filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "حیوانات خانگی - خرید و فروش"

فروش دوتا گاو و دوتا گوساله در دهگلان

فروش دوتا گاو و دوتا گوساله 5 ماهه هر دو گوساله ماده هستند هر کدام گاو روزی 12 کیلو شیر میدن یکی از گاو ها 2 ماهه کل گرفته اون یکی دیگه تازه سوزن زدم واسه آشنایی بیشتر تماس بگیرید آگهی فروش دوتا گاو و دوتا گوساله در کردستان خریدار برای خرید دوتا گاو دوتا تماس بگیرد.

قیمت: ۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان 1 روز پیش

فروش غاز و اردک اسرائیلی در قائم شهر

فروش غاز و اردک اسرائیلی اصیل و نژاد دار غاز . اردک اسرائیلی نر و ماده فروش به صورت عمده و خورده آگهی فروش غاز و اردک اسرائیلی در مازندران خریدار برای خرید غاز اردک اسرائیلی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

خروس تزیینی در شیروان

خروس زیبا فکل دار مشتی زیبا تزیینی و نطفه ای و سرمست آگهی فروش خروس تزیینی در خراسان شمالی خریدار برای خرید خروس تزیینی تماس بگیرد.

قیمت: ۲۱۰,۰۰۰ تومان 3 روز پیش

لاکپشت خاکی در شیراز

بچه لاکپشت خاکی در اسارت تولد شده اندازه 2 بند انگشت آگهی فروش لاکپشت خاکی در فارس خریدار برای خرید لاکپشت خاکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۳۲۰ تومان 3 روز پیش

فروش دام و طیور جلال زبردستی در مراغه

با سلام فروش دان و طیور در جه یک و با کیفیت برای حیوانات مزرعه و خانگی شامل شیری پرواری ارزن کتان گندم چوروشنه و تخم جارو و . . . تخفیف در خرید گونی میدهم یا ثبت آگهی در آذربایجان شرقی ، مراغه آگهی فروش دام و طیور جلال زبردستی در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید دام طیور جلال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش بچه لاکپشت خاکی در شیراز

بچه لاکپشت خاکی در اسارت تولد شده کاملا غذا خور آگهی فروش بچه لاکپشت خاکی در فارس خریدار برای خرید بچه لاکپشت خاکی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۳۰۰ تومان 21 روز پیش

فروش قورباغه و وزغ آزمایشگاهی در تهران

فروش قورباغه و وزغ برای کارهای آزمایشگاهی سفارش 48 ساعت زودتر تحویل حضوری تهران و ارسال به سراسر کشورحداقل سفارش از 5 عدد می باشد ثبت آگهی در تهران آگهی فروش قورباغه و وزغ آزمایشگاهی در تهران خریدار برای خرید قورباغه و وزغ آزمایشگاهی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

پت شاپ گلدن خرید و لوازم حیوانات خانگی در تنکابن

آگهی خرید شاپ گلدن لوازم در مازندران فروشنده برای فروش شاپ گلدن لوازم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش وسایل وسایل خانگی حیوانات در تهران

عمده فروشی لوازم حیوانات خانگی ویژه پت شاپ ها - کلینیک های دامپزشکی - پخش کننده - پانسیون های حیوانات خانگی - انواع خوراک و لوازم ضروری حیوانات خانگی و اکسسوری ها لطفا تماس بگیرید ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش وسایل وسایل خانگی حیوانات در تهران خریدار برای خرید وسایل وسایل خانگی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش وسایل وسایل خانگی حیوانات در تهران

محفظه نگهداری حیوانات خانگی در حد نو ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش وسایل وسایل خانگی حیوانات در تهران خریدار برای خرید وسایل وسایل خانگی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش گوساله نر هلشتاین جوانه در گرمسار

