filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش کود و مواد شیمیایی - اوره پتاس مرغی کمپوست آهن"

فروش یدک کش کمباین زنجیری در سیاهکل

آگهی فروش یدک کش کمباین زنجیری در گیلان خریدار برای خرید یدک کمباین زنجیری تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش خاک بستر و گل های اپارتمانی و گیاهان دارویی در بهشهر

فروش خاک بستر با ترکیب خاک برگ و ماسه بادی و کودحیواانی و برگ و پرلیت شلتوک برنج کیفیت عالی و قیمت مناسب نشا قلمه گیاه دارویی به لیمو رزماری اویشن باغی م ثبت آگهی در مازندران ، بهشهر ، شهیدآباد آگهی فروش خاک بستر و گل های اپارتمانی و گیاهان دارویی در مازندران خریدار برای خرید خاک بستر های تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش کود حیوانی درجه یک در اصفهان

کود گوسفندی و گاوی کاملا پوسیده ویژه باغ و زمین کشاو ثبت آگهی در اصفهان ، داران آگهی فروش کود حیوانی درجه یک در اصفهان خریدار برای خرید کود حیوانی درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش کود حیوانی درجه یک نرم در قزوین

کود حیوانی درجه یک نرم بدون کرمه درحد خوشک دوساله مناسب برای باغ زمین کشاورزی و سبزی کاری در خدمت هم استانی های عزیز ه ثبت آگهی در قزوین ، قزوین آگهی فروش کود حیوانی درجه یک نرم در قزوین خریدار برای خرید کود حیوانی درجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش کود مرغی خالص در تهران

آگهی فروش کود مرغی خالص در تهران خریدار برای خرید کود مرغی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش استات مس ممتاز در تهران

تامین کننده انواع استات ها کربنات ها نیترات ها اکسید ها سولفات ها و فلزات جهت صادرات ثبت آگهی در تهران آگهی فروش استات مس ممتاز در تهران خریدار برای خرید استات مس ممتاز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

خرید و فروش کود وانواع خشکبار در بوکان

خرید و فروش خشکبار و گندم جو نخودو . . . . . . . . . وانواع ثبت آگهی در آذربایجان غربی ، بوکان آگهی فروش کود وانواع خشکبار در آذربایجان غربی خریدار برای خرید کود وانواع خشکبار تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 روز پیش

فروش انواع گل در ساری

با سلام فروش انواع گل و گلدان و کود و خاک و حشره کش با بهترین قیمت و کی ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، دخانیات آگهی فروش انواع گل در مازندران خریدار برای خرید انواع گل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 6 روز پیش

فروش ویژه سم علف کش دیازینون در خرم آباد

آگهی فروش ویژه سم علف کش دیازینون در لرستان خریدار برای خرید ویژه علف دیازینون تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش کود کمپوست قارچ در گلستان

کود کمپوست قارچ حاوی کود م ثبت آگهی در گلستان ، گنبدکاووس آگهی فروش کود کمپوست قارچ در گلستان خریدار برای خرید کود کمپوست قارچ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش کود مخصوص افزایش باردهی درختان فروت ست در تهران

کودهای فروت ست محلولی بسیار مناسب بعد از برداشت محصول اوایل شهریور ماه تا اواخر مهر جهت افزایش باروری در سال آتی و مقاومت گیاه در مقابله با آفات می باشد ثبت آگهی در تهران ، ملارد آگهی فروش کود مخصوص افزایش باردهی درختان فروت ست در تهران خریدار برای خرید کود مخصوص افزایش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش یدک کش کمباین در سنندج

آگهی فروش یدک کش کمباین در مازندران خریدار برای خرید یدک کش کمباین تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

کود هانمید کامل و هانمید استارت در رفسنجان

شرکت پسته کار تولید کننده کود هانمید در استان کرمان شهرستان رفسنجان این کود به دو نوع هنمید استارت و هانمید استارت تولید میشود و کود مخصوص درختان پسته است . آگهی فروش کود هانمید کامل و هانمید استارت در کرمان خریدار برای خرید کود هانمید کامل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش کود دامی رسیده در لاهیجان

آگهی فروش کود دامی رسیده در گیلان خریدار برای خرید کود دامی رسیده تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 روز پیش

کود گاوی محلی باکیفیت در اندیمشک

قیمت هر گونی 35 هزار تومان کودهای دانی از میاه ها و س زیجات طبیعی و ارگانیک تغذیه میکنند و گاوداران بخاطر کیفیت بهتر شیر از دادن کنسانتره به دامها امتناع میورزند . آگهی فروش کود گاوی محلی باکیفیت در خوزستان خریدار برای خرید کود گاوی محلی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: ۳۵,۰۰۰ تومان 12 روز پیش

