filter_list

لیست آگهی های "خرید فروش نهال - انواع گردو پسته بادام سلطانی انگور"

فروش نهالستان و نهال گلدانی پاشاپور در تبریز

آگهی فروش نهالستان و نهال گلدانی پاشاپور در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید نهالستان نهال گلدانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش عرضه انواع نهال ، درختچه های زینتی ، گیاهان آپارتمانی در تهران

آگهی فروش عرضه انواع نهال درختچه های زینتی گیاهان آپارتمانی در تهران خریدار برای خرید عرضه نهال درختچه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 2 روز پیش

فروش نهال کیوی هایوارد طلایی در قزوین

آگهی فروش نهال کیوی هایوارد طلایی در گیلان خریدار برای خرید نهال کیوی هایوارد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 3 روز پیش

فروش نهال کیوی خونی و هایوارد در قائم شهر

فروش نهال کیوی خونی و هایوارد یکساله باقیمت عالی 15 هزار تو ثبت آگهی در گیلان ، تالش ، خطبه سرا . خواجه کری آگهی فروش نهال کیوی خونی و هایوارد در گیلان خریدار برای خرید نهال کیوی خونی تماس بگیرد. با تشکر از سایت یک میوه

شروع چت chat
قیمت: توافقی 4 روز پیش

فروش نهال کیوی هایوارد و تو سرخ در گلدشت

آگهی فروش نهال کیوی هایوارد و تو سرخ در اصفهان خریدار برای خرید نهال کیوی هایوارد تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش نهال انگور ترکمن 4 بدون دانه در تربت جام

نهال انگور به شرط پسته یک دو ساله مرکز فروش نهال گلدانی جاده یاقوتین کارخانه یخ گلب ثبت آگهی در خراسان رضوی ، تربت جام ، تربت جام یاقوتین آگهی فروش نهال انگور ترکمن 4 بدون دانه در خراسان رضوی خریدار برای خرید نهال انگور ترکمن تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 7 روز پیش

فروش نهال انبه صادراتی در بندرعباس

آگهی فروش نهال انبه صادراتی در هرمزگان خریدار برای خرید نهال انبه صادراتی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

فروش نهال بادمجان در گلستان

500 الی1000 تا نهال بادمجان دانه ای 300 تومن گنبد سمبه مخ ثبت آگهی در گلستان ، گنبدکاووس آگهی فروش نهال بادمجان در گلستان خریدار برای خرید نهال بادمجان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 8 روز پیش

گردوخوشه ای کانادایی در آرمرده

پرورش و تولید فروش انواع نهال گردو های خاص دیرگل کاغذی و زودبازده پرستار گردو سردسیری اصلاح شده بارگیری در اولین سال گردو میاره مقاوم در برابرسرما فروش بصورت پیش فروش عمده و خرده آگهی فروش گردوخوشه ای کانادایی در کردستان خریدار برای خرید گردوخوشه ای کانادایی تماس بگیرد.

قیمت: ۰ تومان 11 روز پیش

فروش حراج انواع نهال گلدانی در دلند

نهال گلدانی گلابی وانار وسفیدار وانجیر قیمت فقط 8000 تومن به دلایلی جابه جای 09038 ثبت آگهی در گلستان ، دلند ، دلند آگهی فروش حراج انواع نهال گلدانی در گلستان خریدار برای خرید حراج نهال گلدانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 12 روز پیش

فروش نهال موز تایلندی در گتاب

آگهی فروش نهال موز تایلندی در مازندران خریدار برای خرید نهال موز تایلندی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 16 روز پیش

فروش نهال پسته یک ساله ودوساله در بردسکن

باده سال سابقه کاشت وف ثبت آگهی در خراسان رضوی ، بردسکن ، رکن اباد آگهی فروش نهال پسته یک ساله ودوساله در خراسان رضوی خریدار برای خرید نهال پسته ساله تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 18 روز پیش

فروش نهال انگور گلدانی در ارومیه

آگهی فروش نهال انگور گلدانی در آذربایجان غربی خریدار برای خرید نهال انگور گلدانی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 18 روز پیش

پیش فروش نهال مرکبات در مازندران

آگهی فروش پیش نهال مرکبات در مازندران خریدار برای خرید پیش نهال مرکبات تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 18 روز پیش

فروش نهال گوجه در سمنان

آگهی فروش نهال گوجه در سمنان خریدار برای خرید نهال گوجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 20 روز پیش

فروش نهال گردو پکان خوشه ای آمریکایی در آمل

تردیک 2 هزار تا نهال گردو پکان موجود به علت گلدانی بودن نهال تمام فصل آماده انتقال به زمین میباشد این گردو رقم بسیاری تجاری و ارزشمند میباشد که طرفدارهای زی ثبت آگهی در گلستان ، گنبدکاووس آگهی فروش نهال گردو پکان خوشه ای آمریکایی در گلستان خریدار برای خرید نهال گردو پکان تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش نهال گردو کاغذی در عجب شیر

