filter_list

لیست آگهی های "انواع تخم ها - مرغ بوقلمون پرنده عمده کشاورزی"

فروش معاوضه قوغاز با مرغ نژاد دار یا زینتی در تهران

قوغاز جفتی 800 هزار تومان فقط جفتی بفروش میرسد قوغاز نر تکی هم برای اصلاح نژاد یا میکس با غاز هم موجود دارم چنتا خروس زینتی هم دارم که اونا رو هم دونه 175تومن میدم همه اینا رو هم با مرغ و خروس زینتی نژاد دار هم معاوضه دارم در ضمن تخم نطفه دار زینتی کرچ شو درجه یک هم دارم دونه ای 4500تومان یا علی مدد ثبت آگهی در تهران آگهی فروش معاوضه قوغا...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش تخم نطفه دار مرغ و خروس در تهران

تخم نطفه دار مرغ خروس وارداتی خالص وتک خون پلیموت راک استرالوپ و * نطفه 80 % تضمینی! کف فروش 20 عدد! * فقط در صورت خرید قطعی تماس بگیرید! ارسال از کرج ثبت آگهی در تهران آگهی فروش تخم نطفه دار مرغ و خروس در تهران خریدار برای خرید تخم نطفه دار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش مرغ و خروس لاری در بوشهر

سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی یک جفت مرغ و خروس لاری تخم گذار . صحیح و سالم . نطفه دار . جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید متشکرم . با تشکر از برنامه خوب ثبت آگهی در بوشهر آگهی فروش مرغ و خروس لاری در بوشهر خریدار برای خرید مرغ خروس لاری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 روز پیش

فروش تخم نطفه دار مرغ زینتی اپنزلر و ورووک در تهران

فروش تخم نطفه دار مرغ زینتی اپنزلر . ایام سمانی . وردووک . لاری وشرکت جوجه پلاس مفتخر است که توانسته بهترین تخم های نطفه دار انواع مرغ زینتی را با ثبت آگهی در آگهی فروش تخم نطفه دار مرغ زینتی اپنزلر و ورووک در تهران خریدار برای خرید تخم نطفه دار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 22 روز پیش

فروش تخم نطفه دار طوطی کاسکو دم قرمز در تهران

فروش تخم نطفه دار طوطی کاسکو دم قرمز امکان برگشت در صورت شکستگی و فقدان نطفه برای تخم ها وجود دارد تمام تخم ها تضمینی بوده و همراه با فاکتور ثبت آگهی در آگهی فروش تخم نطفه دار طوطی کاسکو دم قرمز در تهران خریدار برای خرید تخم نطفه دار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 22 روز پیش

فروش تخم کتان دان پرنده در اردبیل

فروش تخمکتان ایرانی اردبیل دشت مغان بوجاری شده و تمییز پیامک و چت پاسخگو نیستم خواهشا پیامک و چت نفرما ثبت آگهی در اردبیل ، اردبیل آگهی فروش تخم کتان دان پرنده در اردبیل خریدار برای خرید تخم کتان دان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 ماه پیش

فروش جوجه راس 308 فوق سنگین در بوشهر

انواع جوجه های تخمگذار و گوشتی و تخم های نطفه دار*هر 400 تا سفارش 100تا اشانتیون ثبت آگهی در بوشهر آگهی فروش جوجه راس 308 فوق سنگین در بوشهر خریدار برای خرید جوجه راس فوق تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش مرغ و خروس کوشامو در تهران

کوشامو اصل یک خروس 3 مرغ تخم گذار به شرط نطفه به علت نداشتن جا به شرط تخم گذاری و نطفه دار بودن دونه ای220همه با هم فروخته میشود نه مرغ تک دارم نه خروس تک فقط و فقط تماس نه چت نه اس ام اس تماس 24ساعته پاسخ گو هستم ارسال به شهرستان هم دار ثبت آگهی در تهران آگهی فروش مرغ و خروس کوشامو در تهران خریدار برای خرید مرغ خروس کوشامو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

مرکز فروش مستقیم تخم درجه یک صادراتی در اردبیل

مرکز فروش مستقیم تخم درجه یک صادراتی شرکت طیور ایران با شماره ثبت 7654 : تولید کننده عمده تخم مرغ سفید جهت صادرات به عراق بسته بندی در کارتن های دوقلو با وز ثبت آگهی در اردبیل ، اردبیل آگهی فروش مرکز مستقیم تخم درجه یک صادراتی در اردبیل خریدار برای خرید مرکز مستقیم تخم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش سبرایت پولک منظم و اصل نقره ای در تهران

