filter_list
chevron_right chevron_left

>>>> خرید فروش عمده شلغم - تازه خام محصولات کشاورزی <<<<

فروش 500 کیلو شلغم برای دام در خرمدره

500 کیلو شلغم به قیمت کیلویی 200 تو ثبت آگهی در زنجان ، خرمدره آگهی فروش 500 کیلو شلغم برای دام در زنجان خریدار برای خرید کیلو شلغم دام تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

شلغم داخل زمین در کوزران

حدود 15 تن شلغم دارم که هنوزکنده نشده هرکی خواست اینم شماره خودم09188309005 آگهی فروش شلغم داخل زمین در کرمانشاه خریدار برای خرید شلغم داخل زمین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش چغندر و شلغم دامی درجه‌یک در اصفهان

چغندر کیلویی 1400 شلغم کیلویی 1100 ت ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش چغندر و شلغم دامی درجه‌یک در اصفهان خریدار برای خرید چغندر شلغم دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش آذوقه دامداران چغندر دامی شلغم دامی در اصفهان

آذوقه دامداران چغندر دامی شلغم دامی شلغم 1100 چغندر 1400 بدون خاک و ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش آذوقه دامداران چغندر دامی شلغم دامی در اصفهان خریدار برای خرید آذوقه دامداران چغندر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم دامی بابرک در اصفهان

قیمت 1300 تحویلی دامد ثبت آگهی در اصفهان ، شهرضا آگهی فروش شلغم دامی بابرک در اصفهان خریدار برای خرید شلغم دامی بابرک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش چغندر و شلغم دامی درجه یک در اصفهان

شلغم و چغندر دامی درجه یک اصفهان به قیمت مناسب و توافقی ، تحویل درب دامد ثبت آگهی در اصفهان ، ورزنه آگهی فروش چغندر و شلغم دامی درجه یک در اصفهان خریدار برای خرید چغندر شلغم دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم دامی درشت عالی برا گاو شیرده در اسلامشهر

آگهی فروش شلغم دامی درشت عالی برا گاو شیرده در تهران خریدار برای خرید شلغم دامی درشت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم دامی برا گاو و گوسفند در اصفهان

شلغم دامی کیلو 1000 تومان با این شماره تماس بگیرید 09139 ثبت آگهی در اصفهان ، دولت آباد ، دولت اباد آگهی فروش شلغم دامی برا گاو و گوسفند در اصفهان خریدار برای خرید شلغم دامی برا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش چغندر و شلغم مخصوص دامداران در اصفهان

شلغم وچغندر دامی مخصوص گاو گوسفند شتر مرغ شلغم مخصوص شیر دهی و سرما خوردگی دام چغندر مخصوص پرواری کردن دام قیمت چغندر کیلویی 1400 تومن . با برگ کیلویی 1300 ق ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش چغندر و شلغم مخصوص دامداران در اصفهان خریدار برای خرید چغندر شلغم مخصوص تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم و چغندر دامی در اصفهان

شلغم وچغندر دامی مخصوص گاو گوسفند شتر مرغ شلغم مخصوص شیر دهی و سرما خوردگی دام چغندر مخصوص پرواری کردن دام قیمت چغندر کیلویی 1400 تومن . با برگ کیلویی 1300 ق ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش شلغم و چغندر دامی در اصفهان خریدار برای خرید شلغم چغندر دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش چغندر و شلغم دامی بدون برگ و خاک در یزد

آگهی فروش چغندر و شلغم دامی بدون برگ و خاک در یزد خریدار برای خرید چغندر شلغم دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم دامی با برگ و بی برگ در اصفهان

آگهی فروش شلغم دامی با برگ و بی برگ در اصفهان خریدار برای خرید شلغم دامی برگ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم درجه یک در اصفهان

آگهی فروش شلغم درجه یک در اصفهان خریدار برای خرید شلغم درجه یک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش چغندر و شلغم دامی گاوی در اصفهان

شلغم چغندر درشت و بدون خاک 09136 ثبت آگهی در اصفهان ، اصفهان ، خوراسگان آگهی فروش چغندر و شلغم دامی گاوی در اصفهان خریدار برای خرید چغندر شلغم دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروشنده شلغم هلندی در فسا در فارس

3 تن شلغم درجه یک هلندی کیفیت عالی وشیرین آگهی فروش نده شلغم هلندی در فسا در فارس خریدار برای خرید نده شلغم هلندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم دوهکتار در سراب

سلام . دو هکتار شلغم کنده نشده قیمت توا ثبت آگهی در کرمانشاه ، سراب نیلوفر آگهی فروش شلغم دوهکتار در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید شلغم دوهکتار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم در بیضا

فروش شلغم صادراتی به صورت عمده ی به فروش میرسد آگهی فروش شلغم در فارس خریدار برای خرید شلغم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم دامی فوریی در قائم شهر

شلغم دامی ‌مخصوص دام ‌ت ثبت آگهی در قائم شهر ، ارطه سهر جدید آگهی فروش شلغم دامی فوریی در مازندران خریدار برای خرید شلغم دامی فوریی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

شلغم گاوی بفروش میرسد در اصفهان

گاوی بدون برگ کیلویی 1000 بابرگ 800 چغندر هم کیلویی1300تحویل گاوداری . با تشکر ثبت آگهی در اصفهان ، کاشان آگهی فروش شلغم گاوی ب میرسد در اصفهان خریدار برای خرید شلغم گاوی میرسد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

فروش شلغم وچغندر در اصفهان

آگهی فروش شلغم وچغندر در اصفهان خریدار برای خرید شلغم وچغندر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی

خرید و فروش عمده شلغم تازه خام

شلغم از خانواده ی سبزیجات به شمار می آید و در رنگ های سبز و سفید و بنفش موجود می باشد. این محصول در اکثر مناطق کشور ما و کشورهای دیگر قابل کشت می باشد و برای رشد به شرایط آب و هوایی معتدل نیاز دارد . بسیاری از کشورها از این محصول در برخی از غذاهای خود استفاده می نمایند کشورهایی مانند ژاپن, برزیل و آمریکا و ...

