filter_list

لیست آگهی های "سگ و گربه _ نگهبان هاسکی ژرمن دوبرمن سرابی"

فروش آرد برنج استخر ماهی و غذای سگ در اصفهان

سلام غذای عمده پرورش سگ و استخر ماهی از آرد برنج کیلویی ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، شهرک کاوه آگهی فروش آرد برنج استخر ماهی و غذای سگ در اصفهان خریدار برای خرید آرد برنج استخر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش توله سگ نر پنجاه روزه شیتزو تریر در تبریز

فروش توله سگ نر پنجاه روزه شیتزو تریرباتمام وسایل خواب بازی بهداشتی غذا ده روزه که خریداری شده بود به علت ناتوانی در نگهداری زیر قیمت خرید شش میلیون پا ثبت آگهی در آذربایجان شرقی ، تبریز ، ولیعصر آگهی فروش توله سگ نر پنجاه روزه شیتزو تریر در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید توله پنجاه روزه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش مگس سرباز سیاه black fly soldier در اصفهان

آگهی فروش مگس سرباز سیاه black fly soldier در اصفهان خریدار برای خرید مگس سرباز سیاه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش اسکلت مرغ با گردن غذای سگ در تهران

فروش اسکلت مرغ گوشت دار با گردن کیلویی 8500 بالای 100 کیلو تخفیف دارد پخش در دماوند و گیلاوند و ح ثبت آگهی در تهران ، دماوند آگهی فروش اسکلت مرغ با گردن غذای سگ در تهران خریدار برای خرید اسکلت مرغ گردن تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 روز پیش

فروش کله مرغ پای مرغ جیگر مرغ در مازندران

غذای سگ با قیمت من ثبت آگهی در مازندران ، بابل ، لاله آباد - زرگرمحله آگهی فروش کله مرغ پای مرغ جیگر مرغ در مازندران خریدار برای خرید کله مرغ پای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 22 روز پیش

فروش اشغال گوشت کیلو در تربت حیدریه

آگهی فروش اشغال گوشت کیلو در خراسان رضوی خریدار برای خرید اشغال گوشت کیلو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش اسکلت مرغ غذای سگ در کرج

آگهی فروش اسکلت مرغ غذای سگ در البرز خریدار برای خرید اسکلت مرغ غذای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش اسکلت مرغ غذای سگ در تهران

فروش اسکلت مرغ گوشتی و گردن ثبت آگهی در تهران ، تهران ، امامزاده قاسم آگهی فروش اسکلت مرغ غذای سگ در تهران خریدار برای خرید اسکلت مرغ غذای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش خوراک غذا اماده برای سگ و گربه و پرورش ماهی ها در بهشهر

آگهی فروش خوراک غذا اماده برای سگ و گربه و پرورش ماهی ها در مازندران خریدار برای خرید خوراک غذا اماده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کره اسب معاوضه در کرج

معاوضه با سگ و یا هر پیشنهادی لطفا ارسال بفرمایید ثبت آگهی در کرج آگهی فروش کره اسب معاوضه در البرز خریدار برای خرید کره اسب معاوضه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ابعادی و قامع و هرس زیر قیمت در تهران

آگهی فروش ابعادی و قامع و هرس زیر قیمت در تهران خریدار برای خرید ابعادی قامع هرس تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ضایعات مرغ برای سگ در اهواز

ضایعات مرغ به صورت ع ثبت آگهی در اهواز ، کوی باهنر آگهی فروش ضایعات مرغ برای سگ در خوزستان خریدار برای خرید ضایعات مرغ برای سگ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جای خواب سگ و گربه در تهران

تولید انواع جای خواب تشکچه و کلبه 3 حالته برای سگ و گربه با کیفیت عالی و قابل شستشو ش قیمت از 150ت تا ثبت آگهی در تهران ، صادقیه آگهی فروش جای خواب سگ و گربه در تهران خریدار برای خرید جای خواب گربه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش غذای سگ تازه در قائم شهر

مرغ تلفاتی تمیز شده ام ثبت آگهی در مازندران ، قائم شهر آگهی فروش غذای سگ تازه در مازندران خریدار برای خرید غذای سگ تازه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سگ گله 3500000 و معاوضه با گوسفند در اصفهان

سگ گله درشت و جانوری و دهنپاک به گوسفند ونگهبان ثبت آگهی در اصفهان آگهی فروش سگ گله 3500000 و معاوضه با گوسفند در اصفهان خریدار برای خرید گله معاوضه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش گوشت گوسفندی چرخی جهت غذای سگ و در یزد

گوشت گوسفندی جهت غذای سگ داخل یخچال بوده بو گرفته آماده حدود 10 کیلو به صورت فروش فوری ثبت آگهی در یزد آگهی فروش گوشت گوسفندی چرخی جهت غذای سگ و در یزد خریدار برای خرید گوشت گوسفندی چرخی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش عرضه انواع خوراک سگ وگربه در قاسم آباد

