filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "خرید فروش عمده ملون - صادراتی صیفی تازه فروش عمده"

فروش بذر شاهپسند در داراب

  شاهپسند (دلگشا) تاریخ 2021 *تضمینی بافاکتور* آگهی فروش بذر شاهپسند در فارس خریدار برای خرید بذر شاهپسند تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: ۱,۴۵۰ تومان 1 ماه پیش

فروش ملون در اردبیل

ملون تولید شده در مزارع کنارک چابهار ثبت آگهی در استان اردبیل ، حومه آگهی فروش ملون در اردبیل خریدار برای خرید ملون تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش بذر ملون داکو در افزر

فروش 10 پاکت بذر ملون داکو به شرط اصلی توسط شرکت زمین تاریخشم 2020میباشد . قیمت مقطوع 2300000 ثبت آگهی در فارس ، افزر آگهی فروش بذر ملون داکو در فارس خریدار برای خرید بذر ملون داکو تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ملون سفید

فروش ملون سفید سر زمین مخصوص صادرات ثبت آگهی در کردستان ، سنندج آگهی فروش ملون سفید مخصوص صادرات در کردستان خریدار برای خرید ملون سفید تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ملون سفید

ثبت آگهی در کردستان آگهی فروش ملون سفید مخصوص صادرات در کردستان خریدار برای خرید ملون سفید مخصوص صادرات تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید ملون و خربزه

خریدار ملون و خربزه تناژ بالا هستم ثبت آگهی در تهران ، خانی آباد آگهی خرید ملون خربزه در تهران فروشنده ملون و خربزه تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ملون وانتی

فروش ملون درجه یک و با کیفیت با تناژ بالا در استان سیستان وبلوچستان با ارقام مختلف وسایزهای مختلف مناسب وانت موجود میباشد خریدار برای خرید وسفارش تماس بگیرد

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

ملون جانا 2020 هندوانه سانمیک

ملون جانا 2020 هندوانه سانمیک هندوانه اگروتیپ برای فروش موجود است خریدار تماس بگیره

قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش عمده ملون صادراتی

نام دیگر ملون خربزه عسلی می باشد و این محصول در خانواده ی خربزه ها جای دارد . ملون از جمله میوه هایی است که برای سلامتی بسیار مفید است و خواص بی شماری نیز برای بدن انسان دارد . مواد مغذی بسیاری در ملون ها وجود دارد که از لحاظ ویتامین نسبت به دیگر میوه ها در اولویت قرار گرفته است . این میوه برای رفع کم آبی و تنشنگی بدن بسیار مناسب است .کشت و برداشت این میوه نیز در فصول گرم سال به وفور مشاهده می شود. آب زیادی که در این میوه وجود دارد موجب تامین آب مورد نیاز بدن و خنک شدن آن نیز می گردد.

عطر و رایحه بی نظیر ملون

هنگامی که یک ملون را خریداری می کنید و در یخچال نگهداری می کنید عطر و رایحه ی خوش آن در فضای یخچال می پیچد و افراد را مشتاق به خوردن این میوه باارزش و خوشمزه می کند . تخم این میوه نیز موجب سلامتی می گردد .از خواص بی شمار این میوه می توان به سلامت قلب ، پیشگیری از دیابت ، سلامت دستگاه گوارش ، پیشگیری از سرطان و بهبود ایمنی بدن اشاره نمود . همچنین این میوه ضد پیری و ضد سرطان است و از حمله قلبی و دیابت نیز جلوگیری می کند . برای کاهش حالت تهوع وهضم بهتر غذا نیز می توان از این میوه خوشمزه استفاده نمود . به طور کلی برای بهبود ناراحتی های گوارشی و بیماری های معده بسیار مناسب و پرکاربرد می باشد .

خرید یک ملون سالم

برای خرید یک ملون سالم و مناسب باید به نکاتی توجه نمود تا خرید مطلوب و مناسبی داشته باشیم و بتوانیم کمترین میزان ضرر را متحمل شویم . در واقع باید ملون هایی را انتخاب کنیم که سنگین باشند و ازپوستی صاف و بدون آسیب  برخوردار باشند و بر روی آن مقدار کمی پرز قرار گرفته باشد . برخی از ملون ها بیش از حد نرم هستند  و در انتهای ساقه کمی مرطوب به نظر می آیند این گونه ملون ها به زودی خراب می شوند و برای خرید گزینه ی مناسبی محسوب نمی شوند .