فروش 5 راس گوساله نر هلشتاین جوانه وزن هر کدام 6 5 0 کیلویی قیمت هر کیلو42 هزار تومان محل بازدید سمنان گرمسارشماره تماس 091282 5 1134 آگهی فروش گوساله نر هلشتاین جوانه در سمنان خریدار برای خرید گوساله هلشتاین جوانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۴۲,۰۰۰ تومان بیش از یک ماه

فروش باکس پالت متحرک همه کاره در پاکدشت

برای کانکس نگهبانی برای آشپزخانه متحرک برای انباری کالا برای نگهداری حیوانات خانگی برای اتاق باغبان برای اتاق کار و . . . به قیمت مناسب ثبت آگهی در تهران ، پاکدشت آگهی فروش باکس پالت متحرک همه کاره در تهران خریدار برای خرید باکس پالت متحرک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش 50 باکس پالت متحرک در تهران

50 عدد کانکس یا باکس پالت متحرک موجود دارم موارد مصرفی به شرح ذیل می باشد . برای یک مجموعه فروش اغذیه و غذا عالی هستند یک فوت کورت سیار برای نگهبانی برای انبار کالا و محصولات برای نگهداری حیوانات خانگی برای کشت گلخانه ای و . . . مشخصات کامل : ارتفاع 2مترو 10 طول 2 متر عرض 2متر دارای سایه بان درب دو دهنه کاور بریزنتی و دیواره بسیار...

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش وسایل وسایل خانگی حیوانات در تهران

عمده فروشی انواع لوازم حیوانات خانگی خرید حضوری با تعیین وقت قبلی و ارسال به سراسر ایران امکانپذیر است فقط تماس پاسخگو هستیم ایدی تلگرام@NikpourPet با احترام ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش وسایل وسایل خانگی حیوانات در تهران خریدار برای خرید وسایل وسایل خانگی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش وسایل وسایل خانگی حیوانات در تهران

تولیدکننده و واردکننده انواع لوازم حیوانات خانگی باکس-جای خواب-قلاده چرم و برزنتی-زنجیر-ظرف اب و غذا ، و ثبت آگهی در تهران ، تهران آگهی فروش وسایل وسایل خانگی حیوانات در تهران خریدار برای خرید وسایل وسایل خانگی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تخم نطفه دار بلدرچین در یزد

تخم نطفه دار بلدرچین نطفه بالای 85 درصد ضمانتی موجود است آگهی فروش تخم نطفه دار بلدرچین در یزد خریدار برای خرید تخم نطفه دار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۸۵۰ تومان بیش از یک ماه

فروش تخم نطفه دار بلدرچین در یزد

تخم نطفه دار بلدرچین نطفه بالای 85 درصد ضمانتی موجود است آگهی فروش تخم نطفه دار بلدرچین در یزد خریدار برای خرید تخم نطفه دار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۸۵۰ تومان بیش از یک ماه

فروش حیوانات اهلی اصیل در رشت

سلام 3 تا خرگوش لوپ اصیل هستن خیلی ناز و خوشگل ناز هستن 19 روز شونه خوشگل برای اطلاعات تماس بگیرید ممنون ثبت آگهی در گیلان ، رشت آگهی فروش دیگر حیوانات اهلی اصیل در گیلان خریدار برای خرید دیگر حیوانات اهلی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش قفسه مرغ تخمگذار در ترکمن

فروش قفسه مرغ تخمگذار گالوانیزه آب خوری و سینی هم دار تعداد سیزده عدد آگهی فروش قفسه مرغ تخمگذار در گلستان خریدار برای خرید قفسه مرغ تخمگذار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش قفسه مرغ تخمگذار در ترکمن

فروش قفسه مرغ تخمگذار گالوانیزه آب خوری و سینی هم دار تعداد سیزده عدد آگهی فروش قفسه مرغ تخمگذار در گلستان خریدار برای خرید قفسه مرغ تخمگذار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

حیوانات خانگی

علاقه افراد به نگهداری و پرورش حیوانات خانگی و هم زیستی در کنار آن ها سبب رونق بازار فروش حیوانات خانگی شده است. در حال حاضر حیوانات اهلی و غیر اهلی بسیاری به زندگی و خانه انسان ها وارد شده اند. نگهداری حیوانات خانگی در منزل جذابیت های خاص خود را به همراه دارد و سبب سرگرم شدن و پر نمودن اوقات فراغت در زمان بیکاری می شود.

