filter_list

>>>> سگ و گربه _ نگهبان هاسکی ژرمن دوبرمن سرابی <<<<

خدمات دامپزشکی در منزل در تهران

خدمات دامپزشکی در منزل در کوتاهترین زمان خدمات درمانی و مشاوره به صورت تلفنی و حضوری در محل و منزل ویزیت حیوانات توسط دامپزشکان متخصص و مجرب دامپزشکی سیار با ارائه خدمات دامپزشکی در منزل و محل شما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . انجام تمام خدمات از جمله ویزیت حیوانات مانند پرندگان ، سگ ، گربه و خرگوش ، واکسیناسیون ،...

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش لارو میلورم در تهران

بهترین لارو ها با تغذیه سالم . برای تغذیه انواع پرندگان زینتی و خانگی . مکمل غذا برای انواع حیوانات گاو ، گوسفند ، سگ ، و . . . . به علت وجود پروتئین بالا در این لارو مکمل غذا ورزشکاران پرورش اندام نیز استفاده میشو ثبت آگهی در تهران آگهی فروش لارو میلورم در تهران خریدار برای خرید سگ خانگی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش میز معاینه دامپزشکی استیل در اردبیل

آگهی فروش میز معاینه دامپزشکی استیل در اردبیل خریدار برای خرید میز معاینه دامپزشکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

خریدار ضایعات مرغی و گوسفندی در کرج

با سلام.. خریدار عمده اسکلت مرغ کله مرغ پای مرغ قلم خریدار عمده گوشت صورت گاو دنبلان هستم آگهی خرید ضایعات مرغی گوسفندی در البرز فروشنده برای فروش ضایعات مرغی گوسفندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۵,۰۰۰

فروش جای خواب سگ درابعادمختلف در تهران

بزرگ 350 متوسط280 کوچک22 ثبت آگهی در تهران ، گلستان آگهی فروش جای خواب سگ درابعادمختلف در تهران خریدار برای خرید جای خواب درابعادمختلف تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش قلاده سگ و گربه در اصفهان

آگهی فروش قلاده سگ و گربه در اصفهان خریدار برای خرید قلاده سگ و گربه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش تلفات مرغ غذای سگ و گربه و پرورش ماهی ها در بهشهر

آگهی فروش تلفات مرغ غذای سگ و گربه و پرورش ماهی ها در مازندران خریدار برای خرید تلفات مرغ غذای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

توله سگ 4 ماهه در تهران

توله 4 ماهه نژادپامر و شیتزو واکسن کامل زده شده قرص انگل خورده شناسنامه دار نر نام برونی رنگ کرم و قهوه ای چشم سبز ساکت و آروم آگهی فروش توله سگ 4 ماهه در تهران خریدار برای خرید توله سگ 4 ماهه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۴,۰۰۰,۰۰۰

فروش غذای گربه وسگ ، تلفات مرغ ، گوسفند و گاو در ساری

آگهی فروش غذای گربه وسگ تلفات مرغ گوسفند و گاو در مازندران خریدار برای خرید غذای گربه وسگ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش غذای سگ و گربه تلفات مرغ و گوسفند و گاو در بهشهر

آگهی فروش غذای سگ و گربه تلفات مرغ و گوسفند و گاو در مازندران خریدار برای خرید غذای گربه تلفات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش غذای سگ در کیاکلا

ضایعات گاوی و گوسفندی کیلویی 12 تومن اکثرروزهادارم ازش درخدمت شما عزیزان ارسال بااسنپ هم د ثبت آگهی در مازندران ، بابل ، جاده کیاکلا آگهی فروش غذای سگ در مازندران خریدار برای خرید غذای سگ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش غذای سگ و گربه در کرج

آگهی فروش غذای سگ و گربه در البرز خریدار برای خرید غذای سگ و گربه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش غذای سگ جگرسفیدگوساله گوسفندی در کیاکلا

آگهی فروش غذای سگ جگرسفیدگوساله گوسفندی در مازندران خریدار برای خرید غذای جگرسفیدگوساله گوسفندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش اسکلت مرغ با گردن غذای سگ در تهران

آگهی فروش اسکلت مرغ با گردن غذای سگ در تهران خریدار برای خرید اسکلت مرغ گردن تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش غذای سگ تازه در ساری

آگهی فروش غذای سگ تازه در مازندران خریدار برای خرید غذای سگ تازه تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش تانک اب شیرین 10000 هزار لیتری در اصفهان

ه مورد استفاده قرار گرفته جهت اب شیرین برای باغ تانک کاملا سالمه در حد نو ظرفیت : 10000 لیتر افقی خوابیده ضخامت ورق 5 میلیمتر مورد استفاده جهت نگهداری اب و گازوئیل و . . کاملا بهداشتی جهت ذخیره آب آشامیدنی ساخته شده از ورق های گالوانیزه گرم ایرانی مشتری واقعی تخفیف پای معامله میدم ثبت آگهی در اصفهان ، سگزی آگهی فروش تانک اب شیری...

