filter_list

لیست آگهی های "اسب و الاغ خر و فروش قاطر- ترکمن عربی سفید نر و ماده"

فروش لوازم قنادی وشیرینی پزی در اصفهان

آگهی فروش لوازم قنادی وشیرینی پزی در اصفهان خریدار برای خرید لوازم قنادی وشیرینی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

3 عدد اسب بفروش میرسد با لوازم سوار کاری در شیراز

فروش سه عدداسب بالوازم زین حدود 70 سال پیش ودهانه ودیگر لوازم به علتنداشتن وقت ومشکل مالی ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش 3 عدد اسب ب میرسد با لوازم سوار کاری در فارس خریدار برای خرید میرسد لوازم سوار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش اسب مادیان کرد در یزد

مادیون پنج نشان سواری نشده دارای برگ میکروچیب سنم 3 به 4 ثبت آگهی در یزد آگهی فروش اسب مادیان کرد در یزد خریدار برای خرید اسب مادیان کرد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش اسب مادیان در شیراز

اسب مادیان درهشور خالص ب همراه کره نریان تازه متولد شجره دار فروش فوری ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش اسب مادیان در فارس خریدار برای خرید اسب مادیان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش اسب دره شور 4 ساله سر و دم گیر شجره دار در اصفهان

اسب تازه نعل بندی شده آرام و سواری بده ثبت آگهی در اصفهان آگهی فروش اسب دره شور 4 ساله سر و دم گیر شجره دار در اصفهان خریدار برای خرید دره شور ساله تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش تجهیزات اسب سواری در کرج

زین چرم جنس خوب زیاد استفاده نشده ثبت آگهی در کرج آگهی فروش تجهیزات اسب سواری در البرز خریدار برای خرید تجهیزات اسب سواری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش انواع زین اسب در تهران

زین اشتوبن پشت تخت و پشت گرد ثبت آگهی در تهران آگهی فروش انواع زین اسب در تهران خریدار برای خرید انواع زین اسب تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش زین اسب عبدالخالق اصلی در شیراز

زین اسب عبدالخالق اصلی با رکاب وبند رکاب ، تنگ ، دم گیر کم کارکرد در حد نو عتیقه قیمت دوازده میلیون تومان مقطوع ساعت تماس 12 ظهر تا 12 شب ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش زین اسب عبدالخالق اصلی در فارس خریدار برای خرید زین عبدالخالق اصلی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اسب دره شول در شیراز

اسب دره شولدو سال و نیم در سه سال کره سالار نقی زاده ابرش نریون ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش اسب دره شول در فارس خریدار برای خرید اسب دره شول تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اسب مادیان و کره مادیان در شیراز

با سلام اسب مادیان وکره مادیان کرد دره شول سواری عالی کره نوه سالار 2 جهت اطلاعات بیشتر تماس و وات در خدمتم* ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش اسب مادیان و کره مادیان در فارس خریدار برای خرید مادیان کره مادیان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اسب مادیون ابستن همراه با کره نر سیاخ دارنگون در شیراز

اسب مادیون ابستن همراه با کره نر اصیل و سواری عالی جوان ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش اسب مادیون ابستن همراه با کره نر سیاخ دارنگون در فارس خریدار برای خرید مادیون ابستن همراه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اسب مادیان در شیراز

اسب مادیان 4 ساله از نژاد ترک رنگ ابرش ، اسب آماده کشش برای شکم اول می باشد . موقعیت اسب در شهرستان کوار ، شیراز میباشد ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش اسب مادیان در فارس خریدار برای خرید اسب مادیان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش کره اسب مادیون در تهران

مادیون 18 ماههاز پدرکرد مادر کرد دره شوری قد بلند عالی وتیز و چابک فیلم سواری پدر هم موجوده کسیطالب کره مادیان بود فیلم هم ارسال میشه . کره مادیون شهرستان می‌باشد . تخفیف ویژه ثبت آگهی در تهران آگهی فروش کره اسب مادیون در تهران خریدار برای خرید کره اسب مادیون تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اسب مادیان وکره در اصفهان