 با توجه به این که آپارتمان های کوچک و نقلی شهرها را فرا گرفته اند و خانه های ویلایی بزرگ کمتر به چشم می خورند سوال مهمی که ممکن است برای خیلی از افراد علاقه مند به نگهداری حیوانات پیش بیاید این است که بهترین مناسب ترین و به طور کلی بی دردسر ترین حیوان خانگی برای نگهداری در آپارتمان چیست؟ ما در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص نکات نگهداری از حیوانات خانگی در منزل و خرید و فروش و همچنین انواع حیوانات صحبت نماییم.

نکات نگهداری از حیوانات خانگی در منزل

همانطور که گفتیم نگهداری از حیوانات خانگی بسیار جذاب می باشد و در بحث سرگرمی کاملا موثر است و به همین دلیل افراد بسیاری علاقه مند به این کار می باشند. اما نکته قابل توجه آن است که قبل از انتخاب و خرید حیوان خانگی باید شرایط زندگی خود را در نظر بگیرید. مواردی همچون قوانین ساختمان، وجود و یا عدم وجود حساسیت، دارا بودن کودک و همچنین سن و سال کودک مواردی هستند که بسیار حائز اهمیت می باشند و حتما باید به آن ها توجه بسیاری نمود.

انواع حیوانات محبوب برای نگهداری در منزل

سگ

سگ ها نژاد مختلفی دارند که از بین آن ها سگ های پا کوتاه به علت ظاهرشان طرفداران بسیاری دارا می باشند. نکته بسیار مهمی که در خصوص نگهداری از سگ باید بدانید این است که آن ها سر و صدای زیادی دارند و به همین علت برای نگهداری در منازل آپارتمانی گزینه مناسبی محسوب نمی شوند. از طرفی دیگر سگ ها حیواناتی هستند که باید وقت بسیاری را در اختیارشان قرار دهید و اگر شاغل باشید و فاقد زمان کافی، بهتر است سراغ خرید سگ نروید.

 

گربه

از بین تمامی حیوانات خانگی موجود برای نگهداری گربه ها جزو محبوب ترین ها محسوب می شوند. یکی از مزایای گربه ها این است که احتیاج به فضای زیاد برای نگهداری ندارند و به همین علت برای منازل آپارتمانی کاملا مناسب می باشند.

 علاوه بر آن گربه ها در حدود 16 ساعت در طول شبانه روز می خوابند و افرادی که شاغل هستند و مدت زمان زیادی را در بیرون از منزل سپری می نمایند مشکلی در خصوص نگهداری از آن ها نخواهند داشت. گربه ها ذاتا حیواناتی آرام و بی سر وصدایی هستند که این موضوع سبب می شود که با خیالی راحت بتوانید آن ها را در منازل آپارتمانی نگهداری نمایید.

ماهی

ماهی ها به طور کلی با سایر حیوانات خانگی متفاوت هستند. تماشای ماهی ها می تواند در ایجاد آرامش و از بین بردن استرس بسیار موثر باشد. طبق تحقیقات انجام شده ماهی ها برای بیماری آلزایمر هم مفید هستند. برای نگهداری از ماهی ها تهیه یک آکواریوم کوچک و یا متوسط  برای شروع کار مناسب است.

نکته قابل توجه آنکه همواره مواردی همچون اکسیژن موجود در آب، آمونیاک، نیترات و سختی آب باید کنترل شوند، زیرا اگر هرکدام از آن ها از حد مجاز خود فراتر بروند ممکن است به ماهی ها آسیب زده و حتی موجب مرگشان شود. اگر در خصوص نگهداری از ماهی ها تازه کار و بی تجربه هستید بهتر است از آکواریوم بزرگ استفاده نکنید زیرا دارای دردسرهای بیشتری می باشد و هزینه های نگهداری نیز بالاتر می رود.