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش موتور برف پاکن شورلت نوا بیوک کادیلاک کاپریس اس 10 بلیزر جیپ در تهران

انواع موتور برف پاکن نوا بیوک کاپریس کادیلاک و . . . . . برای عکس بیشتر به خط 912 در وات پیغام بگذارید خیلی مهم : قبل از مراجعه به ادرس فوق حتما هماهنگ کنید . د ثبت آگهی در تهران ، تهران ، بازار آگهی فروش موتور برف پاکن شورلت نوا بیوک کادیلاک کاپریس اس 10 بلیزر جیپ در تهران خریدار برای خرید موتور برف پاکن تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش خوراک سگ ضایعات مرغ در دامغان

ضایعات منجمد مرغ ، سر بازگردن و داخل ثبت آگهی در سمنان ، دامغان آگهی فروش خوراک سگ ضایعات مرغ در سمنان خریدار برای خرید خوراک ضایعات مرغ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش غذای سگ زیرقیمت تلفات گاوی و گوسفندی در کیاکلا

آگهی فروش غذای سگ زیرقیمت تلفات گاوی و گوسفندی در مازندران خریدار برای خرید غذای زیرقیمت تلفات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش غذای سگ و گربه در قائم شهر

اسکلت ، نوک بال ، پا ، کله ثبت آگهی در مازندران ، قائم شهر آگهی فروش غذای سگ و گربه در مازندران خریدار برای خرید غذای سگ و گربه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

سگ ها

اگر می خواهید بدانید اولین جانوری که توسط انسان اهلی شده است کدام است، باید بگویم سگ است. سگ ها در جامعه انسانی نقش های گوناگونی دارند مثل: حفاظت از گله ها، شکار، کمک به پلیس در پیدا کردن محل بمب، جسد و غیره.

یکی از دلایلی که باعث شده سگ برای انسان دوست داشتنی باشد، چشم این حیوان است؛ چشم سگ ها سبب جذاب شدن و ایجاد ارتباط قوی با انسان می شود. سگ ها را عمدتا به ۳ گروه می توان دسته بندی کرد؛ سگ های شکاری، سگ های نگهبان و سگ های خانگی. ما در این مقاله سعی داریم چند مورد از سگ های معروف و بسیار کاربردی در زندگی انسان را معرفی کرده و نگاه اجمالی به زندگی آن ها داشته باشیم.

نیازهای اساسی سگ ها

در ابتدا از نیازهای اساسی این حیوان وفادار صحبت خواهیم کرد. سگ ها نیز مانند هر جانور دیگری به جا، آب و غذا نیاز دارند و از آن جا که سگ ها حیواناتی با احساس وعاطفی هستند، بیشتر از بقیه حیوانات نیازمند توجه و رسیدگی می باشند.

سلامت سگ ها

توجه به سلامت سگ ها و مراجعه به موقع آن ها به دامپزشک، از اولویت های سلامت جسمانی آن ها است؛ معمولا ۲ باردر سال باید دامپزشک سگ را چک آپ کند.

نژاد

در نژادهای مختلف رنگ، ویژگی رفتاری و اندازه سگ ها متفاوت است؛ این تفاوت به حدی می تواند باشد که ممکن است فکر کنید دو گونه مختلف را مشاهده می کنید. اگر شما هم در فکر خرید سگ موردنظر خود ازهر نژادی هستید، پیشنهاد می کنیم مراجعه ای به سایت یک میوه داشته باشید.

سگ های نگهبان

یکی از مواردی که دلالت بر رابطه بین انسان و سگ ها دارد، آموزش سگ ها برای نگهبانی بشر است. سگ های نگهبان علاوه بر اینکه از قدرت جسمانی خوبی برخوردارند، هوش بالایی نیز دارند. باهوش بودن آن ها باعث شده خیلی سریع آموزش های نگهبان خود را بیاموزند.

خریداری توله سگ نگهبان یا بالغ؟

حالا سوال پیش می آید که خریداری توله سگ نگهبان بهتر است یا بالغ؟ توله سگ ها هم بهتر آموزش می بینند و هم اگر از سن کم تربیت شوند، به شما وابسته شده و وقتی بالغ شدند، یک نگهبانی تمام عیار ارائه می دهند. این سگ ها بسیار وفادار بوده و هنگامی که خطر صاحب خود را تهدید می کند، جان خود را به خطر می اندازند.

سگ هاسکی ژرمن شپرد

حتما تا کنون این سگ ها را در تلویزیون دیده اید. سگ های هاسکی ژرمن بسیار قوی و چابک هستند و تربیت آن ها کمی سخت تر از بقیه نژادهای سگ است؛ البته اگر تربیت و آموزش آن ها را از سن کم شروع کنید، راحت تر به هدف دلخواه تان می رسید.

نکته ای که در مورد سگ هاسکی باید بیان کنیم این است که فرار حرفه ای هستند و تا از تربیت آن ها مطمئن نشده اید، نباید از آن ها غافل شوید. اگر قصد خرید و یا حتی مشاهده بهترین گونه های سگ هاسکی ژرمن را می خواهید، کافی است نگاهی به سایت یک میوه بیندازید.