دارویی برای سرماخوردگی

در کشورما این نوع از سبزیجات بیشتر برای درمان سرماخوردگی استفاده می شود و بیشتر به عنوان دارویی برای بهبود سرماخوردگی و آنفولانزا و.. شناخته شده است . حقیقت امر این است که شلغم سرشار از ویتامین C می باشد و موجب افزایش سیستم ایمنی بدن نیز می گردد . به همین علت وقتی دچار سرماخوردگی هستیم اگر از شلغم استفاده کنیم,  بیماری ما به سرعت بهبود می یابد .

خواص شلغم

یکی از بهترین غذاهایی که می توان با شلغم برای بهبود سرماخوردگی و آنفولانزا تهیه نمود سوپ شلغم می باشد . از دیگر خواص و فواید این سبزی می توان به افزایش سلامتی قلب و عروق, تقویت استخوان, بهبود عملکرد دستگاه گوارش, افزایش متابولیسم بدن, بهبود و سلامت ریه, تقویت بینایی, افزایش گردش خون, بهبود عملکرد دستگاه تنفسی, پیشگیری از تصلب شریان, پیشگیری از صدمه دیواره رگ های خونی و پیشگیری از سرطان و... اشاره نمود. این سبزی نیز به کاهش وزن کمک می کند و در برنامه رژیم غذایی بسیاری از افراد دارای اضافه وزن ,گنجانده شده است.

مصارف شلغم

این محصول بومی اروپا و آسیای میانه است و قادر است در هر نوع خاکی به راحتی رشد نماید. شلغم مصارف زیادی دارد. ریشه ی این محصول توسط انسان ها و برگ های آن توسط دام ها مورد استفاده قرار می گیرد . گوشت ریشه ی شلغم دو رنگ می باشد. در نوع اول گوشت ریشه ی آن سفید رنگ است و در نوع دیگر ریشه ی آن زرد می باشد.گوشت ریشه ی سفید رنگ دارای کیفیت بهتری است و برای کشت بیشتر از این نوع شلغم استفاده می شود .

برگ های این نوع شلغم برای تغذیه دام نیز مورد استفاده قرار می گیرد. حدودا یکسال طول می کشد تا این محصول به صورت کامل رشد نماید و به مرحله برداشت برسد. این گیاه به شرایط خاصی برای رویش احتیاج ندارد و به راحتی کشت خواهد شد .

برای تهیه یک شلغم با کیفیت باید به نکات زیر توجه نمود :

اگر شلغم با فشار نوک انگشت فرو برود و شل باشد از کیفیت خوبی برخوردار نیست و نباید از این نوع شلغم برای تهیه ی غذا و یا به صورت پخته استفاده نمود زیرا موجب نفخ معده خواهد شد . شلغم های تازه  دارای گوشتی پر و سفت هستند .

پوست بیرونی شلغم تازه شفاف و براق است .پوست های کدر پلاسیده و مانده می باشند .

شلغم باید سفت و سنگین باشد و وقتی برش زده می شود داخل آن هم شفاف و براق باشد. در این صورت این شلغم تازه است و برای خرید مناسب می باشد .

صادر به سایر کشورها

آب و هوای ایران برای کشت این محصول بسیار مناسب است و هر سال شلغم هایی بسیار با کیفیت در کشور ما تولید می شوند. این کیفیت بی نظیر موجب شده است تا بسیاری از کشورها خواهان این محصول از کشور ما باشند و شلغم به صورت انبوه به کشورهای دیگر نیز صادر گردد.

این محصول به دلیل طعم بی نظیر و فواید بسیاری که دارد بازارش هیچ گاه اشباع نمی شود و همواره متقاضیانی برای آن وجود دارد. همچنین به علت روابط تجاری آسان و.. شلغم بیشتر به کشورهای عراق و روسیه و امارات صادر خواهد شد. به علاوه کشوری که بیشترین تقاضای این محصول را دارد روسیه می باشد.

نوع صادراتی شلغم از بهترین کیفیت وبهترین ظاهرانتخاب می شود و پس از تمیز نمودن آن و گرفتن خاک آن به صورت مناسب بسته بندی می شود و برای ارسال به کشورهای همسایه آماده می شود. خرید و فروش داخلی و صادرات این محصول نیز رونق خوبی دارد و موجب کسب در آمد بسیاری از فروشندگان خواهد شد .

 

 

سخن پایانی

شلغم نیز همانند دیگر محصولات کشاورزی اگر به صورت عمده و از سر زمین کشاورزی تهیه گردد قیمت تمام شده ی آن بسیار پایین می آید. این محصول توسط باغدار و یا کشاورزی که از هزینه های کشت این محصول با اطلاع است قیمت گذاری می گردد .

سایت های اینترنتی نیز برای خرید و فروش این محصول طراحی شده اند و در اختیار مردم قرار داده شده اند. توسط این سایت ها می توان به راحتی و با قیمتی مناسب محصول مورد نظر را تهیه نمود . بدون اینکه دلالان در قیمت گذاری دخالتی داشته باشند و سودجویی کنند .


خرید شلغم

خریدار شلغم برای خرید و فروش عمده شلغم بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده شلغم برای فروش عمده شلغم خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش شلغم می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده شلغم مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده شلغم مصرف داخل و حتی اقدام به خرید شلغم صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت شلغم معامله بهتری را انجام خواهید داد....
announcement