پرندگان

در بین ایرانی ها به علت مسائل دینی و مذهبی نگهداری از انواع و اقسام پرندگان رایج تر است. پرنده ها موجوداتی بی آزار هستند اما بعضی از آن ها دارای سر و صداهای بسیاری هستند که ممکن است برای همسایه ها آزاردهنده باشد و به همین علت برای منازل آپارتمانی کوچک مناسب نمی باشند. خرید پرندگان به صورت اینترنتی هم امکان پذیر است.

 برخی از پرنده ها مانند طوطی بسیار باهوش هستند و قدرت تکلم دارند که می توانند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشند. هزینه خوراک و نگهداری از پرندگان به نسبت حیواناتی همچون همستر سگ و گربه بسیار کمتر است و علاوه بر آن برای نگهداری از آن ها احتیاج به فضای زیادی نخواهید داشت.

همستر

اگر قصد خرید یک حیوان خانگی برای فرزندتان دارید همستر بهترین و بی دردسرترین حیوان خانگی می باشد که می توانید خریداری نمایید. از آنجایی که نگهداری از همسترها بسیار آسان می باشد فرزندتان قادر است به تنهایی این کار را انجام دهد. همستر ها حیوانات کوچک و سیار بامزه ای هستند که سر و صدای چندانی هم ندارند.

نکته قابل توجه آنکه این حیوان را نمی توان در منزل آزاد گذاشت و باید حتما قفسی را جهت نگهداری از آن تهیه کرد. همسترها نسبت به سایر حیوانات خانگی از قیمت کمتری برخوردار بوده و هزینه نگهداری از آن ها هم به نسبت پایین است.

جمع بندی

در حال حاضر افراد بسیاری هستند که علاقه مند به نگهداری و پرورش حیوانات در منزل می باشند. قبل از خرید حیوان خانگی باید یک سری شرایط را در نظر گرفت و مطابق با آن حیوان خانگی مناسبی را خریداری نمود. همانطور که گفته شد سگ ها برای زندگی در منازل آپارتمان گزینه ی مناسبی محسوب نمی شوند و دارای سر و صدای بسیاری هستند.

 گربه ها محبوب ترین حیوان خانگی هستند و به دلیل آنکه در طول شبانه روز ساعات بسیاری از آن را در خواب هستند به نسبت سگ ها گزینه ی مناسب تری برای منازل آپارتمانی محسوب می شوند. ماهی ها متفاوت ترین موجوداتی هستند که می توانید با سرگرمی آن ها را نگهداری نمایید. دیدن جنب و جوش آن ها درون آکواریوم آرامش خاصی را به فرد می دهد اما در طول نگهداری از آن ها یک سری موارد مانند اکسیژن، آمونیاک و.... همواره باید تحت کنترل باشند.

 همستر هم حیوانی کم هزینه و بی دردسر برای نگهداری می باشد و در نهایت نگهداری از پرندگان در بین جوامع ایرانی رایج تر است اما برخی از آن ها به علت سر و صدای زیاد برای منازل اپارتمانی مناسب نیستند. اگر با توضیحاتی که داده شد، علاقه مند به خرید حیوانات خانگی هستید یا قصد فروش حیوانی را دارید به راحتی از سایت یک میوه این کار امکان پذیر است.


خرید حیوانات خانگی

خریدار حیوانات خانگی برای خرید و فروش عمده حیوانات خانگی بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده حیوانات خانگی برای فروش عمده حیوانات خانگی خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش حیوانات خانگی می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده حیوانات خانگی مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده حیوانات خانگی مصرف داخل و حتی اقدام به خرید حیوانات خانگی صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت حیوانات خانگی معامله بهتری را انجام خواهید داد....