filter_list

لیست آگهی های "سگ و گربه _ نگهبان هاسکی ژرمن دوبرمن سرابی"

فروش گربه پرشین بلو بای کال در تهران

گربه پرشین بای کالر -خانگی و اصیل و ماده -شیر کامل خورده و با غذای مادر اند بیبی رویال تغذیه شدند - 24 ، بهمن بدنیا اومدند -کاملا سالم و کلسیم خوردند که استخوناشون قوی باشند -جای دستشوییشو کامل بلده -وقتی از نزدیک ببینید متوجه سالم بودن و زیبایی دوچندان گربه خواهید شد ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش گربه پرشین بلو بای کال در تهرا...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 ساعت پیش

فروش گربه پرشین در تهران

بچه گربه پرشین بسیار سالم و شیطون ماده یک ماه و نیم سن ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش گربه پرشین در تهران خریدار برای خرید گربه پرشین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش گربه پرشين سوپر فلت در تهران

پرشين سوپر فلت اصيل ، نر ٤٥ روزه ، دست و پا كوتاه ، تراكم مو بالا سفيد يك دست ، پدر وارداتى از او اوكراين و برنده دو دوره جايزه زيبايى ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش گربه پرشين سوپر فلت در تهران خریدار برای خرید گربه پرشين سوپر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش گربه اسکاتیش در کرج

گربه اسکاتیش دبل فود بلک از پدر و مادر وارداتی همهی چکاب ها رو انجام داده انگل و واکسن تحویل در دامپزشکی به همراه وسایل ثبت آگهی در البرز ، کرج آگهی فروش گربه اسکاتیش در البرز خریدار برای خرید گربه اسکاتیش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش انواع مرغوب خاک بستر گربه در مشهد

تولید و پخش انواع خاک بستر گربه ، بوگیر خاک گربه ، لاینر خاک گربه و سایر ملزومات و اکسسوری حیوانات خانگی عمده و جزیی 09301 ثبت آگهی در مشهد ، آب و برق آگهی فروش انواع مرغوب خاک بستر گربه در خراسان رضوی خریدار برای خرید مرغوب خاک بستر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش گربه پرشین کت سوپر فلا در آمل

پرشین کت سوپر فلت کاملا سالم فوقالعاده زیبا و بازیگوش با بچه ها خیلی خوبن 55 روزه نر و ماده ثبت آگهی در مازندران ، آمل آگهی فروش گربه پرشین کت سوپر فلا در مازندران خریدار برای خرید گربه پرشین سوپر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش اسکلت کامل گوشتی ، مرغ کامل در تهران

آگهی فروش اسکلت کامل گوشتی مرغ کامل در تهران خریدار برای خرید اسکلت کامل گوشتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش گربه پرشین اگزوتیک در تهران

پرشین اگزوتیک توله دوماهه ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش گربه پرشین اگزوتیک در تهران خریدار برای خرید گربه پرشین اگزوتیک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش سگسرابی اصیل در ماهدشت

سراب کنل آفیشیال مفتخر است یکی از اعضای کوچک جامعه کم تعداد احیا کننده سگ های سرابی اصیل باشد انواع سگ سرابی بز ، قره ، سگ های سرابی سرخ ابلق سرابی های با ذات و نسل شناخته شده و از گنجینه سگ های ایران که حفظ شده اند برای خرید از این مجموعه با ما تماس بگیرید و در موقع تماس لطفا بفرمایید از سایت چارپا تماس گرفته اید با تشکر افتحار ما حف...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش گربه پرشین بای کالر در تهران

گربه پرشین بای کالر -خانگی و اصیل -شیر کامل خورده و با غذای مادر اند بیبی رویال تغذیه شدند - 24 ، بهمن بدنیا اومدند -تحویل 24 فروردین به بعد شیرکامل دوماهشونو بخورند -کاملا سالم و کلسیم خوردند که استخوناشون قوی باشند -وقتی از نزدیک ببینید متوجه سالم بودن و زیبایی دوچندان گربه خواهید شد ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش گربه پرشین ب...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش گربه وان چشم دو رنگ در تهران