 اگر یک ملون تازه باشد عطر وبویی خوش و طعمی شیرین به مانند عسل را دارد در غیر اینصورت تازه و رسیده نمی باشد . ملون رسیده با فشار دادن انتهای شکوفه مقداری واکنش از خود نشان می دهد . ملون ها پس از خریداری می بایست در جای خشک و خنک نگهداری شوند تا از ماندگاری بیشتری برخوردار شوند .

اگر ملونی که خریداری کرده اید سفت است و هنوز نرسیده است بهتر است در دمای اتاق آن را نگهداری کنید تا برسد . و سپس به یخچال منتقل کنید تا مدت زمان بیشتری بدون پوسیدگی بتوانید از آن استفاده کنید .

صادر به خارج از کشور

این میوه خوشمزه نیز به خارج از کشور به خصوص کشورهای همسایه صادر می شود . برای صادرات اغلب ملون هایی را انتخاب می کنند که سفت تر است و ماندگاری بیشتری دارد . ملون صادراتی باید از پوستی سالم و زیبا برخوردار باشد و تمامی ملون هایی که برای صادرات در نظر گرفته می شوند نیز باید یکدست و در یک اندازه ی مناسب باشند . بسته بندی و حمل و نقل این محصول باید بسیار با دقت صورت بگیرد . زیرا این میوه از استحکام بالایی برخوردار نمی باشد و احتمال له شدگی و خرابی در آن زیاد می باشد . این محصول اگر به طور مستقیم و بدون واسطه از کشاورز تهیه شود قیمت بهتری دارد . این محصول پس از خرید عمده بلافاصله به بازار میوه و تره بار انتقال داده می شود . و در فصل تابستان خرید و فروش آن رونق بسیار زیادی دارد .

شرایط رشد ملون

ملون برای رشد به نور زیادی احتیاج دارد . هر چه نور بیشتری به این محصول برسد با کیفیت تر و بهتر رشد خواهد کرد . آبیاری این محصول باید به دقت و طبق اصول انجام شود . اما آبیاری بیش از حد ملون از کیفیت محصول می کاهد . علاوه بر این ملون بر اثر آبیاری زیاده از حد دچار ترک خوردگی نیز خواهد شد . در انواع خاک ها می توان ملون را کشت نمود . اما بهتراست در خاک سبک مثل شنی لومی کاشته شود تا این میوه بهتر رشد کند و زودتر به ثمر برسد .
 در واقع خاکی که عمیق و منفذدار باشد برای کشت ملون بسیار مناسب است . این محصول  در خاک های اسیدی  به خوبی رشد نمی کند و موجب ریزش غنچه های گل این میوه می گردد. همچنین رشد عمومی گیاه  با مشکل مواجه می شود و برگ ها بی جان و زرد خواهند شد . خاکی که ملون در آن کاشته می شود باید دارای  اسیدیته 7-6 باشد و مواد غذایی آلی و معدنی کافی در آن خاک موجود باشد در این صورت ملون سالم وایده آل رشد خواهد کرد .
تاثیرات آب و هوا
 این میوه در مناطقی به خوبی کشت می شود که دارای آب و هوای گرم و خشک هستند و اگر در مراحل رشد میوه شرایط آب و هوایی برفی و بارانی شود محصول خوبی را شاهد نخواهیم بود . درجه ی هوای مطلوب برای ملون بین 18 تا 24 درجه می باشد . اگر بذر این محصول در هوای سرد و در دمای پایین کاشته شود به سختی جوانه خواهد زد و ممکن است حتی جوانه نزند.

خرید ملون

خریدار ملون برای خرید و فروش عمده ملون بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده ملون برای فروش عمده ملون خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش ملون می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده ملون مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده ملون مصرف داخل و حتی اقدام به خرید ملون صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت ملون معامله بهتری را انجام خواهید داد....