filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "مشاوره دام و طیور - دامداری دامپزشکی دام شبانه روزی حیوانات"

دامپزشک در تهران

ارائه خدمات دامپزشکی نظر واکسیناسیون و صدور شناسنامه ، انگل زدایی ، سرم تراپی و در منزل یا محل کار شما فقط استانهای البرز و تهران ثبت آگهی در تهران ، ملارد آگهی انجام دامپزشکی در تهران برای دامپزشک تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شتر مرغ کشتاری در البرز

شتر مرغ کشتاری با وزن حدودا 90 کیلویی تعداد اماده فروش 150 عدد محل خرید و بازدید سمنان گرمسار آگهی فروش شتر مرغ کشتاری در البرز خریدار برای خرید شتر مرغ کشتاری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۳۹,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

دامپزشک در ساری

آزمایشگاه آزمون سلامت البرز تعیین جنسیت پرندگاه زینتی و آزمون PBFD ساعت کاری 8 الی 15 بجز ایام تعطیل ثبت آگهی در مازندران ، ساری آگهی دامپزشک در مازندران برای انجام دامپزشکی تماس بگیرید. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

متخصصین صنعت دامداری در تهران

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز کارگر اسب هستم و تمامی کار های اسب را بلد هستم ازجمله کار های زیر اسب زدن و زین کردن و تیمار کردن و لنژ کردن و از هم مهمتر دامپزشکی هم بلدم و آموزش سوارکاری هم بلدم به شاگرد اموزش بدم خلاصه کنم کل کار های اسب رو بلدم با تشکر فراوان از زحمات شما برنامه چارپا ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی متخصص...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش جت هیتر تهویه البرز در قزوین

نو و دست دو برای خرید یا مشاوره تماس بگیرید 9 0 9 128806255 9 علی محمدی 0 9 10 9 9 33816مهندس خانم صفری آگهی فروش جت هیتر تهویه البرز در قزوین خریدار برای خرید هیتر تهویه البرز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش دوربین و دزدگیر در بابلسر

فروش و نصب دوربین های مختلف و دزدگیر منازل و مغازه انواع دوربین های لامپی ، مخفی ، اسپیددام ، دام و بولت با قابلیت کنترل روی موبایل و دید در شب قوی در همه قیمت ها با توجه به بودجه مشتری *بازدید و مشاوره رایگان* ثبت آگهی در مازندران ، بابلسر آگهی فروش دوربین و دزدگیر در مازندران خریدار برای خرید دوربین و دزدگیر تماس بگیرد. با ...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

تولید و عرضه جک بلند کننده گاو سفارش 09350583530

تولید و فروش جک بلند کننده گاو در زمانی که گاو به هر دلیلی زمین گیر میشود برای ایستادن سر پای خود نیاز به ابزار کمکی دارد بهترین و بی خطر ترین ابزار کمکی جک بلند کننده گاو میباشد به دلیل اینکه هیچگونه آسیبی به پستان - رحم - جنین - ستون فقرات و اندام تحتانی گاو نمی رساند بسیار مقاوم و مهندسی شده در طراحی و ساخت میباشد جهت مشاوره و سفارش...

شروع چت chat
قیمت: ۵۵۰,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

کلینیک تلقیح مصنوعی گاو و گاومیش

کلینیک تلقیح مصنوعی گاو و گاومیش با برترین اسپرم های خارجی و ایرانی مسئول فنی فارم های دام سنگین و سبک درمان گاو های که مشکل آبستنی دارند تشخیص آبستنی با دستگاه سونوگرافی سیدر گذاری جهت فحلی جیره نویسی غذایی برای دام و طیور شاخسوزی مکنت گذاری آهن ربا انداختن داری دوازده سال سابقه تدریس در زمینه علوم دامی و طیور با تشکر از سایت یک م...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

مشاوره دام و طیور - دامداری دامپزشکی دام شبانه روزی حیوانات

با پیشرفت علم و تکنولوژی، تمامی صنایع رشد چشمگیری پیدا کرده اند. یکی از این صنایع، صنعت دامداری و دامپروری می باشد. دامداری، علم پرورش حیوانات اهلی نظیر گاو،گوسفند، بز، اسب و... ، آبزیان و حشرات می باشد. دخیل شدن دانش مدرن در زمینه دامپروری، سبب شده سود اقتصادی فراوانی از این طریق بدست آید.

