filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش نهال - انواع گردو پسته بادام سلطانی انگور"

فروش نهال هندوانه گالری جامبو در تبریز

آگهی فروش نهال هندوانه گالری جامبو در گلستان خریدار برای خرید نهال هندوانه گالری تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 ساعت پیش

فروش نهال پسته در قزوین

فروش نهال پسته یک ساله ودوساله به صورت کلی و جزئی فاقد هرگونه بیماری قارچ زیر نظر مهندسین کشاورزی ارسال رایگان به تمام نقاط ایران ثبت آگهی در قزوین آگهی فروش نهال پسته در قزوین خریدار برای خرید نهال پسته تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 5 ساعت پیش

فروش نهال انگور گلدانی بیش از ده نوع در ملایر

تکثیر شده از بهترین وپربار ترین با غات جو ثبت آگهی در ملایر ، روستای جوزان آگهی فروش نهال انگور گلدانی بیش از ده نوع در همدان خریدار برای خرید نهال انگور گلدانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 9 ساعت پیش

فروش نهال تمشک بدون خار اصلاح شده فرانسوی در سیاهکل

آگهی فروش نهال تمشک بدون خار اصلاح شده فرانسوی در گیلان خریدار برای خرید نهال تمشک بدون تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 ساعت پیش

فروش نهال گوجه و بادمجان و فلفل در مشهد

آگهی فروش نهال گوجه و بادمجان و فلفل در خراسان رضوی خریدار برای خرید نهال گوجه بادمجان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 10 ساعت پیش

فروش نهال کیوی در همدان

درجه یک نهال کیوی هایوارد بهترین کیفیت تضمین شده 3 تا مهندس جهاد کشاورزی قیمت مناسب زیر قیمت میوه درشت هایوارد سبز طلایی خونی زیر نظر موسسه بذر و نهال کشور نهال یک ساله من‌امسال نوبر میده بذرش 2 ساله هست پیوند امسال تضمینی اخر شهریور نوبر میده و اردیبهشت جای دو ساله و سه ساله رو‌میگیره ثبت آگهی در تالش آگهی فروش نهال کیوی در همد...

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 ساعت پیش

فروش نهال پسته تکدانه در یزد

فروش نهال پسته بدون هورمون رشد ثبت آگهی در یزد آگهی فروش نهال پسته تکدانه در یزد خریدار برای خرید نهال پسته تکدانه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 11 ساعت پیش

فروش انواع نهال در شیرین سو

فروش نهال . گوجه . فلفل دلمه . فلفل شیرین . بادمجان . خ ثبت آگهی در گلستان ، گنبدکاووس آگهی فروش انواع نهال در گلستان خریدار برای خرید انواع نهال تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 15 ساعت پیش

فروش ارقام تجاری گردو وپیوند در گرگان

آگهی فروش ارقام تجاری گردو وپیوند در گلستان خریدار برای خرید ارقام تجاری گردو تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 ساعت پیش

فروش نهال گلدونی شلیل سایکینگ 2 ساله در نکا

آگهی فروش نهال گلدونی شلیل سایکینگ 2 ساله در مازندران خریدار برای خرید نهال گلدونی شلیل تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 19 ساعت پیش

فروش نهال گردو خوشه ای آمریکایی اصل وارداتی در رشت

آگهی فروش نهال گردو خوشه ای آمریکایی اصل وارداتی در گیلان خریدار برای خرید نهال گردو خوشه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 ساعت پیش

فروش نهال استار فروت چهار ساله در کیش

آگهی فروش نهال استار فروت چهار ساله در هرمزگان خریدار برای خرید نهال استار فروت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش نهال شلیل حسن پوری در نکا

فروش 700 تا نهال شلیل حسن پوری گلدونی فورش فوری قیمت ع ثبت آگهی در مازندران ، نکا آگهی فروش نهال شلیل حسن پوری در مازندران خریدار برای خرید نهال شلیل حسن تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش نهال هندوانه توکیتا در بابل

آگهی فروش نهال هندوانه توکیتا در گلستان خریدار برای خرید نهال هندوانه توکیتا تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش نهال مرکبات دارابی پرتابی پیوندی گلدانی در ساری

دارابی میوه‌ای از خانواده مرکبات است با پوست زرد رنگ ، مزه آن ملس است این میوه برای اولین بار در West I dies در اوایل سده 18 کاشته شد . زمانی که این میوه ثبت آگهی در ساری ، هولا آگهی فروش نهال مرکبات دارابی پرتابی پیوندی گلدانی در مازندران خریدار برای خرید نهال مرکبات دارابی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش نهال انگور در بیستون