گربه کامل سفید ١٠ ماهه -نژاد اصلی وان تركيه -یک چشم آبى و یک چشم کهربایى - سالم و سلامت - نر -همه واکسن ها انجام شده -به همراه شناسنامه -فوق العاده باهوش و مهربان -خانواده دوست و خون گرم -جای خاک و همه چی رو بلده با تشکر ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش گربه وان چشم دو رنگ در تهران خریدار برای خرید گربه وان چشم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش پت شاپ ها در تهران

لوازم اسباب بازی سگ و گربه و کلیه خدمات ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش پت شاپ ها در تهران خریدار برای خرید پت شاپ ها تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش فیلتراسیون 8 اینچی در سگزآباد

آگهی فروش فیلتراسیون 8 اینچی در قزوین خریدار برای خرید فیلتراسیون 8 اینچی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 روز پیش

فروش سگ پاکوتاه بامرغ عشق تعویض در بابلسر

به علت نداشتن جا وحو ثبت آگهی در بابلسر ، امام آگهی فروش سگ پاکوتاه بامرغ عشق تعویض در مازندران خریدار برای خرید پاکوتاه بامرغ عشق تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش غذای سگ ارزان در نوشهر

فروش ویژه غذای سگ مرغ چپی کشتارگاه و کله مرغ و پا ثبت آگهی در مازندران ، نوشهر آگهی فروش غذای سگ ارزان در مازندران خریدار برای خرید غذای سگ ارزان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش گربه پرشین کلاسیک در تهران

بچه گربه های پرشین کلاسیک اصیل متولد 27 بهمن کاملا خونگی با پدر و مادر هستن و تغذیه عالی داشتن در 6 روزگی چشم باز کردن و در 30 روزگی جای خاک رو یاد گرفتن پدر و مادر شناسنامه دار تحت دامپزشک بزرگ شده اند تمام مدارک پزشکی موجوده برای عکس و فیلم بیشتر با اینستگرام با ایدی زیر مراجعه نمایید @hero-denis ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش گربه...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

گربه پیش فروش پرشین چی در تهران

سلام با عرض ادب به دوستان حیوان دوست بچه های پرشین چینچلا چینچلا سیلور مادر پرشین سوپر فلت بلک پدر هنوز به دنیا نیامدنند ولی عکس بارداری نشان میدم به شرط سلامت میدم تحویلهر موقع بخواهید نر ماده موجود قیمت مقطوع هست لطفا کسانی که قیمت نژاد های خاص خبر ندارند پیام ندهند فقط چت یا واتساپ لطفا لطفا لطفا تماس نگیرید ثبت آگهی در تهران...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 16 روز پیش

فروش قفس بزرگ برای سگ های قهرمان در تایباد

آگهی فروش قفس بزرگ برای سگ های قهرمان در خراسان رضوی خریدار برای خرید قفس بزرگ های تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 16 روز پیش

فروش گربه پرشین دال فیس در رشت

گربه بسیار آرام و مودب اسمشو هم بلده واکسیناسیون کامل شناسنامه دار ثبت آگهی در گیلان ، رشت آگهی فروش گربه پرشین دال فیس در گیلان خریدار برای خرید گربه پرشین دال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 17 روز پیش

فروش غذای قصابی برای سگ در قائم شهر

ل گوشت برای سگ موجود میباشد 090559024 ثبت آگهی در مازندران ، قائم شهر آگهی فروش غذای قصابی برای سگ در مازندران خریدار برای خرید غذای قصابی برای سگ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 17 روز پیش

سگ ها و گربه ها

اگر می خواهید بدانید اولین جانوری که توسط انسان اهلی شده است کدام است، باید بگویم سگ است. سگ ها در جامعه انسانی نقش های گوناگونی دارند مثل: حفاظت از گله ها، شکار، کمک به پلیس در پیدا کردن محل بمب، جسد و غیره.