فروش کاه جمع کن کاه کش در چغلوندی

اه کاه جمع کن 1401 . . یک ماه کار در حد آک . . با دوتا شلنگ گاردون 10 دیقه پر و خالی کردن . . ثبت آگهی در لرستان ، چغلوندی آگهی فروش کاه جمع کن کاه کش در لرستان خریدار برای خرید کاه جمع کاه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش سم پاش درحدنوسالم در اردبیل

آگهی فروش سم پاش درحدنوسالم در اردبیل خریدار برای خرید سم پاش درحدنوسالم تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش لجن کش بزرگ در مراغه

آگهی فروش لجن کش بزرگ در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید لجن کش بزرگ تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 13 روز پیش

فروش کود گوسفندی خشک در بجنورد

آگهی فروش کود گوسفندی خشک در خراسان شمالی خریدار برای خرید کود گوسفندی خشک تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 14 روز پیش

فروش ماله یا خاک کش در ملایر

آگهی فروش ماله یا خاک کش در همدان خریدار برای خرید ماله یا خاک کش تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 14 روز پیش

آشنایی با کودهای کشاورزی برای رشد بهتر گیاهان

کود ها از جمله مواد ضروری برای رشد سریع و بهتر درختان و گیاهان هستند. کود های کشاورزی انواع مختلفی دارد. هر کدام از این کود ها دارای مواد معدنی مختلفی برای رشد گیاهان هستند. البته باید توجه داشته باشید که هر گیاهی برای رشد نیاز به کود مخصوصی دارد. گیاهان هم موجوداتی زنده هستند و برای زندگی کردن نیازهایی دارند. گیاهان برای رشد و ادامه زندگی خود نیاز به خاک مرغوب و حاصلخیز دارند. اضافه کردن کود های کشاورزی به خاک آنها، بسیاری از موارد مورد نیاز گیاه را برطرف می‌سازد. باید بدانید که در استفاده از کود های کشاورزی برای گیاهان نباید افراط و تفریط داشت. کود زیاد هم برای گیاه کاملا آسیب‌زا است. این موضوع باعث سوختن ریشه گیاه می‌شود. هر گیاهی بسته به نوع شرایطش نیاز به کود کمتر و یا بیشتری دارد. در ادامه می‌خواهیم شما را با انواع کود های کشاورزی و نحوه خرید و فروش عمده کودهای کشاورزی آشنا کنیم.

 

انواع کودهای کشاورزی مورد نیاز گیاه

کودهای شیمیایی: کودهای شیمیایی از جمله کود هایی است که برای رشد و شادابی برخی از گیاهان و درختان مورد استفاده قرار می‌گیرد. کود شیمیایی انواع متعددی دارد. در ادامه شما را با آنها آشنا خواهیم کرد.

1)     کودهای فسفاته: فسفر یکی از مواد مغذی مورد نیاز گیاهان است. فسفر باعث ثقویت و رشد بهتر ساقه‌‌ها و ریشه گیاه می‌شود. اگر گیاه دچار کمبود فسفر شود، امکان رشد آن گیاه خیلی کم می‌شود. در نهایت موجب توقف رشد گیاه می‌شود.

2)     کودهای پتاسیم: کود های پتاسیم هم نوع دیگری از کود های شیمیایی هستند. این نوع کود ها هم به رشد بهتر و راحت تر گیاه کمک می‌کنند. کود پتاسیم مقاومت گیاه را افزایش می‌دهد. مقاومت گیاهان در برابر آفات و حشرات و خشکی و ... افزایش پیدا می‌کند. یکی از علائم کمبود پتاسیم در گیاهان تغییر رنگ برگ‌ها است. زمانی که رنگ برگ گیاهان به زرد و یا قهوه‌ای تمایل پیدا کرد، به راحتی می‌توانید علت آن را کمبود پتاسیم بدانید.

3)     کودهای ازته: نیتروژن یکی دیگر از مواد مغذی مورد نیاز گیاه برای رشد ساقه ها و ... است.

 

کود اوره: کود اوره یکی از کود های نیتروژن دار است. کود اوره قیمت بسیار مناسبی دارد. در واقع می‌توانید بیشترین میزان نیتروژن را با بهترین قیمت برای گیاه استفاده کرد. کود اوره از جمله کودهایی است که باعث اسیدی شدن نوع خاک می‌شود. پس گیاهانی که در خاک اسیدی رشد خوبی دارند، نیاز به کود اوره هم دارند.