عرضه انواع خوراک سگ وگربه از برند های معتبر تحویل درب ثبت آگهی در یزد ، قاسم آباد آگهی فروش عرضه انواع خوراک سگ وگربه در خراسان رضوی خریدار برای خرید عرضه خوراک وگربه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پک لاک میان مدل چشم گربه ای پخش عمده در اصفهان

آگهی فروش پک لاک میان مدل چشم گربه ای پخش عمده در اصفهان خریدار برای خرید لاک میان چشم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تلفات مرغ پوست شده و شکم شده در ساری

تلفات مرغ برای سگ تمیز شده شکم کرده وس ثبت آگهی در قائم شهر ، خیابان ساری آگهی فروش تلفات مرغ پوست شده و شکم شده در مازندران خریدار برای خرید تلفات مرغ پوست تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ضایعات نون بستنی در املش

آگهی فروش ضایعات نون بستنی در گیلان خریدار برای خرید ضایعات نون بستنی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

سگ ها

اگر می خواهید بدانید اولین جانوری که توسط انسان اهلی شده است کدام است، باید بگویم سگ است. سگ ها در جامعه انسانی نقش های گوناگونی دارند مثل: حفاظت از گله ها، شکار، کمک به پلیس در پیدا کردن محل بمب، جسد و غیره.

یکی از دلایلی که باعث شده سگ برای انسان دوست داشتنی باشد، چشم این حیوان است؛ چشم سگ ها سبب جذاب شدن و ایجاد ارتباط قوی با انسان می شود. سگ ها را عمدتا به ۳ گروه می توان دسته بندی کرد؛ سگ های شکاری، سگ های نگهبان و سگ های خانگی. ما در این مقاله سعی داریم چند مورد از سگ های معروف و بسیار کاربردی در زندگی انسان را معرفی کرده و نگاه اجمالی به زندگی آن ها داشته باشیم.

نیازهای اساسی سگ ها

در ابتدا از نیازهای اساسی این حیوان وفادار صحبت خواهیم کرد. سگ ها نیز مانند هر جانور دیگری به جا، آب و غذا نیاز دارند و از آن جا که سگ ها حیواناتی با احساس وعاطفی هستند، بیشتر از بقیه حیوانات نیازمند توجه و رسیدگی می باشند.

سلامت سگ ها

توجه به سلامت سگ ها و مراجعه به موقع آن ها به دامپزشک، از اولویت های سلامت جسمانی آن ها است؛ معمولا ۲ باردر سال باید دامپزشک سگ را چک آپ کند.

نژاد

در نژادهای مختلف رنگ، ویژگی رفتاری و اندازه سگ ها متفاوت است؛ این تفاوت به حدی می تواند باشد که ممکن است فکر کنید دو گونه مختلف را مشاهده می کنید. اگر شما هم در فکر خرید سگ موردنظر خود ازهر نژادی هستید، پیشنهاد می کنیم مراجعه ای به سایت یک میوه داشته باشید.

سگ های نگهبان

یکی از مواردی که دلالت بر رابطه بین انسان و سگ ها دارد، آموزش سگ ها برای نگهبانی بشر است. سگ های نگهبان علاوه بر اینکه از قدرت جسمانی خوبی برخوردارند، هوش بالایی نیز دارند. باهوش بودن آن ها باعث شده خیلی سریع آموزش های نگهبان خود را بیاموزند.

خریداری توله سگ نگهبان یا بالغ؟

حالا سوال پیش می آید که خریداری توله سگ نگهبان بهتر است یا بالغ؟ توله سگ ها هم بهتر آموزش می بینند و هم اگر از سن کم تربیت شوند، به شما وابسته شده و وقتی بالغ شدند، یک نگهبانی تمام عیار ارائه می دهند. این سگ ها بسیار وفادار بوده و هنگامی که خطر صاحب خود را تهدید می کند، جان خود را به خطر می اندازند.

سگ هاسکی ژرمن شپرد

حتما تا کنون این سگ ها را در تلویزیون دیده اید. سگ های هاسکی ژرمن بسیار قوی و چابک هستند و تربیت آن ها کمی سخت تر از بقیه نژادهای سگ است؛ البته اگر تربیت و آموزش آن ها را از سن کم شروع کنید، راحت تر به هدف دلخواه تان می رسید.

نکته ای که در مورد سگ هاسکی باید بیان کنیم این است که فرار حرفه ای هستند و تا از تربیت آن ها مطمئن نشده اید، نباید از آن ها غافل شوید. اگر قصد خرید و یا حتی مشاهده بهترین گونه های سگ هاسکی ژرمن را می خواهید، کافی است نگاهی به سایت یک میوه بیندازید.