امروزه گربه ها مهمان منزل بسیاری از افراد هستند و حضور آن ها خانه را گرما می بخشد و به انسان حس سرخوشی می هد و از بی حوصلگی جلوگیری می کند. در این مقاله سعی داریم در باره این دو حیوان زیبا بیشتر بدانیم

سگ ها

 یکی از دلایلی که باعث شده سگ برای انسان دوست داشتنی باشد، چشم این حیوان است؛ چشم سگ ها سبب جذاب شدن و ایجاد ارتباط قوی با انسان می شود. سگ ها را عمدتا به ۳ گروه می توان دسته بندی کرد؛ سگ های شکاری، سگ های نگهبان و سگ های خانگی. ما در این مقاله سعی داریم چند مورد از سگ های معروف و بسیار کاربردی در زندگی انسان را معرفی کرده و نگاه اجمالی به زندگی آن ها داشته باشیم.

نیازهای اساسی سگ ها

در ابتدا از نیازهای اساسی این حیوان وفادار صحبت خواهیم کرد. سگ ها نیز مانند هر جانور دیگری به جا، آب و غذا نیاز دارند و از آن جا که سگ ها حیواناتی با احساس وعاطفی هستند، بیشتر از بقیه حیوانات نیازمند توجه و رسیدگی می باشند.

سلامت سگ ها

توجه به سلامت سگ ها و مراجعه به موقع آن ها به دامپزشک، از اولویت های سلامت جسمانی آن ها است؛ معمولا ۲ باردر سال باید دامپزشک سگ را چک آپ کند.

نژاد

در نژادهای مختلف رنگ، ویژگی رفتاری و اندازه سگ ها متفاوت است؛ این تفاوت به حدی می تواند باشد که ممکن است فکر کنید دو گونه مختلف را مشاهده می کنید. اگر شما هم در فکر خرید سگ موردنظر خود ازهر نژادی هستید، پیشنهاد می کنیم مراجعه ای به سایت یک میوه داشته باشید.

سگ های نگهبان

یکی از مواردی که دلالت بر رابطه بین انسان و سگ ها دارد، آموزش سگ ها برای نگهبانی بشر است. سگ های نگهبان علاوه بر اینکه از قدرت جسمانی خوبی برخوردارند، هوش بالایی نیز دارند. باهوش بودن آن ها باعث شده خیلی سریع آموزش های نگهبان خود را بیاموزند.

خریداری توله سگ نگهبان یا بالغ؟

حالا سوال پیش می آید که خریداری توله سگ نگهبان بهتر است یا بالغ؟ توله سگ ها هم بهتر آموزش می بینند و هم اگر از سن کم تربیت شوند، به شما وابسته شده و وقتی بالغ شدند، یک نگهبانی تمام عیار ارائه می دهند. این سگ ها بسیار وفادار بوده و هنگامی که خطر صاحب خود را تهدید می کند، جان خود را به خطر می اندازند.

سگ هاسکی ژرمن شپرد

حتما تا کنون این سگ ها را در تلویزیون دیده اید. سگ های هاسکی ژرمن بسیار قوی و چابک هستند و تربیت آن ها کمی سخت تر از بقیه نژادهای سگ است؛ البته اگر تربیت و آموزش آن ها را از سن کم شروع کنید، راحت تر به هدف دلخواه تان می رسید.

نکته ای که در مورد سگ هاسکی باید بیان کنیم این است که فرار حرفه ای هستند و تا از تربیت آن ها مطمئن نشده اید، نباید از آن ها غافل شوید. اگر قصد خرید و یا حتی مشاهده بهترین گونه های سگ هاسکی ژرمن را می خواهید، کافی است نگاهی به سایت یک میوه بیندازید.

پاداش به سگ های هاسکی ژرمن

از خوراک و غذاهای خوشمزه برای پاداش دادن به آن ها استفاده کنید اگر در تربیت این سگ ها دچار مشکل شده اید، باید بگوییم که علاقه زیادی به تشویق شدن دارند و حتی کارها و آموزش های سخت را با تمام قوا انجام خواهند داد.

 

گربه ها را بیشتر بشناسیم

پستانداری گوشتخوار است و دندان های مناسبی برای خوردن گوشت دارد. این حیوان می تواند گوش های خود را در جهت مخالف همدیگر بچرخاند طوری که حتی می تواند گوش هایش را خلاف جهت حرکتش حرکت دهد. جالب است بدانید که گربه ها شب گردی را دوست دارند و روز خود را به استراحت میگذراند.

