filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش کود و مواد شیمیایی - اوره پتاس مرغی کمپوست آهن"

فروش کودگوسفندی 17 کیسه در ساری

آگهی فروش کودگوسفندی 17 کیسه در مازندران خریدار برای خرید کودگوسفندی 17 کیسه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 ساعت پیش

فروش کود شیمیایی در اردبیل

آگهی فروش کود شیمیایی در اردبیل خریدار برای خرید کود شیمیایی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 ساعت پیش

فروش کود گوسفندی در اصفهان

کود خالی در محل شما ، با ضایعات آهن هم معامله دارم ثبت آگهی در اصفهان آگهی فروش کود گوسفندی در اصفهان خریدار برای خرید کود گوسفندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 ساعت پیش

فروش سولفات پتاسیم در تهران

ایران شیمی تولیدکننده برترین تولید کننده سولفات پتاسیم با پتاس بالای 51 درصد به صورت پودری و حلالیت 100 درصد در آب . مشخصات سولفات پتاسیم تولیدی ایران ش ثبت آگهی در تهران ، ملارد آگهی فروش سولفات پتاسیم در تهران خریدار برای خرید سولفات پتاسیم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 ساعت پیش

فروش سولفات منیزیم در تهران

ایران شیمی تولیدکننده برترین تولید کننده سولفات منیزیم با درصد خلوص بالای 98 . 5 درصد و حلالیت 100 درصد در آب . مشخصات سولفات منیزیم پودری تولیدی ایران ش ثبت آگهی در تهران ، ملارد آگهی فروش سولفات منیزیم در تهران خریدار برای خرید سولفات منیزیم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 ساعت پیش

فروش کودسفید 2 کیسه در کردکوی

آگهی فروش کودسفید 2 کیسه در گلستان خریدار برای خرید کودسفید 2 کیسه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 ساعت پیش

فروش کود کبوتر خشک وعالی در مشهد

آگهی فروش کود کبوتر خشک وعالی در خراسان رضوی خریدار برای خرید کود کبوتر خشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 ساعت پیش

فروش کود دامی در رشت

با سلام فروش کود دامی به صورت کیسه ای سمپاشی باغب ثبت آگهی در رشت ، دانشگاه گیلان آگهی فروش کود دامی در گیلان خریدار برای خرید کود دامی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 ساعت پیش

خریدار سم پاش تربو لاینر در اصفهان

آگهی خرید پاش تربو لاینر در اصفهان فروشنده برای فروش پاش تربو لاینر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 ساعت پیش

فروش کود گوسفندی در ابهر

آگهی فروش کود گوسفندی در زنجان خریدار برای خرید کود گوسفندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 ساعت پیش

فروش کود شیمیایی سفید اوره در همدان

آگهی فروش کود شیمیایی سفید اوره در همدان خریدار برای خرید کود شیمیایی سفید تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 ساعت پیش

فروش نشا خیار پر محصول در قائم شهر

آگهی فروش نشا خیار پر محصول در مازندران خریدار برای خرید نشا خیار محصول تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 ساعت پیش

فروش سم پاش 400 لیتری در صحنه

آگهی فروش سم پاش 400 لیتری در کرمانشاه خریدار برای خرید سم پاش 400 لیتری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 ساعت پیش

فروش تانک سم پاش در زنجان

آگهی فروش تانک سم پاش در زنجان خریدار برای خرید تانک سم پاش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش کود دامی گوسفندی در مشهد

حدود 5 کامیون کود گوسفندی دپو شده و کاملا پوسیده ونرم مناسب برای باغات ومزارع ثبت آگهی در مشهد آگهی فروش کود دامی گوسفندی در خراسان رضوی خریدار برای خرید کود دامی گوسفندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 ساعت پیش

فروش کود کبوتر خشک تمیز 10 گونی در زنجان

کود کبوتر 10 گونی خشک تمیز 10 گونی هرگونی 40مشتری بودی تماس بگیر در ضمن ببین چند میزارن قیمتو قیمت پاین گذا ثبت آگهی در زنجان ، دبخلر آگهی فروش کود کبوتر خشک تمیز 10 گونی در زنجان خریدار برای خرید کود کبوتر خشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش کود سفید اوره در گرگان

10 کیسه کود سفید اوره فروشی 2500000 تومان . . خریدار واقعی تماس بگ ثبت آگهی در گلستان ، گرگان آگهی فروش کود سفید اوره در گلستان خریدار برای خرید کود سفید اوره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش کود شیمیایی اوره در خرمدشت