مادیان کرد سن هشت سال کره مال سیاه خان هست شکم خالی کره دهی عالی سواری دار پرخون بدلیل مشکل مالی میفروشم ثبت آگهی در اصفهان آگهی فروش اسب مادیان وکره در اصفهان خریدار برای خرید اسب مادیان وکره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اسب مادیان در اصفهان

سلام خدمت اسبازان واسب دوستان فروش ویژه کری مادیان دوبه سه خالص ایرانی مدرکدار چهارماه آبستنی با لردشاه بزرگ درحال سواری کردن بسیار نجیب و خوش استایل پرخوندوقلم سفید رخ نشان سالم به شرط و آینده دار معاوضه به غیراز اسب با موارد دیگر انجام میشه مستقر در باشگاه سوارکاری سلطان اصفهان جهت بازید حضوری تماس بگیرید ثبت آگهی در اصفهان ...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اسب کرد در اصفهان

نریون 7 سال نوه سهراب کرمانشاه ثبت آگهی در اصفهان آگهی فروش اسب کرد در اصفهان خریدار برای خرید اسب کرد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اره فلکه شصت فولاد دسته بیل زنی رنده سه کاره خراطی در رستم آباد

فروش فوری تعدادی دستگاهای نجاری . دسته بیل زنی نیمه اتومات . اره فلکه شصت با دینام سه اسب نو . دستگاه خراطی میر نظام دو متری . رنده سه ک ثبت آگهی در گیلان ، رستم آباد ، رحمت اباد . سندس آگهی فروش اره فلکه شصت فولاد دسته بیل زنی رنده سه کاره خراطی در گیلان خریدار برای خرید اره فلکه شصت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش شناور 12 5 اسب نو زیر قیمت در سقز

12 اینچ 12 . 5اسب بخار 12 5متر ارتفاع با تخفیف ده درصدی فقط تماس پاسخگو ه ثبت آگهی در کردستان ، سقز آگهی فروش شناور 12 5 اسب نو زیر قیمت در کردستان خریدار برای خرید شناور زیر قیمت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش اسب ماده ابستن 4 ماه دیگه بیشتر نداره در شیراز

سلام اسب ماده قرمز عالی سواری اسب من فقط برا دم خونه گرفتم نه دلال هستم نه چیزی الانم بخاطر که جاشو ندارم دارم میفروشمشابستن هست 4 ماه دیگه هم بیشتر نداره با تشکر از برنامه ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش اسب ماده ابستن 4 ماه دیگه بیشتر نداره در فارس خریدار برای خرید ماده ابستن ماه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش اسب در شیراز

مادیون 4 ماه آبستنی ونریون سرودمگیر فروشی معاوضه هم دارم ثبت آگهی در شیراز آگهی فروش اسب در فارس خریدار برای خرید اسب تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

اسب و الاغ خر و فروش قاطر- ترکمن عربی سفید نر و ماده

از گذشته تاکنون برخی از حیوانات در سواری دادن و بارکشی استفاده شده اند. امروزه نیز در موارد سواری دادن، تغذیه، دارویی و تفریحی و ورزشی کارآمد هستند. در این مقاله سعی داریم توضیحات مختصری در مورد آن ها ارائه دهیم.

الاغ ها

 بیشتر در بارکشی  استفاده می شوند. اکنون جمعیت آن ها نسبت به گذشته رو به کاهش است. شیر این حیوان برای کسانی که به شیر گاو حساسیت دارند، مناسب است زیرا کازئین آن کمتر است؛ الاغ ها زیر باران مریض می شوند زیرا پوشش بدن حفاظتی ندارند و خیس می شوند. آن ها باید به صورت گله ای یا در کنار بز و گوسفند زندگی کنند.

استخوان، معده و دل و روده، خون و شیر خر از جهت دارویی و درمانی کاربرد دارند. همچنین برای افراد کم خون، ژلاتین موجود در پوست خر که از جوشیدن پوست آن در آب بدست می آید، در افزایش هموگلوبین خون بسیار موثر می باشد.