پاداش به سگ های هاسکی ژرمن

از خوراک و غذاهای خوشمزه برای پاداش دادن به آن ها استفاده کنید اگر در تربیت این سگ ها دچار مشکل شده اید، باید بگوییم که علاقه زیادی به تشویق شدن دارند و حتی کارها و آموزش های سخت را با تمام قوا انجام خواهند داد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم در مورد حیوانی که در وفاداری همتا ندارد، صحبت کنیم. در مورد نیازهای اساسی  سگ ها که در حفظ حیات شان بسیار اهمیت دارد و حتما باید حداقل سالی دوبارتوسط دامپزشک چک آپ شوند. همانطور که توضیح دادیم سگ ها بسیار حیوانات باهوشی هستند و از بین گونه چابک، هاسکی ژرمن ها بسیار قوی و پر انرژی هستند هم چنین تربیت سگ ها هرچه در سنین کم انجام شود، موثر تر خواهد بود.

گربه ها

امروزه گربه ها مهمان منزل بسیاری از افراد هستند و حضور آن ها خانه را گرما می بخشد و به انسان حس سرخوشی می هد و از بی حوصلگی جلوگیری می کند. در این مقاله سعی داریم در باره این حیوان ملوس و زیبا بیشتر بدانیم.

گربه ها را بیشتر بشناسیم

پستانداری گوشتخوار است و دندان های مناسبی برای خوردن گوشت دارد. این حیوان می تواند گوش های خود را در جهت مخالف همدیگر بچرخاند طوری که حتی می تواند گوش هایش را خلاف جهت حرکتش حرکت دهد. جالب است بدانید که گربه ها شب گردی را دوست دارند و روز خود را به استراحت میگذراند.

ریه های گربه کوچک بوده بنابرین حین دویدن زود خسته شده ومی خواهد سریع تر شکار خود را به چنگ بیاورد. گربه ها حیوانات کم سرو صدایی هستند و در طول روز بیشتر از ۱۰ ساعت می خوابند؛ بنابراین برای نگهداری در آپارتمان مناسب هستند.

  توصیه نمی شود به گربه ها شیرینی یا شکلات بدهید زیرا اصلا مزه آن را درک نمی کنند و حتی برایشان مضر می باشد‌. نگهداری گربه ها نسبت به سگ ها کم هزینه تر و آسان تر است و از جهت عاطفی مستقل تر هستند؛ به عبارتی رسیدگی کمتری می خواهند.

موادغذایی مورد نیاز گربه ها کدامند؟

گربه ها ازموش و پرندگان تغذیه می کنند بنابراین در غذای آن ها حتما پروتئین را فراهم کنید. می توانید غذای خانگی برای گربه تان تامین کنید اما ممکن است کافی نباشد، در این صورت بهتر است غذای خشک تهیه کنید حتی می توانید آن را با آب مخلوط کنید.

گربه پرشین

این گربه ها از زیباترین و بهترین نژاد در جهان هستند و طرفداران بسیاری دارند. اولین چیزی که بعد از دیدن آن ها به چشم می آید، موهای زیبا و پرپشت آن ها است که البته باید منظم شانه شوند تا گره نخورند. برای آشنایی و مشاهده و همچنین خرید وفروش انواع گربه پرشین می توانید به سایت یک میوه مراجعه کنید.

خلق و خوی این نوع گربه ها به گونه ای است که همانند دیگر گربه ها تغییر را دوست ندارند و طرفدار نظم در خانه هستند و از جابجایی وسایل خوششان نمی آید این حیوان محیط آرام را ترجیح می دهد. این گربه ها از اینکه توسط صاحب شان نوازش شوند، لذت می برند ولی وابسته نمی شوند.

ویژگی ظاهری گربه های پرشین

پرشین ها در اندازه های بزرگ و متوسط یافت می شوند و چشمان گرد و گیرا و پاهای کوتاهی دارند و بینی و گوش آن ها کوچک است. پرشین ها پشمالو هستند و انسان از نوازش آن ها حس خوبی به دست می آورد.

گربه چین چیلا

این نوع گربه ها آرام و ساکت هستند و می توانند مدت زیاد در خانه تنها بمانند. از طرفی گربه هایی تنبل هستند و فقط برای بازی و غذا خوردن بلند می شوند.  صورت آن ها تخت است و موی زیادی دارند. چین چیلاها در واقع بخشی از نژاد پرشین هستند.

 چین چیلا ها از محبوب ترین گربه های آپارتمانی هستند وصورت گرد و درشتی دارند و به قیمت های مختلف در بازار عرضه می شوند. برای یافتن بهترین گربه پرشین و اطلاع از قیمت آن می توانید نگاهی به سایت یک میوه بیندازید.

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد گربه ها و خصوصیات آن ها و احتیاجات غذایی آن ها صحبت شد که باید پروتئین در غذای آن ها گنجانده شود. هم چنین دو گربه از نژاد پرشین که از محبوب ترین نژادهای جهان است را شناختیم.


خرید سگ

خریدار سگ برای خرید و فروش عمده سگ بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده سگ برای فروش عمده سگ خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش سگ می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده سگ مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده سگ مصرف داخل و حتی اقدام به خرید سگ صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت سگ معامله بهتری را انجام خواهید داد....
announcement