filter_list

لیست آگهی های "نهاده ها دام و طیور"

فروشگاه محصولات ارگانیک ، طبیعی و رژیمی دکتر حافظ در قدس

فروشگاه دکتر حافظ ، به عنوان بهترین مرجع محصولات ارگانیک ، طبیعی و رژیمی کشور ، زیر نظر متخصصین پزشکی ، تغذیه ، صنایع غذایی و فناوری کشور ، تلاش دارد علاوه بر محصو ثبت آگهی در قدس ، شهرقدس آگهی فروش گاه محصولات ارگانیک طبیعی و رژیمی دکتر حافظ در تهران خریدار برای خرید گاه محصولات ارگانیک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهاده های دامی در بیرجند

خرید و فروش نهاده های د ثبت آگهی در خراسان جنوبی ، بیرجند آگهی فروش نهاده های دامی در خراسان جنوبی خریدار برای خرید نهاده های دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهاده دام و طیور سبوس گندم ذرت جو در آمل

نهاده دام و طیور ذرت جو و گندم و سبوس گندم و ذرت موجود بوده و قابل ارسال به تمام نقاط کشور می ب ثبت آگهی در آمل ، طالب آملی آگهی فروش نهاده دام و طیور سبوس گندم ذرت جو در مازندران خریدار برای خرید نهاده دام طیور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خوراک دام وطیور کلی و جزیی در البرز

خوراک دام وطیور سبوس جو ذرت سویا گندم به صورت کلی وجزیی تحویل درب مرغداری تحویل درب گاوداری آگهی فروش خوراک دام وطیور کلی و جزیی در البرز خریدار برای خرید خوراک دام وطیور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش عمده نهاده های دامی جو گندم ذرت سبوس سویا در زاهدان

ارسال انواع نهاده های دامی اعم از جو داخلی و خارجی ، ذرت داخلی و خارجی ، گندم ، خرده گندم ، سبوس گندم و جو ، سویا ، ارسال نهاده های دامی به سراسر کشور از ده تن ثبت آگهی در سیستان و بلوچستان ، زاهدان آگهی فروش عمده نهاده های دامی جو گندم ذرت سبوس سویا در سیستان وبلوچستان خریدار برای خرید عمده نهاده های تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بازرگانی و تولیدی و توزیعی نهاده های دامی در ابهر

بازرگانی تولید و توزیع نهاده های دام وطیور و آبز ثبت آگهی در زنجان ، ابهر آگهی فروش بازرگانی و تولیدی و توزیعی نهاده های دامی در زنجان خریدار برای خرید بازرگانی توزیعی نهاده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تولید توزیع و بازرگانی نهاده های دامی در ابهر

فروش ویژه انواع کنسانتره دام وطیور انواع کنسانتره شیری و پرواری و سفارشی طبق فرمول ثبت آگهی در زنجان ، ابهر آگهی فروش تولید توزیع و بازرگانی نهاده های دامی در زنجان خریدار برای خرید توزیع بازرگانی نهاده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

ذرت علوفه ای ، تفاله سیب و در چهاربرج

فروش عمده و خرده تمامی نهاده های دامی ارسال به تمام نقاط کشور ذرت علوفه ای ، تفاله چغندر ، سیب ، یونجه ، کاه آگهی فروش ذرت علوفه ای تفاله سیب و در آذربایجان غربی خریدار برای خرید ذرت علوفه تفاله تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

تخم نطفه دار در کاشان

✅گروه تحقیقاتی مهندس کریمی کارشناس رسمی دام و طیور ✅تولیدو اصلاح نژاد جوجه و تخم نطفه دار انواع طیور گوشتی . تخمگذار . زینتی تخم نطفه دار مرغ : گوشتی . تخمگذار . زینتی تخم نطفه دار قوغاز تخم نطفه دار طاوس تخم نطفه دار بوقلمون تخم نطفه دار قرقاول تخم نطفه دار غاز تخم نطفه دار اردک ✅مناسب برای جوجه کشی با تضمین 85 الی 90درصدهچ ط...