دامداری

نیاز انسان به غذا از همان زمان پیدایش انسان با او همراه بوده است؛ در این میان پرورش حیواناتی نظیر گاو، گوسفند، بز و ... اهدافی نظیر سود اقتصادی و تامین مواد خوراکی را به همراه داشته است. در دامداری، از چراگاه های تازه برای تغذیه دام ها استفاده می شود.

 طی سالیان گذشته دامداری به روش سنتی انجام می گرفت اما بعدها به دلیل قادر نبودن به تامین موادغذایی مورد تقاضای جامعه، کمبود مواد غذایی مورد استفاده دام ها، انسان ها به علم رو آوردند و روش های جدید و پیشرفته را به کار بردند. در دامداری سنتی، حیوانات در طول روز به چراگاه برده می شوند و عصر به آغل خود بر می گردند.

در روش قدیمی، از طرفی رفت و آمد دام سخت می باشد و نیاز به مراقبت بیشتری از حیوانات وحشی دارد و از طرفی علوفه های آن ها ارزش مغذی کمتری دارد. دام ها برای تولید سود بیشتر نیاز به مراقبت و رسیدگی زیادی دارند؛ به عنوان مثال برای جلوگیری از بیمار شدن دام ها، محل زندگی آن ها را باید مرتب تمیز و ضدعفونی کرد و در صورت مشاهده شدن مورد بیماری در حیوانی، بدون معطلی باید به دامپزشک مراجعه شود.

دامپزشکی

دامپزشکی علمی تجربی می باشد که به شناخت، پیشگیری، درمان و از بین بردن بیماری های مربوط به حیوان می پردازد. این دانش نه تنها به بررسی و شناخت بیماری های خاص حیوانی می پردازد، بلکه به بیماری های انتقالی بین حیوان و دام نیز توجه می کند.

دامپزشک ها در سراسر جهان به ناظر و مسئول بهداشت دام معروف می باشند و سلامتی و رفاه تمامی حیوانات را بر برعهده‌ دارند. اکنون در کشور ما رشته های مربوط به دامپزشکی و دانشکده دامپزشکی تاسیس شده تا به پیشرفت هرچه بهتر این رشته با ارزش کمک کند.

علم دامپزشکی، دامداران را از وجود بیماری های مهلک مربوط به دام ها که حتی ممکن است سبب فلج دام شود، آگاه می کند. از جمله بیماری های خطرناک عبارتند از: تب برفکی، سل گاوی، طاعون، هاری و... . شناخت این بیماری ها و پیشگیری و واکسینه کردن دام ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره دام و طیور

مشاوره در زمینه دامداری و پرورش دام و طیور، عامل اصلی خارج شدن از سردرگمی در شرایط سخت و استرس زا می باشد. هم چنین مشاوره دام و طیور، از رسیدن آسیب های بزرگ به بسیاری از دامداران و مرغداران جلوگیری می کند. دانش مشاوره های زمینه دام و دامپزشک، صاحبان دام را از ضررهای هنگفت نجات می دهد.

این گونه مشاوره ها حتی می تواند سود دامدار و مرغدار را چند برابر کند زیرا به آن ها آگاهی لازم را می بخشد. سایت یک میوه ضمن ارائه خدمات در زمینه تهیه خوراک دام و طیور،‌ کنسانتره و مکمل ها، تجهیزات مورد نیاز کشاورزان و دامداران، به شما در مورد مشاوره دام هایتان نیز کمک می کند. ضرورت مشاوره به این دلیل است که هم دامدار آگاهی کافی کسب کند و در مواقع بروز بحران دستپاچه نشود و هم جلوی ضرر و زیان را بگیرد.

نتیجه گیری

پرورش حیوانات برای بحث تغذیه از گذشته های دور انجام می شده است اما راه و چاه را کامل نمی دانستند. حیوانات برای رشد بیشتر و سلامتی و زاد و ولد، نیاز به مراقبت دامدار خود دارند؛ دامداران با مراجعه به سایت یک میوه می توانند با راهنمایی مشاوران اطلاعات کافی در مورد نحوه نگهداری و جلوگیری از بیماری دام ها کسب کنند و حتی در صورت بیماری دام، آن را معالجه کنند. 


خرید مشاوره دام

خریدار مشاوره دام برای خرید و فروش عمده مشاوره دام بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده مشاوره دام برای فروش عمده مشاوره دام خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش مشاوره دام می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده مشاوره دام مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده مشاوره دام مصرف داخل و حتی اقدام به خرید مشاوره دام صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت مشاوره دام معامله بهتری را انجام خواهید داد....