ریه های گربه کوچک بوده بنابرین حین دویدن زود خسته شده ومی خواهد سریع تر شکار خود را به چنگ بیاورد. گربه ها حیوانات کم سرو صدایی هستند و در طول روز بیشتر از ۱۰ ساعت می خوابند؛ بنابراین برای نگهداری در آپارتمان مناسب هستند.

  توصیه نمی شود به گربه ها شیرینی یا شکلات بدهید زیرا اصلا مزه آن را درک نمی کنند و حتی برایشان مضر می باشد‌. نگهداری گربه ها نسبت به سگ ها کم هزینه تر و آسان تر است و از جهت عاطفی مستقل تر هستند؛ به عبارتی رسیدگی کمتری می خواهند.

موادغذایی مورد نیاز گربه ها کدامند؟

گربه ها ازموش و پرندگان تغذیه می کنند بنابراین در غذای آن ها حتما پروتئین را فراهم کنید. می توانید غذای خانگی برای گربه تان تامین کنید اما ممکن است کافی نباشد، در این صورت بهتر است غذای خشک تهیه کنید حتی می توانید آن را با آب مخلوط کنید.

گربه پرشین

این گربه ها از زیباترین و بهترین نژاد در جهان هستند و طرفداران بسیاری دارند. اولین چیزی که بعد از دیدن آن ها به چشم می آید، موهای زیبا و پرپشت آن ها است که البته باید منظم شانه شوند تا گره نخورند. برای آشنایی و مشاهده و همچنین خرید وفروش انواع گربه پرشین می توانید به سایت یک میوه مراجعه کنید.

خلق و خوی این نوع گربه ها به گونه ای است که همانند دیگر گربه ها تغییر را دوست ندارند و طرفدار نظم در خانه هستند و از جابجایی وسایل خوششان نمی آید این حیوان محیط آرام را ترجیح می دهد. این گربه ها از اینکه توسط صاحب شان نوازش شوند، لذت می برند ولی وابسته نمی شوند.

ویژگی ظاهری گربه های پرشین

پرشین ها در اندازه های بزرگ و متوسط یافت می شوند و چشمان گرد و گیرا و پاهای کوتاهی دارند و بینی و گوش آن ها کوچک است. پرشین ها پشمالو هستند و انسان از نوازش آن ها حس خوبی به دست می آورد.

گربه چین چیلا

این نوع گربه ها آرام و ساکت هستند و می توانند مدت زیاد در خانه تنها بمانند. از طرفی گربه هایی تنبل هستند و فقط برای بازی و غذا خوردن بلند می شوند.  صورت آن ها تخت است و موی زیادی دارند. چین چیلاها در واقع بخشی از نژاد پرشین هستند.

 چین چیلا ها از محبوب ترین گربه های آپارتمانی هستند وصورت گرد و درشتی دارند و به قیمت های مختلف در بازار عرضه می شوند. برای یافتن بهترین گربه پرشین و اطلاع از قیمت آن می توانید نگاهی به سایت یک میوه بیندازید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم در مورد حیوانی که در وفاداری همتا ندارد، صحبت کنیم. در مورد نیازهای اساسی  سگ ها که در حفظ حیات شان بسیار اهمیت دارد و حتما باید حداقل سالی دوبارتوسط دامپزشک چک آپ شوند. همانطور که توضیح دادیم سگ ها بسیار حیوانات باهوشی هستند و از بین گونه چابک، هاسکی ژرمن ها بسیار قوی و پر انرژی هستند هم چنین تربیت سگ ها هرچه در سنین کم انجام شود، موثر تر خواهد بود. همچنین در این مقاله در مورد گربه ها و خصوصیات آن ها و احتیاجات غذایی آن ها صحبت شد که باید پروتئین در غذای آن ها گنجانده شود. هم چنین دو گربه از نژاد پرشین که از محبوب ترین نژادهای جهان است را شناختیم.


خرید سگ

خریدار سگ برای خرید و فروش عمده سگ بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده سگ برای فروش عمده سگ خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش سگ می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده سگ مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده سگ مصرف داخل و حتی اقدام به خرید سگ صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت سگ معامله بهتری را انجام خواهید داد....