ده کیسه کود شیمیایی ا ثبت آگهی در قزوین ، خرمدشت آگهی فروش کود شیمیایی اوره در قزوین خریدار برای خرید کود شیمیایی اوره تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش کود مرغی در لنگرود

600 کیلو کود مرغی کیسه زده برای زمین های باغی قیمت 600 . 000 تو ثبت آگهی در گیلان ، لنگرود آگهی فروش کود مرغی در گیلان خریدار برای خرید کود مرغی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

فروش کود کبوتر کفتر 8 گونی در تهران

گونی 20 هزار تومان قیمت پایین زدم زود ثبت آگهی در تهران ، سهروردی جنوبی آگهی فروش کود کبوتر کفتر 8 گونی در تهران خریدار برای خرید کود کبوتر کفتر تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 ساعت پیش

آشنایی با کودهای کشاورزی برای رشد بهتر گیاهان

کود ها از جمله مواد ضروری برای رشد سریع و بهتر درختان و گیاهان هستند. کود های کشاورزی انواع مختلفی دارد. هر کدام از این کود ها دارای مواد معدنی مختلفی برای رشد گیاهان هستند. البته باید توجه داشته باشید که هر گیاهی برای رشد نیاز به کود مخصوصی دارد. گیاهان هم موجوداتی زنده هستند و برای زندگی کردن نیازهایی دارند. گیاهان برای رشد و ادامه زندگی خود نیاز به خاک مرغوب و حاصلخیز دارند. اضافه کردن کود های کشاورزی به خاک آنها، بسیاری از موارد مورد نیاز گیاه را برطرف می‌سازد. باید بدانید که در استفاده از کود های کشاورزی برای گیاهان نباید افراط و تفریط داشت. کود زیاد هم برای گیاه کاملا آسیب‌زا است. این موضوع باعث سوختن ریشه گیاه می‌شود. هر گیاهی بسته به نوع شرایطش نیاز به کود کمتر و یا بیشتری دارد. در ادامه می‌خواهیم شما را با انواع کود های کشاورزی و نحوه خرید و فروش عمده کودهای کشاورزی آشنا کنیم.

 

انواع کودهای کشاورزی مورد نیاز گیاه

کودهای شیمیایی: کودهای شیمیایی از جمله کود هایی است که برای رشد و شادابی برخی از گیاهان و درختان مورد استفاده قرار می‌گیرد. کود شیمیایی انواع متعددی دارد. در ادامه شما را با آنها آشنا خواهیم کرد.

1)     کودهای فسفاته: فسفر یکی از مواد مغذی مورد نیاز گیاهان است. فسفر باعث ثقویت و رشد بهتر ساقه‌‌ها و ریشه گیاه می‌شود. اگر گیاه دچار کمبود فسفر شود، امکان رشد آن گیاه خیلی کم می‌شود. در نهایت موجب توقف رشد گیاه می‌شود.

2)     کودهای پتاسیم: کود های پتاسیم هم نوع دیگری از کود های شیمیایی هستند. این نوع کود ها هم به رشد بهتر و راحت تر گیاه کمک می‌کنند. کود پتاسیم مقاومت گیاه را افزایش می‌دهد. مقاومت گیاهان در برابر آفات و حشرات و خشکی و ... افزایش پیدا می‌کند. یکی از علائم کمبود پتاسیم در گیاهان تغییر رنگ برگ‌ها است. زمانی که رنگ برگ گیاهان به زرد و یا قهوه‌ای تمایل پیدا کرد، به راحتی می‌توانید علت آن را کمبود پتاسیم بدانید.

3)     کودهای ازته: نیتروژن یکی دیگر از مواد مغذی مورد نیاز گیاه برای رشد ساقه ها و ... است.

 

کود اوره: کود اوره یکی از کود های نیتروژن دار است. کود اوره قیمت بسیار مناسبی دارد. در واقع می‌توانید بیشترین میزان نیتروژن را با بهترین قیمت برای گیاه استفاده کرد. کود اوره از جمله کودهایی است که باعث اسیدی شدن نوع خاک می‌شود. پس گیاهانی که در خاک اسیدی رشد خوبی دارند، نیاز به کود اوره هم دارند.

 

 

کود گاوی: کود گاوی هم دارای مواد بسیار مغذی برای تغذیه خاک گیاهان است. وزن بیشتر کود گاوی به صورت جامد است. البته مقدار کمی از آن هم به صورت مایع است.