 

 

کود گاوی: کود گاوی هم دارای مواد بسیار مغذی برای تغذیه خاک گیاهان است. وزن بیشتر کود گاوی به صورت جامد است. البته مقدار کمی از آن هم به صورت مایع است.

کود کمپوست: این نوع کود از تجزیه مواد آلی بوجود می‌آید. بیشتر زمین‌ های کشاورزی دچار فقر مواد آلی هستند.

برای جبران این موضوع از کودهای کمپوست استفاده می‌شود. این نوع کود خیلی راحت و آسان جذب خاک و گیاه می‌شود. برای تولید نوعی از این کود از کود گاو، مرغ، گوسفند و ... استفاده می‌شود.

 

نحوه خرید و فروش کودهای کشاورزی در سایت یک میوه:

کود های کشاورزی دارای انواع مختلفی هستند. با در نظر گرفتن شرایط و نوع گیاه باید مناسب‌ ترین نوع کود مورد استفاده قرار بگیرد. پس بهتر است اطلاعات مناسبی در مورد نوع گیاه کاشته شده خود داشته باشید. امروزه خرید و فروش کوهای کشاورزی در بازارهای آنلاین و استارت‌آپ های جدید بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است. سایت یک میوه یکی از استارت‌آپ های جدید در صنعت خرید و فروش محصولات کشاورزی اعم از انواع کودها است. کوهای کشاورزی هم مانند هر محصول دیگری دارای مزایا و معایب مختلفی هستند. کود های کشاورزی به راحتی قابل جابه‌جایی و ذخیره هستند. این کود ها به راحتی قابلیت حل شوندگی در خاک را دارند. تاثیر سریع و جذب راحت کود ها توسط گیاهان از دیگر مزایای استفاده از کود های کشاورزی است. به این ترتیب تمامی مواد مغذی و مورد نیاز گیاه با این نوع کود ها تامین می‌شود. معایب استفاده از کود های کشاورزی هزینه تهیه آنها است. بعضی از این کود های شیمیایی قیمت بالایی دارند. البته فروش اینترنتی و استفاده از سایت یک میوه این مشکل را تا حدودی برطرف کرده است. زیرا در سایت یک میوه هیچ گونه واسطه‌ای وجود ندارد. خرید به صورت عمده انجام می‌شود. خرید و فروش عمده کودهای کشاورزی باعث شده است که که بتوانید کود های کشاورزی را با قیمت مناسب تری تهیه کنید. از دیگر معایب استفاده از کود های کشاورزی خطرساز بودن آنها و ایجاد حساسیت برای پوست است. با همه این شرایط، برای رشد و تغذیه گیاه باید از کود های کشاورزی مورد نیاز برای آنها استفاده کرد.

 

چه زمان‌هایی برای استفاده از کودهای کشاورزی مناسب است؟

توجه داشته باشید که این موضوع کاملا بستگی به نوع گیاه شما دارد. هر گیاهی در فصل خاصی برای کود دهی آمادگی دارد. اگر زمان و مقدار کود به طور مناسب و صحیح انجام شود، گیاه همیشه شاداب و سرحال و در حال رشد قرار می‌گیرد. در نتیجه به بیماری‌ هایی نظیر آفات و ... هم گرفتار نخواهد شد. بعضی از گیاهان هر دو هفته نیاز به کود دهی دارند اما برخی دیگر چند ماه یکبار هم برایشان کفایت می‌کند.

 

کدام نوع از کودهای کشاورزی سرعت جذب بیشتری دارند؟

سرعت جذب کودهای کشاورزی توسط گیاهان متفاوت است. برای مثال کودهای ازته که دارای نیتروژن هستند خیلی راحت و سریع جذب گیاهان می‌شوند. اما کود های ازته آمونیاکی سرعت جذب کمتری دارند. اگر احساس کردید که گیاه دارای کمبود ازت است، باید به سراغ کود های ازته نیتروژن دار بروید که سریع‌ تر جذب شوند. بارندگی و میزان رطوبت و... هم از جمله مواردی است که در سرعت جذب کود ها تاثیرگذار هستند. هنگام خرید کودهای کشاورزی در سایت یک میوه، حتما سوابق کاری فروشنده را بررسی کنید. در مورد نوع گیاه و نوع کود دهی آن هم می‌توانید با فروشنده کودهای کشاورزی مشورت داشته باشید.


خرید کود

خریدار کود برای خرید و فروش عمده کود بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده کود برای فروش عمده کود خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش کود می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده کود مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده کود مصرف داخل و حتی اقدام به خرید کود صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت کود معامله بهتری را انجام خواهید داد....