله خروجی این ماهی تقریبا کوتاه است. جالب است بدانید که ماهی کپور هر چیزی که در کف استخر پرورش ماهی باشد را می‌خورد. لاشه حیوانات، تخم دیگر ماهی‌ها و حتی نوزاد خود را می‌خورد. تفاله گوجه فرنگی و سبوس و ... از غذا های ماهی کپور به حساب می‌آید. ماهی کپور معمولا آب‌ های شیرین و پرگیاه را برای زندگی دوست دارد. پرورش ماهی کپور از کشور چین شروع شده است. استان‌های جنوبی در کشور ایران مانند خوزستان از پرورش دهندگان اصلی ماهی کپور هستند. در ادامه شما را با نحوه خرید و فروش عمده ماهی کپور آشنا کنیم.

 

پرورش ماهی کپور

ماهی کپور از آن دسته از ماهی ‌هایی است که پرورش آسانی دارد. در واقع با کمترین امکانات می‌توان بهترین نتیجه را از پرورش ماهی کپور گرفت. کافی است که آنها را به صورت متراکم پرورش دهید. معمولا پرورش ماهی کپور در مناطق گرمسیر بهره بری بهتری دارد. در کل در مناطق سردسیر پرورش ماهی کپور انجام نمی‌شود. اگر منطقه زندگی شما جزو مناطق گرمسیر است می‌توانید پرورش ماهی کپور را در استخرهای پرورش ماهی شروع کنید. هنوز هم کشور چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اصلی در زمینه پرورش ماهی کپور است.

 

 

انواع مختلف ماهی کپور بر اساس فلس‌ها

ماهی کپور بر اساس فلس ‌های خود به 4 دسته تقسیم می‌شود. این 4 نوع با یکدیگر متفاوت هستند.

1)     ماهی کپور فلس‌دار: این نوع ماهی کپور دارای بدنی کاملا پوشیده از فلس است. تعداد فلس‌ها در این نوع ماهی بسیار زیاد است.

2)     ماهی کپور چرمی: این نوع ماهی کپور معمولا برهنه از فلس است. شاید هم تعداد خیلی کمی فلس داشته باشد. پس تشخیص آن با ماهی کپور فلس‌دار آسان است.

3)     ماهی کپور فلس یک ردیفی: فلس‌ها در امتداد یک خط و اندازه هم هستند.

4)     ماهی کپور آئینه‌ای: فلس‌های این نوع کپور بسیار نامرتب است. فلس‌ها حالت آئینه‌ای و نامنظم دارند.

تکثیر ماهی کپور در زمان‌های مناسب

ماهی کپور معمولا در زمان‌های تخم ریزی هر بار حدود سیصد هزار تخم در آب آزاد می‌کند. تکثیر ماهی کپور هم دارای شرایطی است. معمولا در اوایل بهار و بالا بودن دمای آب تخم‌ریزی ماهی کپور هم شروع می‌شود. معمولا در مزارع و استخرهای پرورش بیشتر ماهی از محرک‌های تخم گذاری استفاده می‌شود. هورمون‌ های گنادوتروپین یکی از همین محرک‌ها است. ممکن است ماهی کپور در فصل‌های مختلف حدود میلیون‌ها تخم را در آب رها کند. اما باید بدانید که همه تخم‌ها به ثمر نمی‌رسند و تبدیل به نوزاد نمی‌شوند. به هر حال باکتری‌ها و قارچ‌ها و دیگر آلودگی‌های موجود در آب باعث از بین رفتن تخم‌ها می‌شوند. بعضی از تخم‌های دیگر هم که از شر آلودگی در امان می‌مانند، توسط دیگر ماهی‌ها خورده می‌شوند. بخشی از اطلاعات این مقاله که در اختیار شما قرار داده‌ایم مرتبط با سایت ویکی پدیا است.

 

نحوه خرید و فروش عمده ماهی کپور در سایت یک میوه

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث پیشرفت در هر عرصه‌ای شده است. قطعا پیشرفت علم باعث پیشرفت و ترقی و رونق کسب و کارها شده است. کشاورزی هم در این قضیه بسیار بهره برده است. امروزه استارت‌آپ های جدیدی در زمینه خرید و فروش محصولات کشاورزی بوجود آمده است. یک میوه یکی از همین استار‌آپ های جدید و کامل و به روز است. این اپلیکیشن یا سایت یک فضای مناسب و جامع برای خرید و فروش محصولات کشاورزی است. از این پس همه کشاورزان می‌توانند محصولات خود را در کمترین زمان ممکن به فروش برسانند. فروشندگان انواع ماهی مانند ماهی کپور و یا هر نوع محصولی که به کشاورزی مرتبط باشد، باید آگهی فروش محصول خود را در سایت یک میوه ثبت کنند. این آگهی‌ها در یک میوه هیچ هزینه‌ای برای فروشنده ندارد. کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید. فقط کافی است که اطلاعات جامع و صحیحی از محصول خود را ثبت کنید. خریداران با بررسی آگهی‌های موجود در سایت یک میوه، با فروشندگان از طریق صفحه چت ارتباط برقرار می‌کنند. به این ترتیب عرضه و تقاضا زیاد می‌شود. این موضوع به نفع هر دو طرف یعنی فروشندگان و خریداران است. حق انتخاب هم بیشتر می‌شود. فروشندگان مجبور نستند که محصول خود را با نارضایتی به دلیل نبود مشتری به فروش برسانند. زیرا در سایت یک میوه خریداران متعددی وجود دارند. ارتباط بیشتر از طریق شماره تماس در سایت یک میوه امکان پذیر است. خریدار می‌تواند با بررسی سوابق کاری فروشنده اقدام به خرید کند. مسئولیت تمامی خرید و فروش‌ها بر عهده خود افراد است. سایت یک میوه هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد. قبل از انجام هر گونه معامله‌ای تمامی قوانین و شرایط یک میوه را مطالعه کنید تا مشکلی بوجود نیاید. با این وجود بهترین خرید و فروش عمده ماهی کپور و دیگر محصولات کشاورزی به بهترین نحو ممکن برقرار می‌شود.

آیا تنها ماهی‌های خوراکی بزرگ در سایت یک میوه خرید و فروش می‌شود؟

خیر هر نوع ماهی در سایت یک میوه قابل خرید و فروش است. انواع بچه ماهی‌ها هم از مناطق مختلف ایران خرید و فروش می‌شوند. برای خرید ماهی کپور کافی است در قسمت جستجو وارد بخش ماهی و شیلات و سپس وارد بخش ماهی کپور شوید. انواع آگهی‌های مرتبط را آنجا مشاهده خواهید کرد.

 

آیا خرید و فروش غذاها و تغذیه ماهیان و مکمل‌های آنها هم در سایت یک میوه انجام می‌شود؟

بله، هر آن چیزی که مرتبط با ماهی و محصولات کشاورزی دیگر باشد در یک میوه قابل خرید و فروش است. حتی برای پرورش ماهی هم آگهی‌های فروش و یا اجاره استخرهای پرورش ماهی وجود دارد. فقط کافی است وارد سایت یک میوه شوید و در بخش‌های مرتبط با محصول خود جستجو کنید و آگهی‌های مرتبط را مشاهده کنید. قیمت‌های نوشته شده در آگهی‌ها به صورت توافقی است. بعد از صحبت‌های اولیه قیمت را خریدار و فروشنده بین خود توافق می‌کنند.


خرید کپور

خریدار کپور برای خرید و فروش عمده کپور بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کپور برای فروش عمده کپور خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کپور می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کپور مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کپور مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کپور صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کپور معامله بهتری را انجام خواهید داد....