filter_list
chevron_right chevron_left

لیست آگهی های "خرید فروش عمده شلغم - تازه خام محصولات کشاورزی"

فروش شلغم دامی برا گاو و گوسفند در اصفهان

شلغم دامی کیلو 1000 تومان با این شماره تماس بگیرید 09139 ثبت آگهی در اصفهان ، دولت آباد ، دولت اباد آگهی فروش شلغم دامی برا گاو و گوسفند در اصفهان خریدار برای خرید شلغم دامی برا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش چغندر و شلغم مخصوص دامداران در اصفهان

شلغم وچغندر دامی مخصوص گاو گوسفند شتر مرغ شلغم مخصوص شیر دهی و سرما خوردگی دام چغندر مخصوص پرواری کردن دام قیمت چغندر کیلویی 1400 تومن . با برگ کیلویی 1300 ق ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش چغندر و شلغم مخصوص دامداران در اصفهان خریدار برای خرید چغندر شلغم مخصوص تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش شلغم و چغندر دامی در اصفهان

شلغم وچغندر دامی مخصوص گاو گوسفند شتر مرغ شلغم مخصوص شیر دهی و سرما خوردگی دام چغندر مخصوص پرواری کردن دام قیمت چغندر کیلویی 1400 تومن . با برگ کیلویی 1300 ق ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش شلغم و چغندر دامی در اصفهان خریدار برای خرید شلغم چغندر دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش چغندر و شلغم دامی بدون برگ و خاک در یزد

آگهی فروش چغندر و شلغم دامی بدون برگ و خاک در یزد خریدار برای خرید چغندر شلغم دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 روز پیش

فروش شلغم دامی با برگ و بی برگ در اصفهان

آگهی فروش شلغم دامی با برگ و بی برگ در اصفهان خریدار برای خرید شلغم دامی برگ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش شلغم درجه یک در اصفهان

آگهی فروش شلغم درجه یک در اصفهان خریدار برای خرید شلغم درجه یک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش چغندر و شلغم دامی گاوی در اصفهان

شلغم چغندر درشت و بدون خاک 09136 ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش چغندر و شلغم دامی گاوی در اصفهان خریدار برای خرید چغندر شلغم دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروشنده شلغم هلندی در فسا در فارس

3 تن شلغم درجه یک هلندی کیفیت عالی وشیرین آگهی فروش نده شلغم هلندی در فسا در فارس خریدار برای خرید نده شلغم هلندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شلغم دوهکتار در سراب

سلام . دو هکتار شلغم کنده نشده قیمت توا ثبت آگهی در کرمانشاه ، سراب نیلوفر آگهی فروش شلغم دوهکتار در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید شلغم دوهکتار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شلغم در بیضا

فروش شلغم صادراتی به صورت عمده ی به فروش میرسد آگهی فروش شلغم در فارس خریدار برای خرید شلغم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شلغم دامی فوریی در قائم شهر

شلغم دامی ‌مخصوص دام ‌ت ثبت آگهی در قائم شهر ، ارطه سهر جدید آگهی فروش شلغم دامی فوریی در مازندران خریدار برای خرید شلغم دامی فوریی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

شلغم گاوی بفروش میرسد در اصفهان

گاوی بدون برگ کیلویی 1000 بابرگ 800 چغندر هم کیلویی1300تحویل گاوداری . با تشکر ثبت آگهی در اصفهان ، کاشان آگهی فروش شلغم گاوی ب میرسد در اصفهان خریدار برای خرید شلغم گاوی میرسد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شلغم وچغندر در اصفهان

آگهی فروش شلغم وچغندر در اصفهان خریدار برای خرید شلغم وچغندر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش چغندر و شلغم دامی مناسب گاو گوسفند شتر مرغ اسب در اصفهان

چغندر و شلغم دامی مناسب گاو گوسفند شتر مرغ اسب چغندر دامی 900 شلغم دامی 650 ثبت آگهی در اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش چغندر و شلغم دامی مناسب گاو گوسفند شتر مرغ اسب در اصفهان خریدار برای خرید چغندر شلغم دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شلغم و چغندر دامی مخصوص دامداران در یزد

