filter_list

لیست آگهی های "خوراک شیلات و آبزیان - ماهی گیلان خوزستان چابهار بوشهر"

فروش پودر گوشت و ماهی ، پودر چربی ، علوفه ذرت ، گلوتن و پوست ذرت در اصفهان

آگهی فروش پودر گوشت و ماهی پودر چربی علوفه ذرت گلوتن و پوست ذرت در اصفهان خریدار برای خرید پودر گوشت ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 روز پیش

فروش بازار عرضه مستقیم درجه یک ترین خوراک ماهی خاویار در تهران

بازار عرضه مستقیم درجه یک ترین خوراک ماهی خاویار تولید کننده انواع خوراک ماهی خاویاری با بهترین و عالی ترین کفیت کاملا مقرون به صرفه با بازدهی بالا تضمین کن ثبت آگهی در تهران ، امیریه آگهی فروش بازار عرضه مستقیم درجه یک ترین خوراک ماهی خاویار در تهران خریدار برای خرید بازار عرضه مستقیم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 روز پیش

فروش خوراک دام پدیده افتخار در زنجان

آگهی فروش خوراک دام پدیده افتخار در زنجان خریدار برای خرید خوراک دام پدیده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش پودر جوجه ، پودر گوشت ، پودر ماهی در لاهیجان

آگهی فروش پودر جوجه پودر گوشت پودر ماهی در گیلان خریدار برای خرید پودر جوجه پودر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش خوراک دام ابزیان وطیور در زنجان

سلام ، ، ، قابل توجه پروش دهندگان ماهی گاوداران ومرغداران عزیز ، ، ، ، ، ، ماکارونی مقرون به صرفه تراز همه خوراکها درصورت نیاز درخدم ثبت آگهی در زنجان ، سلطانیه آگهی فروش خوراک دام ابزیان وطیور در زنجان خریدار برای خرید خوراک دام ابزیان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش بلوک مکمل لیسیدنی گوسفند ایرلندی 22 کیلویی خوراک دام در تهران

بلوک مکمل لیسیدنی گوسفند وارداتی از کشور ایرلند 22 کیلویی پایه ملاس دارای روغن ماهی سالمون دارای تمامی مواد معدنی و ویتامین مورد مصرف دام دارای سلنیوم ، فسفر ، امگا 3 مناسب برای مصرف 50 راس دام به مدت 2 هفته ثبت آگهی در تهران آگهی فروش بلوک مکمل لیسیدنی گوسفند ایرلندی 22 کیلویی خوراک دام در تهران خریدار برای خرید بلوک مکمل لیسیدنی ت...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تولید پودر گوشت و پودر ماهی در تهران

پودر گوشت با پروتین 40 و 50 پودر ماهی ترکیبی و خالص بار به ثبت آگهی در تهران ، شهرک ولیعصر آگهی فروش تولید پودر گوشت و پودر ماهی در تهران خریدار برای خرید پودر گوشت پودر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پخش انبوه بچه ماهی کپورپَرطلایی ، آمور در همدان

آگهی فروش پخش انبوه بچه ماهی کپورپَرطلایی آمور در همدان خریدار برای خرید پخش انبوه بچه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پودر ماهی ، ماهی خشک ، پودر میگو در هرمز

خرید و فروش پودر ماهی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب را فقط از بزرگترین تولید کننده پودر ماهی در جنوب کشور بخواهید شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک ثبت آگهی در هرمزگان آگهی فروش پودر ماهی ماهی خشک پودر میگو در هرمزگان خریدار برای خرید اسب خر تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خوراک ماهی در آمل

آگهی فروش خوراک ماهی در مازندران خریدار برای خرید خوراک ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کنجاله ی سویامین در تهران

آگهی فروش کنجاله ی سویامین در تهران خریدار برای خرید کنجاله ی سویامین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خوراک ویژه ماهی گرم آبی کپور امور فیتوفاک میگو در کرج

خمیر ویژهجهت خوراک ماهی گرم آبی به صورت بسته بندی پلم . جایگزین ویژه برای روده . خمیر پخته شده به صورت فله و پلت شده با افزایش وزن صدرصد در بسته ثبت آگهی در کرج آگهی فروش خوراک ویژه ماهی گرم آبی کپور امور فیتوفاک میگو در البرز خریدار برای خرید خوراک ویژه ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ماهی و میگو تازه دریای جنوب+خرما+ارده در تهران

عرضه مستتقیم ماهی و میگو پاک شده و تازه ، خرما و ارده جنوب؛ بدون واسطه و ارزانتر از تهران؛ *میگو تازه ، یک کیلو فیله پاک شده 170 تومان «قیمت میگو مشابه در تهران 210 تومان» *ماهی سارم شیر بندر کیلویی 75 تومان؛ بدون تیغ ریز ، بدون بو ، فوق‌العاده *ماهی مقوا گیش سفید کیلویی 81 تومان؛ بدون تیغ ریز ، خوشمزه *ماهی شیر نیزه‌ای کیلویی 95 تومان؛ بدو...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