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش علوفه ذرت چاپری در دزفول

فروش عمده باتناژبالابرای دامداری های بزرگ همچنین فروش علوفه ذرت بسته بندی شده دربسته های 30 کیلویی برای دامداریهای سنتی وکوچک شماره تماس09166424107 آدرس دفتر ، دزفول شمس آباد ، جنب تالارماه عسل آگهی فروش علوفه ذرت چاپری در خوزستان خریدار برای خرید علوفه ذرت چاپری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهاده دامو طیور جو ذرت گندم سبوس در آمل

نهاده دام و طیور از جمله گندم و جو و ذرت و سبوس گندم موجود بوده و به تمام نقاط کشور ارسال می گ ثبت آگهی در آمل ، خیابان هراز آگهی فروش نهاده دامو طیور جو ذرت گندم سبوس در مازندران خریدار برای خرید نهاده دامو طیور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهاده دامو طیور جو ، ذرت گندم سبوس در آمل

نهاده دام و طیور از جمله سبوس گندم و ذرت و جو گندم موجود بوده و به تمام نقاط کشور ارسال می شود برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید ف ثبت آگهی در آمل ، خیابان هراز آگهی فروش نهاده دامو طیور جو ذرت گندم سبوس در مازندران خریدار برای خرید نهاده دامو طیور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش همه نهاده های کشاورزی را از ما بخواهید در تهران

سلام خدمت کشاورزان و همکار های عزیز و محترم سایت ما با کلی تخفیفات راه اندازی شد ثبت آگهی در تهران آگهی فروش همه نهاده های کشاورزی را از ما بخواهید در تهران خریدار برای خرید همه نهاده های تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پیلت و انواع نهاده دام و طیور موجوده در آمل

پیلت و انواع نهاده دام و طیور موجود بوده و به تمام نقاط کشور ارسال می گ ثبت آگهی در آمل ، هراز آگهی فروش پیلت و انواع نهاده دام و طیور موجوده در مازندران خریدار برای خرید پیلت نهاده دام تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش اسیاب با کیفیت صنعتی کیافارم در اراک

آگهی فروش اسیاب با کیفیت صنعتی کیافارم در مركزی خریدار برای خرید اسیاب کیفیت صنعتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ماهی آزاد ، ماهی سفید پرورشی ، ماهی کپور ، ماهی بیگ هد در گیلان

قابل توجه نهادها ، ارگانها ، دانشگاهها ، ادارات ، رستورانها ، مراکز خریدو فروشگاهی بزرگ تحویل ماهی زنده پرورشی با هر وزن و سایزی در هر نقطه ای از ثبت آگهی در گیلان آگهی فروش ماهی آزاد ماهی سفید پرورشی ماهی کپور ماهی بیگ هد در گیلان خریدار برای خرید ماهی آزاد ماهی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهاده و پیلت دام و طیور موجود می باشد در آمل

نهاده و پیلت دام و طیور موجود بوده و به تمام‌ نقاط کشور ارسال می گ ثبت آگهی در آمل ، هراز آگهی فروش نهاده و پیلت دام و طیور موجود می باشد در مازندران خریدار برای خرید نهاده پیلت دام تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهاده دام موجود است در آمل

نهاده دام موجود بوده وبه تمام نقاط کشور ارسال می گ ثبت آگهی در آمل ، هراز آگهی فروش نهاده دام موجود است در مازندران خریدار برای خرید نهاده دام موجود تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش نهاده دام و طیور موجود می باشد در آمل

نهاده دام و طیور موجود بوده و به تمام نقاط کشور ارسال می گ ثبت آگهی در آمل ، هراز آگهی فروش نهاده دام و طیور موجود می باشد در مازندران خریدار برای خرید نهاده دام طیور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش گوگرد کلوخه گازی | Sulfur NIGC | سازمان تامین نهاده ایران در اصفهان

سازمان تامین نهاده ایران | بزرگترین تولید کننده و فروشنده گوگرد در ایران | پایین ترین قیمت گوگرد | با کیفیت ترین گوگرد صادراتیتلفن دفتر تهران : 91012323 -021تلفن دفتر خراسان : 38652312-051واتساپ و تلگرام و پیامک : 09120783274 ثبت آگهی در استان اصفهان ، حومه آگهی فروش گوگرد کلوخه گازی | Sulfur NIGC | سازمان تامین نهاده ایران در اصفهان خریدار برای خری...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

نهاده ها دام و طیور

برای افراد علاقه مند به پرورش دام و طیور گوشتی، مهیا کردن به موقع نهاده های دام و طیور بسیار حائز اهمیت است. اکنون این سوال به ذهن تان خطور می کند که منظور از نهاده های دامی چیست؟ به مواد غذایی و‌ خوراکی اصلی که مورد نیاز جسم دام و طیور می باشد و به منظور پرورش، رشد و برخورداری از سلامت حیوان هایتان به آن ها داده می شود، گفته می شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا در مورد اصلی ترین نهاده های دام و طیور اطلاعات کافی کسب کنید.