شلغم و چغندر دامی مخصوص دامداران شلغم 650 چغندر 850 بارگیری تو زمین کشاورزی اصفهان ثبت آگهی در یزد آگهی فروش شلغم و چغندر دامی مخصوص دامداران در یزد خریدار برای خرید شلغم چغندر دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش چغندر دامی و شلغم دامی مناسب برای دامداران در اصفهان

چغندر دامی و شلغم دامی مناسب برای دامداران قیمت شلغم 570 چغندر 850 قیمت تو زمین کشاورزی ثبت آگهی در اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش چغندر دامی و شلغم دامی مناسب برای دامداران در اصفهان خریدار برای خرید چغندر دامی شلغم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شلغم دامی تعاونی در اصفهان

شلغم دامی تعاونی فروش فوری 600 چغند دامی 850تومن ثبت آگهی در اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش شلغم دامی تعاونی در اصفهان خریدار برای خرید شلغم دامی تعاونی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش چغندر وشلغم دامی در اصفهان

فروش چغندر و شلغم مصرف دامداریها مصرفی گاو و گوسفند و شترمرغ فقط تماس پاسخ گو هستم ثبت آگهی در اصفهان ، نجف آباد آگهی فروش چغندر وشلغم دامی در اصفهان خریدار برای خرید چغندر وشلغم دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش چغندر دامی و شلغم دامی مخصوص گاو گوسفند شتر مرغ در اصفهان

چغندر دامی 900 و شلغم دامی 700 مخصوص گاو گوسفند شتر مرغ ثبت آگهی در اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش چغندر دامی و شلغم دامی مخصوص گاو گوسفند شتر مرغ در اصفهان خریدار برای خرید چغندر دامی شلغم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش شلغم گوسفندی تمیز کیلوئی در فردوس

شلغم گوسفندی تمیزومناسب برای دام ثبت آگهی در خراسان جنوبی ، فردوس آگهی فروش شلغم گوسفندی تمیز کیلوئی در خراسان جنوبی خریدار برای خرید شلغم گوسفندی تمیز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش عمده شلغم تازه خام

شلغم از خانواده ی سبزیجات به شمار می آید و در رنگ های سبز و سفید و بنفش موجود می باشد. این محصول در اکثر مناطق کشور ما و کشورهای دیگر قابل کشت می باشد و برای رشد به شرایط آب و هوایی معتدل نیاز دارد . بسیاری از کشورها از این محصول در برخی از غذاهای خود استفاده می نمایند کشورهایی مانند ژاپن, برزیل و آمریکا و ...

دارویی برای سرماخوردگی

در کشورما این نوع از سبزیجات بیشتر برای درمان سرماخوردگی استفاده می شود و بیشتر به عنوان دارویی برای بهبود سرماخوردگی و آنفولانزا و.. شناخته شده است . حقیقت امر این است که شلغم سرشار از ویتامین C می باشد و موجب افزایش سیستم ایمنی بدن نیز می گردد . به همین علت وقتی دچار سرماخوردگی هستیم اگر از شلغم استفاده کنیم,  بیماری ما به سرعت بهبود می یابد .

خواص شلغم

یکی از بهترین غذاهایی که می توان با شلغم برای بهبود سرماخوردگی و آنفولانزا تهیه نمود سوپ شلغم می باشد . از دیگر خواص و فواید این سبزی می توان به افزایش سلامتی قلب و عروق, تقویت استخوان, بهبود عملکرد دستگاه گوارش, افزایش متابولیسم بدن, بهبود و سلامت ریه, تقویت بینایی, افزایش گردش خون, بهبود عملکرد دستگاه تنفسی, پیشگیری از تصلب شریان, پیشگیری از صدمه دیواره رگ های خونی و پیشگیری از سرطان و... اشاره نمود. این سبزی نیز به کاهش وزن کمک می کند و در برنامه رژیم غذایی بسیاری از افراد دارای اضافه وزن ,گنجانده شده است.