فروش نهال گردو کاغذی اصل ، زیر قیمت بازار کسی خواست در خدمتم ی ثبت آگهی در آذربایجان شرقی ، عجب شیر آگهی فروش نهال گردو کاغذی در آذربایجان شرقی خریدار برای خرید نهال گردو کاغذی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش دو عدد فلکه آبپاش چرخشی بسیار قدیمی نو آمریکایی در ساری

آگهی فروش دو عدد فلکه آبپاش چرخشی بسیار قدیمی نو آمریکایی در مازندران خریدار برای خرید فلکه آبپاش چرخشی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 21 روز پیش

فروش نهال زیتون خوراکی_روغنی میشن امریکایی در ساری

نهال زیتون خوراکی_روغنی میشن امریکایی نهالستان و گلخانه فروزانی تولید کننده 600 رقم نهال مرکبات و سیاه ریشه و میوه های استوایی و گرمسیری و سردسیری خاص و کم ثبت آگهی در مازندران ، ساری ، هولا - ذغالچال آگهی فروش نهال زیتون خوراکی_روغنی میشن امریکایی در مازندران خریدار برای خرید نهال زیتون خوراکی روغنی تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 22 روز پیش

فروش نهال گوجه در سمنان

فروش نهال مرغوب . بذر خارجی قیمت : تفاهمی شماره تماس : 09050 ثبت آگهی در سمنان ، شاهرود آگهی فروش نهال گوجه در سمنان خریدار برای خرید نهال گوجه تماس بگیرد.

شروع چت chat
قیمت: توافقی 23 روز پیش

مراحل کاشت نهال و تبدیل آن به درختی تنومند

کاشت نهال در جنگل و یا حتی در باغچه‌ای کوچک بسیار لذت بخش است. تجربه کاشت نهال را در زندگی خود از دست ندهید. کاشت نهال علاوه بر اینکه کاری بسیار پسندیده است، حسابی به روح شما آرامش می‌دهد. البته باید بدانید که کاشت نهال مستلزم رعایت یکسری نکات است. در غیر این صورت درختی زیبا و سرحال بوجود نمی‌آید. برای اینکه نهال شما به خوبی رشد کند و نتیجه را در زمان مناسبی مشاهده کنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. یک نهال سالم برای رشد صحیح باید در زمان مناسب کاشته شود. خاک آن باید کاملا آماده برای این کار باشد. در نهایت نهال کوچک شما تبدیل به دختی بزرگ و قدرتمند خواهند شد که خودتان هم از دیدنش شگفت‌زده می‌شوید. در ادامه می‌خواهیم در مورد نکات مهم در کاشت نهال و نحوه خرید و فروش عمده نهال صحبت کنیم.

 

بهترین زمان برای کاشت نهال

همانطور که گفتیم در مرحله‌ی اول باید زمان مناسب برای کاشت نهال را بدانید. زمانی که نهال تازه از خواب زمستانی بیرون آمده و جوانه زده است، فرصت خوبی برای کاشت آن است. پس مشخص است که اواخر زمستان و روزهای اولیه بهار بهترین موقعیت برای کاشت نهال است. از همان اواسط ماه اسفند کاشت نهال خود را آغاز کنید.

 

توجه به خاک برای کاشت نهال

در مرحله‌ی بعدی خاک ان محلیکه می‌خواهید نهال را در آن بکارید، مورد بررسی قرار دهید. این خاک باید کاملا حاصلخیز باشد. در غیر این صورت خاک را تا عمق حدود یک متر خاک برداری کنید. در این حالت خاک حاصلخیز جایگزین می‌شود. بعد از آماده سازی خاک، گودالی حفر کنید. این گدال باید سه برابر طول ریشه عمق داشته باشد. سپس کمی آن را مرطوب کنید. در این حین از کودهای شیمیایی و یا کودهای گیاهی هم برای تقویت خاک می‌توانید استفاده کنید.

 

مراقبت از نهال قبل از کاشت آن

قبل از اینکه نهال را بکارید به ظاهر آن دقت کنید. ریشه در رشد نهال بسیار موثر است. ریشه‌های پوسیده و یا آسیب دیده را هرس کنید. ریشه‌های آسیب دیده و زخمی عامل اصلی ابتلای گیاه به بیماری‌ها هستند. پس بهتر است قبل از کاشت آنها را کاملا مورد بررسی قرار دهید. با هرس کردن ریشه‌های آسیب دیده، کل ریشه جون می‌گیرد و خیلی بهتر رشد می‌کند. قبل از این که نهال خود را بکارید آن را در مقابل نور خورشید قرار دهید. البته ریشه نهال تمایلی به نور خورشید ندارد. پس ریشه را با یک نایلون پوشش دهید.