تولید و فروش پودر ماهی و پودر گوشت در قائم شهر

آگهی فروش پودر ماهی و پودر گوشت در مازندران خریدار برای خرید پودر ماهی پودر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خوراک ماهی کپور با بهترین قیمت فروش مستقیم در ارومیه

آگهی فروش خوراک ماهی کپور با بهترین قیمت مستقیم در آذربایجان غربی خریدار برای خرید خوراک ماهی کپور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ماهی خوراکی در تهران

ماهی تازه دریایی و پرورشی همه نوع ماهی موجود هست . . . میگو هم هست . . . ارسال هر روز به شهرستان . . . ثبت آگهی در تهران ، بازار آگهی فروش ماهی خوراکی در تهران خریدار برای خرید ماهی خوراکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تولید پودر ماهی و پودر گوشت در کرمانشاه

آگهی فروش تولید پودر ماهی و پودر گوشت در مازندران خریدار برای خرید پودر ماهی پودر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تولید پودر ماهی و پودر گوشت در کرمانشاه

تولید و فروش پودر ماهی کیلکا, پودر ماهی جنوب , روغن ماهی کیلکا و جنوبپودر گوشت طیوری با کیفیتغلامحسینی ثبت آگهی در استان آذربایجان شرقی ، آگهی فروش تولید پودر ماهی و پودر گوشت در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید پودر ماهی پودر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کنجاله پروتئینه سویا جایگزین صد در صد سویا در تهران

تولید برای اولین بار در ایران دارای گواهی ثبت اختراع دارای پروانه های بهداشتی پروتئین خام بالای 40 تا 45 درصد بدون اوره بدون پودر گوشت کیفیت درجه 1 ثبت آگهی در تهران ، میرداماد آگهی فروش کنجاله پروتئینه سویا جایگزین صد در صد سویا در تهران خریدار برای خرید کنجاله پروتئینه سویا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

تولید و فروش پودر گوشت و پودر ماهی در تهران

پودر گوشت با پروتین 40 45 50 پودر ترکیبی و خالص ثبت آگهی در تهران ، ستارخان آگهی فروش پودر گوشت و پودر ماهی در تهران خریدار برای خرید پودر گوشت پودر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خوراک شیلات و آبزیان

همانطور که می‌دانید ماهی‌ها بهترین و سالم‌ترین مواد غذایی برای بدن انسان هستند. انواع ویتامین‌ها و پروتئین‌های ضروری بدن را تامین می‌کنند. منبع اصلی انرژی هستند. ماهی‌های خوراکی در انواع مختلفی وجود دارند. ماهی قزل آلا، ماهی کپور، ماهی شیر و ... از انواع ماهی‌های خوراکی و بسیار لذیذ دریایی هستند. طبق تحقیقات انجام شده، افرادی که حداقل هفته‌ای یکبار ماهی را در برنامه غذایی خود قرار می‌دهند کمتر دچار بیماری‌های مختلف می‌شوند. ماهی را می‌توان به روش‌های مختلف تهیه کرد. گاهی با مزه دادن به آن می‌توان این غذا را خوشمزه‌تر کنید. ماهی‌ها در دریا غذای خود را پیدا می‌کنند. اما کسانی که کار پرورش ماهی انجام می‌دهند باید دقت کافی به وضع سلامت و تغذیه‌ای ماهی‌ها داشته باشند. در ادامه می‌خواهیم شما را با نحوه خرید و فروش عمده خوراک شیلات و آبزیان آشنا کنیم.

 

نحوه غذا دادن به ماهی در استخر پرورش ماهی

نوع غذا دادن یکی از عوامل مهم در پرورش ماهی است. ماهی‌ها باید به اندازه کافی غذا بخورند. البته نوع غذا دادن کاملا اهمیت دارد. باید به گونه‌ای باشد که غذاها هدر نشوند. اولین نوع غذا دادن به ماهی ها با دست غذا دادن است. در این روش غذا با دست روی استخر ریخته می‌شود. البته صبر و حوصله در این روش اهمیت زیادی دارد. باید تمام غذاها در استخر ریخته شود. اما مسئله این است که بین دفعات غذا دادن باید کمی حوصله به خرج دهید. البته مقداری از غذاها با حرکت آب به کف استخر می‌روند در نتیجه در معرض دید ماهی‌ها قرار نمی‌گیرند. پس کمی از غذا در این روش هدر خواهد شد. روش‌های دیگری هم با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک وجود دارد.