جوجه 5 روزه جوجه 16روزه مولد تخمگذار نیمچه مرغ و خروس اصل پولک منظم سیدور تخم نطفه دار تضمینی ارسال دارم ثبت آگهی در قائم‌شهر آگهی فروش سبرایت پولک منظم و اصل نقره ای در تهران خریدار برای خرید پولک منظم اصل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تخم مرغ و خروس مینیاتوری نطفه دار در تهران

سلام تخم نطفه دار از مرغ و خروسهای ریز جسه و زیبا موجوده همشون جوان و نطفه زنی عالی هست ثبت آگهی در تهران آگهی فروش تخم مرغ و خروس مینیاتوری نطفه دار در تهران خریدار برای خرید تخم مرغ خروس تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش پخش عمده و مستقیم تخم بلدرچین در تهران

پخش عمده و مستقیم تخم بلدرچین شرکت طیور ایران با شماره ثبت 7654 : تولید کننده عمده تخم بلدرچین تولید تخم بلدرچین در تیراژ روزانه 17 هزار عدد تخم ها ب ثبت آگهی در تهران ، آبشار - منطقه 12 آگهی فروش پخش عمده و مستقیم تخم بلدرچین در تهران خریدار برای خرید پخش عمده مستقیم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید و فروش کارتن موزی و در تهران

آگهی فروش کارتن موزی و در تهران خریدار برای خرید کارتن موزی و تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش انواع سبزی خورشتی و دلال و ترشی در آمل

آگهی فروش انواع سبزی خورشتی و دلال و ترشی در مازندران خریدار برای خرید سبزی خورشتی دلال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

خرید لوازم دست دوم مرغداری در میاندوآب

آگهی خرید لوازم دست دوم در آذربایجان غربی فروشنده برای فروش لوازم دست دوم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تخم کتان اردبیل دان پرنده و قناری

آگهی فروش تخم کتان اردبیل دان پرنده و قناری در اردبیل خریدار برای خرید تخم کتان اردبیل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش ارزن ریز ایرانی در تهران

400 کیلو ارزن ریز بمقدار نیازم با تخم کتان پرنده گندم مرغی دونه پارس ارزن درشت تعویض هم میکنم این القام هرکدوم یه کیسه میخوام با ارزن م ب قیمت روز عوض می ثبت آگهی در تهران ، شهرک گلستان آگهی فروش ارزن ریز ایرانی در تهران خریدار برای خرید ارزن ریز ایرانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش تخم نطفه دار طاووس و قو در آذربایجان شرقی

فروش تخم نطفه دار انواع مرغ های زینتی و تزینیفروش تخم نطفه دار طاووس در چهار نژاد مختلف ثبت آگهی در آذربایجان شرقی آگهی فروش تخم نطفه دار طاووس و قو در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید تخم نطفه دار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کود مرغ عالی در تهران

کود مرغ تخمی حدود ثبت آگهی در قاین ، سه راهی روم آگهی فروش کود مرغ عالی در تهران خریدار برای خرید کود مرغ عالی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

فروش کلیه فوم در ضخامت گوناگون عایق صوتی شانه تخم مرغی در بار

آگهی فروش کلیه فوم در ضخامت گوناگون عایق صوتی شانه تخم مرغی در خراسان رضوی خریدار برای خرید فوم ضخامت گوناگون تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی بیش از یک ماه

انواع تخم ها - مرغ بوقلمون پرنده عمده کشاورزی

امروزه تخم پرندگان مختلفی چون مرغ، بوقلمون، بلدرچین، کبک، اردک و ... در آشپزی و تامین مواد غذایی اولیه کاربرد دارند و به دلیل طبخ سریع در مواقعی که وقت کمی داریم بهترین گزینه است که به ذهن هر فردی خطور می کند.

هر کدام از تخم پرندگان خواص بی نظیری دارند که اکنون با پیشرفت تکنولوژی می توان گزینه های دیگر به غیر از تخم مرغ را امتحان کرد. تخم پرندگان ظاهر بسیار جذابی نیز دارند که وقتی در مغازه در اولین نگاه به آن ها بر می خوریم، انسان را به تماشای آن ها وا می دارد.

تخم مرغ

روند تخم گذاری مرغ به گونه ای است که در روز حداکثر می تواند یک عدد تخم بگذارد؛ تخم مرغ ها سرشار از ویتامین ب ۱۲، پروتئین ها و ۹ اسید آمینه و نیز اسیدهای چرب می باشد و در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق تاثیر به سزایی دارد. سفیده تخم مرغ منبع غنی از پروتئین می باشد که بسیاری از بدنسازان از خواص آن برای عضله سازی بهره می برند.