قاطر ها

قاطر چهارپایی دو رگه، از آمیزش بین خر نر و اسب ماده متولد می شود و نمی تواند تولید مثل کند. قدرت جسمانی قاطر ها و مقاومت در برابر بیماری ها نسبت به خر بیشتر و عبور از صخره ها راحت تر است  به همین دلیل مردم برای بارکشی قاطر را ترجیح می دهند. هم چنین قیمت قاطر گران تر از خر است. اگر می خواهید از قیمت قاطر و الاغ و نحوه فروش آن ها به طور کامل مطلع شوید، سری به سایت یک میوه بزنید.

اسب ها

همیشه تماشای دویدن اسب و سرعت بالای آن ما را به هیجان می آورد. اندام های اسب به گونه است که بالابردن سرعت این حیوان را ممکن می سازد. اسب توانایی زیادی در نگه داشتن تعادل خود در هنگام دویدن دارد و در صورت تهدید جانش، بلافاصله آماده شده و فرار می کند.

اسب ها می توانند در حالت ایستاده یا نشسته بخوابند. این حیوان نجیب، در ۵ سالگی کاملا بالغ می شود. شیر، مو، پوست، استخوان و گوشت اسب کاربرد خوراکی و اقتصادی دارد؛ همچنین در طب سنتی از ادرار جنس ماده باردار، در تهیه مواد دارویی استفاده می شود. اکنون به معرفی سه مورد از نژادهای اصیل ایرانی اسب می پردازیم:

1. اسب کردی:

این نژاد، به دلیل ظاهر زیبایی که دارد، معروف است. استقامت بالای این اسب ها باعث شده از صخره های صعب العبور عبور کنند و حتی جایگزین وسیله نقلیه در مناطق کوهستانی باشند.این اسب ها تغذیه کمتری دارند و همه جای دنیا این اسب با ارزش ایرانی شناخته شده است.

2. اسب عرب:

دلیل اینکه این اسب اصیل ایرانی عرب نامیده میشود این است که در گذشته کشور ایران بسیار وسیع بوده و کشورهای عربی نیز در قلمرو ایران بودند. این اسب ها توانایی فوق العاده ای در ورزش های استقامتی دارند و امروزه در مسابقات سوارکاری به میدان می روند. حال سوال این است که رنگ و خصوصیات ظاهری آن ها به چه صورتی است؟

اسب عرب به رنگ های کهر، خاکستری، مشکی، کرنگ دیده شده است و رنگ مشکی آن کمیاب تر است. این اسب ها به آسانی قابل تشخیص هستند زیرا دارای سر و دم بلند و چشم درشتی می باشند.

اسب های عرب بسیار زیرک، حساس، دقیق و باهوش هستند و این امر سبب شده با سوارکاران خود ارتباط بهتری برقرار کنند. هر اسب داری قیمت متفاوتی از اسب ها می دهد. شما می توانید با مراجعه به سایت یک میوه، بهترین اسب های عرب و ترکمن سفید و ... را با قیمت مناسب پیدا کنید.

3. اسب ترکمن:

این اسب از نژاد خالص ترکمن صحرا می باشد و بدنی کشیده و شکمی تخت دارد. اسب ترکمن بیشتر به رنگ خاکستری و سفید دیده می شود و صادرات آن به خارج از کشور ممنوع است. این اسب سم ها و مفاصل قوی دارد این امر باعث شده توانایی حرکات مختلف پرشی و سنگین ورزشی را داشته باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم در مورد چهار پایانی که انسان قادر به سواری گرفتن از آن ها است، صحبت کنیم. هر کدام از آن ها ویژگی مخصوص به خود را از قبیل رنگ، تغذیه، استقامت، سرعت و محل زندگی را دارند و در کنار انسان ها زندگی می کنند.


خرید اسب

خریدار اسب برای خرید و فروش عمده اسب بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده اسب برای فروش عمده اسب خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش اسب می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده اسب مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده اسب مصرف داخل و حتی اقدام به خرید اسب صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت اسب معامله بهتری را انجام خواهید داد....