filter_list

لیست آگهی های "ادویه - ترشی کاری ادویه جات خشک"

فروش پخش عمده سبزیجات خشک گوجه خشک پیاز خشک و ادویه در آبعلی

کارخانه بسته بندی دوجین آماده ارسال انواع سبزیجات خشک ، ادویه جات ، گوجه خشک و پیاز خشک و پودر گوجه برای کچاپ با ضمانت و پروانه بهداشتی به سراسر ایران می ب ثبت آگهی در تهران ، آبعلی آگهی فروش پخش عمده سبزیجات خشک گوجه خشک پیاز خشک و ادویه در تهران خریدار برای خرید پخش عمده سبزیجات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 ساعت پیش

فروش زنجبیل و سایر محصولات گیاهی و عطاری در تهران

پودر فلفل قرمز هندی شروع قیمت از 40000 زردچوبه قلم پودر زردچوبه درجه یک 20000 درجه دو 18000 درجه سه 16000 درجه چهار ثبت آگهی در تهران ، بازار آگهی فروش زنجبیل و سایر محصولات گیاهی و عطاری در تهران خریدار برای خرید زنجبیل سایر محصولات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش سماق و سایر محصولات گیاهی وعطاری در تهران

پودر فلفل قرمز هندی شروع قیمت از 40000 زردچوبه قلم پودر زردچوبه درجه یک 20000 درجه دو 18000 درجه سه 16000 درجه چهار ثبت آگهی در تهران ، بازار آگهی فروش سماق و سایر محصولات گیاهی وعطاری در تهران خریدار برای خرید سماق سایر محصولات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش دستگاه تخصصی درجه یک آسیاب در زاهدان

آگهی فروش دستگاه تخصصی درجه یک آسیاب در سیستان وبلوچستان خریدار برای خرید دستگاه تخصصی درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش دستگاه تخصصی درجه یک اسیاب در اهواز

آگهی فروش دستگاه تخصصی درجه یک اسیاب در خوزستان خریدار برای خرید دستگاه تخصصی درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش دستگاه آسیاب درجه یک در زاهدان

آگهی فروش دستگاه آسیاب درجه یک در سیستان وبلوچستان خریدار برای خرید دستگاه آسیاب درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 ساعت پیش

فروش کشک گاو گوسفند تر در یزد

با سلام کشک گاو و گوسفند قاطی و تر به صورت عمده و خرده به فروش میرسد به قیمت هر کیلو 47 حساب میشه و فروشی 55و تا 65 است مخصوص مغازه لبنیات و عطاری با تشکر از برنامه خوب *تماس ثبت آگهی در یزد آگهی فروش کشک گاو گوسفند تر در یزد خریدار برای خرید کشک گاو گوسفند تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 ساعت پیش

فروش اسیاب کم صدا کیافارم در بابلسر

آگهی فروش اسیاب کم صدا کیافارم در مازندران خریدار برای خرید اسیاب صدا کیافارم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش انجیر ، کنجد ، چای به در تهران

فروش فوری انجیر استهبان ، با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب . در ضمن چای به و کنجد ارده ایرانی به مقدار کافی موجود است . اکثر اقلام مورد نیاز عطاری موجود است . انواع ادویه موجود است . توسط خودمان آسیاب می شود . ثبت آگهی در تهران آگهی فروش انجیر کنجد چای به در تهران خریدار برای خرید انجیر کنجد چای تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش اسیاب مخصوص ادویه شرکت کیافارم در کرمان

آگهی فروش اسیاب مخصوص ادویه شرکت کیافارم در کرمان خریدار برای خرید اسیاب مخصوص ادویه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش بذر مادری چلتوک اصلاح شده علی کاظمی و صدری در دورود

سلام و عرض ادب خدمت کشاورزان عزیز فروش محدود بذرهای مادری اصلاح شده در رقم های علی کاظمی و صدری اصلاح شده از سوی مرکز تحقیقات و اصلاح بذر استان گیلان بوجار ثبت آگهی در لرستان ، دورود آگهی فروش بذر مادری چلتوک اصلاح شده علی کاظمی و صدری در لرستان خریدار برای خرید بذر مادری چلتوک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش جا آجیلی و ادویه در مشهد