کود کمپوست: این نوع کود از تجزیه مواد آلی بوجود می‌آید. بیشتر زمین‌ های کشاورزی دچار فقر مواد آلی هستند.

برای جبران این موضوع از کودهای کمپوست استفاده می‌شود. این نوع کود خیلی راحت و آسان جذب خاک و گیاه می‌شود. برای تولید نوعی از این کود از کود گاو، مرغ، گوسفند و ... استفاده می‌شود.

 

نحوه خرید و فروش کودهای کشاورزی در سایت یک میوه:

کود های کشاورزی دارای انواع مختلفی هستند. با در نظر گرفتن شرایط و نوع گیاه باید مناسب‌ ترین نوع کود مورد استفاده قرار بگیرد. پس بهتر است اطلاعات مناسبی در مورد نوع گیاه کاشته شده خود داشته باشید. امروزه خرید و فروش کوهای کشاورزی در بازارهای آنلاین و استارت‌آپ های جدید بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است. سایت یک میوه یکی از استارت‌آپ های جدید در صنعت خرید و فروش محصولات کشاورزی اعم از انواع کودها است. کوهای کشاورزی هم مانند هر محصول دیگری دارای مزایا و معایب مختلفی هستند. کود های کشاورزی به راحتی قابل جابه‌جایی و ذخیره هستند. این کود ها به راحتی قابلیت حل شوندگی در خاک را دارند. تاثیر سریع و جذب راحت کود ها توسط گیاهان از دیگر مزایای استفاده از کود های کشاورزی است. به این ترتیب تمامی مواد مغذی و مورد نیاز گیاه با این نوع کود ها تامین می‌شود. معایب استفاده از کود های کشاورزی هزینه تهیه آنها است. بعضی از این کود های شیمیایی قیمت بالایی دارند. البته فروش اینترنتی و استفاده از سایت یک میوه این مشکل را تا حدودی برطرف کرده است. زیرا در سایت یک میوه هیچ گونه واسطه‌ای وجود ندارد. خرید به صورت عمده انجام می‌شود. خرید و فروش عمده کودهای کشاورزی باعث شده است که که بتوانید کود های کشاورزی را با قیمت مناسب تری تهیه کنید. از دیگر معایب استفاده از کود های کشاورزی خطرساز بودن آنها و ایجاد حساسیت برای پوست است. با همه این شرایط، برای رشد و تغذیه گیاه باید از کود های کشاورزی مورد نیاز برای آنها استفاده کرد.

 

چه زمان‌هایی برای استفاده از کودهای کشاورزی مناسب است؟

توجه داشته باشید که این موضوع کاملا بستگی به نوع گیاه شما دارد. هر گیاهی در فصل خاصی برای کود دهی آمادگی دارد. اگر زمان و مقدار کود به طور مناسب و صحیح انجام شود، گیاه همیشه شاداب و سرحال و در حال رشد قرار می‌گیرد. در نتیجه به بیماری‌ هایی نظیر آفات و ... هم گرفتار نخواهد شد. بعضی از گیاهان هر دو هفته نیاز به کود دهی دارند اما برخی دیگر چند ماه یکبار هم برایشان کفایت می‌کند.

 

کدام نوع از کودهای کشاورزی سرعت جذب بیشتری دارند؟

سرعت جذب کودهای کشاورزی توسط گیاهان متفاوت است. برای مثال کودهای ازته که دارای نیتروژن هستند خیلی راحت و سریع جذب گیاهان می‌شوند. اما کود های ازته آمونیاکی سرعت جذب کمتری دارند. اگر احساس کردید که گیاه دارای کمبود ازت است، باید به سراغ کود های ازته نیتروژن دار بروید که سریع‌ تر جذب شوند. بارندگی و میزان رطوبت و... هم از جمله مواردی است که در سرعت جذب کود ها تاثیرگذار هستند. هنگام خرید کودهای کشاورزی در سایت یک میوه، حتما سوابق کاری فروشنده را بررسی کنید. در مورد نوع گیاه و نوع کود دهی آن هم می‌توانید با فروشنده کودهای کشاورزی مشورت داشته باشید.


خرید کود

خریدار کود برای خرید و فروش عمده کود بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کود برای فروش عمده کود خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کود می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کود مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کود مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کود صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کود معامله بهتری را انجام خواهید داد....