 

مراقبت های نهایی بعد از کاشت نهال

بعد از کاشت نهال از سفت بودن خاک اطمینان حاصل کنید. با زدن چند ضربه به زمین از سفت بودن آن مطمئن خواهید شد. حالا می‌توانید نهال تازه کاشته شده خود را آبیاری کنید. مقدار آبیاری بستگی به نوع نهال کاشته شده دارد. اما هر زمان که خاک گیاه خشک شده بود، آبیاری را شروع کنید. محل مناسبی برای کاشت نهال در نظربگیرید که نور کافی داشته باشد. زمانی که نهال شما رشد کرد، می‌توانید عملیات هرس کردن را هم شروع کنید تا گیاه با سرعت بیشتری رشد کند.

 

خرید و فروش عمده نهال در سایت یک میوه

نهال‌ها هم مانند خیلی از اجناس دارای کیفیت‌های مختلف هستند. در هنگام خرید باید به سلامت آنها دقت کافی داشته باشید. خریدهای اینترنتی برای خرید اجناس عمده بهترین روش هستند. این روزها هر محصولی به صورت اینترنتی خرید و فروش می‌شود. فواید خرید اینترنتی صرفه جویی در وقت و زمان، پیدا کردن فروشنده ها و خریداران بیشتر، قیمت مناسب‌تر و ... است. جالب است بدانید که استارت‌آپ ها در صنعت کشاورزی هم راه پیدا کرده‌اند. سایت یک میوه یک استارت‌آپ جدید و به روز برای خرید و فروش محصولات کشاورزی و متعلقات وابسته به آن است. کار فروش محصولات با این نوع سایت‌ها برای کشاورزان بسیار آسان شده است. فروشنده عمده انواع نهال هم می‌تواند به راحتی آگهی فروش برای نهال‌ها را به صورت رایگان در سایت یک میوه ثبت کند. خریداران نهال هم با جستجو در سایت یک میوه آ"هی‌های فروش انواع نهال را مشاهده می‌کنند. فروشندگان باید اطلاعات نهال ها را به طور کامل و صحیح در سایت قرار دهند. صفحه‌ی چت برای ارتباط بیشتر بین فروشنده و خریدار وجود دارد. خریدار و فروشنده برای روند بهتر معامله می‌توانند از طریق شماره موبایل هم ارتباط برقرار کنند. قبل از انجام هر گونه معامله‌ای، قوانین و شرایط سایت یک میوه را به طور دقیق مطالعه کنید. نحوه انجام معامله در سایت یک میوه کاملا بر عهده دو طرف معامله است و پشتیبانی سایت هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد. برای اطمینان بیشتر خریدار می‌تواند سوابق کاری فروشنده را مورد بررسی قرار دهد. با اپلیکیشن یک میوه آگهی های خرید و فروش عمده نهال را مشاهده کنید.

چه نوع نهالی در سایت یک میوه قابل خرید و فروش است؟

در سایت یک میوه هر نوع نهالی اعم از نهال میوه‌ها، پسته و گردو و ... قابل خرید و فروش است. فروشندگان از هر منطقه جغرافیایی اعم از شمال تا جنوب کشور می‌توانند محصولات خود را در سایت یک میوه برای فروش ثبت کنند. امروزه فاصله‌ها با بوجود آمدن این نوع استارت‌آپ ها کاملا کوتاه شده است. سرعت خرید و فروش بالا رفته است و کسب و کارها رونق زیادی پیدا کرده‌اند. شما هم برای خرید نهال به بخش خرید و فروش عمده نهال در سایت یک میوه مراجعه کنید.

 

آیا در سایت یک میوه تنها محصولات داخلی خرید و فروش می‌شود؟

خیر، در سایت یک میوه هر نوع محصولی اعم از وارداتی و صادراتی قابل خرید و فروش است. حسن انجام معامله در سایت یک میوه این است که هیچ گونه واسطه‌ای در این میان وجود ندارد. در نتیجه قیمت محصولات کاملا به صرفه برای خریدار و فروشنده خواهد بود. قیمت هم با توافق دو طرفه معامله نهایی می‌شود. 


خرید نهال

خریدار نهال برای خرید و فروش عمده نهال بهترین راه حل اش استفاده از بازار فروش عمده یک میوه است، در بازار خرید و فروش عمده کشاورزی یک میوه فروشنده نهال برای فروش عمده نهال خود اقدام به ثبت آگهی و اعلام فروش نهال می کند و خریداران به راحتی می توانند با مشاهده آگهی فروشنده محصولات کشاورزی در یک میوه از تامین کننده نهال مستقیم و بدون واسطه اقلام به خرید عمده نهال مصرف داخل و حتی اقدام به خرید نهال صادراتی نمایند.
با استفاده از خدمات آنلاین سامانه کشاورزی یک میوه فروشنده و خریدار محصولات کشاورزی و همچنین تولید کنندگان و صادرکنندگان محصول کشاورزی بهتر و راحت تر همدیگر را پیدا خواهند کرد. با آگاهی از قیمت نهال معامله بهتری را انجام خواهید داد....