با عرض سلام جا آجیلی و ادویه ای پشت آینه ای موجود هستش قیمت و با مشتری کنار م ثبت آگهی در مشهد ، آزادشهر آگهی فروش جا آجیلی و ادویه در خراسان رضوی خریدار برای خرید جا آجیلی و ادویه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش دستگاه اسیاب در سردشت

آگهی فروش دستگاه اسیاب در آذربایجان غربی خریدار برای خرید دستگاه اسیاب تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش گیاهان دارویی در ورزقان

انواع گیاهان دارویی اعم از پولک و بابونه و بومادران و . . . . . بصورت عمده و خرده و اماده قرارداد با عطاریها و شرکتهای ثبت آگهی در اهر ، جاده ورزقان آگهی فروش گیاهان دارویی در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید گیاهان دارویی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش خرما گردو کشمش ادویه فلفل زردچوبه دارچین در تهران

فروش عمده زیر قیمت بازار ثبت آگهی در تهران آگهی فروش خرما گردو کشمش ادویه فلفل زردچوبه دارچین در تهران خریدار برای خرید خرما گردو کشمش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش ظروف فلزی خاتم زعفران در تهران

تولید و عرضه انواع ظروف فلزی خاتم مخصوص زعفران ، سوهان ، گز ، اجیل ، شکلات ، شیرینی خونگی و . . از یک گرم تا یک کیلو گرم متنوع در طرح و رنگ و سایز گرد ، مکعب ، شش ضلعی ، استوانه با کیفیتی بی نظیر و قیمتی رقابتی با امکان چاپ لوگو شرکت و نام تجاری شما بر روی قسمت کریستالی ظرف فروش انواع باکس های چوبی و مخمل باکس های چوبی مخصوص دمنو...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 روز پیش

فروش اسیاب کیافارم پیشرفته درجه یک در همدان

اه آسیاب ادویه و دانه‌های سخت ، برای پودر کردن انواع ادویه‌جات سخت در صنایع غذایی مناسب است . ادویه‌جاتی از قبیل زرد چوبه ، دارچین را با دستگاه آسیاب ادویه تبدیل به پودر می شوند . این دستگاه جنس تیغه فولاد 4 تیغه تمام قطعات رنگ کوره ای ارد کردن و بلغور کردن ساعتی 150 تا 200 کیلو ارسال رایگان جهت ارتباط با ثبت آگهی در همدان ، رستکا...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش دستگاه اسیاب ادویه کیافارم در سمنان

دستگاه آسیاب ادویه و دانه‌های سخت ، برای پودر کردن انواع ادویه‌جات سخت در صنایع غذایی مناسب است . ادویه‌جاتی از قبیل زرد چوبه ، دارچین ، آویشن ، فلفل ، ثبت آگهی در سمنان آگهی فروش دستگاه اسیاب ادویه کیافارم در سمنان خریدار برای خرید دستگاه اسیاب ادویه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 روز پیش

فروش گیاهان دارویی اصل در ارومیه

گیاهان دارویی برکت هر نوع گیاه دارویی را از ما بخواهید . . . با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای همشهریان عزیز در صورت خاموش بودن تلفن حتما پیام ارسال ک ثبت آگهی در ارومیه ، اسلام آباد آگهی فروش گیاهان دارویی اصل در آذربایجان غربی خریدار برای خرید گیاهان دارویی اصل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 روز پیش

فروش دستگاه آسیاب انواع ادویه و گندم در زاهدان

آگهی فروش دستگاه آسیاب انواع ادویه و گندم در سیستان وبلوچستان خریدار برای خرید دستگاه آسیاب ادویه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

خرید ادویه

خریدار ادویه برای خرید و فروش عمده ادویه بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده ادویه برای فروش عمده ادویه خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش ادویه می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده ادویه مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده ادویه مصرف داخل و حتی اقدام به خرید ادویه صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت ادویه معامله بهتری را انجام خواهید داد....