تخم بوقلمون

تخم بوقلمون از برتریت و مزایای بالاتری نسبت به تخم پرندگان دیگر برخوردار می باشد؛ تخم بوقلمون اندازه بزرگتری نسبت به تخم مرغ دارد و پرورش دهندگان بوقلمون از طریق فروش تخم آن سود فراوانی بدست می آورند.

فواید تخم بوقلمون

تخم بوقلمون سرشار از ویتامین های B9 و B12  می باشد  و این ویتامین ها از کم خونی جلوگیری می کنند؛ هم چنین ویتامین B9  موجود در تخم بوقلمون در تکمیل روند رشد جنین و جلوگیری از نقص های مادرزادی عصبی نقش مهمی ایفا می کند.

همچنین تخم بوقلمون در ساخت عضلات بدن به دلیل مقدار پروتئین بالا اهمیت فراوانی دارد. در سایت یک میوه مرغوب ترین تخم های بوقلمون در رنگ های ویژه هر نژاد موجود می باشد و شما می توانید با اطمینان از خرید تخم بوقلمون، از فواید تخم های عرضه شده بهره ببرید.

تخم بلدرچین

تخم بلدرچین اندازه کوچک تر و وزن کمتری در مقایسه با تخم مرغ دارد و وزن تخم بلدرچین حدودا یک پنجم‌ وزن تخم مرغ می باشد اما از نظر پروتئین و ویتامین بسیار غنی تلقی می شود. تخم بلدرچین با دارا بودن ارزش غذایی و دارویی بالا، برای گروه های سنی مختلف چون کودکان، بانوان باردار، افراد مسن و بیماران قلبی مفید و موثر می باشد.

پاکسازی بدن

به دلیل آلودگی هوا و تنفس سموم مختلف و به خطر افتادن سلامتی، قرار دادن تخم بلدرچین در رژیم غذایی توسط بسیاری از افراد انجام شده است و نتیجه گرفته اند؛ زیرا تخم این پرنده در سم زدایی بدن نقش بی نظیری ایفا می کند. تخم بلدرچین برای افراد مبتلا به آسم، سنگ کلیه و مثانه فوق العاده مفید می باشد و سنگ کلیه با مصرف مرتب تخم بلدرچین تحلیل می رود. هم چنین سرشار از ویتامین A  می باشد.

تخم اردک و غاز

تخم این دو پرنده نیاز به مدت حرارت بیشتر از زمان پخت تخم مرغ می باشد؛ تخم اردک مقداری از تخم مرغ بزرگتر می باشد و تخم غاز نیز مقداری از تخم اردک درشت تر می باشد و چون تخم آن ها ممکن است باکتری داشته باشد، هرگز نباید به صورت خام مصرف شود.

تخم شتر مرغ

بزرگترین اندازه تخم را در بین تمام پرندگان دارا می باشد و افرادی که به دنبال خوردن تخمی با میزان کلسترول و چربی های اشباع پایین هستند، تخم شتر مرغ بهترین انتخاب می تواند باشد.

تخم کبک

ارزش غذایی تخم کبک بسیار بالا و مشابه تخم بلدرچین می باشد و دارای فسفر، آهن، ویتامین B1 و B2 و مواد معدنی می باشد و مصرف آن نیاز بدن به مواد مغذی را تامین می کند. خرید تخم پرندگان کار بسیار لذت بخش و در عین حال پر فایده می باشد و با مصرف آن ها می توان از سلامت بالایی برخوردار بود. اگر به دنبال سایتی هستید که تمامی تخم های با کیفیت و متنوع را داشته باشد و شما را در انتخاب آن ها و خرید راضی راهنمایی کند، بهترین گزینه سایت یک میوه می باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله به بحث در مورد تخم پرندگانی نظیر بلدرچین، بوقلمون، مرغ، کبک، اردک و غاز پرداختیم و از ویژگی های آن ها صحبت کردیم. به عنوان مثال تخم بلدرچین در تقویت بینایی و از بین بردن سنگ مثانه و درمان آسم کاربرد دارد و بقیه نیز فایده های دیگری دارند که به آن ها اشاره شد. امیدواریم که اطلاعات کافی برای خرید و فروش انواع تخم ها را کسب کرده باشید.


خرید تخم پرنده

خریدار تخم پرنده برای خرید و فروش عمده تخم پرنده بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده تخم پرنده برای فروش عمده تخم پرنده خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش تخم پرنده می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده تخم پرنده مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده تخم پرنده مصرف داخل و حتی اقدام به خرید تخم پرنده صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت تخم پرنده معامله بهتری را انجام خواهید داد....