آگهی فروش نهال انگور در کرمانشاه خریدار برای خرید نهال انگور تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش نهال آلبالو محلی در ملایر

34 عدد نهال آلبالو محلی ریشه دار در گلدان ، دونه ای نمیفروشم همه با هم ، قیمت همه با هم فقط 150هزار تومن ، قیمتی که گذاشتم پول گلدان هم نیست ، مشتری واقعی تماس بگیرد در خدمتم ثبت آگهی در همدان ، ملایر آگهی فروش نهال آلبالو محلی در همدان خریدار برای خرید نهال آلبالو محلی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش نهال پسته در قزوین

نهال پسته توافقی ثبت آگهی در قزوین آگهی فروش نهال پسته در قزوین خریدار برای خرید نهال پسته تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش نهال سیمین سبز در اراک

آگهی فروش نهال سیمین سبز در مركزی خریدار برای خرید نهال سیمین سبز تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

فروش نهال پسته ب صورت جزعی وکلی در مشهد

آگهی فروش نهال پسته ب صورت جزعی وکلی در خراسان رضوی خریدار برای خرید نهال پسته صورت تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 1 روز پیش

مراحل کاشت نهال و تبدیل آن به درختی تنومند

کاشت نهال در جنگل و یا حتی در باغچه‌ای کوچک بسیار لذت بخش است. تجربه کاشت نهال را در زندگی خود از دست ندهید. کاشت نهال علاوه بر اینکه کاری بسیار پسندیده است، حسابی به روح شما آرامش می‌دهد. البته باید بدانید که کاشت نهال مستلزم رعایت یکسری نکات است. در غیر این صورت درختی زیبا و سرحال بوجود نمی‌آید. برای اینکه نهال شما به خوبی رشد کند و نتیجه را در زمان مناسبی مشاهده کنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. یک نهال سالم برای رشد صحیح باید در زمان مناسب کاشته شود. خاک آن باید کاملا آماده برای این کار باشد. در نهایت نهال کوچک شما تبدیل به دختی بزرگ و قدرتمند خواهند شد که خودتان هم از دیدنش شگفت‌زده می‌شوید. در ادامه می‌خواهیم در مورد نکات مهم در کاشت نهال و نحوه خرید و فروش عمده نهال صحبت کنیم.

 

بهترین زمان برای کاشت نهال

همانطور که گفتیم در مرحله‌ی اول باید زمان مناسب برای کاشت نهال را بدانید. زمانی که نهال تازه از خواب زمستانی بیرون آمده و جوانه زده است، فرصت خوبی برای کاشت آن است. پس مشخص است که اواخر زمستان و روزهای اولیه بهار بهترین موقعیت برای کاشت نهال است. از همان اواسط ماه اسفند کاشت نهال خود را آغاز کنید.

 

توجه به خاک برای کاشت نهال

در مرحله‌ی بعدی خاک ان محلیکه می‌خواهید نهال را در آن بکارید، مورد بررسی قرار دهید. این خاک باید کاملا حاصلخیز باشد. در غیر این صورت خاک را تا عمق حدود یک متر خاک برداری کنید. در این حالت خاک حاصلخیز جایگزین می‌شود. بعد از آماده سازی خاک، گودالی حفر کنید. این گدال باید سه برابر طول ریشه عمق داشته باشد. سپس کمی آن را مرطوب کنید. در این حین از کودهای شیمیایی و یا کودهای گیاهی هم برای تقویت خاک می‌توانید استفاده کنید.

 

مراقبت از نهال قبل از کاشت آن

قبل از اینکه نهال را بکارید به ظاهر آن دقت کنید. ریشه در رشد نهال بسیار موثر است. ریشه‌های پوسیده و یا آسیب دیده را هرس کنید. ریشه‌های آسیب دیده و زخمی عامل اصلی ابتلای گیاه به بیماری‌ها هستند. پس بهتر است قبل از کاشت آنها را کاملا مورد بررسی قرار دهید. با هرس کردن ریشه‌های آسیب دیده، کل ریشه جون می‌گیرد و خیلی بهتر رشد می‌کند. قبل از این که نهال خود را بکارید آن را در مقابل نور خورشید قرار دهید. البته ریشه نهال تمایلی به نور خورشید ندارد. پس ریشه را با یک نایلون پوشش دهید.