مصارف شلغم

این محصول بومی اروپا و آسیای میانه است و قادر است در هر نوع خاکی به راحتی رشد نماید. شلغم مصارف زیادی دارد. ریشه ی این محصول توسط انسان ها و برگ های آن توسط دام ها مورد استفاده قرار می گیرد . گوشت ریشه ی شلغم دو رنگ می باشد. در نوع اول گوشت ریشه ی آن سفید رنگ است و در نوع دیگر ریشه ی آن زرد می باشد.گوشت ریشه ی سفید رنگ دارای کیفیت بهتری است و برای کشت بیشتر از این نوع شلغم استفاده می شود .

برگ های این نوع شلغم برای تغذیه دام نیز مورد استفاده قرار می گیرد. حدودا یکسال طول می کشد تا این محصول به صورت کامل رشد نماید و به مرحله برداشت برسد. این گیاه به شرایط خاصی برای رویش احتیاج ندارد و به راحتی کشت خواهد شد .

برای تهیه یک شلغم با کیفیت باید به نکات زیر توجه نمود :

اگر شلغم با فشار نوک انگشت فرو برود و شل باشد از کیفیت خوبی برخوردار نیست و نباید از این نوع شلغم برای تهیه ی غذا و یا به صورت پخته استفاده نمود زیرا موجب نفخ معده خواهد شد . شلغم های تازه  دارای گوشتی پر و سفت هستند .

پوست بیرونی شلغم تازه شفاف و براق است .پوست های کدر پلاسیده و مانده می باشند .

شلغم باید سفت و سنگین باشد و وقتی برش زده می شود داخل آن هم شفاف و براق باشد. در این صورت این شلغم تازه است و برای خرید مناسب می باشد .

صادر به سایر کشورها

آب و هوای ایران برای کشت این محصول بسیار مناسب است و هر سال شلغم هایی بسیار با کیفیت در کشور ما تولید می شوند. این کیفیت بی نظیر موجب شده است تا بسیاری از کشورها خواهان این محصول از کشور ما باشند و شلغم به صورت انبوه به کشورهای دیگر نیز صادر گردد.

این محصول به دلیل طعم بی نظیر و فواید بسیاری که دارد بازارش هیچ گاه اشباع نمی شود و همواره متقاضیانی برای آن وجود دارد. همچنین به علت روابط تجاری آسان و.. شلغم بیشتر به کشورهای عراق و روسیه و امارات صادر خواهد شد. به علاوه کشوری که بیشترین تقاضای این محصول را دارد روسیه می باشد.

نوع صادراتی شلغم از بهترین کیفیت وبهترین ظاهرانتخاب می شود و پس از تمیز نمودن آن و گرفتن خاک آن به صورت مناسب بسته بندی می شود و برای ارسال به کشورهای همسایه آماده می شود. خرید و فروش داخلی و صادرات این محصول نیز رونق خوبی دارد و موجب کسب در آمد بسیاری از فروشندگان خواهد شد .

 

 

سخن پایانی

شلغم نیز همانند دیگر محصولات کشاورزی اگر به صورت عمده و از سر زمین کشاورزی تهیه گردد قیمت تمام شده ی آن بسیار پایین می آید. این محصول توسط باغدار و یا کشاورزی که از هزینه های کشت این محصول با اطلاع است قیمت گذاری می گردد .

سایت های اینترنتی نیز برای خرید و فروش این محصول طراحی شده اند و در اختیار مردم قرار داده شده اند. توسط این سایت ها می توان به راحتی و با قیمتی مناسب محصول مورد نظر را تهیه نمود . بدون اینکه دلالان در قیمت گذاری دخالتی داشته باشند و سودجویی کنند .


خرید شلغم

خریدار شلغم برای خرید و فروش عمده شلغم بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده شلغم برای فروش عمده شلغم خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش شلغم می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده شلغم مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده شلغم مصرف داخل و حتی اقدام به خرید شلغم صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت شلغم معامله بهتری را انجام خواهید داد....