 

انواع غذاهای ماهی قزل آلا

ماهی ها هم برای رشد بهتر نیاز به برنامه غذایی صحیح دارند. آنها در هر دوره ای از رشد نیازمندی‌های متفاوتی دارند. دلیل ان هم تغییر اندازه و وزن ماهی است. برای مثال غذای استارتر برای بچه ماهی‌های پرورش یافته است. میزان پروتئین موجود در این دانه‌ها بسیار بالا است. غذای رشد پروتئین کمتری دارد و در این مرحله اندازه غذا بزرگتر است. غذای رشد برای ماهی‌هایی که وزن 5 تا 20 گرم دارند، مناسب است. غذای پرواری هم برای ماهی های 20 گرم به بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. باز هم میزان پروتئین غذا کمتر شده است. البته درصد مواد گیاهی در آن افزایش یافته است. برای رشد صحیح و بهتر ماهی‌ها تمامی این نکات در استخرهای پرورش ماهی رعایت می‌شود. غذای هر ماهی بسته به نوع آن ماهی می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال غذاهای ماهی قزل‌آلا بر اساس نوع و رطوبت غذا با یکدیگر متفاوت است.

غذای خشک: این غذا مخلوطی از غذاهای خشک است. معمولا حالت حبه‌ای دارند. ریزترین آنها برای غذای استارتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

غذای تر: همانطور که از اسم این غذا مشخص است، رطوبت موجود در آن بیشتر است. 45 تا 75 درصد رطوبت در این غذا وجود دارد. این نوع غذا به صورت چرخ شده هم قابل استفاده است. بخشی از اطلاعات مقاله مرتبط با سایت ویکی پدیا است.

 

نحوه خرید و فروش خوراک شیلات و آبزیان

کسانی که در کار پرورش ماهی هستند و استخرهای پرورش ماهی دارند باید نسبت به غذای ماهی‌ها مسئولیت پذیری زیادی داشته باشند. تهیه غذای سالم و کافی برای ماهیان اهمیت زیادی دارد. هر روز باید یک مقدار غذای مناسب برای هر نوع ماهی در نظر بگیرید. امروزه با بوجود آمدن استارت‌آپ های جدید صاحبان پرورش ماهی هم به راحتی می‌توانند غذای ماهیان خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنند. یک میوه یک سایت جامع و کاملا مفید برای خرید و فروش انواع ماهی و غذای ماهیان و دیگر محصولات کشاورزی است. فروشنده‌های خوراک شسلات و آبزیان نوع محصول و میزان آن را برای فروش در سایت یک میوه آگهی می‌کنند. خریداران هم می‌توانند با جستجوی غذای مورد نظر ماهی خود، آگهی‌های مرتبط را مشاهده کنند. خبر خوب این است که فروشندگان هیچ هزینه‌ای بابت ثبت آگهی پرداخت نمی‌کنند. ثبت آگهی در یک میوه کاملا رایگان است. در سایت یک میوه هر نوع محصولی به صورت عمده با قیمتی کاملا به صرفه برای هر دو طرف معامله می‌شود. فروشنده باید هنگام آماده سازی آگهی فروش به همه نکات توجه داشته باشد. اطلاعات کامل و دقیق و صحیحی از محصول خود ثبت کند. این موضوع باعث جلب توجه خریداران بیشتری می‌شود. در نتیجه تعداد تقاضا برای محصول آن فروشنده افزایش می‌یابد. صفحه‌ی چت برای برقراری ارتباط بین خریدار و فروشنده برقرار است. خریدار هر گونه سوال و ابهامی را می‌تواند ازاین طریق با فروشنده در میان بگذارد. در صورت رضایتمندی اولیه می‌توانند از طریق شماره تماس با یکدیگر در تماس باشند. به این ترتیب خرید و فروش عمده خوراک شیلات و آبزیان هم در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

آیا در سایت یک میوه تنها خوراک ماهی‌های خوراکی خرید و فروش می‌شود؟

خیر، در سایت و یا اپلیکیشن یک میوه هر نوع غذایی برای هر نوع ماهی وجود دارد. فقط کافی است وارد سایت شوید. در بخش شیلات و ماهیان، خوراک شیلات و آبزیان را انتخاب کنید. در این بخش تمامی آگهی‌های فروش غذای ماهیان را مشاهده خواهید کرد.

چگونه می‌توان در سایت یک میوه با افرادی از مناطق دیگر ارتباط برقرار کرد؟

در سایت یک میوه خریداران و فروشندگن از هر نقاطی از ایران حضور دارند. نحوه انجام معامله کاملا بر عهده دو طرف است. در این مقوله پشتیبانی سایت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. البته روش‌های مختلفی برای انجام معامله وجود دارد. فروشنده می‌تواند مقداری از محصول را به عنوان نمونه برای خریدار ارسال کند. در صورت تایید معامله انجام می‌شود. بهتر است خریدار در مرحله اول از سوابق کاری فروشنده پرس‌وجو کند.


خرید خوراک ماهی

خریدار خوراک ماهی برای خرید و فروش عمده خوراک ماهی بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده خوراک ماهی برای فروش عمده خوراک ماهی خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش خوراک ماهی می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده خوراک ماهی مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده خوراک ماهی مصرف داخل و حتی اقدام به خرید خوراک ماهی صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت خوراک ماهی معامله بهتری را انجام خواهید داد....