 

مراقبت های نهایی بعد از کاشت نهال

بعد از کاشت نهال از سفت بودن خاک اطمینان حاصل کنید. با زدن چند ضربه به زمین از سفت بودن آن مطمئن خواهید شد. حالا می‌توانید نهال تازه کاشته شده خود را آبیاری کنید. مقدار آبیاری بستگی به نوع نهال کاشته شده دارد. اما هر زمان که خاک گیاه خشک شده بود، آبیاری را شروع کنید. محل مناسبی برای کاشت نهال در نظربگیرید که نور کافی داشته باشد. زمانی که نهال شما رشد کرد، می‌توانید عملیات هرس کردن را هم شروع کنید تا گیاه با سرعت بیشتری رشد کند.

 

خرید و فروش عمده نهال در سایت یک میوه

نهال‌ها هم مانند خیلی از اجناس دارای کیفیت‌های مختلف هستند. در هنگام خرید باید به سلامت آنها دقت کافی داشته باشید. خریدهای اینترنتی برای خرید اجناس عمده بهترین روش هستند. این روزها هر محصولی به صورت اینترنتی خرید و فروش می‌شود. فواید خرید اینترنتی صرفه جویی در وقت و زمان، پیدا کردن فروشنده ها و خریداران بیشتر، قیمت مناسب‌تر و ... است. جالب است بدانید که استارت‌آپ ها در صنعت کشاورزی هم راه پیدا کرده‌اند. سایت یک میوه یک استارت‌آپ جدید و به روز برای خرید و فروش محصولات کشاورزی و متعلقات وابسته به آن است. کار فروش محصولات با این نوع سایت‌ها برای کشاورزان بسیار آسان شده است. فروشنده عمده انواع نهال هم می‌تواند به راحتی آگهی فروش برای نهال‌ها را به صورت رایگان در سایت یک میوه ثبت کند. خریداران نهال هم با جستجو در سایت یک میوه آ"هی‌های فروش انواع نهال را مشاهده می‌کنند. فروشندگان باید اطلاعات نهال ها را به طور کامل و صحیح در سایت قرار دهند. صفحه‌ی چت برای ارتباط بیشتر بین فروشنده و خریدار وجود دارد. خریدار و فروشنده برای روند بهتر معامله می‌توانند از طریق شماره موبایل هم ارتباط برقرار کنند. قبل از انجام هر گونه معامله‌ای، قوانین و شرایط سایت یک میوه را به طور دقیق مطالعه کنید. نحوه انجام معامله در سایت یک میوه کاملا بر عهده دو طرف معامله است و پشتیبانی سایت هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد. برای اطمینان بیشتر خریدار می‌تواند سوابق کاری فروشنده را مورد بررسی قرار دهد. با اپلیکیشن یک میوه آگهی های خرید و فروش عمده نهال را مشاهده کنید.

چه نوع نهالی در سایت یک میوه قابل خرید و فروش است؟

در سایت یک میوه هر نوع نهالی اعم از نهال میوه‌ها، پسته و گردو و ... قابل خرید و فروش است. فروشندگان از هر منطقه جغرافیایی اعم از شمال تا جنوب کشور می‌توانند محصولات خود را در سایت یک میوه برای فروش ثبت کنند. امروزه فاصله‌ها با بوجود آمدن این نوع استارت‌آپ ها کاملا کوتاه شده است. سرعت خرید و فروش بالا رفته است و کسب و کارها رونق زیادی پیدا کرده‌اند. شما هم برای خرید نهال به بخش خرید و فروش عمده نهال در سایت یک میوه مراجعه کنید.

 

آیا در سایت یک میوه تنها محصولات داخلی خرید و فروش می‌شود؟

خیر، در سایت یک میوه هر نوع محصولی اعم از وارداتی و صادراتی قابل خرید و فروش است. حسن انجام معامله در سایت یک میوه این است که هیچ گونه واسطه‌ای در این میان وجود ندارد. در نتیجه قیمت محصولات کاملا به صرفه برای خریدار و فروشنده خواهد بود. قیمت هم با توافق دو طرفه معامله نهایی می‌شود. 


خرید نهال

خریدار نهال برای خرید و فروش عمده نهال بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده نهال برای فروش عمده نهال خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش نهال می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده نهال مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده نهال مصرف داخل و حتی اقدام به خرید نهال صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت نهال معامله بهتری را انجام خواهید داد....