پاداش به سگ های هاسکی ژرمن

از خوراک و غذاهای خوشمزه برای پاداش دادن به آن ها استفاده کنید اگر در تربیت این سگ ها دچار مشکل شده اید، باید بگوییم که علاقه زیادی به تشویق شدن دارند و حتی کارها و آموزش های سخت را با تمام قوا انجام خواهند داد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم در مورد حیوانی که در وفاداری همتا ندارد، صحبت کنیم. در مورد نیازهای اساسی  سگ ها که در حفظ حیات شان بسیار اهمیت دارد و حتما باید حداقل سالی دوبارتوسط دامپزشک چک آپ شوند. همانطور که توضیح دادیم سگ ها بسیار حیوانات باهوشی هستند و از بین گونه چابک، هاسکی ژرمن ها بسیار قوی و پر انرژی هستند هم چنین تربیت سگ ها هرچه در سنین کم انجام شود، موثر تر خواهد بود.

گربه ها

امروزه گربه ها مهمان منزل بسیاری از افراد هستند و حضور آن ها خانه را گرما می بخشد و به انسان حس سرخوشی می هد و از بی حوصلگی جلوگیری می کند. در این مقاله سعی داریم در باره این حیوان ملوس و زیبا بیشتر بدانیم.

گربه ها را بیشتر بشناسیم

پستانداری گوشتخوار است و دندان های مناسبی برای خوردن گوشت دارد. این حیوان می تواند گوش های خود را در جهت مخالف همدیگر بچرخاند طوری که حتی می تواند گوش هایش را خلاف جهت حرکتش حرکت دهد. جالب است بدانید که گربه ها شب گردی را دوست دارند و روز خود را به استراحت میگذراند.

ریه های گربه کوچک بوده بنابرین حین دویدن زود خسته شده ومی خواهد سریع تر شکار خود را به چنگ بیاورد. گربه ها حیوانات کم سرو صدایی هستند و در طول روز بیشتر از ۱۰ ساعت می خوابند؛ بنابراین برای نگهداری در آپارتمان مناسب هستند.

  توصیه نمی شود به گربه ها شیرینی یا شکلات بدهید زیرا اصلا مزه آن را درک نمی کنند و حتی برایشان مضر می باشد‌. نگهداری گربه ها نسبت به سگ ها کم هزینه تر و آسان تر است و از جهت عاطفی مستقل تر هستند؛ به عبارتی رسیدگی کمتری می خواهند.

موادغذایی مورد نیاز گربه ها کدامند؟

گربه ها ازموش و پرندگان تغذیه می کنند بنابراین در غذای آن ها حتما پروتئین را فراهم کنید. می توانید غذای خانگی برای گربه تان تامین کنید اما ممکن است کافی نباشد، در این صورت بهتر است غذای خشک تهیه کنید حتی می توانید آن را با آب مخلوط کنید.

گربه پرشین

این گربه ها از زیباترین و بهترین نژاد در جهان هستند و طرفداران بسیاری دارند. اولین چیزی که بعد از دیدن آن ها به چشم می آید، موهای زیبا و پرپشت آن ها است که البته باید منظم شانه شوند تا گره نخورند. برای آشنایی و مشاهده و همچنین خرید وفروش انواع گربه پرشین می توانید به سایت یک میوه مراجعه کنید.

خلق و خوی این نوع گربه ها به گونه ای است که همانند دیگر گربه ها تغییر را دوست ندارند و طرفدار نظم در خانه هستند و از جابجایی وسایل خوششان نمی آید این حیوان محیط آرام را ترجیح می دهد. این گربه ها از اینکه توسط صاحب شان نوازش شوند، لذت می برند ولی وابسته نمی شوند.

ویژگی ظاهری گربه های پرشین

پرشین ها در اندازه های بزرگ و متوسط یافت می شوند و چشمان گرد و گیرا و پاهای کوتاهی دارند و بینی و گوش آن ها کوچک است. پرشین ها پشمالو هستند و انسان از نوازش آن ها حس خوبی به دست می آورد.

گربه چین چیلا

این نوع گربه ها آرام و ساکت هستند و می توانند مدت زیاد در خانه تنها بمانند. از طرفی گربه هایی تنبل هستند و فقط برای بازی و غذا خوردن بلند می شوند.  صورت آن ها تخت است و موی زیادی دارند. چین چیلاها در واقع بخشی از نژاد پرشین هستند.

 چین چیلا ها از محبوب ترین گربه های آپارتمانی هستند وصورت گرد و درشتی دارند و به قیمت های مختلف در بازار عرضه می شوند. برای یافتن بهترین گربه پرشین و اطلاع از قیمت آن می توانید نگاهی به سایت یک میوه بیندازید.

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد گربه ها و خصوصیات آن ها و احتیاجات غذایی آن ها صحبت شد که باید پروتئین در غذای آن ها گنجانده شود. هم چنین دو گربه از نژاد پرشین که از محبوب ترین نژادهای جهان است را شناختیم.


خرید سگ

خریدار سگ برای خرید و فروش عمده سگ بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده سگ برای فروش عمده سگ خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش سگ می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده سگ مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده سگ مصرف داخل و حتی اقدام به خرید سگ صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت سگ معامله بهتری را انجام خواهید داد....