خوراک کنسانتره طیور:

این موضوع برای دامداران و پرورش دهندگان بسیار با صرفه خواهد بود؛ هم چنین ممکن است مواد مغذی با دز اشتباه مخلوط شده و ضرر جبران ناپذیری وارد شود. کنسانتره طیور برای بوقلمون، جوجه های گوشتی و حتی تخم گذار در مراحل مختلف تولید، پرورش و رشد داده می شود و این طیور را از مواد مغذی بهره مند می سازند. تعدادی از این کنسانتره ها عبارتند از: کنسانتره مادر مرغ گوشتی و مادر تخم گذار و کنسانتره پولت. اگر می خواهید کنسانتره های با کیفیت مطلوب را تهیه کنید و از ضرر خلاصی یابید، به سایت یک میوه مراجعه کنید.

مواد معدنی خوراک دام و طیور:

بیش از ۱۰ عنصر و مواد معدنی مورد نیاز طیور و دام هاست.  کمبود هر کدام از این عناصر گاهی جبران ناپذیر می شود. به عنوان مثال کلسیم و فسفر مواد اصلی استحکام استخوان ها و پوسته تخم ها می باشند و کاهش این دو عنصر سبب کاهش رشد جوجه و ترک پوسته می شود.

دام و طیور همانند هر جانور دیگری، به مس،آهن، منگنز، روی، ید و سلنیوم نیاز دارند و این عناصر هرکدام نقش خود را در بدن جاندار ایفا می کنند. اکنون می خواهیم به معرفی مکمل معدنی پر مصرف و ضروری دام و طیور اشاره کنیم.

دی کلسیم فسفات:

حاوی ۱۷.۵ درصد فسفر و ۲۳ درصد کلسیم است. افزودن این مکمل به جیره طیور باعث استحکام پوسته تخم مرغ، افزایش اشتها، استحکام استخوان ها، افزایش تخم مرغ تولیدی و در دام ها سبب افزایش تولید شیر و بهبود توده استخوانی می شود. برای سفارش این مکمل پرکاره، کافی است سری به سایت یک میوه بزنید.

مواد افزودنی خوراک دام و طیور:

1. آنزیم ها:

در علم زیست و شیمی به آنزیم ها رابط واکنش ها گفته می شود. در مواد خوراکی دام و طیور نیز ترکیباتی وجود دارد که بدون آنزیم ها در معده نشخوارکنندگان و طیور هضم نمی شوند؛ بنابراین با افزودن آنزیم ها به جیره دام و طیور، واکنش های متابولیکی در بدن شان به خوبی صورت می گیرد.

2. پروبیوتیک ها:

ترکیبی از میکروب های زنده هستند که به طور مستقیم به خوراک دام و طیور اضافه می شوند. پروبیوتیک ها را با آنتی بیوتیک ها اشتباه نگیرید. پروبیوتیک ها نه تنها بر عملکرد ارگان ها و سلول های بدن اثر منفی ندارند بلکه مفید نیز می باشند و از تکثیر باکتری های بیماری زا در معده و روده حیوان جلوگیری می کنند.

انواع دیگر نهاده های دام و طیور:

علاوه بر موارد بالا، نهاده دیگری وجود دارد که برای متقاضیان عرضه می شوند. شامل: جوش شیرین دامی، تفاله چغندر قند، تفاله مرکبات، پودر ماهی، پودر تفاله گوجه و تفاله دامی. برای آگاهی از قیمت فروش این محصولات به سایت یک میوه مراجعه کنید.

نتیجه گیری:

در مطالب بالا در مورد اهمیت نهاده های دام و طیور صحبت کردیم. نهاده های دام و طیور در رشد و پرورش بی نقص حیوانات ضروری هستند. برخی از آن ها بصورت مکمل به جیره غذایی شان افزوده شده و برخی دیگر به طور مستقیم به خورد آن ها داده می شود.


خرید نهاده

خریدار نهاده برای خرید و فروش عمده نهاده بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده نهاده برای فروش عمده نهاده خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش نهاده می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده نهاده مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده نهاده مصرف داخل و حتی اقدام به خرید نهاده صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت نهاده معامله بهتری را انجام خواهید داد....